16212
Battlefield 2142
  • zeoos
    #13446
    Ha nem megy a kijelölés-másolás-beillesztés, akkor ... IDEKATTINTVA!!! ... megtalálhattok mindent (és pár "prominens" személyiséget)
  • zee21
    #13445
    uristen mi ez a lámulas itt???
    liq. elöbb linkelte be az oldalt ahun fentvan patch,leírás,rangok,plecsnik és távirányítós bizbaszok is....
    de akkor még1x
    hasznos holmik: www.ptdclan.hu
    kinyirunk BF-be nagy a pofank: www.818clan.eu
    na csokolom
  • tomonor
    #13444
    >.< linkre gondoltam, mert nem találom a bf oldalán :/
  • H2
    #13443
    Netrő!?
  • tomonor
    #13442
    oh oké :P

    Hmm a patch-et honnan is lehetne leszedni? >_<
  • tomonor
    #13441
    Automated Sentry gun
  • CopyKing92
    #13440
    én BF2 öztem..
  • bakvarnyu
    #13439
    Tényleg nem távirányítós, olyan a Frontlines -ban van. Az hasonlít arra a lehelyezhető automata géppuskára ami itt a support-nak van.
  • zeoos
    #13438
    Távirányítós "bizbasz" van:
    - EnemyTerritoryQuakeWars/ban,
    - FrontlinesFUELofWARS/ban is.
    (biztos, hogy egy játékot játszunk?)
  • zeoos
    #13437
    távirányítós robot?......azmegmi?
  • zeoos
    #13436
    én csak a vistán nyomom, de semmi gondom nincs vele
  • liquivent
    #13435
    www.ptdclan.hu

    Itt találsz magyarnyelvű játékleírást, nézegesd át és kérdezz kevesebbet.
    Ott le van írva mindennek a megszerzése is....
  • tomonor
    #13434
    na vettem új PC-t, ezen már aligha fog laggolni :D
  • papo21
    #13433
    bf2 veterán
  • CopyKing92
    #13432
    mi az a piros 2 ess betü az emberek neve elött?
  • papo21
    #13431
    meg fall of berlines
  • CopyKing92
    #13430
    van 338 Unique dogagom elég az? :D
  • spacecrony
    #13429
    Kösz az infókat.
  • tomonor
    #13428
    azt hallottam hogy problémázik a játék a vista-val. Igaz-e ez? o.o
  • liquivent
    #13427
    Magyar Fordításban
  • Jim Morrison
    #13426
    kicsit Camp Gibraltáros
  • bakvarnyu
    #13425
    "nézegess utána, h az egyes badgeokért és ribbonokért mennyi pont jár "
    köszi ez jó ötlet
    Persze néha elszedem a halottaktól a holmit de az azért nem az igazi.
  • bakvarnyu
    #13424
    Ja hát biztos hülyén hangzott a kérdés de szívesen használnám az összes kis bizbaszt. PL. azt a supportos távirányítós robotot.Nem vagyok egy jó játékos ezért nem nagyon jönnek a pontok.Az NS-t még nem próbáltam, akkor ideje feltenni.
  • liquivent
    #13423
    Kilátásban van az 1.51-es patch és egy új pálya, ami a BF2 - 1.50. -hez is érkezik.








    További INFÓK ...
  • darkman1
    #13422
    2 órát toltad már? :) Nem akarlak elkeseríteni, de folyamatosan egyre több pontot kell gyűjteni h rangot tudj lépni. NSen gyorsabban lehet unlockokat szerezni, de csak egy ideig (nyilván amíg meg nem szerzed az összes NS-es kitüntetést). Sztem nézegess utána, h az egyes badgeokért és ribbonokért mennyi pont jár és céltudatosan menj rá ezekre. Sokkal gyorsabban kapod majd az unlockokat.

    Amikor meghal a közeledbe valaki feltod venni a cuccát (alapból a G-vel), kitod próbálni a többi fegyvert...
  • zeoos
    #13421
    Gyorsabban? Minél gyorsabban? ... eredményfüggő, ha jól emlékszem. Játszál sokat, nem csak legyél a pályákon, hanem ügyesen csináld a dolgaidat és jönni fognak a cuccosok. Amúgy amikor a Northern Strike kiegészítő megjelent, azokon a pályákon gyorsabban lehetett előrejutni az "érvényesülésben" (talán még most is így van).
  • bakvarnyu
    #13420
    Hogy lehet gyorsabban megszerezni az unlock cuccokat? Még csak alig a tizede van meg sajna, ma toltam vagy 2 orat es egyet se adott be
  • zeoos
    #13419
    azért olyan jó volt ezt mondani ... amúgy is nekem már megvan a dögcédulád ! .... de semmi személyes
  • liquivent
    #13418
    A magyar szerver végleges IP címe: 85.236.101.44:16567
    Ha akartok jönni játszani, kérlek benneteket, erre csatlakozzatok.


    A játékon belül valamiért nem tudjátok hozzáadni a kedvencekhez, mert utána pirosan jelzi a menüben.
    a megoldás a következő: Multiplay/Advanced menüben rákerestek, hogy CLANSERVER, akkor kidobja a szervert [PTD_HU] CLANSERVER néven.
    Itt a " + " gombbal hozzáadjátok, akkor utána mindig rendesen látja.

    Hamarosan ki lesz cserélve a fenti banner is....
  • papo21
    #13417
    hehe
  • zeoos
    #13416
    Ha minőségi klánt keresel, javasolni tudom a "818"-asokat .... megtalálod Őket:
    ezen az oldalon
    Majd kiderül, hogy milyen jó vagy

    (egy valakivel vigyázz csak a "hooopla" nevű regisztráltal, mert az a csávó valami sátáni egy fazon és halhatatlan .......persze, hogy ÉN vagyok)



  • liquivent
    #13415
    mostmár tudsz a mi fórumunkba is írni, csak szarakodott az sg. :)
  • RoboGoD
    #13414
    Liquivent! A PTD fórumon nem tudtam beírni, így itt válaszolok: A szerver benyelte a válaszom. Még 1x: CB WAR szabályok. Pontösszesítés és 2x2 meccs. Mi valószínűleg CQ pályát választunk. A felmérés most folyik, a 10 vs 10 esélyes. A hét végéig megpróbálunk pontos választ adni mindenre. A szervernek jobbulást, jelszavazni tudtok a meccs idejére? TS-en pontosítunk.
  • zee21
    #13413
    leszedlek mégha bunizol is :D
  • AdambanHun
    #13412
    Aha.
  • CopyKing92
    #13411
    méne? :D simán le késelem aki meg probál le löni el kezdek bánnizni :D
  • liquivent
    #13410
  • AdambanHun
    #13409
    És mit csinálnál egy minőségi klánban? Késelnél meg csipáznál?
  • CopyKing92
    #13408
    Kéne 1 minőségi Clán, jól késelek, csipázok. jól robbantom a titánost :D (Ez Rímelt? :D)
  • tomonor
    #13407
    felszerelni csak eredetivel lehet, online szerveren. van ám egy mod hozzá ám inkább nem warezolok.

    Baserape= ellfoglalhatatlan ellenséges bázisra tilos bemenni és ölni. Ha mégis megteszed, akkor bajban vagy. (admin)