16212
Battlefield 2142
  • Carloska
    #13646
    kár hogy a punkbuster nem kompatiblis windows 7 el pedig nagyon kiváncsi lettem volna hogy fut nah mindegy ....
  • liquivent
    #13645
    még szerencse, hogy nincs hajam...már kitéptem volna....
  • Ben007
    #13644
    15241421.78156345616 (1.50)
  • bakvarnyu
    #13643
    hi melyik a legújab patch?
  • Ben007
    #13642
    Szerintem szingliben kell gyakorolni én úgy kezdtem
  • zeoos
    #13641
    "eggyet"? "ird"?

    ....rendben
  • #13640
    Sztem teljesen jogos és eggyet értek veled, de sztem ezt még ird be abba a néhány ezer fórumba ami még ezzel foglalkozik. Ja és az aktuális nyelven!
  • AdambanHun
    #13639
  • zeoos
    #13638
    Tisztelt ÚJ Játékostársak!
    Jó lenne, ha elolvasnátok a játékkal kapcsolatos információkat a kezelési kézikönyvben, a játékkészítők honlapján és egyéb Internetes oldalakon, mert roppant dühítő a sok "vérpistike", akik csak rohangásznak a pályákon, fingjuk sincs a játék logikájáról, stratégiájuk pedig nulla és jobb híjján a saját csapattársba lőnek bele.
    Értem én, hogy mindenki így kezdte valamikor, de gyakorolni üres pályán kell és nem valós (pontra menő) csatákban. Parancsnoki és szakaszvezetői utasításokat is illik figyelembe venni, hiszen nem véletlenül vannak ezek a funkciók. A parancsnok pedig ne harcoljon (nem azért kapja a pontot), hanem figyelje a csapatmozgásokat a pályán és segítse a társait (és ne az legyen a fő szempont, hogy magának dobálja a javítócsomagokat).
    Ne rontsuk már le ennyire ezt az amúgy tök jó játékot. Figyeljétek a rutinosabb játékosokat, tanuljatok és jönni fognak az eredmények is.

    Elnézést, hogy szólni merészeltem, de már "elgurult a gyógyszerem" a sok hülyétől.

