178
Grafikailag felujított retro gamek
  • Shiwo
    #138
    kösszi :)

    a lényegét értettem, csak kiváncsi voltam arra is, hogy néz ki..esélyes, hogy felteszem majd :)
  • Faki
    #137
    Arról van szó, hogy feltelepíted mindkét baldurt mindenestül(kieg+patch-full install), aztán ezzel a kis moddal átkovertálod a baldur 1 fájlait a baldur 2-be. Így kapsz egy BG 1 mod-ot Bg2 alá.
  • Faki
    #136
    Itt ni
  • Shiwo
    #135
    kép nincs vhol, hogy néz ki vele ? (én nem találtam :( )
  • Faki
    #134
    Baldur's Gate I-et BG II grafikával
  • Shadow_THH
    #133
    megörültem mikor megláttam, de ezen nem sok különbség látszik az eredetihez képest :/
  • Noodlee
    #132
    Heretic Retexturedfile-t képtelenég letölteni. Lejön 109,3 KB, és megszakad a letöltés!! Progival meg nem lehet tölteni..

    jHexen beüzemelése sokadik probálkozásum után is sikertelen. Próbálom a leírtak alapján csinálni a telepítést, de akárhogy telepítem a cuccokat, nem akaródzik még csak hasonló élérési útvonal sem kreálódni, mint pl:
    x:\jhexen\data\jHexen\patches

    Szal nem kerek a dolog számomra..
  • SZilaJMaGGoT
    #131
    Ja, kár hogy nem írogatnak... Amúgy a sima doom havokkal, meg értelmesebb AI-val, szerintem ezerte jobb lenne mint a 3..
  • Maxtreme
    #130
    Én a topikra értettem brádör :)

    Sajna nekem sincs ehhez illő textúrám :(
  • SZilaJMaGGoT
    #129
    Jajj!!! Nem azt várom hogy istenítsenek hanem hogy valaki küldjön valami textúrát, mer ezek kibaszott szarok, egy 20 poligonos modellen jól mutat de az újon már nemtom mennyi van...
  • Maxtreme
    #128
    Minden csoda 3 napig tart :-)
  • SZilaJMaGGoT
    #127
    Annyira csúnya??:D A mappingot majd kijavítom, sőt csinálok tök új skint, szal más lesz az egész, de kellenének valami nagyobb felbontású textúrák... Valaki esetleg valami doom3-masat nem tud küldeni nekem??
  • artschi
    #126
    meglátták a modelledet és beijedtek
  • SZilaJMaGGoT
    #125
    Mi ez a nagy halás itt?? :S
  • SZilaJMaGGoT
    #124
    De még mindig ott tartok hogy ehez tök új skin kellene... :D
  • SZilaJMaGGoT
    #123
    Update:

