16212
Battlefield 2142
  • Supersix
    #13486
    Szerintem nem raktad fel hozzá a legújabb peccset?!
  • hezso
    #13485
    sziasztok! leírnátok nekem, hogy kell multiplayerben játszani? nem hoz nekem egy szervert sem, amire tudnék kapcsolódni. eredeti lemez, már regisztráltam is magam az EA oldalon. köszi előre is!
  • CopyKing92
    #13484
    BOLDOG KARAJCSONT - HO HO HOO
  • kBagyula #13483
    Boldog Karácsonyt!

    Végre sikerült beüzemelnem a 2142-t újra.
  • Carloska
    #13482
    Boldog Karit mindenkinek útolag is sajnos régi nickem bannolva lett xd

    üdv carlos
  • o0Sagem0o
    #13481
    néha megijesztesz Zee :D
  • zee21
    #13480
    jaja vagtam
    de azért jelenti a Napfordulót mert a karácsony eredetileg egy pogány Római napforduló ünnep volt (elengedték magukat az emberek elég csunyán: kaja,pia,nőők) és a keresztények ezt ellensúlyozva vezették be Jézus születése napjá-t (nem ekkor született ofkorz :D )
    nah csak ennyit kiegészítésként

    ray hát érted:D
    gondolom kriszti meg most gyorsan letépi az összes fagyöngyöt a környéken :D
  • zeoos
    #13479
    Amúgy azt tudjátok, hogy a karácsony eredetileg egy szláv eredetű szó és a téli napfordulóra utal? Ennek értelmében tehát tulajdonképpen a fény eljövetelét ünnepeljük globálisan és csak ízlések avagy pofonok szerint a Mikulás, vagy a Jézuska hozza az ajándékot.
    Én is csak annak örülök, hogy egyre kevésbé lesz sötét a reggeli induláskor és egyre világosabb lesz amikor végre hazaindulok. Az ajándékozást pedig (átvitt értelemben) "áldozati báránynak" tartom, ami az elkövetkező naptári évet kívánja befolyásolni. Nekem erről szól az egész év végi ünnephalmazok összessége.
    (eszem-iszom-dínom-dánom-tánc és dalolás ... aztán autosave ... és jöhet a következő pálya)
  • raykrepsz
    #13478
    Krisztikét meg....
    TELÁMA
  • zee21
    #13477
    lol hooopla :D
    én jót nevettem ;)
    Boldog Karácsonyt mindenkinek!!!
    Krisztikét meg pusziljuk :D:D:D:P
  • raykrepsz
    #13476
    Remélem Hooopla utso előtti hozzászólásában minkenkinek leesett az N és M közötti különbség!!!! Nekem legalábbis tetszett
    Csapatjáték alatt pedig ne a stattal foglakozz, érezd jól magad, röhögjünk nagyokat mindegy, hogy nyerünk, vagy vesztünk!!!!
    Mindenkinek kellemes karácsonyt!

  • zeoos
    #13475
    látom érted a humort (jelzésétékű akart lenni, az elütést példázva ... közel van a kettő egymáshoz)
  • Szoki333
    #13474
    Zeoos!
    Az "N" betűk helyett "M" betűt írtál, s fordítva!
  • liquivent
    #13473
    nem patcheli fel egyből a legutolsó verzióra automatikusan?
    a bf2 complete collection úgy csinálja.
  • krisztike2142
    #13472
    hy.
    elsősorban én is kellemes ünnepeket szeretnék kivánni,, másrészt viszont kérdeznék is, valaki tudna segteni a deluxe peccselésével kapcsolatban?^^"
  • zeoos
    #13471
    Köszömön szépem a kiegészítést "Lőrincze Tanárúr"! Talám elütés volt és men az alapvető myelvtami képzettségen hiámyossága ?
    Men szoktan visszaolvasmi az íronámyainat, ammyira men vagyok márcisztikus alkat
  • liquivent
    #13470
    majd belejössz...a *818* nem egy rossz klán..majd jól kitanítanak. :P

