16212
Battlefield 2142
  • GiGa master
    #12281
    köszi de page not found error code 404 nem találja
  • Szoki333
    #12280
    Itt egy link: http://games.softpedia.com/get/Mods-Addons/Battlefield-2142-Unlocks-Mod.shtml
  • GiGa master
    #12279
    Innen nekem speciel melyik kell mert elkezdtem olvasgatni a huszon x-ik oldaltól és találtam módra linkeket de semmi...törölve!egy direct linket tudsz adni?
  • Szoki333
    #12278
    igen, itt egy mód rá: http://battlefieldsingleplayer.planetbattlefield.gamespy.com/forums/index.php?showtopic=6176
  • GiGa master
    #12277
    Sziasztok!van rá mód vagy akármi,hogy amíg nem veszem meg eredetibe singleplayer módban meglehessen az összes fegyver meg minden kis kiegészítő?!
    Előre i köszi!

    Jah amúgy meg a kérdésre a válasz:.Elektro Mérnök!
  • Szoki333
    #12276
    off:
    rakj keyloggert a gépre, és várd meg amig a rendszergazda bejelentkezik, az lementi és ott a jelszó...
  • Szoki333
    #12275
    törd fel
  • bakvarnyu
    #12274
    én is tolnám munkába csak a disznók proxyval korlátozák a forgalmat
  • Szoki333
    #12273
    :D
  • papo21
    #12272
    rabszolga vok
  • Szoki333
    #12271
    Miért, mit dolgozol?
  • papo21
    #12270
    hát én is örülnék ha ien melohelyem lenne hogy jáccani lehetne idöm de néha még vécére se tudok ellmenni
  • AdambanHun
    #12269
    Ehhh. Milyen munkahely ez?

    Van üresedés nálatok? Medic/Engineer teamplayer vagyok.
  • GiGa master
    #12268
    Az az igazság már játszani nem nagyon játszom a gépen,max ha munkába unatkozom akkor...ez meg pont jó lenne arra..kicsit fel-fel nézegetni pár szeróra munkaidőben!
  • RoboGoD
    #12267
    Hát persze, ezek csak reakciók. Összedolgozunk. Másik példa: Ülök a légvédelemben, és egyedül védem is a 4-es silót Suezen. Emberke landol fejem felett az oszlopon, és b@sztat a magasból. Fegyóm nem jó ellene, mert messze van. Szólok valaki szedje le. Papó jön repcsivel, takarít. Ennyi. Csapatjáték. Nem CoD. A kiugrós akcióm is ezért volt. Mert elbambultam, de a segítő szándék megvolt. Hát az ordításra ébredtem.
  • pityu1973
    #12266
    Hát ezen én is könnyesre röhögtem magam.......ezt a jelenetet én is megnéztem volna.....Bakvarnyu ezen ne akadj ki ez már olyan összeszokot hülyeség....közel másfél éves együttjáték már ilyen...kóros eseteket produkál
    pl.: zártosztály alkohol elvonó és még sorolhatnám.....szóval röviden ezek csak a saját f@ságaink.....
  • liquivent
    #12265
    áluldozol = ámuldozol
  • liquivent
    #12264
    azért áluldozol, mert nem ismered a papót.
    ha ismernéd, akkor jót röhögtél volna a történeten...Én ezt ettem, amikor olvastam .
  • bakvarnyu
    #12263
    és ez szerinted jó
  • liquivent
    #12262
  • RoboGoD
    #12261
    Papo az olyan esetekre gondol, mint velem esett meg 1x: 1 Squadban voltunk. Én ülök a transportban x silónál. Ő indult (gondolom a titánról), és beült mellé valaki a gunshipbe. Nem szállt ki. Erre elkezdett vele ordítani, hogy szállj már ki bazzz....! Én erre az ordibálásra eszméltem, és úgy megilyedtem, hogy még a transportból is kiugrottam. De a földön voltam, így gyorsan visszaszáltam mielőtt valaki észreveszi...
  • o0Sagem0o
    #12260
    a virágzik azért erős kifejezés..életben van:)
  • raykrepsz
    #12259
    Hát Papo az rakétáiddal az én kedvemet is el tudod venni....
  • papo21
    #12258
    nem én arra gondoltam hogy ha feljössz mondjuk a mi szerverünkre és nem vagy alapvetöen egy nyugodt gyerek akkor én pillanatok alatt elveszem a kedved a játéktol..
  • zee21
    #12257
    úgy érti ha annyira szereti a BF sorozatot akkor megvehette volna már korábban..
    nem kell egyből kötözködni (főleg nem papóval aki eléggé masszív gyerek ;) )
  • bakvarnyu
    #12256
    áztán mér csúszott le ?bezárnak a szerverek vagy mi?
    a Bf1942 még ma is virágzik
  • papo21
    #12255
    lol mindig is szerettem a bf soroaztot ahoz képest kicsit erröl lecsusztál de gyere csak egy tv-t megér
  • GiGa master
    #12254
    Én pl nem az áruk miatt veszek meg egy játékot ha úgy szottyan kedvem,csak mindig is szerettem a BF sorozatokat és ez teccik anynira,hogy megvegyem....az h meg sokan vannak 1 serveren?!lehet legalább hentelni:D
  • bakvarnyu
    #12253
    ezt is honnan veszed bf2 nél semmi ilyen nem volt tapasztalható amikor leárazták, ezzel meg eleve kevesebben játszanak, most legalább a kevésbé tehetősek is megvehetik
  • RoboGoD
    #12252
    Jönnek a CoD-os NoTactics Klántagok. Legalább lesz friss hús az asztalon. Kicsit disznóvágás feeling lesz, de tuti nem lesz mindenki béna. De az elején igen...
  • GiGa master
    #12251
    köszi a segítséget!
  • GiGa master
    #12250
    Én még régen BF2őztem,nekem az bejött a 2142 meg a graf miatt teccik...

