16212
Battlefield 2142
  • búgódisznó
    #12804
    léci segítsetek csatlakozásnál ezt irja ki :
    "You are not connected to the internet"
    utána meg ezt:


    Eredeti cucc minden.Már vagy 10x megpróbáltam.
  • darkman1
    #12803
    Ilyen legtöbbünkkel már előfordult. Tudomásom szerint a legjobb módszer eddig erre a problémára, az uninstall, reinstall. A peccsek sorrendjére kell figyelni, de mindenki másra esküszik. Nálam ez vált be: alap, 1.4, NS, 1.5... hálisten sok peccs jött már ki, szóval a lehetőségek száma lassan de biztosan a végtelenhez konvergál
  • nikopeti
    #12802
    Köszönöm! Ki fogom probálni!! :)
  • Carlos HUN
    #12801
    http://rapidshare.de/files/40464360/URSoft.Your.Uninstaller.2008.Pro.v6.1.1250.Incl.KeyMaker-DVT_sg.hu_.rar.html
  • Carlos HUN
    #12800
    Hát ez egy külön uninstall progi de a legjobb megjártam már sok fajtát de ez a legjobbb
  • nikopeti
    #12799
    ööö ez valami különprogi vagy a saját uninstallerje??? mer én a saját uninstalljával távolitottam el...
  • nikopeti
    #12798
    Raktam már ujra de nemlett jo!!! :(
  • Carlos HUN
    #12797
    Your Uninstaller! 2008 -tel szeedjél le mindent ez kiszed registryből si midnet aztán szépen minden ujrarak
  • nikopeti
    #12796
    Sziasztok Srácok!!! :) Lenne 1 kérdésem... Eredeti a játékom a northen strike ra nemenged fel, azt irja,hogy modositottam a gamen!!??? legalábbis nemnagyontok angolul de én igy értelmeztem. Hozzá kell tennem régen tökéletesen müködött,és én soha semmin nem változtattam! Tud valaki megoldást a problémámra??? Az alapjáték viszont gond nélkül fut... Elöre is köszi!!! by
  • Carlos HUN
    #12795
    télleg azt kell irni a registryben de ezt a játéknak kéne végeznie nem kézzel ...
  • Carlos HUN
    #12794
    remélem nem a saját serial számodat irtad példának :D
  • Carlos HUN
    #12793
    Srácok semmi köze registryhez ebböl akora global ban lesz online regelés ea account létrehozás sorozatszám beküldése kötöjelek nélkül
  • pityu1973
    #12792
    Jé itt egy hekker . De azért kösz az infókat .
  • Dzsimbao
    #12791
    Érdekeség képpen újraindítás után megint Invalid CD key,
    de a 6. lépést felejtsétek el és így folytassátok:
    6. Start menü->futtatás írd be hogy "regedit"
    7. Keresd meg a következőt: HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Electronic Arts\EA Games\Battlefield 2142.
    8. A jobb oldali ablakban kattints duplán a defaultra.
    9. A felugró ablakban a Value Data (alsó mező) írd be a következőt x9392 és a kódod kötöjelek nélkül.(pl: x9392DH34DF78WE35BV78AS69)
    10. Nyomj OK-t.
    11. Játék
  • Dzsimbao
    #12790
    Eredeti játékkal meglepődve tapasztaltam hogy nekem is Invalid CD keyt ír, de a megoldás 1 perc keresés után meg is lett (legalább is nekem utána jó lett :D):
    1. Nyisd meg a játék könyvtárát
    2. Lépj bele a "Support" alkönyvtárba
    3. Indítsd el a "Battlefield 2142_code.exe" fájlt
    4. Pötyögd be a kódodat
    5. Kattanj a "Tovább" gombra (azt nem értem miért nem Finish vagy OK, mert nekem más nem jött fel utána )
    6. Usgyi jáccani :D
  • Carlos HUN
    #12789
    3 ezer akkor jól veheted
  • djjeges
    #12788
    Basszameg 12000ért vettem ezt a szar játékot és azt írja,hogy a cd keyét már használja valaki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • czky
    #12787
    Oké!
  • liquivent
    #12786
    gyere a magyar szeróra, onnan nem leszel bannolva...
  • czky
    #12785
    Ma megint bannoltak egy szerverről, minden ok nélkül (Rebel Soldiers). Kezd kurvára elegem lenni ebből a kibaszott szar játékból!!!
  • zee21
    #12784
    huuuu ez elegge para szvsz egy telot megér az EA supportnak....
  • djjeges
    #12783
    Sziasztok lenne 1 problémám!
    Van 1 (Battlefield 2142) eredeti játékom régen jó volt elfogadta mindenemet
    de most mikor feltelepítem az elején amikor elindítom a játékot kéri a felhasználót/jelszót beírom őket és azt írja,hogy érvénytelen cd key pls aki tud valami megoldást pls írjon!!!!
  • liquivent
    #12782
    ez a battlefield2142 fórum...battlefront???
  • djjeges
    #12781
    Sziasztok lenne 1 problémám!
    Van 1 Battlefront 2142 eredeti játékom régen jó volt elfogadta mindenemet
    de most mikor feltelepítem az elején amikor elindítom a játékot kéri a felhaszná/jelszót beírom őket és az írja,hogy érvénytelen cd key pls aki tud valami megoldást pls írjon
  • darkman1
    #12780
    egy ilyenre énis benevezek
  • liquivent
    #12779
    ma lehet, hogy Én is, elvileg ma szabad vagyok...
    úgyhogy akkor ma szétbaszunk valami szervert megint...
    azért első körben a sajátunkat...
  • Dark Archon
    #12778
    Ja, tényleg, nem égetem magam amatőr profil küldözgetésével Ma és holnap szabad vagyok, úgyhogy leszek :)
  • pityu1973
    #12777
    Bocs csak egy "L" betüt találtam a billentyűmön.
  • pityu1973
    #12776
    Igen azért lövök álva mert nem tudom az a gugol, felál és fejbelövős technikát.
  • czky
    #12775
  • liquivent
    #12774
    szted érdekli amatőr profil?? :)
    mikor látunk már játszani is??? mindig csak a nők...öregem abba bele lehet rokkanni. :P
  • Dark Archon
    #12773
    Én szívesen elküldöm neked a profilomat, account-omat, még a DVD-t is, sőt, kiírom neked a NS-t és a legújabb patch-et egy CD-re. Természetesen a postaköltséget is én állom! Rendben?
  • AdambanHun
    #12772
    Pedig egy kiadós összeveszés igazán felkavarná ezt az állóvizet.
  • H2
    #12771
    Ok!

