16212
Battlefield 2142
  • AdambanHun
    #12644
    és nem is hiányzunk???
  • PartyService
    #12643
    Kigyógyulni nem... viszont azt kevésbé unom mint 2142-t :P
    Majd bf3...
    és hali Ribi:)
  • o0Sagem0o
    #12642
    az egyik fa mögött zsaruk vannak, vigyázz nehogy szondáztassanak
  • zee21
    #12641
    hat ezt nem kommentálnám de csatlakozom liquivent barátomhoz
    WASD+EGER=Nem mész fának
  • AdambanHun
    #12640
    BATTLEFIELD HEROES BETA KEYS

    Since there were a couple of disappointed comments to our recent news of delay (very glad to see so many people are looking forward to our game), we've decided to give away some extra Beta keys.

    Starting next week and ongoing for 4 weeks, we'll be posting a news item twice a week, at a random time.

    Why is this so special, you might ask.

    Well, here's the thing:
    the first 20 people to comment will get a Beta key sent to them within a couple of days.

    A cool side effect of this is that those people will then be able to enter our weekend Beta key contest and win even MORE keys to give out to friends.
    Please keep in mind that once you win a key you cannot enter again. Let's give everyone a fair chance.



    Goodman
    Global Community Manager
  • AdambanHun
    #12639
    Ez a kedvencem: Hahóóóóó! Vannak it magyarok?
  • AdambanHun
    #12638
    Nekem is modjátok el, hogy kell lefagyasztani egy szervert???
  • AdambanHun
    #12637
    Erről egy Markos-Nádas kabaré jelenet jut eszembe, amikor Lakatos magyarázza a balesetét a biztosítónál: "Aztán hirtelen elém termett egy kivilágítatlan lámpaoszlop."

    Noob Haven.
  • AdambanHun
    #12636
    Party people ismét köztünk. Sikerült már kigyógyulnod a CoD4-ből?
  • liquivent
    #12635
    irányító - kontrol gombok??? csodákat lehet velük művelni... :)
  • papo21
    #12634
    az uton nincsenek fák, max kicsit kiljebb, de az a tank ha elsöre vezeted elég érdekes vele menni!
  • Santacla
    #12633
  • drofti
    #12632
    Heló!Nektek a verduni pályán van olyan hogy a tank amikor a PAC bázisról elindul és megy az úton akkor az úton lévő fáknak nekimegy?(Csak azért hogy csak nálam jelentkezik ez a hiba vagy ez máshol is ott van)
  • pIIrash
    #12631
    Ha a szerverszabályzatban nincs tiltva, akkor engedélyezett ... (kivéve, ha egy admint kapsz el vele ..., mert ugye Ők csinálhatják, de Te nem ... >)
  • Ribizlee
    #12630
    Hellooooooooooooo!
  • PartyService
    #12629
    te ien okos gyerek lehetsz ^^
  • liquivent
    #12628
    gratulálok, ügyes vagy...szervert befagyasztani..suxx
  • PartyService
    #12627
    mindig a feka szivja meg? ^^
  • Szoki333
    #12626
    a másik idegesitő dolog a rammingolás...állati ideges tudok lenni tőle!beülök végre egy tankba(mindenki elkapkodta(60-an voltunk...)) majd egy b*zi nekemjön a kiskocsijával és felrobbant... nah ott vége, befagyasztottam az egész szerót a titán pajzsának lövöldözgetésével :D
  • zee21
    #12625
    persze h vannak de ha ellenem vannak nemizgulok mer lekapják őket fél pillanat alatt ha meg velem akkor is :) igazabol az a baj hogyha transportnak hasznaljak és az ellenfél megszerzi...
  • darkman1
    #12624
    Ott is vannak hülyék, akik nemelég, h leállnak vele silót foglalni, de még háttal is állnak az ellenséges titánnak...hogy még véletlen se lássák ha jön vki/vmi
  • zee21
    #12623
    ezert kell gunshippel menni :)
  • pityu1973
    #12622
    ne is mond én is úgy utazok hogy F1-en van a kezem.....
  • Ribizlee
    #12621
    hello! sztem az unlock-ok miatt erdemes megvenni... de te tudod...
  • o0Sagem0o
    #12620
    hja megesik..nekem az a kedvencem amikor vki elviszi a transportert, ülünk benne vagy 4en, erre amikor úgy gondolja, hogy ok, ő megérkezett, akkor nemes egyszerűséggel kiugrik, mit számít az, hogy ő a pilóta, biztos azt gondolja, hogy 2142-ben automatikusan átveszi a kormányt a robot pilóta vagy nem tudom..:)
  • liquivent
    #12619
    biztos sokat death-match-elt előtte.
  • tamas76
    #12618
    Ne is mond, tegnap vagy féltucat gyíkot kellett halálra lőnöm és ordibálni velük, hogy:Halóóó, legalább nézz utána mivel játszol, az egy oldalon lévőket ismerd fel legalább!!!!
    Ember ott szaladgál a Titánon és lő mindenkit, azt hittem szétborul az agyam.
  • o0Sagem0o
    #12617
    hja, ahogy papo is mondta, a kieges szerverekre már vadászni kell..:)
  • papo21
    #12616
    nem hinném hogy érdemes mehvenni nem naon vannak norhern strike serverek meg alap pályák is elégg jok
  • AnarchoiD
    #12615
    kosz az infot, gondolom kieget ajanlott megvenni szinten
  • o0Sagem0o
    #12614
    van élet, szerencsére nem kell játékosokra/szerverekre vadászni. Elég sok új játékos is lett az árcsökkentés óta.
  • bakvarnyu
    #12613
    sztem érdemes van sok szerver bár nekem még mindig nincs meg :)
  • uHs Gerzson
    #12612
    Pulse Rifle

  • liquivent
    #12611
    LAMBERT CARABINE


  • AnarchoiD
    #12610
    hello, anno betaztam ezzel a jatekkal aztan elfelejtettem....kerdes, van-e sok szerver es jatekos, erdemes-e meg megvasarolni ?
  • bakvarnyu
    #12609
    Ezzel nem toljátok?
    Star Wars First Strike Gameplay A Battlefield 2142 Mod
  • Szoki333
    #12608
    :D oké azt vágom
    csak mindig mindenki dumál a szervereken én meg kussolok... köszi
  • pIIrash
    #12607
    Köszi. Ez amolyan költői felszólalás volt. Megtaláltam én is. :)
    Azért köszi a többiek nevében.

    A Q gombbal. És ha közben "jobb" egérgombot tolsz, akkor azt is kilehet választani, hogy mit szeretnél látni :D
  • Szoki333
    #12606
    Helló!
    Melyik gombbal tudom előhozni azt a menüt amiben ki lehet választani, pl. az "Enemy forces inside" szöveget?
  • Carlos HUN
    #12605
    VAGY