16212
Battlefield 2142
  • tomonor
    #13526
    ha valakinek ilyen szetje van, annak már nemigen van élete...
  • AdambanHun
    #13525
    info
  • AdambanHun
    #13524


  • tomonor
    #13523
    megnéztem ujra a linket arrébb. 2009 korai hónapjait írja szal vagy most vagy februárban jelenik meg.
  • Szoki333
    #13522


    Höhö! akkor nem kell sokat várni
  • tomonor
    #13521
    ha jól emléxem 2009-ben... Ja hogy az már most van!
  • Szoki333
    #13520
    Mikor lesz új patch?
  • RoboGoD
    #13519
    Bocsi, mégis egy nyomorult trójai volt. Az az érdekes, hogy a profi internet security progik nem vették észre, a kis trojan remover meg igen. Csak kellett a csökkentett mód a leszedéshez.
  • H2
    #13518
    összeakadt
  • H2
    #13517
    Hát nálam a cfoss meg tűzfal (zonealarm) mindig össze akadt ! Cfoss sztem még betárcsázós modemnél volt hatékony, manapság már felesleges!
  • RoboGoD
    #13516
    A kérdés annak szól, aki érti: Valami baj van a gépemmel. A cfosspeed ablakában látom, hogy a socketek csak nyílnak csak nyílnak és nem záródnak be. Most is 319 van nyitva. 321. Mondanom sem kell, hogy lelassítja a gépem. 324. MSIE7 és Mozilla is ezt csinálja. Alaplapi (hálókártya) drivert is reinstalláltam. Mi lehet? Vírus nem, mert nincs forgalom a socketeken, csak úgy marad. És a Vistából is lefutattam egy vírusirtót az XP-n, amit használok. Valami ötlet? Én most kifogytam. 325 socket.
  • zeoos
    #13515
    Fuss Forest .... fuss!!!

    (amúgy javaslom a magas vastartalmú élelmiszerek fogyasztását a golyóállóság kérdésben)

    B.Ú.É.K.2009.
  • Dracon
    #13514
    Hali!
    Segítséget szeretnék kérni! Most vettem meg a BF 2142-t fel is raktam, úgy ahogy kell, elindítom, betölti még a pályát is, de amint megmozdul a kurzor kilép asztalra. Mi a baj?
  • hezso
    #13513
    update: arra rájöttem, hogy ha 2x indítom a játékot, akkor semmi gond, de ha a 3. indításnál be akarok lépni egy pályára, akkor már jelentkezik a hiba.
  • hezso
    #13512
    Buék mindenkinek! Plussz megint van egy problémám. :( Több napja kínlódok a következővel: a játkék elindul, viszont, ha választok egy pályát és elindítom a betöltést, akkor egyből kilép a windowsba (XP). ez érvényes single- és multiplayerre egyaránt. a probléma megszűnik, ha újratelepítem a játékot. de ezt már naponta el kell végeznem. valakinek van valami 5lete?
  • Carloska
    #13511
    b.u.é.k mindekinek nah én indulok elkezdem inni a körömet 6 becks , egy üveg havanna club, egy pezsgő áhhhhhhhhhhhhhhh kész leszek :DDD
  • kBagyula #13510
    BUÉK srácok!
  • Carloska
    #13509
    Ha a seggedet konfetti boritja,
    ha a farkadon citrom szelet log,
    a zacskodon zsir csurog,
    akkor berugtal baratom
    es az ujevi malacot dugod!
  • Carloska
    #13508
    neked is buék én csak szokásos adagot iszom :DDDD
  • hendrichharcos
    #13507
    MINDENKINEK B.U.É.K
    Ne igyatok "sokat" - de keveset sem
  • AdambanHun
    #13506

  • AdambanHun
    #13505



  • PartyService
    #13504
    Szia H20!

