16212
Battlefield 2142
  • muvezetoHUN
    #12564
    Aha megvan... telepítem majd elindítom és ennyi ??
  • muvezetoHUN
    #12563
    FRAPS ???
  • muvezetoHUN
    #12562
    És saját magamat is le tudom fotózni??
  • Gando
    #12561
    akkor fraps :D
  • muvezetoHUN
    #12560
    Vagy esetleg videót készíteni a gyilkolászásról??
    Lehetséges ez ??
    Mi kell hozzá??
    Köszi.
    Előre is.
  • Gando
    #12559
    printscreen vagy fraps
  • muvezetoHUN
    #12558
    Sziasztok.
    Mi a módja annak, hogy kibírjam fényképezni a játék közbeni eseményeket ???
  • Carlos HUN
    #12557
    most az emese ásványviz klán keres új harcosokat xd
  • abajgor
    #12556
    Örök hála neked liquivent, működik!!!
    Még csak egy kérdés... Hogyan lehet klánokhoz csatlakozni???
  • abajgor
    #12555
    Az incrementalra meg kiírja hogy "you already have a newer version installed" amikor az 1.40-es van felrakva. De most megpróbálom újrainstallálni (harmadszor)
  • Carlos HUN
    #12554
    jó én az nst nem vettem bele csak az alapot
  • czky
    #12553
    Ez se jó! xD
    game - 1.50 - ns - 1.50
  • liquivent
    #12552
    ez hülyeség. Én is az 1.40 re raktam fel a teljes 1.50-et.
    A helyes telepítés, ahogyan biztos működni fog...
    Install game...1.20....Northern Strike....1.50...Play
  • Carlos HUN
    #12551
    pont azért mert az 1.40 esre már csak az incrementalt vagy mia faszt tudod rárakni... töröld le az egészet a és egyböl a 1.50es patchet rakd fel ennnyi
  • abajgor
    #12550
    először felraktam az 1.40-est, mert csak akkor tudtam föltenni az NS-t. Aztán letöltöttem az 1.50-est, az meg nem indul el. Katt 2X, vagy enter de semmi. Miért van ez?
  • abajgor
    #12549
    Nem indul el az 1.50-es telepítése! Valaki segítsen!
  • Santacla
    #12548
    A peccs verziószámát meglátod rögtön az intro után az account név és jelszó megadásánál a kis ablak jobb alsó sarkában, ha 1.40 szerepel szedd le az egészet és kezd újra, ha 1.50 akkor... akkor is... eztdemegaszondtam... hogy peccselted? Milyen sorrendben?
  • abajgor
    #12547
    Kössz, de már megpróbáltam, és azt írta ki hogy "you already have a newer version installed"... pedig tuti hogy az 1.40-es van felrakva
  • H2
    #12546
    Az jó lenne mert azért mi is vagyunk páran, még akkor is ha ez űrbf! thx
  • spacecrony
    #12545
    Húzd le ezt: BF2142_Update_1.50
  • abajgor
    #12544


    Hello!

    Nemrég vettem meg a Battlefield 2142-t és a Nortern Strike-ot (külön, nem deluxban). Működik mind a kettő single player-ben, de multiplayer-ben nem. Letöltöttem az 1.40-es patch-et, de online játéknál nem ad egy szervert sem. Olyan, mintha senki sem játszana. A game teljesen original szal nem tom mit csináljak, vagy hogy mit töltsek még le. Segítséget előre is kössz!
  • liquivent
    #12543
    Én csak egy ilyet találtam:
  • uHs Gerzson
    #12542
    Mivel arra a posztra még nincs ember így lehet majd én veszem át.
  • H2
    #12541
    http://bf3.lone-warriors.eu/news/

