16212
Battlefield 2142
  • GiGa master
    #12241
    miért vegyem meg eredetibe?mivel több?és mi a módja h single playerbe lehessen vele tolni a pályákat?
  • liquivent
    #12240
    inkább vedd meg eredetiben, jobban jársz vele...vagy játssz a demóval online...
    egyébként kérdésedre a válasz, igen, van rá mód, de nem érdemes.
  • GiGa master
    #12239
    Sziasztok!Van rá mód,hogy a Titan módban illetve a Lanban használható pályákat ,játszani lehessen single playerben is?!Ellőre is köszi!!
  • tamas76
    #12238
    Elárulom, de csak féltve őrzött titok ez, a papó a gunshipekből is kidobatta a másik széket, már csak egy személyes gépeink vannak csak az ő számára.
  • papo21
    #12237
  • papo21
    #12236
    csak látják hogy ki van és nem jön senki lol
  • spacecrony
    #12235
    Áhhá! Csak olyan furi volt, hogy ott gubbaszt egymagába.
  • H2
    #12234
    reinstall
  • liquivent
    #12233
    Papo nem játszik, azért van bennt a szerveren, mert ha üres, akkor nem jelenik meg a szerverkeresőben, ha a "populated" ki van pipálva, így pedig ugye van rajta ember...csak ezért figyel ott. :)
  • spacecrony
    #12232
    Így nézed a meccseket? :)

    [IMG]http://[/IMG]
  • papo21
    #12231
    na mi a pály ezzel a kupával elérhetöségeket adtam beregeltem faxa az oldal nem gondoltam hogy ienek is vannak nem jelentkeztél lessz az egészböl valami vagy nem?!!
  • zsuskoo
    #12230
    nem tom elindítani a játékot az update után help vki?
  • tamas76
    #12229
    Köszi RoboGoD a megtisztelő címet!!![#
    Hallotátok? Haverok vagyunk.]Így már nehezebb szível gyilkolok
  • RoboGoD
    #12228
    Akkor megyek gyorsan jáccani.
  • papo21
    #12227
    most pihizek egy pár napot no meg foci eb van...
  • RoboGoD
    #12226
    Ha lenne, nyilvános lenne. Mert itt (majdnem) mindenki haver, mert együtt jáccunk. Monnyuk én néha útálom Papót, mert seggbedurrant a nagy tesznye rakétájával. De azért odaadnám neki, ha lenne ilyenem.
  • liquivent
    #12225
    fúú vazze'
  • JethroHUN
    #12224
    Vagy esetleg az is írjon már akinek van működö mini-image fájlja. Pls
  • liquivent
    #12223
    Jézusom ne legyetek már ennyire lámák, csak elég ha lejebb olvastok pár hozzászólást...
    Magyar szerver és az egyetlen
  • levi19711023
    #12222
    Igen nekem is Pm
  • Szoki333
    #12221
    irjatok magyar szerver cimeket lécci!
  • JethroHUN
    #12220
    Hello fontos dolgot kérnék akinek van EREDETI Bf2142 lemez felmásolva a gépére, akármilyen image fájlba. Az kérem küldjön egy PM et. Nagyon fontos pls !
  • RoboGoD
    #12219
    Én még ilyet nem láttam. Viszont most már tudom, hogy tankkal is elbújhatok a fák mögé előled...
  • zee21
    #12218
    nálam is ilyen undorítóan néznek ki távolról gunshipben a fák.... fákkk :D
  • darkman1
    #12217
    Nálam akkor szokta ezt csinálni, ha kidob az EAmaster (mostanában nincsilyen, kopkop) és visszamegyek anélkül, h újraindítanám a játékot. Ez valószínű, hogy csak nálam van így...de hátha nálatok is ez történt...Ilyenkor egyébként kb 10 perc múlva kidob az asztalra.
  • liquivent
    #12216
    Paponak asszem ATI-ja van, nekem Nvidiám, mindkettőnknek ilyen szarul néz ki, biztos, hogy driver problem? Ez csak a levegőböl nézve ilyen, földröl ha jó emléxem rendesen látszik...
  • Carlos HUN
    #12215
    Driver hiba
  • papo21
    #12214
    nállatok is igy néznek ki a fák vagy nálam van gond???
  • RoboGoD
    #12213
    Te biztos kínai vagy...
  • liquivent
    #12212
    Mé' nem azok?
  • darkman1
    #12211
    Ma háromszor írták különböző szervereken, h az összes magyar csíter...asszem ennél nagyobb dícséret nemkell
  • liquivent
    #12210
    De Robogod ellenünk szokta tolni, így az nekünk ellenséges, ami neki saját. :)
  • AdambanHun
    #12209
    Faszt, ne hazudj. Magatoknak hoztátok.

    A kék nem az ellenség titánja, hanem a saját.
  • liquivent
    #12208
    Rendeltünk egy extra utánpótlás titánt az ellenfélnek, hogy ne legyen olyan könnyű a dolgunk. :) Két titánt szétszedni nagyobb kihívás...
  • RoboGoD
    #12207
    Hát ezt meg hogyan hoztátok össze?
  • AdambanHun
    #12206
    bedkampani
  • pityu1973
    #12205
    Teljesen jól müxik köszike
  • RoboGoD
    #12204
    Hja, rögtön utána te vagy...
  • AdambanHun
    #12203
    Klassz haverjaid vannak, Walter...

    AIMBOT77[HUN]
  • liquivent
    #12202
    Én sajna nem vagyok a hétvégén (megyek balcsira), hogy átállítsam a szervert warszerverre. De a Paponak most adtam jogokat ilyen dolgokhoz (csak előtte beszélnünk kéne mi is a teendője) továbbá reKkadam-nak és DarkArchonnak vannak még ilyen jogosultságai a szerverhez. Ha befűzitek őket....clanmodot nem tudunk futtatni sajna, de azokkal a szabályokkal tudtok játszani, vagy szereztek egy kölcsönszervert.