    Az miért van hogy mindig lelőnek a harcmezőn?
  • tomonor
    #13503
    :o
  • darkman1
    #13502
    Lépj be squadba és nem fog átrakni (ill. sokkal kisebb a valószínűsége)
  • hezso
    #13501
    erre én is gondoltam, és úgy néz ki, hogy működik. bár nem voltam fenn sokat, mert felmérgelt. :) legtöbb helyen az autobalance be van kapcsolva=sosem nyerek. mindig áttesz a vesztes csapatba.
  • spacecrony
    #13500
    Nem tudom segít-e de én azzal kezdem a játékot, hogy a vírusirtót és a tűzfalat kikapcsolom.
  • hezso
    #13499
    nem jött be. ugyan úgy kidobál. :( azért köszi!
  • hezso
    #13498
    oksa, köszi! megpróbálkozok vele. off! tök jó a multi! :) csak hamar hidegre tesznek. xD
  • H2
    #13497
    Belink volt! Ennyit nem tudok írni 1xre! písz

    lOw
  • F1rstK1ng
    #13496
    w0w
  • H2
    #13495
    Pár ötlet, tanács.

    A legtöbb gondot sajnos a csalók elleni program a Punkbuster okozza. Időnként leáll vagy el se indul. Mi ez és mit lehet tenni.

    A Punkbuster feladata, hogy a játék futása közben kiszűrje a csalókat. Nos, űgy tűnik, hogy a siker mérsékelt. Mivel a (ranked) szervereken engedélyezve van, nálunk is futnia kell a kliensnek, különben nem tudunk játszani.

    - A Punkbustert a punkbuster.com címről tudod letölteni. Itt katt a játék linkjére, majd download software. Közvetlen link: http://punkbuster.com/index.php?page=pbsetup.php
    Letötlés után érdemes a Dokumentumok/BF2142 mappában a saját pl. PB könyvtárat létrehozni és ott telepíteni. Így könnyebben elérhető, ha/amikor frissíteni kell. Elindítod a telepítést. Majd a Ad a Game. Játék kiválaszt, Check for updates. Leszedi örülünk. Program bezár. A pb elvileg frissíti saját magát. Én úgy láttam, hogy ha friss verzió jön ki, érdemes kézzel elvégezni.

    - A jelenlegi verzió (2007.08.25) két programot jelent, aminek futnia kell. PnkBstrA.exe és PnkBstrB.exe. Ezeket értelemszerűen a tűzfalon (remélem van ;) )engedélyezni kell. Különben a játék közben Punkbuster hibaüzeneteket kapunk, aminek következtében a játék kilép az aktuális pályáról. Idegesítő.

    A punkbuster sajnos egyáltalán nem tökéletes. Persze melyik program az?

    - A leggyakoribb hiba az szokott lenni, hogy a két processz közül valamelyik vagy egyik sem indul el. Ez elég egyszerűen orvosalhatjuk. A Start/Futtatás-ba írjuk be services.msc, A feljövő Szolgáltatások ablakban keressük meg a két proceszt: Lépjünk be a tulajdonságaiba és az indítást tegyük automatá-ra. Figyelem! A PnkBstrB csak akkor jelenik meg ha fut a játék! Jó esetben ezzel a pb gondunk megoldódik.

    - A másik ami gyakran előfordul, hogy játék közben a PnkBstrB leáll. Ilyenkor bejön az asztal, ahol igazából sokat nem tudunk tenni, mint nyugtázzuk a leállást. Nekem mostanában sajnos sűrűn előfordul. A legjobb, ha ilyenkor az egész játékot ujraindítjuk, mert nagy eséllyel úgyis
    kilép PB hibával. Erre még nem találtam megoldást.

    - Időnként minden harc ellenére le kell gyalulni az egész pb-t. Ehhez használjuk a pbvsc progit.( http://punkbuster.com/downloads/pbsvc/pbsvc.exe)
  • hezso
    #13494
    minden tök szupi lett, tudok játsszani is, de egy idő után kiléptet, majd ezt az üzit adja: PUNKBUSTER. ez ellen lehet tenni valamit?
  • hezso
    #13493
    köszönöm! már jön is lefele. ;)
  • spacecrony
    #13492
    PL:
  • liquivent
    #13491
    www.ptdclan.hu

    ott a menüben linkek/patchek....
  • hezso
    #13490
    megint bajom van. honnan lehet még letölteni ezt a patch-t, mert az ea oldalán egyfolytában 500 hibakód jelentkezik.
  • hezso
    #13489
    oxy! köszi az infót!
  • Supersix
    #13488
    Bezony Bezony!
  • hezso
    #13487
    igen, nem raktam még fel semmit, gyári szűz állapot van. :) ezek szerint kell letölteni valamit? mondjuk az 1.50 patch-ot? ha jól emlékszem, van ilyen.