16212
Battlefield 2142
  • liquivent
    #12321
    legalább Te is tudsz majd jönni találkozókra... :)
  • papo21
    #12320
    azt hittem a gépedet adtad ell, csak a 2142 lemezt nem tüntesd el a költözésbe
  • RoboGoD
    #12319
    Mostanában én is csak ritkásan leszek. Eladtuk a lakást és lassan költözködünk. Még az évben fővárosi lakos leszek. De addig felfordul minden...
  • papo21
    #12318
    hát most adok nektek egy hét gyakorlást kicsit pihizek no game de hétvégén ujra leszek
  • RoboGoD
    #12317
    Neked már csak akkor lesz élvezetes a játék az újakkal, ha egyedül vagy, ők meg 10-en. Mert amúgy meg olyan lesz mint a fűnyírás. A fűnek esélye sincs...
  • bakvarnyu
    #12316
    nem értem én ezt a megjelenés dolgot hiszen már rég kint van a polcokon annyit kéne az árcimkét átnyalni oszt kész
  • papo21
    #12315
    nem baj ha bénák csak legyen ki ellen jáccani
  • Carlos HUN
    #12314
    júni 27 576kbyte
  • liquivent
    #12313
    faxa. épp itt volt az ideje, hogy tényleg levigyék az árát...
    csak az a baj, hogy fog jönni a sok kezdő láma, akik halálra idegelik az embert.
    tegnap is volt fennt a szerveren egy kezdő svéd-magyar (sztem kissrác). az agyamra ment...teljesen kikészített....persze azért megnyúztam a bicskámmal. :)
    még szerencse, hogy aztán jött SlowHand, akivel jót mészároltunk. :)
  • H2
    #12312
    Battlefield 2142 Várható ára: 3 990 Ft
    "Alacsonyabb árú változat, mely még nem kapható, megjelenése július 9.-11. között várható."
    link

  • RoboGoD
    #12311
    És nem árt ha a tűzfal is átengedi a PunkBuster-t.
  • pityu1973
    #12310
    nézd meg a futó programok között ott van e a punkbuster a és a punkbuster b mert zezknek futni kell a játék alatt és nem árt ha le is frissited. Itt nézd meg.
  • koncy007
    #12309
    Helló! még mindig rossz nálam a demó.... legkisebb grafon is kirak ...hibaüzenet érthetetlen.... csak számok... :D valami ötlet?.... Annyi történik h belépek szeróra vagy csinálok... és fél perc múlva kidob... mire megnézném üzenetet eltűnik..
    köszi a segítségeT:) bye bye
  • RoboGoD
    #12308
    Kijaza csakama?
  • tamas76
    #12307
    ez a "máry" jól nézz ki?
  • RoboGoD
    #12306
    Nálunk az asszony takarítja a budy-t (ha már y-nal írjuk felvágósan.)
  • RoboGoD
    #12305
    Én kifejezetten szeretem a Bridge of Remagen pályát az NS-ben. Az biztos, hogy nem létkérdés, de ízlés dolga. Mindenesetre az elején még tök felesleges, mert happy leszel a sima pályákkal is. Majd 40-50 óra játék után érdemes gondolkodni az NS-en.
  • Szoki333
    #12304
    én nekem megvan a northern strike, de még nem raktam fel...
  • koncy007
    #12303
    Akkor ti neketek sincs meg a kiegészítő? mer akkor nekem sem kell... ha anélkül toljátok... mert akkor minek... alap játék legyen meg aztán kész... majd vegyetek fel ha meglesz a játék ... a nevem valószinű koncy007 lesz... majd írok ha megvan....

    Demó problémámra van megoldás.... mert most is feltettem de mindig kilép hibaüzenettel... ŐŐ demót lehet patchelni? és akkor feljebb lehet nyomni grafikát? ... gondolom az a baja .. mert az alap demó van meg... legrégebbi verzió.. mi a véleményetek? válaszokat köszönömm....
    meg a 24.-két is
  • papo21
    #12302
    honlap itt megtalálod a szerver ip-t meg még sok érdekes és hasznos infot.
  • papo21
    #12301
    Northern Strikot nem érdemes megvenni ha benne van a 4k ba akkor megéri amugy ne adj ki érte pénzt mi se jáccunk rajta csak egy két unlock nem lessz meg max akkor megveszed ha addig eljutsz ha addigra esetleg nem unod meg mert az is benne van!
  • papo21
    #12300
    igen én ezért töröltem a budym nem lássák merre vok:((
  • RoboGoD
    #12299
    Mert ha velveszed a többieket, akkor látod hol vannak és tudod velük tolni.
  • o0Sagem0o
    #12298
    nincsenek magyar IP-k, egy magyar ranked szerver van összvissz, ezt megtalálod lejebb..viszont van sok magyar játékos, szal ne IP-t hanem játékosokat kell majd gyűjtened a barát listádra:)
  • GiGa master
    #12297
    kiegészítőt nem tudom hogy adják-e hozzá,de 4000ft lesz 24én minenhó
  • koncy007
    #12296
    Ja igen... kiegészítőt adnak majd 4000e forintos BF2142-höz?? mert nekem minden kell :P köszi skacok... sry ha értetlenkedtem de izgatott vok :) már akarom veletek tolni!!!

