16212
Battlefield 2142
  • krisztike2142
    #12844
    öhm. sziasztok.
    tehetetlen vagyok a játékkal kapcsolatban,.. belépek egy szerverre, és 3 mp után your connection to the server has been lost-ot ír.. pár napja már egy szerverre sem enged fel, mindegyiknél ezzel a your connect. to the...blabla izével áll elő.
    gondoltam az újratelepítés megoldja a hibát, de nem így történt. pb frissítés, minden megvolt. aztán egyik nap mielőtt indítottam volna a gamet elindítottam a ping.origo izét, és rájöttem hogy a pingemmel van a baj. akkor a netemet is figyelgettem, de 18-19volt midnig. aztán ésuzrevettem,hogy játékindítás után automatikusan beáll minuszba a pingem, majd 300 és -300 között változgat másodpercenként... tehát összefoglalva miért ugrál -300 és 300 között a pingem amikor belépek a játékba..?
    és a másikmeg.. ezt hogyan tudom megoldani?^^"
  • kolbi870315
    #12843
    nekem igy se megy.
  • Ati810
    #12842
    Ok kössz.
  • Carlos HUN
    #12841
    Punkbuster hiba ismerős régen mindig kaptam :)

    http://www.punkbuster.com/downloads/pbsvc/pbsvc.exe

    Mielött valaki ez nem a sima pb setup!!!!!!!!!!!

    ezt lekel futatni mert le uninstalálja régit meg feltesz egy punkbuster b-t utána jónak kell lennie ha nem akkor még egy pb frisitést tegyél rá

    ---> http://www.punkbuster.com/index.php?page=pbsetup.php



  • bakvarnyu
    #12840
    szerintem a razoros töréshez nem kell net de nem mernék rá megesküdni.
    van alapból hozzá default razoros profil
  • zee21
    #12839
    de úgy van h van egy kezdő log in menü ahol (ha még nincs) kell csinálnod accountot amit csak neten keresztül tudsz! és utána neten keresztül beloggolsz és ott lesz a rendes menüben h singleplayer (ami egyebkent jonagyfos....)
  • Ati810
    #12838
    Neeeee :(
    De olvastam hogy van singleplayer is ahoz meg nemkell net.
  • zee21
    #12837
    kell internet kapcsolat sajna.... :(
    de asszem ez rá is van írva a boritóra
  • Ati810
    #12836
    Hello.
    A Bf 2142-höz szükséges internetkapcsolat, vagy kell regisztrálni ? Mert nekem a Windows-on nincs net de szeretnék vele játszani.
    Elöre is kössz.
  • liquivent
    #12835
    És milyen jó lesz majd az EA által ujonnan kiadott játékoknál ez a hárpmszor telepíthetsz csak, aztán engedélyt kell kérni tőlük...
    Mint a Spore -nál, vagy a hamarosan megjelenő Redalert 3 -nál...
  • hendrichharcos
    #12834
    Pityunak szántam bocsesz - csak mellé nyomtam csöppet!! Sory
  • hendrichharcos
    #12833
    Ne csontozz már tesókám olvastuk mit írtál úgy próbáltuk először de nem megy úgy sem-Tele a bugyim ezzel a hülye játékkal
  • hendrichharcos
    #12832
    Ahogy rányomok a join-ra egyből kiírja "PUNKBUSTER"-Minden NS- pályán.
    De nem is kapcsolódik - semmi csak join-pb!!
    Úgy is próbáltuk ahogy írtad
    1 játék ------------ 1 játék
    2 1.20 ------------ 2 1.25
    3 ns ------------ 3 ns
    4 1.5 ------------ 4 1.5 Meg ilyen is volt
    SŐT 1 Játék
    2 1.5
    3 ns
    41.5 Van e esetleg még valami kombináció?????????????
    PB-vel így csak akkor dobál ki ha valamelyik petch nem jó - vagy valami ilyesmi. De nem tudom már én sem - csak valami ilyen rémlik!!!!!!!
    Megpróbálom az egészet újra rakatni -csak már tele a hócipőm ezzel a sok újrarakással - még jó , hogy nem nekem kell ezt megcsinálni
  • pityu1973
    #12831
    Üdv Kolbi!
    Probáld meg az elöbb leirtakkal.
  • kolbi870315
    #12830
    Valaki nekem is segithetne. Az osszes szerver csatlakozas utan 3 masodpercel kidob PB-vel. Installalom a jatekot full 1.50-es cumo hozza, PB frisitve.
    Csinaltam masik soldiert ugyanarra az acc-ra azzal is ez van. Viszont masnak az accaval tudok jatszani, de a sajat cd keyemmel. na?
  • pityu1973
    #12829
    Gyerekek lehet, hogy lerágott csont és biztos hülyeség fogjátok mondani, de én még mindig így telepítek és semmi bajom egyetlen pályával sem
    .......de akinek egyátalán nem megy azért tehetne egy próbát
    1. install game
    2. 1.20
    3. northem
    4. 1.50

