16212
Battlefield 2142
  • zeoos
    #13566
    PUNKBUSTER

    pbsvc.exe .... az oldal első bekezdésében lévő "downloaded from HERE"-re kattintva tölthető le a punkbusterservice (ez a program végignézi a pb. állapotát)

    pbsetup.zip ... ezzel lehet naprakészen tartani a punkbustert használó játékokat
  • zeoos
    #13565
    Hidd el nagyon szívesen segítenék, de fogalmam sincs mi lehet a gond. Nekem (nálam) mindig működött a dolog. Viszont javaslom:
    ... egyszer én sem tudtam felrakni egy gyári játékot (már majdnem kidobtam a gépet az ablakon) ... aztán fogtam magam és szépen besétáltam a játékkereskedés központjába és odabasztam az asztalra, hogy ugyan mutassák már meg ők miként boldogulnak. Megszeppentek, mert elég ideg voltam ... csüccs le, mindjárt megnézik és nekem lett igazam. Jó sokáig erőlködtek, mert azért próbálták védeni a mundér becsületét, de végül is győzött az igazság és kaptam egy külön telepítési útmutatót, hogy így meg úgy sikerülni fog a játékot feltenni. És valóban sikerült az általuk megjelölt és nem szokványos módon.
    Tehát javaslom, hogy Te is nyugodtan keresd fel a kereskedő céget a problémáddal, vagy próbálkozz a játék hivatalos oldalán a "terméktámogatás" címszó alatt.

    Electronic Arts Magyarország Kft.
    tel: 06-70/385-11-11
    www.electronicarts.hu

    Elnézést, de nincs jobb ötletem
  • radeer
    #13564
    Megvettem a Deluxe-ot 1990-ért. Jó vétel lenne ha.

    Ez az EA mizéria a fiokokkal nevetséges. Regisztráltam a játékot. Mivel ez már a telepítésnél megtörtént ( ahol a kieget nem engedte regisztrálni!).
    Aztán készítsek más fiokot, nucleusra költözik a fiok az engedélyemmel mert az nekem jobb lesz. Aztán nem enged mert az e-mail már foglalt. Jó hogy foglalt azt költöztetem. Na mind 1. A játék legalább elindul. Ezer helyen nézem milyen patch-ek vannak, aztán rálelek nem EA oldalon az 1.50-esre, úgy nézem ez a legújabb. Felrakom. Belép a játékba, írja javításban már van 16:10 wide felbontás. Nekem sehol. LOL .

    Játékszervereket ahol futnak a gammák legalább szépen letölti. Akarok csatlakozni. A program működése leállt. Újra megpróbálom. A program működése leállt. LOL.

    Aztán PBSetup v3.4 mert írtátok ez soxor gond. Frissítés legújabb PB-re.
    Indítás. A BF2142.exe hibát észlelt és leállt. LOL.

    Most mit mondjak ?
    Fogalmam sincs.
    Akinek megy annak gratulálok.


    Olvasok fórumon. Punkbaster szokot lenni a hibás. Letölt punkbaster figyelő.
  • JethroHUN
    #13563
    A Battlefield 2142 alapjék + a kieg N S együtt 2000 Ft. :P
    Ne olvasd el, nem raklám tartalmú hozzásszólás!


