16212
Battlefield 2142
  • #13606
    Hát én csak a BF2ő höz vettem deluxot, ezt a 2142 simával tolom, csak, most rendeltem meg a deluxot, igaz hogy az alap 4000 volt valamikor november táján, de ugy is 2 gép van.
    Na szóval a BF2őhöz 2 kódot nyomtak, viszont én megpöcsöltem mert nem volt csak valami alap pöcs rajta. Nem tudom hogy gondolták ezt az 1 kódos dolgot, de biztos nem fog szarakszani. Majd úgy is kérni fogja mikor kell, de a pöcsöt szerintem le kellesz hozzá szedni. Majd vésd már fel hogy mit csináltatok, mert ha nekem is megjön, fel kéne nyomni és valszeg az alapot emiatt szedhetem le...
  • liquivent
    #13605
    na igen, de ha a highway tampa térképen kívül látod a másik három térképet is, port bavaria, bridge at remagen, liberation of liepzig, akkor fennt van a northern strike. mert ugye ez a 4 térkép játszható assault lines módban...ebből három az NS része, egy pedig a patch része...
    azt nem értem miért kéne külön indítgatni...nem egyszerűbb, ha gondolsz egyet, csak játszol vele, mint kilépni ebből, belépni abba???....

    egyébként aki megvette a deluxe edition-t, árulja már el nekem, hogyan működik...az ns-t felrakja magától, tehát tartalmazza a lemez,. vagy le kell tölteni, vagy hogyan? csak mert a játék egy kódot tartalmaz...
    egyik barátomnak kel majd felraknom, ezért kérdem...
    a lemez tartalmát összehasonlítottam, nagyobbak a játékot tartalmazó file-ok és újabbak is, gondolom a patchek benne vannak már valameddig...
    Mert pl. a BF2 Complete Collection végig patcheli magát, csak a kódokat kéri be a kiegekhez, ott minden automatikus....ez is ilyen lenne? help plz.
  • Kovács Erix
    #13604
    Kösz nekem is jo
  • Jim Morrison
    #13603
    nekem megy.
    ezt nézd meg.
  • Kovács Erix
    #13602
    Mondtam hogy nemakarom megvenni de akkor megveszem visztán is megy????
  • o0Sagem0o
    #13601
    tessék..
  • Neoncsoves
    #13600
    már semmi, ez a szar befilterezte nekem itt a dolgokat:)
  • bakvarnyu
    #13599
    nincs link, multi ne megy törttel akkor meg minek?!
  • Kovács Erix
    #13598
    Akkor nem adtok linket???:(
  • tomonor
    #13597
    mi a baj a 127 szerverrel?
  • tomonor
    #13596
    Nekem az alap is jelzi a Highway Tampa térképnél abba a játékmódba..
  • Neoncsoves
    #13595
    kemény 2000 Ft a játék. simán megér annyit :)
  • Kovács Erix
    #13594
    Császtok uj vagyok és kéne a játék valaki belinkelné????
    De ha lehet ne fizetöset köszi
    pls
  • Neoncsoves
    #13593
    megvettem a Deluxe Editiont, felraktam,patcheltem 1.5, 127 server van... wtf?
    Norhtern Strike kieget igy hogy lehet aktiválni?
  • OlyPy
    #13592
    Csak így jelzi? Azt hittem lesz ikonja és ha rákattintok akkor lejátsza azt az intrót amit a neten láttam és utána egy új menü nyílik meg mittom én... de hát akkor nem. azért kösze :)
  • liquivent
    #13591
    a szerver böngészőben szerepel az assault lines játékmód, akkor fennt van.
  • OlyPy
    #13590
    lenne egy kérdésem! (megint)
    Érdekes lesz, ne utájatok :D
    Ööömm, honnan tudom hogy fent van a Northern Strike?:D
    Mármint letöltöttem Download Managerrel kiírta hogy installed, de semmi ikonja nincs éss a sima bf2142 mappájában sem találok semmi utalást rá :( Neten viszont még nem néztem mert ahol vok le van tiltva az ilyen csatlakozás X_X' előre is kösz!;)
  • OlyPy
    #13589
    Zfoos vagy Zefoos (nem bírtam kiolvasni bocsi :S) kösz az infót a punkb.re, be is tesztelem majd. Remélem akkor nem fog kidobni, bár ahogy néztem, van akit utána is kitaszajt a kis "tüptürüp". :O
  • OlyPy
    #13588
    Uh, én jó vagyok fociban! (H):D:D:D:D
  • AdambanHun
    #13587
    mindannyian jobban járnánk, ha mégis lemennél focizni...
  • hezso
    #13586
    nem vicc. ha lejebb is tudnál olvasni, akkor rájönnél, hogy miért is írtam. lemennék focizni, de hideg van, bázzzz. de ha csak ennyi hozzáfűzni valód van, akkor inkább ne is írj, te tökéletes kapitány.
  • zeoos
    #13585
    Ez valami vicc? Írd már be a keresődbe a kívánt dolgot, aztán nyomj egy "Entert" ... utána válaszd ki a megjelenő százhatvankilencmillió lehetőség közül a szájízednek legmegfelelőbbet, töltsg le, majd telepítsd fel a gépedre!
    Ne játszd meg, hogy ekkora antitálentum vagy. De ha még is, akkor inkább menj le focizni és hagyd a gépet.
  • hezso
    #13584
    köszi! azért jobbpöcsöltem, mert mindenhol több órát adott a letöltésre (ennél a linknél is), de most jön lefele szépen (kb. 20perc). gondoltam hátha van egy gyorsabb, de biztos csak le volt terhelve. ezek szerint akkor nem elég ha leszedem az 1.5 patch-et, a regeditben is nézzek szét. köszi az infót!
  • tomonor
    #13583
    v1.5
  • bakvarnyu
    #13582
    na ewnnire azert ne balfaszoskodjál :http://battlefield2.filefront.com/file/Battlefield_2142_v140_Patch;84322

