16212
Battlefield 2142
  • zee21
    #12764
    télleg emberek ha már nem veszitek meg a game-t (személy szerint alapbol nem oltok le olyat akinek nincs pénze a game-re, mert nekem is van rakat olyan játék amit csak törtön tudok tolni..... meg van h elöbb letöltöm és ha tényleg jo akkor megveszem [tudom nem tul korrekt de hát mostanság jön 324234 10éve beharangozott játék és szarabbnál szarabb az összes] ) ha már nincs pénzetek a játékra és crackelt/tört verzsönnel nyomjatok:
    1.) legalabb ne legyetek olyan lamak h nem tudjatok megcsinálni
    2.) vagy ha megis akkor legyen már annyi bőr a képeteken hogy nem jöttök fel forumra......
    3.) de ha már ez is megtörtént akkor nehogymár nektek álljon feljebb ha leoltanak....
  • Alien69
    #12763
    Köszi a tippeket, megsasolom majd. :-)
  • liquivent
    #12762
    Egy ilyen de jó is lenne gunship -ezni...

    V I D E O
  • czky
    #12761
    Van ez a Game Jackal nevű progi.

    Feltelepíted (oda telepítsd, ahol van fölös 3.2gb helyed!). Krekkeled.

    Rámész a "Profil létrehozása" opcióra. Szépen végigmész a lépéseken.
    Az 5. lépésnél a "Lemez-kép mód"-ot választod. Ekkor el fog indulni a játék, amiből amint tudsz, ki is lépsz. Ekkor megcsinálja a lemezképet (pár perc).

    Ezek után a Game Jackal-ból tudni fogod indítani a játékot a dvd használata nélkül.

    Ha esetleg mégis kérné a lemezt, akkor töröld a létrehozott profilt és csináld meg újra a fenti lépéseket.

  • spacecrony
    #12760
    Game.Jackal.Pro.v3.0.1.6
    Eddig ezt a megoldást tudom.
    3.0.1.6
    3.0.1.0
  • Alien69
    #12759
    Nem régen felraktam újra, ugyebár. De, azt tapasztaltam, hogy ha az a szerver leáll, amin játszok éppen, kidob az asztalra. Arra gondoltam, hogy lehet-e azért, mert a dvd-t hírtelen nem tudja olvasni? Hiszen, az inditásnál benne van, leellenőrzi, de utánna már nem "szól" hozzá, ezért leáll. De, amikor a szervert mondjuk lekapcsolják, hírtelen a dvd-hez nyúlna, de ugye "nem találja", ezért cselekszik úgy, hogy kidob asztalra. Megoldás ugye a no dvd patch lenne (csak asszem az 1.5-höz nincsen talán még), vagy egy kép file-t készíteni esettleg, és daemonba be mountolni?
    Ötlet?
  • Tom01
    #12758
  • liquivent
    #12757
    mielőtt bárki elküldene a ..... vedd meg a játékot eredetiben, mert itt mindenki eredetivel játszik, NO WAREZ.
  • Tom01
    #12756
    Helo tudom le van írva valahol de 160 oldalt nem akartam végigböngészni letölt9tem a játékot töltöttem le cracket és még kéne egy profil tudna valaki küldeni egyet ?? ha nem bagy kérés ? tamas16@citromail,hu köszi
  • Alien69
    #12755
    HI ALL! :-)
    Köszi, bár a "legjobb" erős tulzás. Újból felraktam, de, nem az igazi. Már, a hardweres rész, ki-ki dobál asztalra. Az új egér jól vizsgázott (mondjuk ez is Razer), már kb megvan a beállitása is.
    Végre majdnem van elég heli. :D Tetszik, hogy a BF1942-BF2 után itt is berakták a "szigetet".
  • spacecrony
    #12754
    Én meg már szólni akartam Neo-nak, hogy megtaláltam a forrást :)
    RoboGoD ! Parancs értettem !
  • Szoki333
    #12753
    vannak ilyenek... couter strike sourceban meg egy mapon játszol, de ha free nézetbe mész, akkor áthemetsz egy másik KÉSZ mapra és körbe tudsz menni...
  • o0Sagem0o
    #12752
    lol :D
  • liquivent
    #12751
    ez a titán texturája, ha olyankor belemész pl az apc-be, amikor még nem indult el a szerver, hasonlót láthatsz...
  • RoboGoD
    #12750
    Ez azért van a Titán belsejében, hogy legyen mitől laggolni a gépednek. Lagmachine. Mellesleg jó lenne nem csak a fórumon látni...
  • spacecrony
    #12749
    ?
  • spacecrony
    #12748
    Mi ez a kocka
  • H2
    #12747
    Ocsmány xarság...
  • RoboGoD
    #12746
    A Mercenaries 2 eléggé egy továbbfejlesztett BF2-nek tűnik... Grafikailag mindenképp hasonlít.
  • bakvarnyu
    #12745
    razor nfo-ba le van írva
  • HoReSz1975
    #12744
    offline hogyan lehet elínditani
  • papo21
    #12743
    siess lassan
  • raykrepsz
    #12742
    Az egri Tescóban kb 1 hónapja tuti annyi volt, szerintem most is....
  • Hirk
    #12741
    Ha a tescoba is 3000Ft megye kis megvenni :)
  • Hirk
    #12740
    Tesco-ba is 3000Ft?
  • Hirk
    #12739
    KOMOLYAN?
  • raykrepsz
    #12738
    2990.-
  • Hirk
    #12737
    Mennyibe kerül most a játék?
  • Jim Morrison
    #12736
    Én is! Boldog szülinapot!
  • pityu1973
    #12735
    Csatlakozom a jókivánsághoz!
  • Carlos HUN
    #12734
  • Carlos HUN
    #12733
    Szülinapot neki!
  • H2
    #12732
    Hey! Tegnap láttam Alient játszani! Respekt a "legjobb" gunshipesnek!

    "Alien69 last Server (08-08-31 20:46): =PGS=BF2142"

    És akkor itt kívánnék Boldog Születésnapot utólag is Nyunyibácsinak (53), a nagypapának!
  • spacecrony
    #12731
    PB frissítés
  • czky
    #12730
    Addig ok, hogy újraraktad a PB-t, de frissítetted is?
  • eLGi84
    #12729
    Helló all! Segítségre lenne szükségem!
    Probléma a következő:
    -op rendszer VISTA, BF2142 elindul servert tölti, majd join és utána a PB kivág.
    Próbáltam,h a PB-t teljesen leszedtem, majd vissza, de sajnos ugyanaz... :(
    PLS HELP ME !
    Előre is köszi
  • spacecrony
    #12728
    A nagy MANITU legyen veletek
  • liquivent
    #12727
    UFF
  • Hirk
    #12726
    Gúnyolódás helyett nemhogy statlámulnátok
  • zee21
    #12725
    OFF

    egyetértek!!

    ON