16212
Battlefield 2142
  • Carlos HUN
    #12604
    HMMM
  • pIIrash
    #12603
    Nem bánnám, ha kiadnának egy patchet, amivel be lehetne állítani, hogy legyen már vér is. Mert a legunalmasabb a hangok után az, hogy nincs vér. Szikrázik a figura vagy épp nem csinál semmit, ha meglövőd.
  • pIIrash
    #12602
    I need this: Extreme Realism Mod
  • Ribizlee
    #12601
    a Maarciansell??
  • AdambanHun
    #12600
    Ansell szívesen seedeli mindenkinek. Nagyon udvarias fiú.
  • H2
    #12599
    A kódodat saját magad használtad fel már 1x! Kell egy EA login meg pass és egy EA downloader. Ott bejelentkezel és a sájat dolgog vagy letöltéseim menü alatt leszeded a kieget! Érdemes letöltés után megkeresni a gépeden hogy hova mentődött el a telepítő, mert ha kimásolod a setup exét akkor nem kell mindig leszedni netről. THIS IS THE END
  • Jim Morrison
    #12598
    A Google meg nem sokat segített :)
  • Jim Morrison
    #12597
    Látom most nagyon megy ez a northern strike telepítési segítség, így hat gondoltam én is kérdezek. Mikor megvettem a kiegészítőt, letöltöttem és elindítottam a játékot persze be is töltöttem egy NS pályát. Betöltődött és utána disconnectált. 1 csomószor próbáltam, de nem ment. Azota lett egy uj gepem de itt meg letolteni sem tudom, mert:
    The registration code submitted is already used. Na most akkor mit csináljak?
  • AdambanHun
    #12596
    vó, télleg van ilyen oldal...
  • Ribizlee
    #12595
    http://www.agoogleabaratod.hu/
  • drofti
    #12594
    És azt nem tudod hogy honnan lehet?
  • papo21
    #12593
    nem mintha sokat számitana amugy mert ugy se fogsz vele sokat jáccanii
  • ansell
    #12592
    így már megy.
    thx, I own U 1.
  • pityu1973
    #12591
    Probáld meg így:
    Install game...1.20....Northern Strike....1.50...Play
  • ansell
    #12590
    northern strike kidob unmodified content-tel!
    újraraktam: 1.25+NS+1.50
    ugyanezt csinálj...
    5let?
  • Gando
    #12589
    hát nem lehet, de lelehet tölteni csak azt nem tom hogy hogyan viselkednek a botok rajta
  • drofti
    #12588
    Heló srácok!Azt szeretném megkérdezni hogy lehet elérni single-ban új pályákat (ha lehet)?A válaszotokat köszi előre is.
  • Gando
    #12587
    sztem sandboxal
  • liquivent
    #12586
    Ezek kurva jók!!! :)
    Csak azt nem értem, hogyan lehet ennyi botot egy helyre állítani mozdulatlanul?
    Lehet azért nem, mert nem nyomtam single playerben.
  • AdambanHun
    #12585
    megunhatatlan: klikk!
  • AdambanHun
    #12584
    Méghogy unalmas a single play... klikk!
  • Carlos HUN
    #12583
    Warez témában még mindig a sarki virágboltos tud szolgálni! :D
  • raykrepsz
    #12582
    Persze vegyél fel, ha tudok segítek.... (warez témában nem vagyok jó, abban nem tudok segíteni!!!!)
  • Tomo576
    #12581
    Hello raykrepsz felvehetnélek msn-en mert még elég sok kérdésem lenne még?
  • raykrepsz
    #12580
    Nem bizony, ez a játék multira lett írva!
    Single modba nem is tudom mi a kihívás, a múltkor próbáltam azt 70:2-es KD-nél abbahagytam mert komolytalan volt, de nem azért mert olyan nagyon jó lennék.... A PTD-s szerveren sose tudok ilyen KD-t csinálni
  • Tomo576
    #12579
    És single-player-be nem lehet?
  • raykrepsz
    #12578
    Sok-sok játékkal ranked szervereken
  • Tomo576
    #12577
    Hello mindenki!
    Azt szeretném kérezni hogy hogyan lehet megszerezni az unlock cuccokat?
    Válaszotokat előre is köszi.
  • hezso
    #12576
    A Northern Strike miatt.
  • Carlos HUN
    #12575
    warezra minek patchelni ......
  • hezso
    #12574
    Sziasztok!
    Frissítettem 1.50-re, mert a Northern Strike minimum az 1.20-as verziót kérte, de azóta csak az intrót tudom megnézni. A régi Razor1911 felhasználónév már nem jó. De inkább az lehet a baj, hogy a bejelentkezésnél most már kéri a jelszót is, és mindig az EA szerverre akar bejelentkezni, de én csak single módban akarok játszani. Van valakinek 5lete?
    Üdv!
  • bakvarnyu
    #12573
    ez az ejtőernyőst már láttátok
    aa
  • pityu1973
    #12572
    B@zd meg ezen könnyesre röhögtem magam !
  • Gando
    #12571
    elsőre nem értettem mért nem tudja felrobbantani a c4-et :D aztán rájöttem :D én noob :D
  • AdambanHun
    #12570
    link
  • AdambanHun
    #12569
    noobs
  • AdambanHun
    #12568
  • pIIrash
    #12567
    Én úgy érzem, hogy a srác sajnos erősen ráérzett a dologra.
    skill?
  • RoboGoD
    #12566
    A klánozás előtt barátkozz meg a játékkal, meg a többi magyarral a pályán. Utána biztos bevesz valaki. Mi például bárkit beveszünk, az eddigi állás szerint, mert mi egy gyűjtő klán vagyunk. Mondjuk most nyaralás ezerrel, 3-4 hétig én is a Sharks of Spain csapatát erősítem, de hun4ce(kuki)frímél.hu
  • abajgor
    #12565
    elindítod, kiválasztod a videó helyét, beállítod melyik gombbal akarod elindítani a videot, játék közben megnyomod, felveszed majd megint megnyomod és ennyi