16212
Battlefield 2142
  • frenkibende
    #13726
    de, igen..én is így jártam. Az egész hétvégi akciózásomból csak az elért pontokat számolta, de a különböző elért "érdemeket" és az időt nem...
  • Nothing117
    #13725
    Hi
    valako nem találkozott olyannal hogy az ea szervere nem számolja a játékidőt meg a szerzett kitűzőket stb? nekem pár napja már nem számolja és az assault service badge ezüst fokozatot már kb 12 szer megkaptam elég sok zsintet léptem miatta de már idegesít hogy a többit se adja meg
  • hendrichharcos
    #13724
    Én nagyon sokat nézegettem a monitorokat - szerintem nincs is olyan hely ahol nem voltam ! Azért a komolyabb monitorok 100 - 120 fölött vannak és ez még csak az alsó határ !!Nekem ami bejött volna az majdnem 200 volt .. De akkor ez csak monitor !!! Ezért úgy döntöttem veszek egy Full HDI Tv-ét 105 cm átmérőjű nagyon jó a kép rajta , igaz 250-be került de nem bántam meg !!

    Szerintem össze se lehet hasonlítani - olyan mint ha moziban lennél !!
    De 22-esnél kisebbet meg ne vegyél szerintem !! Van 23as is !! 22est a Metróba láttam nevesincs de úgy 80-90 körül mozgott az ára - nem volt 100 az biztos!!!
  • zeoos
    #13723
    igazad lehet (leginkább csak saccoltam) ... a lottó sem szokott bejönni
  • RoboGoD
    #13722
    Bocsi. Minimum 19"-es.
  • RoboGoD
    #13721
    Cimborák!

    Ha nem gond megkérdezném tőletek, hogy milyen LCD monitort ajánlanátok, ami olcsó és jó?

    Köszi!
  • papo21
    #13720
    options-audio-voice over -ezt kell lehuzni 0-ra
  • trumpf1
    #13719
    Esetleg próbáld meg a "sima" lemezről telepíteni, de a deluxos seriallal. Jó esetben a szokásos pöcsölési sorrend esetleg segít. Azt most nem vágom, hogy az NS-t mikor is tudod majd belevarrni, de egy próbát megér. Szerintem teljes uninstall biztos nem ártana. Aztán uccu. Ha szerencséd van, akkor EA link-kel hozzá tudod szedni az NS-t később is, ahogy mi is csináltuk. Csak felismeri a serial alapján, hogy egy deluxe.
  • zeoos
    #13718
    Azt hiszem:
    options/game/hud.../help...
    (ha jól emlékszem)
  • zeoos
    #13717
    Játék beállításainál ki tudod kapcsolni a "segítséget"
  • liquivent
    #13716
    srácok, akinek van tapasztalata a BF2142 Deluxe Edition -el kapcsolatban, kérem segítsen, mert úgy tűnik nagyon láma vagyok...és ha lehet, akkor ne okoskodásokat írjatok, hanem tényleg segítséget...
    Mint mondottam nemrégiben, egyik barátom megvette ezt és most próbálnám neki beüzemelni...
    Viszont! A játék alapból felpatcheli magát 1.40 -ig és felrakja a Northern Stike -ot is. Az alap pályák minden gond nélkül mennek, viszont amikor NS pályát választanék, akkor azt mondja, hogy töltsem le az EA link programmal, belépek ebbe, de azt írja, hogy a deluxe edition telepítve van, két dolgot lehet letölteni, sima 1.50 patch és NS 1.50 patch.
    Bármelyiket is töltöm le, az NS nem működik.
    Ha belépek az EA oldalára, akkor azt mondja, hogy ez a cd kulcs már használatban van, de vadi új a lemez. Tehát nem tudom hozzárendelni az NS -t az accounthoz. Valakinek valamilyen ötlete?
  • kolbi870315
    #13715
    Újra itt.:) aki akar vegyen fel budyra.