    "Már megint megégethette magát az egyik nagy kiadó, igaz ezúttal nem korhatárt meghatározó szervezettől került ki "bizonyíték", hanem egy három oldalas pdf dokumentum reppent be az egyik külföldi játékmagazinhoz. Ennek tartalma pedig igen világos, az Eletronic Arts már dolgozik a nagy népszerűségnek örvendő Battlefield harmadik részén.
    A dokumentum rövid összefoglalója:
    # A Battlefield 3-at januárban jelentik be, és "jár majd hozzá" egy bemutató videó is.
    # A publikus béta 2008 nyarára van betervezve, míg a megjelenés az év végére.
    # A harmadik rész nem fogja támogatni a Windows XP-t, kizárólag Vistán és OS X-en fog elindulni.
    # Két játszható frakció: NATO és MEC (Middle Eastern Coalition) - öt játszható karakterosztály: Sniper, Assault, Engineer, Medic és Support
    # A játék a modern időkben játszódik, online módban pedig 40 játékos nyomulhat egy csapatban.
    # Negyvennyolc különböző jármű - 24 frakciónként.
    # Ötvenhat különböző fegyver - 17 frakciónként - illetve még huszonkettő előhívható.
    # Egyéb előhívható felszerelések: páncél, sisak, lőszer, álcázó berendezés stb.
    # A karakterek MMO stílusúak lesznek, kaphatnak saját avatart, és persze ennek nyoma lesz a vadonatúj világranglistán is.
    # In-game visszajátszási és felvételi lehetőségek közvetlenül a játékból.
    # VoIP, barátlista, in-game IM-kliens, illetve teljesen új klán támogatási rendszer.
    # Nem lesznek többé patchek, minden frissítés automatikusan feltelepül a kliensből.
    Végezetül: az EA-t felkereste az IGN magazin, akik viszont nem kívánták kommentálni a dokumentum hitelességét, igaz nem is tagadták annak tartalmát."

  • H2
    #12540
    Hungarian Battlefield Community
    link

    21-et meg se említik vagy csak én nem vettem észre? Érdekes!
  • spacecrony
    #12539
    Az sem lenne baj csak jó sok férjen oda :)
    Egyébként van benne egy gtx csak a gts-t még nem passzoltam el.
    Nem tudom, hogy mire cserélhetném, mondjuk a gépem elbírna még 2giga ram-ot,
    meg a ház is elég fos.
  • o0Sagem0o
    #12538
    aha, és akkor lóvé lesz a gépedben a VGA helyén..?:)
  • spacecrony
    #12537
    HÁ LÓVÉRA.
  • o0Sagem0o
    #12536
    mire cseréled le?
  • spacecrony
    #12535
    Nekem is van egy karim
    eladó.
  • liquivent
    #12534
    eladom, érdekel?
  • Gando
    #12533
    akkor is :D
    meg neked is azvan :D
  • liquivent
    #12532
    az
  • Carlos HUN
    #12531
    8600 gt egy kalap szar....
  • Gando
    #12530
    jóvan úgy könnyü azt mondani ha van az embernek pénze egy GF8600gt-re :D
    én azért szeretem ezt a kártyát mert nincsenek vele gondok (meg nincs másra pézem ) ha meg egy játékhoz sm 3.0 kell akkor bele kell törődnöm :D egyszer úgyis bepótolom MUHHAHAHAAAA
  • liquivent
    #12529
    ja perzse, nekem is az ősrégi mx440 -es videókártyámon elfutogat a quake, de az új játékokba beletörik a foga. :)
  • Gando
    #12528
    9600pro
    én szeretem ezt a kártyát mert szinte mindenevő csak sajna az újabb játékokba beletörik a foga.
    Amugy egészen jól futtatja csak, lefagy a gép :D mint a gears of warnál az is megy szépen egy darabig de lefagyott igy most kane & lynchezek meg battlefield 2142 özök :D
  • Santacla
    #12527
    Mér milyen vasad van?
  • Gando
    #12526
    én kipróbáltam de a gépem kevés neki... kinyúvadt töle XD
  • spacecrony
    #12525
    Nem vagyok tőle elragadtatva.