    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mondtam h NE olvasd el -.-



  • OlyPy
    #13562
    a lap alapján csináltam mindent és igyekeztem figyelmes lenni. Megnyitottam a papíron feltüntetett címet: "ea.com/ealink" itt azonban azt írta hogy az ealinket az ea store váltotta fel. itt letöltöttem amit tudtam ...egy ea managert(a sima 2142 ben az új kellékeknél amik a northern strikeból lehet megszerezni feladja hogy az ea link által szerezhetem meg, ha arra kattintok abban az esetben is az ea managert adja fel). ami meg is jelent a tálcámon, megnyitottam regisztráltam. Miuán beléptem ide majd az ea store-be, a jobb felső téglalapba beírtam ezt a kódot ami a dobozban van és rákattintottam a search-re. erre az a válasz jött hogy ilyen kód nincs, próbáljak másikat, tehát addig még el sem bírtam jutni hogy patchelhessek :( általában megtudom oldani az ilyen problémákat, tehát nem írtam volna ha már nem próbáltam volna ki mindent ami az eszembe jutott. :( Szóval ha látsz valami hibát vagy van ötleted hol ronthattam, légyszives írd meg. köszönöm!
  • zeoos
    #13561
    Szerintem figyelmesen csináld a dolgokat, nyelv probléma esetén használd a szótárat és biztosan sikerülni fog. Valamit kihagyhattál a folyamatból, mert a kóddal nem szokott probléma lenni.
  • zeoos
    #13560
    Letöltöd az EALINK progit, regisztrálsz és megadod a kódodat. (ez egy amolyan globális EA letöltő központ) A kódod örökéletű, így a letölthető dolgok bármikor a rendelkezésedre állnak, viszont kiírni nincs lehetőséged.
    Egyre érdemes odafigyelni, hogy az 1.2-es verziónál kell a NorthernStrike BoosterPack-ot felrakni (utána lehet csak tovább patch-elni) EALINK cuccaidat bármilyen gépről elérheted a regisztrációs adataid ismeretében.
    Amúgy komplett tájékoztató van a játék dobozában (nem hiszem, hogy el lehet rontani)
  • zeoos
    #13559
    Eredeti játék és crack? Ez kb. olyan mint a szilvásgombóc csalamádéval (lehet, hogy fincsi csak az EA nem szereti)
  • OlyPy
    #13558
    wops.... mint láttam azt írtam megettem... úgy értettem megvettem! ;)
  • OlyPy
    #13557
    Sziasztok! nekem az a kérdésem lenne hogy a battlefield 2142 northern strike kiegészítőjét hogyan tudnám leszedni, ugyanis megettem ezt a drága kódot! :@:@:@:@ és beléptem az ea store ba ahol jobb felülre beírtam a kapott kódomat is és azt írja hogy nem helyes a kód, próbáljak másikat.@:@:@ ettől annyira "nyugodt" lettem... leköteleznétek ha segítenétek. köszi ;)
  • LPKENJI
    #13556
    útközben észrevettem és bosszankodtam is miatta:D
  • Carloska
    #13555
    holnap tesztelem a játékot windows 7 en kivi leszek hogy fut majd :D
  • bzsoli
    #13554
    sziasztok

    egy újabb kérdés: erre a widescreenfixer progira miért van szükség, ha nem 4:3-as felbontásban játszanék? nekem 16:10-es monitorom van (1440*900) és ilyen progi nélkül is fut a játék
  • bzsoli
    #13553
    a simát vettem meg, akkor nem is láttam, hogy a DELUXE is van szintén ennyiért. sztem akkor nem volt DELUXE, vagy mégis?
  • hezso
    #13552
    oxy, köszi! meg is rendelem a kódot!
  • H2
    #13551
    letöltés után a másold ki a temp könyvtárból a setup exét!
    "bf2142_bp1northenstrike" vmi ilyet keress, ebben lesz!
  • hezso
    #13550
    jó, rendben. köszi a választ! attól féltem, hogy egyszer beírom a kódot, letöltöm, és többet nem fogaja el.
  • Carloska
    #13549
    ea downloader kod beir letölt minden egyes alkalommal, nem lehet kiirni
  • hezso
    #13548
    Nagyon ráizgultam a gaméra! :) Gondoltam megveszem a Northern Strike-ot is, de látom, ott csak egy letöltési kódot adnak. Ezzel kapcsolatban lenne egy kérdésem: ha letöltöm, kell e regizni valahol? Ezt azért lenne jó tudni, mert ha a későbbiekben letörlöm, majd újratelepítem, tudjak játszani vele. Én arra gondolok, hogy letöltés után kiírom, és bármikor telepíthetem...akár egy másik gépre is. Bővebb infóval tud valaki szolgálni, hogy is van ez? Köszi!
  • Dtomka
    #13547
    sziasztok!ujraraktam...1.25ös pecset felraktam de 1 szerver van csak:S!most felrakom az 1.4et majd 1.5öt de pecselések után crackelni kellde 1.5 creck nincs?!!thx
  • liquivent
    #13546
    na és melyiket vetetd meg?
    a sima bf2142 -t vagy a deluxe edition-t?
    csak mert mindkettő 1990 huf -ba kerül.
  • CopyKing92
    #13545
    heh jo tudni hogy ha bf2 öztem és más a bf2142 accom...
  • #13544
    Szeva! Sztem a crack miatt nem akar neked csatlakozni. Egyszer én is felraktam, hogy majd nem kell a dvdvel szarakodni, de jól be sz**tam vele. Szóval, inkább használtam a dvdt. Csak 1 tipp...
  • Jim Morrison
    #13543
    Gondoltam internet kávézó vagy valami :)
  • Carloska
    #13542
    az a baj egy utcával odébb nyilt egy új kocsma olcsó is meg jó a társaság aztán rendszerint ott töltöm az időmet munka után :D
  • liquivent
    #13541
    Szia!