    Én is minden kedves BF fannak kellemes karácsonyt kívánok!
  • Szoki333
    #13469
    Zeoos! A különbség N-nel van...
    Amúgy szép beszéd volt...
  • AdambanHun
    #13468
    Welcome to the club...
  • H2
    #13467
    Ez annyira szép volt....
  • zeoos
    #13466
    Hááát gyerekik .... nem kicsit csodálkozom a bénaságomon. Százmillióezer éve verem már a billentyűt és színte minden új és a játékstílusomnak megfelelő game-t kijátszok rendesen. Maga a gépem sem egy "szardarab". Megvoltam győződve róla, hogy ütőképes már a technikám és ezért bekéredzkedtem egy klánhoz, mert szimpatikusan szervezettnek tűntek az előzetes informálódásaim szerint. És valóban jó fejek, tetszik a stílus és a hangulat. Maguk közé is engedtek, de most döbbentem csak rá valójában milyen béna vagyok. Próbálom hozni a szokott formámat, törekszem nem szégyenbe hozni őket, de az eredményességem egyenlő a 0-val. Van külömbség a magányos farkasság és a klántagság között bőven, mert míg az egyikben a saját kútfejem szerint szép módszeresen tettem a dolgom és jöttek is szépen az eredmények, addig a csapatban csak bámulom az összeszokottságukat, próbálom követni az eseményeket és alig-alig sikerül babért aratni. Természetesen nem adom föl: figyelek, tanulok és próbálok felzárkózni ... sőt mindenkinek javaslom az ilyen csapatosdi dolgot, mert egy teljesen új dimenziót nyit a megszokott, játékos hétköznapokba.
    Új év, új játékstílus, új élmények .... és ezzel kívánok MINDENKINEK Békés Ünnepeket és Faszányos Új Esztendőt !!!

    "Itt van a Szilveszter ... vége hát az évnek,
    kell a zsíros kocsonya és vörösbor a bélnek.
    Hopp(!) ott egy kismalac ... rálépett egy kekszre,
    vegyél hát rá valakit az orális szexre. (!!!)" ........ B.Ú.É.K.

    Zeoos - hooopla - Hoppla
  • RoboGoD
    #13465
    Vannak kapcsolataim. De, hogy ilyen jók?
  • tomonor
    #13464
    engem meg csak ugy kirugnak semmi ok nélkül és nincs is tele a szeró... o.o
  • liquivent
    #13463
    minket pedig a master server dobál ki, ha ez vígasztal....
  • CopyKing92
    #13462
    baszakszik a 2142 :) be lépek szerora. 1 perc után ujra indul a gépem(no kék halál) wtf? thx!? help
  • bakvarnyu
    #13461
    nahh szoptam egy fél napot amig beindult az NS . Unmodified content stb.
    ez bezzeg nincs bene a FAQ-ba : BF2142 - 1.4 - NS - 1.4 - 1.5
    mondjuk 3 sör után
  • pityu1973
    #13460
    Azért még késelegessél még egy picit......úgy KB a tízszeresénél szóljál...
  • zeoos
    #13459
    Oké, rendben "liquivent" ... nincs miért bocsánatot kérni, sőt nekem kellemetlen:
    csak azért említettem meg a dolgot, hogy a valós érintettek észrevegyék, valójában ők tudnának okulni az elmúlt pár hozzászólásból
  • zeoos
    #13458
    Parancs! Értettem! Tábornokom!

    Már intézzük a dolgok "raykrepsz" kollégával, csak valahogy mindig közbejön valami, de persze rajta vagyok ...

  • o0Sagem0o
    #13457
    hoopla, légyszíves vedd fel vmilyen formában (mail, fórum, TS stb..) a kapcsolatot Rayel, kösz:)
  • liquivent
    #13456
    bocs. :P

    akkor akinek szol....
  • zeoos
    #13455
    Liquivent! (helló-haló!)