    (Ansell-nak is így sikerült lásd: 12591-es hozzászólásomnál)

    Nem vagyok egy játék guru sőt ez az egyetlen játék amivel ilyen megszállottan játszom, de én mindig így telepítek sőt a frissítéseknél is a fullosokat használom nem hiszek az....előző úgy is tartalmazza az előző verziót....lehet hogy béna vok de legalább sosincs gondom telepítés után........csak egy gondolat.....de egy próbát megér.....
  • czky
    #12828
    Nálam is csont ilyen szar!
  • RoboGoD
    #12827
    Van valami konkrét üzenet?
  • hendrichharcos
    #12826
    Nem megy az NS-em - tud valaki valami ötletet!!
    Játék 1.4 - NS 1.5 ez az utolsó verzió. de így se megy.A verziót felismeri de egyből kivág a pb. Minden ns-röl!!! Be se lép máris jön a pb. Pedig azt is frissítettük már!!! Nálam megállt a tudomány!!
    Előre is köszönöm a segítséget
  • RoboGoD
    #12825
    És mi volt a régi?
  • kolbi870315
    #12824
    Sziasztok! A régi accomal valami gaz van szóval ha van kedvetek velem jatszani, ezzel jatszok: Zaparozset :)
  • Enosh Chan
    #12823
    Nehogymar tenyleg csak 3 ezer legyen... En meg kiadtam erte 13-at
  • czky
    #12822
    Kis kikapcsolódás! xD
  • XKonRaDX
    #12821
    Szép jó napot mindenkinek! Akadt egy kis problemám a Bf 2142-vel! Felraktam vista alatt nem ment! Raktam egy XP-t Vista helyett és most meg nem akar beengedni! Azt írja h a cd-kulcsot más használja! Van valakinek valami ötlete????
  • gsg16
    #12820
    3000Ft a játék.én annyiért vettem kb 1 hónapja a tescoban.
  • a_n_d_r_e_w
    #12819
    ugyanez nálam is. aztán ha nagynehezen találok servert, akkor a legváltozatosabb hibaüzenetekkel küld el. ha meg mégis bejutok, akkor kapok remek 100+ pingeket, ahogyan a játékostársak 90%-a is, remek meccseket lehet vívni :S
  • spacecrony
    #12818
    Sajnos holnap korán kelek de azért beugrok.

  • RoboGoD
    #12817
    HUN4CE! Ma este nagy parti készül. TS használata javasolt. Ha nem lesz technikai problémám, akkor ott leszek én is.
  • czky
    #12816
    Ez így igaz.
  • bakvarnyu
    #12815
    GameJackal az is csak akkor működik ha eredeti dvd-ről készíted a profilt.
  • czky
    #12814
    Tévedsz!
    Game Jackal-os módszer 100%-osan működik.
  • spacecrony
    #12813
    Ezzel én is így vagyok.
  • Cugel
    #12812
    Lehet, de ranked szervereken nem fogsz játszani, a PB kidob...

    M
  • Cugel
    #12811
    Ha nem emlékszik az accountjára, sajnos meg kell venned...

    M
  • Cugel
    #12810
    Sziasztok4

    Megnéznétek, ha van eegy kis időtök, hogy multiban mennyi szervert láttok?

    Mert én már 3 napja kb csak 10-et...
    Az EA support-nál azt mondták, "igen most van ez a probéma, de már orvosolják"...
    De ilyen lassan???

    Lehet, hogy mégis nálam van a gond?

    köszönettel:

    M
  • Gargantua
    #12809
    Crack meg oldva egy két hozászolással lejjebb le van írva hogy kell csinálni azt megcsináltam:D
    akkor majd megkérem srácot nézze meg az emiljét:D
  • búgódisznó
    #12808
    Ki kell deriteni az accountot,lehet kérni emailre emlékeztetőt .Csakhogy meg akkor se mész vele sokra mert kell hozza a dvd lemez is ugyanis nincs crack.
  • Gargantua
    #12807
    Hello all:D
    Egy olyan kérdésem lenne kaptam én egy eredeti cd kulcsot:D 2142höz és srác nem emlékezik acontjára annak lehet csinálni valamit:D vagy meg kell vennem:D mert ugye nem lehett újra regelni:D mint simma bf2ben:D
  • PartyService
    #12806
    Jaj nem csal csak kinqval gyakorol... ^^
    Üdv Alien, hol voltál?
  • liquivent
    #12805
    tűzfal nem blokkol semmit????