16212
Battlefield 2142
  • Santacla
    #12724
    OFF

    okay...

    ON
  • Hirk
    #12723
    OFF

    Battlefield 2 eredeti cd kulcsot cserélnék battlefield special forces eredeti cdkulcsra! Pm-be lehet jelezni! kösz előre is!

    ON
  • AdambanHun
    #12722
    Nyaralni mentem, szeptember 5-én jövök. Addigra keressetek egy új játékot, mert ez már kicsit unalmas. Vagy legalább vesszetek össze, csak hogy történjen valami...
  • kisss19
    #12721
    Hali seahawk92!

    Próbáld meg az EA magyar oldalán a terméktámogatásnál találsz email-t, ott remélhetőleg segítenek,ha kened az angolt akkor talán a .com jobb.

    Sok sikert még én is küzdök egyébként jönnek a tipp email-ek a magyar oldalról.
  • czky
    #12720
    Uninstall. Telepítsd újra a játékot, utánna egyből az 1.50-es peccset.
  • embertervez
    #12719
    Hali!
    ujra elraktam a BF2142-t de nem tudok multizni, mert azt irja hogy ha aclientem older then the server de ha az 1,5ös pathcet töltöm a szerint meg nekem ujabb verzióm van hogy van ez? köszi
  • zee21
    #12718
    hát igen lehet akkor kéne írni nekik vmt
  • seahawk92
    #12717
    hy,
    na megvan a jelszavam és a felhaszn. nevem is, de amikor belépnék azt mondaj hogy a cd kulcsot már használják, szerintetek irni kéne a fejlesztőknek vagy mit kéne csinálni, mert eredeti és nem vagyok hajlandó beletörődni hogy megvettem és most olyan minha nem is lenne, ennél még a torrentes is jobb!
  • AdambanHun
    #12716
    Én is csak viccöltem. Egyébként néhány hónapja, amikor újra telepítettem a játékot, sokat kerestem a NS lemezt. Végül nem találtam meg, de magamhoz tértem.
  • czky
    #12715
    Mint mindenki, csak poénkodtak veled kicsit.
  • dicehater
    #12714
    Sracok az NS-hez is csak egy kod van azt igy kaptam gyarilag
  • o0Sagem0o
    #12713
    de egyébként a jelszó emlékeztető megy, szóval ha valóban tied az acc, le tudod kérni a jelszavad.
  • o0Sagem0o
    #12712
    és mit csináljunk, postázzunk neked egy új CD kulcsot?
  • Ribizlee
    #12711
    Ezt most full komolyan irtad??
  • kisss19
    #12710
    "A Northern Strike lemez megvan?"

    Lemez? Mostanság csak a serial-t adják amivel a gém letölthető csak az alapjátéknak meg kell lennie hozzá. Ha van alapjátékod akkor jöhet a kiegészítő serial-ja feltéve ha még nem reg-elték mert akkor a fiók is kell hozzá különben úgy jársz mint a seahawk92 kiírja hogy a serial-t használják így új reg szóba sem jöhet.

    Kedves seahawk92! Te legalább játszottál, én még 1 percet sem csak küzdök vele. Egyre jobban utálom az EA-t és egyre jobban értékelem Razor911 munkáját hogy életre warezol egy ilyen terméket.
  • seahawk92
    #12709
    ill. pontosabban azt mondja hogy a cd kulcsot már használják pedig már tudom a jelszavat és a felhaszn. is pontosan.
  • seahawk92
    #12708
    Sziasztok!

    Szeretnék egy kis segítséget kérni mivel megvásároltam eredetiben ezt a játékot, már játszottam is vele de volt egy kb. fél éves kimaradásom és most nem tudom eggyáltalán használni mert nem tudom a kódomat, az "elfelejtett jelszó" nem műkszik vmiért, és kissé bosszant hogy megvettem annó 12e-ért és most olyan mintha nem is lenne.
    plz. help!
  • raykrepsz
    #12707
    Igen, az engem is érdekelne :)
  • liquivent
    #12706
  • AdambanHun
    #12705
    A Northern Strike lemez megvan?
  • dicehater
    #12704
    Srácok - van egy felesleges 2142 + Northern Strike csomagom, csak akkora ász vagyok hogy az eredeti az alapjáték lemezét is elhagytam. Nem játszok a játékkal (konzol user lettem) ha valakit érdekel írjon és szabaditson meg tőle /tok + serial van csak meg/ + van Company Of Heroes és Warhammer 40k egy csomagban, ideális a generális jelölteknek.