    Való igaz itt "zeoos" vagyok, de amott "hooopla" néven ismerhetsz, aminek ki kellett volna derülnie a #13416-os hozzászólásból ... hmmm-hmmm ... nekem nincs szükségem segítségre, azt hiszem egész jól elevickélek a 818-asok honlapján. Persze megtisztelő, hogy engem szólítottál meg a válaszodban, csak célravezetőbb lett volna illetékesebb embert találni. Azért köszike
  • Supersix
    #13454
    Hát igen a gép megvan és éppen próbálnám belőni újra a Battlefield-et de vm gebasz mindig van vele!Most fogom harmadjára újra rakni már kicsit unom!De majd a lagg mentes Titan kárpótol szerintem ;)
  • liquivent
    #13453
    Zeoos>

    Nem véletlenül írtam be a klánunk honlapjának címét, nem reklámozgatni szeretném, hanem azért kaptad meg a linket tőlem is, Zee -től is, mert tényleg hasznos, sok ember nem kevés munkája van benne, hogy a kezdő játékosoknak segítséget adjon. Ha nincs is minden fennt, azért elég sok hasznos információval szolgál, ha veszed egy kicsit a fáradtságot és ránézel.
    Nem kevés időt töltött vele Adamban, LabKWM, és a többiek, hogy értékelhető magyar leírás legyen mindenféle kütyüről és elérhető dologról a játékhoz.
    Szóval mégegyszer azt javaslom, kedves barátkozós újonc baka, kukkants oda...
    Aztán ha jól kiokosodtál, akkor jöhetsz a magyar szerverre játszani....

    Supersix>

    Nekem is előfordult már hasonló probléma.
    A megoldás elviekben nekem az volt, hogy újratelepítettem a játékot és utána meg tudtam nézni a kitüntetéseket. Remélem ez neked is működni fog....
    Slowhand mondta, hogy valami gépfejlesztés környékén vagy....ha ez meglesz jöhetnél végre Titánozni velünk...
  • tomonor
    #13452
    nekem is van (volt) hasonló. Most új gépem van, még nem néztem őket. Yet.
  • Supersix
    #13451
    Olyankor mi a bré van ha kilép az egész játék ha megnézem a ribbon, badge-okat?Ez vm új hiba edddig soha nem találkoztam vele!Tudom ne nézegessem őkat :) Valakinek volt hasonló?És megoldás?
  • AdambanHun
    #13450
  • RoboGoD
    #13449
    Nem mindenki cheater, aki a falon belül van. Egyszer belépve egy szerverre, csatlakoztam egy squadhoz, és természetesen a leaderre spawnoltam. Furcsa volt, mert nem tudtam hol vagyok, meg a grafikában is furi volt valami, és nem lőttek vissza az emberek, akiket mészároltam. Aztán leesett. De azóta sem vágytam arra, hogy megismételjem. Viszont anyám biztos csuklott, a PB meg se mukkant. Annak azért örülök, hogy nem bannoltak érte.
  • zeoos
    #13448
    Amúgy már biztos találkoztatok azokkal a genyákkal, akik be tudnak menni a falon és onnan gyilkolásznak.
    Nem is érdekel, hogy miként lehet ezt megvalósítani, mert saját kezüleg tekerném ki a nyakát a csaló kis "cserépedényeknek", de azt végképp nem értem: mi a fenének van a punkbuster, ha ilyen játékosok is betudnak jönni és csak rontják a levegőt.
  • zeoos
    #13447
    Jó ez a "kérdezz kevesebbet" ... de azért gondolni kell a kezdő (vagy talán lusta) játékosokra is.
    Lehet nem is lusta, csak még nem igazán igazodik csak el. Elképzelhető csak most lett PC tulajdonos, esetleg csak a minap kötötték be az Internetet, vagy csak egyszerűen a NAGYOK segítségét szeretné kérni ... talán barátkozik.

    Még emlékszem a sulira, amikor azzal a közhellyel neveltek: "gondolkodj mielőtt kérdeznél" ... de itt és ebben a témában még csak gondolkodni sem kell, hiszen rendelkezésre áll 13446db hozzászólás a témához. Igaz, terjedelmében ez már akkora információhalmaz mint a Révai lexikon A-Z összes kötete, de talán érdemes mazsolázni belőle.