    gg
  • zee21
    #12770
    golem sokat tolja :) konkretan allo nap ha nem dolgozik :D szoval nem kell egyből gyanusítgatni.....
  • H2
    #12769
    De szeretnék úgy játszani 1x mint a 818 golem! Már szinte jobban lő krylovval mint Pityu állva Scarral! Beszarás!
    Végül most akkor banolták cheat miatt vagy csak kidobták tegnap a francia szerverről?
  • zee21
    #12768
    ha már itt tartunk akkor a NEXT camp only (vagy inf only nem emlékszem pontosan) szervert is kerüljétek messzire el..... inkabb nem is kommentálnám
  • czky
    #12767
    Vazze! Erre a szerverre senki ne menjen fel! Bent ültem a Walker-ba. Leszedtem vele pár embert, nem is olyan sokat. 2x is próbáltak kamikaze módon Air Transport-al kiszedni, de nem sikerült. Erre jött a Kick Vote, persze nem mentek vele semmire. Elkezdi az egyik írni, hogy takarodjak innen, mivel itt mindenki utál engem. Beírtam, hogy nem érdekel. Aztán kirúgtak.
    Visszamentem, hogy gyenge angol tudásommal elküldjem őket ahová csak tudom, aztán bannoltak.
    Max annak ajánlom ezt a szervert, aki hagyja hogy csak lelőjjék, mert ha visszalőssz, akkor kirúgnak.

  • spacecrony
    #12766
    Ez így igaz.
  • pityu1973
    #12765
    Adjál nekik ZEE!
    Azért a 3000 tényleg nem drága egy játékért amit mi még 15 ezerér vettünk.

    Üdv Alien69 !