    ja es fontos a regedit be ird vissza a verziot 1.0-ra!
  • lammaer
    #13581
    osszesen 3 hozzaszolast kellett volna megnezni :)
  • Dizson
    #13580
    Hali! A legújabb patch az a 1.20? Már rég nem játszottam a játékkal, és most kicsit nosztalgiázok. :)
  • hezso
    #13579
    köszi az 5letet! tudsz egy linket is adni, ahol le tudom tölteni az 1.4 patch-et?
  • frenkibende
    #13578
    nem biztos, hogy csítelt a gyerek, inkább FF off beállítású lehetett a szerver. Ilyen esetben az rdx-el robbantgathatsz kedvedre és repkedhetsz is nagyokat...én titánon láttam ilyet...youtub-on van pár vicces video ezekről (campen a FAV-ot "felrobbantja" az épület tetejére)
  • bakvarnyu
    #13577
    NS telepités után fel kell rakni megint az 1.4 pecset utána meg az 1.5-öt akkro jó lesz.
  • hezso
    #13576
    sajnos akkor sem jó, kidob. azért köszi! más 5let?
  • tomonor
    #13575
    nálam mikor ezt csinálta, az oldotta meg a problémát hogy újra felraktam a patch-et.
  • hezso
    #13574
    Halihó! Megint van egy kis problémám. Megvettem (a kódot) a Northern Strike kiegészítőt. Letöltöttem, telepítettem, semmi gond nem volt. Ha belépek a játékba, kicsit meglepődtem, hogy ez single-ben nem jelentkezik. Nem néztem igazán utánna, de akkor gondoltam biztos csak multiban lehet vele nyomulni. Be is tölti a pályát, de belépni már nem tudok, mert ezt írja:
    This server only allows players with unmodified content to join. Revert your version on Battlefield 2142 to the current official version to join. Nem vagyok nagy angolos. Most mit kell tennem?
  • zeoos
    #13573
    OlyPy!
    A booster pack-ot csak 1.2-es verziónál tudod felrakni (ha jól tudom) és utána kell tovább patchelni.
    #13566-os hozzászólásban pedig találhatsz segítséget a punkbuster frissítésére (valószínű régi verzió miatt dobál ki)
    Majd ha már minden gondod megszűnt, garantálom élvezetes is lesz a játék. Ne add fel


    lammaer!
    Becsülendő az önbizalmad, de azért ez kevés a megrettentéshez ... gyere
  • OlyPy
    #13572
    Sziasztok! Játszottam a reggel, és a Fall of Berlin pályán nagyban szaladta mikor láttam hogy egy ellenfél a földröl akkorát ugrott hogy fel bírt ugrani egy háztetőre és még ernyőt is kellett nyitnia :| Gondoltam is, ez tuti nem csítelt....:D:D:D a lényeg az hogy engem a punkbuster olyan sűrűn kidobál hogy egy rendes map kört nem tudok végigjátszani már ha félig megy összeteszem kezem, az ilyen tag meg vígan játszatja a spidermant .... na meg a northern strike ot még mindig nem tudtam fletenni! :D túl sok a negatív élményem! :'(
  • lammaer
    #13571
    Elvezd az ingyenfragot. Veszem en is, jovok :)
  • bakvarnyu
    #13570
    Én is ugyanennyit szoptam vele. Legalább 2 napot. EA Profilee Ea account EA downloader EA faszom . Oldal nem jön be , vagy ha bejön alig találom ami nekem kell. Ilyen jelszo olyan patch. Pedig en a BF2-vel annyit toltam annak is szivas volt a telepitese eloszor, de ez mindent visz.
  • zeoos
    #13569
    Sajnálatos, hogy ekkorát zuhant az ára ... ennyiért már minden "vérpistike" megveszi a gamét :(
    A pillanatnyi helyzet pedig az, hogy sok hülyegyerek (tisztelet a kivételnek) azt sem tudja mit csináljon, rohangásznak össze-vissza, lövöldöznek a saját csapattársra, simán elmennek a zászlók mellet, a parancsnokság megszerzése csak egoista presztizskérdés és a javítócsomag lehetőségének bírtoklási vágya.

    Alapvetően én örülök(-nék) a Battlefield rajongói táborának fejlődésének, de sokat romlott a játékminőség az utóbbi időben.

    Az egyre több csííííterről már nem is beszélve (bassz!) ... akik nem csak a másik játékélményét zuzzák porrá, de amúgy sem tudom felfogni mi értelme, hiszen nobeldíjat nem osztanak a statisztikáért - magukban pedig tökéletesen tudják, hogy érdemtelen amit csinálnak és az eredményük.
  • OlyPy
    #13568
    Köszönöm! Írtam nekik, aztán háha válaszolnak is! :) De ahogy ott olvasgattam felmerült még egy lehetőség, azt írják hogy valami personal izével kell regelnem mert ha egy teljesen új emaillel regisztrálok a download managrben akkor nem fogom tudni letölteni. de azt meg nem tom hogy kell... :( na mind1 amúgy nagyon köszönöm a segítséged meg az időt amit rámszántál! ;) Peace!
  • zeoos
    #13567
    EA Download Maneger

    EA Link ... kipróbáltam, nálam működik