    Légy Üdvözolve egy modernebb világban! :)

    A Piros "2" -es az a Veteran Program . Ezen a linken tudsz regisztrálni....Azt írja ugyan, hogy lezárva, de van akinek mostanában is sikerült....
    Ha van eredeti Bf2-d és ugyanazzal a névvel regisztrázol, akkor megjelenik a neved mellett és még kapsz egy unlockot is... :P

    Van több magyar Klán is.... Pl. *818* , HTW , HUN4CE, Immortales, [PTD_HU] , stb...stb...

    A BF2-vel ellentétben itt van egy buddylist és ha valakit felveszel rá, látod hol játszik a barátod, vagy akikkel szeretsz játszani, de egyébként van egy magyar szerver is....amelyet a PTD klán üzemeltet, így a neve is [PTD_HU] CLANSERVER...IP címe pedig: 85.236.101.44:16567
    Szeretettel várunk a szerveren játszani....



    Carloska: Nekem már 2 nap után elvonási tűneteim vannak, nemhogy 4 hónap....Te jó ég.... :)
  • Dtomka
    #13540
    nem rossz 5let,de ha nem lennék csatlakozva szted tudnék irni a forumba?
    továbbra is a kérdés

    eredeti game!megpecseltem (leszedtem 1 cracket 1.2 miatt)elinditom loginolásnál nem enged be mert kiirja h you are not connected to the internet!
    vin vistat használok
  • Carloska
    #13539
    4 nap mulva lesz hogy 4 hónapja ,hogy nem játszotam a gamel kezdek újra rágerjedni :DDD
  • bzsoli
    #13538
    sziasztok

    most vettem meg a játékot (CDGALAXIS-nál, most akciósan félárú, 2 ezerért sztem jó vétel), előtte a demóval játszottam párszor. Eddig BF2-ztem, de érdekelt ez a modernebb változat is. Lehetne hozzátok pár kérdésem!?

    - mit jelent az a piros 2-es a névlistában (ami TAB-ra jön elő) egyes játékosok neve előtt?
    - van magyar klán vagy valami csoportosulás?
    -jellemzően hol szoktatok játszani, melyik szerveren?
    -esetleg van magyar szerver?

    egyelőre csak ennyi

    üdv: zsolti
  • Jim Morrison
    #13537
    csatlakozz az internetre
  • Dtomka
    #13536
    Sziasztok!régebben megvettem eredetibe a játékot,most ismét felraktam,de mikor csatlakoznék akkor kiirja h you are not connected to the internet...
    tud vki vmi megoldást?
  • Jim Morrison
    #13535
    Azért előtte fel kell szabadítanod a defibrilátort.
  • LPKENJI
    #13534
    köszi szépen
  • zee21
    #13533
    "Clear!Recharge!Clear!Recharge!Cleaa...... Fu*k that sh*t"
    amugy 5-s gomb elöjön egy cucc (defibrilátor) célkereszt a halottra és balegérgomb....
    biztosabb ha ráfekszel a hullára vagy legalábbis legugolsz mellé
  • LPKENJI
    #13532
    helló!
    egy olyan kérdésem lenne hogy ha medic vagyok akkor hogy tudom újraéleszteni a társaimat?
    köszi
  • uHs Gerzson
    #13531
    WoW fannoknak kötelező
  • Jim Morrison
    #13530
  • tomonor
    #13529
    egy új pálya n_n
  • Szoki333
    #13528
    ááá.. telibe.. milyen új cuccok lesznek a új patchban?
  • AdambanHun
    #13527
    Egyikünknek sincs. Már évek óta.