    Köszönöm.
  • kBagyula #13637
    1.50
  • Ben007
    #13636
    melyik a legújjab patch?
  • liquivent
    #13635
    az ENTER billentyűt, ha ismered, akkor tökéletesen jó lesz, ha nincs is ott a gomb...másrészt pedig aki kérdezte, nem az unlock miatt szerette volna, hanem a kis "2" -es miatt a neve mellett....
  • lammaer
    #13634
    Én is küzdöttem a veteránnal, mivel régen toltam BF2-t most meg vettem akciós deluxet.
    Találtam vagy 3 verziót, hogy is lehetne ezt a veteránásgot beinditani, olvastam fórumot is ezügyben: úgy tűnik (hivatalos fórumról), hogy az EA megszüntette a veterán cuccost: bár az oldalak léteznek, senkinek nem működik: vagy hibás password miatt, vagy azért mert az adott oldalról leszedték a gombot amivel lehetne, vagy egyszerűen meg se találja a BF2 accountot.
    Küzdöttem egy darabig, aztán feladtam. A +1 unlock nem nagy szám, ha belépsz egy squadba hamar megvan a +1 field upgrade, nem is egyszer hanem többször :)
  • tomonor
    #13633
    ja és sajna nincs meg nekem az NS, ám ha jól játszol, akkor kapsz bonus squad field upgrade-eket, amelyet addig használhatsz amíg benne vagy a játékban (érstd: ki nem lépsz magából a programból) Ez azért jó, mert ha egy adott kasztnál már mindent upgrade-et kitoltál, de nincs meg az NS, attól még választhatod az NS unlockokat. :P
  • tomonor
    #13632
    én annó azért kezdtem az engineer-rel mert régi volt a gépem (1.6 Ghz proci lol) és max 20 fps-t kaptam minimum beállításokkal. Így következett hogy inkább csak nagyobb tárgyakat, járműveket lőttem, ember vs ember ellen esélyem sem volt. Ám most hogy új gépem van, már teljesen kitoltam a mérnököt és a mesterlövészt is, egyelőre csak a squad leader és a sajátos képességeket feljesztem (futás, +töltény, stb) ám ezután asszem orvos leszek. Habár néha jó a support is, mert kira az alap fegyó, ám az orvos kis rakéta vetője nagyon kapó lesz...
  • #13631
    Hát esküszöm nem értem! Megnéztem a BF2-őt is és létezem, de hogy miért nem jó ehez a veterán baromsághoz a jelszóm azt nem vágom!
  • #13630
    Ansell akkor téged kérdezlek erről a veterán izéről!
  • OlyPy
    #13629
    :D értem! Ha ez megnyugtat nekem még az sincs mert most fejeztem be az assault képességeket, és hosszas elmélkedés és gondolkozás utááánnn!!!! úgy döntöttem hogy a recon képességekeg érdemesebb elkezdenem minit a másik kettőt. udom ez relatív, meg embere válogatja hogy melyik a jó de szerintem ez a kettő (fregek szempontjából) . És itt szeretnék is egy közv. kutatást. szerintetek melyik egységfajta a nyerő és miért?
  • o0Sagem0o
    #13628
    hát, azzal továbbra sem fogsz tudni ranked szerveren játszani, botok ellen meg messze van a nagyon jótól:)
  • Kovács Erix
    #13627
    Már letöltötem az egész gamét nagyon jo
  • o0Sagem0o
    #13626
    külön drágább mint most a deluxe edition..
  • CopyKing92
    #13625
    külön NS mennyibe kerül? valaki meg veszi nekem American expressen azt adom a készpénztneki :D
  • tomonor
    #13624
    persze... mondjuk nekem sajna csak a járműérzékelőm van ám ez roflcoptereknél mindig bevállik. n_n
  • OlyPy
    #13623
    Hej skacok! Szerintetek ha egy lépegetőre ráteszünk egy IDS-1 Gyalogság érzékelőt akkor ha megy a kis Walker akkor végig körülötte mutat a radar? Még mielőtt megkérdeznétek, nem próbáltam... azért kérdezem!
  • spacecrony
    #13622
    Csakugyan.
  • AdambanHun
    #13621
    t
  • AdambanHun
    #13620
    Off: Amikor Han Solo pisztollyal lövi a lépegetőt...
    Battlefron 3
  • Kovács Erix
    #13619
    És köszönöm a segitséget
  • Kovács Erix
    #13618
    Köszi hogy maradhatok nem ugy mint a BF2-nél onan inkáb eljötem mert egy az kérdeztem és már egyböl buzin válaszoltak visza a tirpákok
  • spacecrony
    #13617
    No problemo.
  • Bogdogege
    #13616
    Ez a Erix gyerek belátogatott a böfö kettes topikba is ott is értelmeseket kérdezett.Haennyire megszeretted akkor maradjon nálatok
  • spacecrony
    #13615
    Ejnye ! Ennyi erővel segíthettél is volna.
    ADMIN-nak : Javaslom a F.A.Q.-t módosítani lényeges dolgok hiányoznak de razor az ott vigyorog.
  • spacecrony
    #13614
    A játék indítása után > CREATE NEW ACCOUNT > kitöltöd a mezőket....felhasznállói név; jelszó; e-mail... ( ezzel fogsz csatlakozni a master szerverhez ), ha ez kész > CREATE NEW SOLDIER ( ez lessz a katonád neve )
    ha ez is kész megjelenik az ablakban, rákattintasz és SELECT, mehetsz játszani. Welcome soldier!
  • Bogdogege
    #13613
  • Kovács Erix
    #13612
    Most töltötem le a demot meg akarom nézni hogy milyen játék és ha tecik akkor megveszem teljesbe de hogyan lehet belépni mert kér valami felhasználo nevet meg jelszot mit kel oda beirni vagy hogyan lahet belépni játszani???!!!
    Kösz a válaszokat
  • liquivent
    #13611
    Ansell -t kérdezf, Ő csinálta legutóbb, ha jól emléxem....remélem nem rosszul...
  • #13610
    Szevasztok! Meg akarom csinálni ezt a veterán izét, de nem tudok vele 1 ről a kettőre juttni. Ugye kéri a BF2 nevemet és jelszómat meg a 2142-ős nevemet meg a jelszómat meg a végén valami név hülyeséget. A gondom az hogy azt írja hogy a BF2ős nevemnek nem jó a jelszava. Pedig azt a nevet és jelszót írom amivel nyomom a 2őt és még se... Valakinek öttlet?
  • liquivent
    #13609
    köszi az Infót...

    Fentebb a piros-fehér-zöld zászlós banneren immáron a magyar szerver helyes Ip címe látható!
    85.236.101.44:16567
  • lammaer
    #13608
    En deluxeot raktam fel, az install vegen feldobott egy weboldalt arrol, hogyan is kell aktivalni a Northern Strikeot: miutan jatekon belul megcsinaltad az accountodat, felmesz vele a websitera, es itt belepsz es mar kesz is (keri a siteon is a kododat).
    Annyi trukk volt, hogy a weblapon az accountod email cimet meg a passwordot kerte, de valojaban az account nevet meg a passt kell megadni.

    Egyelore meg el vagyok az alappal is, csak a demo palyat ismertem eleg jol (azt sokat toltam multiban vagy 2 eve) ugyhogy most minden palyan kapkodom a fejem jobbra-balra :)
  • Kovács Erix
    #13607
    Most töltötem le a demot meg akarom nézni hogy milyen játék és ha tecik akkor megveszem teljesbe de hogyan lehet belépni mert kér valami felhasználo nevet meg jelszot mit kel oda beirni vagy hogyan lahet belépni játszani???!!!
    Kösz a választ