    A másik kérdés van-e valamilyen mód hogy pótoljam az eredeti lemezet, azon kivul hogy megvenném újra?
  • liquivent
    #12703
    hogyé tolod a jockey kalapokat?
  • Carlos HUN
    #12702
    Jah bocs ez nem neked ment sorry :)
  • Carlos HUN
    #12701
    Vettem is pár cowboy kalapot kiárusitáson majd itthon eladom 2 szer annyiért mert eredeti bőr :D
  • Carlos HUN
    #12700
    Nah hazaértem jó lenne mostmár játszanom is kb 2 hónap játékkihagyás után XDXD
  • kisss19
    #12699
    Sziasztok!

    Én is vettem egy ill. 2 tesco gazdaságos B2142-őt + kiegészítő.
    Az a gondom vele h. feltettem a gémet regisztráltam majd rávetettem magam a kiegészítőben talált instrukciókra. EA link nevű progit kellene leszedni ehelyett EA Download Managert találtam amin van egy kis Log In gombocska ami kiirja hogy sem az email sem a jelszó nem jó. A regisztráció sikeres mégsem tudok belépni és most már a játék sem indul el mert panaszkodik nem vagyok Loginolva!

    Plz helpmi!
    Köszönöm
  • frenkibende
    #12698
    lehet a videokarid is függően attól milyen szerveren tapasztaltad a jelenséget 48 vagy 60-as szerverek, főleg titán módban na meg ha túl közel vannak egymáshoz a titánok nomeg rajta is vagy a titánon akkor lehet video kari...ha 12 fős pályán konkvesztben is ezt csinálj akkor sincs...+1 mega ram nem ártana még...talán
  • Mészáros Tomi
    #12697
    30-40 között mozog a pingem, de megpróbálom, kösi a gyors választ.
  • Szoki333
    #12696
    Ez nem a kártyád hibája, hanem a neté! Túl nagy a pinged, ezért akadozva működik a játék!
  • Mészáros Tomi
    #12695
    Sziasztok! Nekem az a problémám, hogy amikor bemennék egy netes szeróra, alap az h 3-4 percet tölt, amikor meg beérek, annyira nem is akad, mert ATI Radeon 3650 HD videókarim van 1gb. ramom stb., de a fegyverem a kezemben ide-oda szaladgál... Olyan mintha mennék és megállnék mert akkor a fegyó más "tartásban" van, de olyan gyors h alig látom a fegyverem... Ez a gép hibája? Vagy vmi beállítással ez megoldható? Előre ty a válaszokat.
  • Szoki333
    #12694
    máraki
  • zee21
    #12693
    frrisíteni fog ne izgulj!!!
    és különben sem a stat miatt jatszik az ember hanem a játék élmény :)
  • Ribizlee
    #12692
    hali! de ugye nem kesserverre jarsz??:D
  • Gyuszopapa
    #12691
    Sziasztok
    Olyan gondom lenne hogy kaptam már egy pár kitüntetést de egyik se jelenik
    meg a statomban,valamelyiket már többször is kaptam.Mielőtt mondanátok
    Csak ranked szerverre járok játszani.
    Köszönöm válaszotokat.
  • czky
    #12690
    Szívesen! :)
  • David6
    #12689
    Köszönöm szépen a gyors választ.
  • czky
    #12688
    #12671
  • David6
    #12687
    Helló.
    Most vettem meg a játékot a Tesco-ban, és lenne egy kis problémám.
    Belépek a multiplayer módba, és nem jelenik meg egy szerver sem. Ennek mi lehet az oka?
  • czky
    #12686
  • Carlos HUN
    #12685
    Nah végre nekemis eljött a vakáció irány az államok mint minden évben jó pihenést mindenkinek!