    JethroHUN:.Minek a rövidítése az NS?!

    4Eft ért tuti h megveszem!(terveztem már)
  • Carlos HUN
    #12249
    leárazás.....
  • Carlos HUN
    #12248
    Lerazás = millió oda nem illő játékos és server leterheltségek...
  • JethroHUN
    #12247
    Tényleg csak 4 ezer, hónap végére leárazzák! Persze az NS nélkül.
  • bakvarnyu
    #12246
    honnan veszed hogy 4 ezer , én a legolcsóban 10ért láttam?
  • liquivent
    #12245
    JA, sztem felejtsd el ezt a tört dolgot single playerben, mert nagyon gagyi és csak a kedved megy el tőle.
    Ha azt mondod akciós lesz, akkor vedd meg occsóért és gyere játszani online, ranked szerverekre.
    majd ha megvetted, le kell töltened a legfisebb javítást az EA oldaláról. Jelenleg 1.50. es patchnél tartunk.
  • GiGa master
    #12244
    Oké oké no Warez!teljesen mind 1 kérdezni lehet...amúgy meg már érdeklődtem h mennyi a gém,azt emgveszem eredetibe a jővőhét utáán me csak 4Eft szal emgveszem és vannak a gémhez ranked serverek szal nem csak lan?!
  • bakvarnyu
    #12243
    ez tedd fel
    http://totalbf2142.filecloud.com/files/file.php?user_file_id=286368
  • liquivent
    #12242
    Pl. mind a 16 pályán tudsz játszani Conquest/AssaultLines/ConquestAssault/Titán módokban, unlockolhatsz nagyon sok fegyvert, amit ha single playerben játszol akkor nem kapsz meg. Ráadásul élő emberek ellen tudsz játszani, nem pedig buta botok ellen.
    A botok pl. nem tudnak felmenni a titánra, ergo semmi értelme nincs.
    Alapból persze nincs ilyen opció, de egy moddal lehetséges a titán pályákon játszani.
    Egyébként ha elolvasod a faq részt, akkor láthatod, NO WAREZ !!!