    A mapping még elég bétás, de azért alakul...
  • SZilaJMaGGoT
    #122
    Az is meg lesz, csak előbb fejezzem be a doom-ot.. Egyszerre kettőnek nem érdemes neki esni mert akkor egyiket se fejezem be... ;) :D
  • Maxtreme
    #121
    1ébként valaki inkább a quake modeljeinek eshente neki :p
    Az randább :D
  • Maxtreme
    #120
    le :)
  • SZilaJMaGGoT
    #119
    Hát a hangok nem az én asztalom.. :D Ha neked annyira fontos, én a helyedbe hozzányúlnék... Nekem pl a modellek nem tettszenek ezért próbálkozok a szörnyek újramodellezésével, csak az fránya mappolás... :D
  • uv
    #118
    Pedig az sem lenne hülyeség - az még be is vállalnám
  • SZilaJMaGGoT
    #117
    Hmmm... Nemtom a hangokra annyira nem figyeltem.. :D Nekem rögtön feltűntek az ocsmány modellek.. :D De télleg ha valakinek megvan a quake3(nekem sajna most nincs) akkor küljön nekem pár skint, mert az új modellhez új textúra is kell, és azokból jólenne összevágni.. Ha valaki tud nekem küldeni, akkor küldjön egy privát üzenetet, és adok msn címet.. :D
  • uv
    #116
    a hangok is le vannak cserélve?
  • SZilaJMaGGoT
    #115
    Meg amúgy szerintem egyelőre bőven elég lesz igényesebb modelleket látni a játékban... :D :P
  • uv
    #114
    ja, pattogjon
  • SZilaJMaGGoT
    #113
    Az még odébb lesz.. :D Mi csak maxozunk, c++t nem vágjuk... :D De ha tudsz egy codert, akkor kivitelezhető, a modellekbe már nem olyan nagy dolog beleépíteni.. De akkor már a land of the dead-hez is meg lehetne csinálni.. :D
  • Maxtreme
    #112
    Mi az hogy ott áll? Rendes munkát végezzé vaze.. Havok fizikai engine-t neki
  • SZilaJMaGGoT
    #111
    Valakit megkérhetnék hogy keressen nekem pár textúrát az alap zombikatonaegyenruha remake-jéhez??
  • SZilaJMaGGoT
    #110
    A modellemről annyit hogy sztem tök új textúrát kell csinálni hozzá, mer túl komoly lett és a régi textúra egy szar... Amúgy a csávó azt mondta ha lesz ideje akkor segít az animációkban.. Belenézett a readmebe és mondta nekem hogy miket lehet.. Elállt a szavam :D Ilyen animációval meglehet oldani leszakadó végtagokat is, persze csak leszakad aztán az is ott áll mereven a földön, de azért látványos lenne... :D
  • Maxtreme
    #109
    Ilyenkor szoktam mondani:
    Akinek nem tetszik az backup6ja
  • SZilaJMaGGoT
    #108
    Jaa. de vannak olyanok akiknek mnden héten feltöltik a telefonjukat az anyjaék, és tudnak küldeni 500 forintos sms-t hogy vip-k legyenek, és megtudják szerkeszteni a hsz-ukat, aztán fel vannak háborodva ha más kicsit spórol a zstonon és mondjuk ír 3 hsz-t egymás után... :D
  • Maxtreme
    #107
    Mé bocs? :D
    Azért van a forum nem? :)
  • SZilaJMaGGoT
    #106
    Áh sztem legdurvább esetben is csak 2-3 hónap... De ha sokat unatkozok akkor hamar befejezem.. De ez leginkább az animálás nehézségétől függ majd! Ha nem lesz túl lassú munka akkor március végére le lesz cserélve az összes szörny. A másik meg az hogy mikor ér rá a tanító mesterem az animálas megtanítására :D
  • SZilaJMaGGoT
    #105
    Ja ha ezt sikerül befejezni, akkor még másba is belefogok majd.. :D Különösen szeretnék hozzányúlni az UT1-hez, de ez még a jövő zenéje.. Az új unreal tournamentek nem tettszenek.. Amúgy bocs a sok postért.. Amúgy az alap zombi modellbe az a leg idegesítőbb hogy olyan nagy a segge.. :D Ja és bocs a sok postért! :D
  • Maxtreme
    #104
    jajjdejó. Akkor az elkövetkezendő 10 év vége felé kezünkbe lesz az új mod pack
  • SZilaJMaGGoT
    #103
    Amúgy kösz a biztatást :D
  • SZilaJMaGGoT
    #102
    Nekem szerencsére még nem volt ilyen... Amúgy a modelleknél sztem csak az animálással leszek bajba, de van valaki aki majd elmagyarázza nekem ha lsesz egy kis ideje.. Szal ne számítson még senki olyan hirtelen az update-re.. :D
  • Maxtreme
    #101
    Valakinek már csak a fagyási problémákat kéne megoldani :D

    Segmentation violation (gondolom ti is kaptatok már iylen üzenetet :) )
    Tudtommal ez azért van mert telebaxtam mindne szarral a jdoomot, és nem igazán komálja az engine :D
  • Maxtreme
    #100
    Jó lesz ez :D
    Hajrá, hajrá.. kíváncsi vagyok a végeredményre :)

    Thx asszem sok ember nevébe :D
  • SZilaJMaGGoT
    #99
    Na elkezdtem updatelni a zombit a doomhoz...

    :D