    amúgy volt egy kis problémám a demóval.... gépem jó.... kétszerese ami a játéknak kell de mikor belépek szeróra akkor 10-20 másodperc múúlva kidob hibaüzenettel ... nem tudom mit tartalmaz... ötlet?? Remélem eredetivel nem lesz problémám:) nektek fut rendesen? semmi probléma? Nekem maxon ment a demó még értetlenül ki nem lépett ? ti milyen beállításokkal toljátok?
  • koncy007
    #12295
    CSÁ Télleg 4000 ezer forint lesz hó végén? hányadikától? :D

    Akkor megveszem mint a szar gyerekek! :P ilyen gecijó gamát nem hagyok ki!!

    MAJD ADJATOK MAGYAR ip-ket ok?

    :P és pontosan hol lesz 4000e? mindenhol? Mert én cdgalaxistól akarom megrendelni!!!

    KÖSZI HOGY SZÓLTATOK MERT MOST BUKTAM VOLNA 12-ő ezret:P !! KÖSZI KÖSZI KÖSZI KÖSZI THXTHXTXHXTHXTHXTHXTHXTHXTHXTHXTHXTHXTHXTHXT
  • GiGa master
    #12294
    hát azért reméle adja hozzá az Elektrik dárc a 4Eft-s szériához is..:S
  • RoboGoD
    #12293
    Az NS téli pályákat tartalmaz, és néhány extra unlockot lehet megszerezni. Talán 10-et?
  • GiGa master
    #12292
    Northern Strike miben több?!azt most nem adják majd a 4E fts-hez?
  • GiGa master
    #12291
    Sztem tégy úgy mint én!törtel nem fox neten tolni,24.ig vársz azt emgveszed 4000Ft ért reális nem reális...nekem ezt az árat egy 576 os mondta h várjak vele...én várok!:D
  • bakvarnyu
    #12290
    hát számithattál volna rá,hogy 2 év után már várható árcsökkenés
  • Szoki333
    #12289
    hát ez elég szemét dolog az ea-tól....
    egyik nap 11000ft másik nap 4000ft...
    és én nemrég vettem meg.............ááááááááááááááááá
  • papo21
    #12288
    ez koncy007-nek szolt
  • papo21
    #12287
    itt majdnem mindenki eredetivel nyomul ha telleg jaccani akarsz töltsd le a demot azzal nyomhatod igaz egy pálya nincsenek unlockok de el lehet pötyögni, amugy nem tom most mennyi a boltba de az a 4000 ft-os okosság kb reális is lessz 12k-t nem ér...
  • GiGa master
    #12286
    Jah meg sokra méltatnánk... ott van fönt egy villogó nagy Battlefield 2142 feliratos kép és alatta ez áll!!!!:.MIELŐTT KÉRDEZNÉL - KATTINTS IDE ÉS OLVASD VÉGIG FIGYELMESEN A F.A.Q.-T!!!de amúgy nem lehet...!
  • liquivent
    #12285
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
  • GiGa master
    #12284
    hááát őőőő izé ha vársz Ehó 24éig akkor 4000ft ért megveheted eredetibe,ha pedig annyid se lesz akkor szivacs mert törtel nem fox neten játszani max hamacsi...v lan!NM!
  • koncy007
    #12283
    csáó tud valaki másolt gammel játszani online? és ha igen mondja el hogy kell megoldani telepítés után a játékmenüben azt h login-olni tudjak .... mert ugye hát kéne profilt csinálni de nem nagyon lehet tört gammel :D szóval megköszönném a részletes segítséget:)
    mert szeretnék vele játszani de most nem tudok rá kolteni mert monitort veszek... köszi szépen!!! csáó
  • GiGa master
    #12282
    oké köcce a linket rákerestem googléba:D