    sajna a régi accot mar nem tudom hasznalni:)
    kolbi01
  • liquivent
    #13714
    türelem csak egyszer nyomja el a szövegelést, soha többet....
  • leveskocka
    #13713
    jah,csak 4 eve:)
  • leveskocka
    #13712
    ahoj!
    most vettem meg a jatekot,es ujra szetcsesz az ideg,mert valami picsa allandoan pofazik,mit hogy csinaljak.hogy lehet kikapcsolni?a bf2-ben is volt valami ilyen,de mar lovesem sincs,hogy tuntettem el,majd 5 eve volt:D
  • liquivent
    #13711
    Kár, hogy a magyar kiadásban nem volt ilyen füzetecske....
  • H2
    #13710
    Battlefield 2142 Official Game Guide

    LINK
  • tomonor
    #13709
    olyan szervert nézzél ahol aktívak az adminok o.o perpillanat nem játszok a gémmel szal nemtudok mondani, ám általába pingfüggő hogy melyikre megyek fel.
  • Alien69
    #13708
    AdambanHun, köszi, majd ha a mikrofont is sikerül beüzemelni, akkor ismét rákérdezek.
    Roger, na ja. De azért leszek majd, csak van még 2-3 gamma, ami szintén multis, és ki akarom próbálni. Főleg, ha már megvan eredetibe, legyen már értelme, hogy megvettem.
  • kBagyula #13707
    Szevasz Alien! :) Rég láttalak!
  • AdambanHun
    #13706
    Megváltozott a TS ip-je, ha érdekel: 84.21.31.230:4567
  • Alien69
    #13705
    HI! :-)
    Köszi a mai publikot! :-) Végre, úgy néz ki, müxik a gépem. Csak, már elszoktam a mászkálós pályáktól. Igaz, régen se kedveltem őket. :-D
  • lammaer
    #13704
    Hat, ha origi verziod van es punkbuster enabled szerverre mesz fel nem jellemzo ennyi csiter amit leirsz.

    En kb felmegyek az elso szerverre a keresoben aminek viszonylag jo a pingje, es kelloen sok ember van rajta aztan hajra, megy a parti, es nincsenek csiterek.
    Azt se tudom milyen szervereken vagyok :)

    Vagy tulsagosan szerencsetlen vagy a csiterekkel, vagy csak egyszeruen csitelesnek erzed azt ami egyszeruen csak mak vagy skill.
  • técs
    #13703
    Akkor lehet nekem másik verzió van meg, mert az a PAc assault alapfegyó, egyébként tényleg, Voss-LAR-re gondoltam.
    TOMONOR !
    Ha tusdz ilyen szerver(eke)t, velem is megoszthatnád ezek neveit, egy próbát megér. Egyet már én is találtam, ott tényleg nincsenek hurka csíterek, egész jól lehet ott nyomni, de a BF1942-höz képest elég unalmas az egész játék, mind titán mind No Vehicle módban.

  • Ansha
    #13702
    Hali!

    Szeretném megkérdezni, hogy engem miért dob le folyton a punkbuster miután felraktam a legújabb patch-et.Lehet frissitenem kéne de hogyan?Ha valaki tud segíteni az írjon.Köszi
  • tomonor
    #13701
    milenne ha normális szervereken játszanál? Én 2 hónapos játékpályafutásom alatt össz-vissz kétszer láttam csítert, az egyiknek aimbotja volt, a másik wallbugozott berlinbe. Nem nagy cucc. o.o
  • darkman1
    #13700
    Azzal a járműveket kell javtani...nemlehet lőni vele
  • técs
    #13699
    Igen , olyan távolságról, hogy ha távcsővel rájuk zoomolok, akkor is csak egy kis pontnak látom őket, és innen szednek le krylovval. Tegnap egy gyerek olyan messziről késelt meg, hogy ellőni sem tudtam addig, persze azért ,mert ő jó játékos.
  • raykrepsz
    #13698
    Vagy, mert a tankban ülnek
  • darkman1
    #13697
    #13574-13577
  • Buddhha
    #13696
    Sziasztok!
    Beleszaladtam nagyon a problémákba... :( Megvettem a játékot, eddig jó, fel is telepítettem, fel raktam (nagynehezen) az 1.50 patch-et... Frissítettem a PB-t is, mert már annak is utánajártam, és mégis, amikor megpróbálok csatlakozni, akkor kidobja az "unmodified content"-es hibaüzit, és visszalép a szerverkeresőre... Megmondom őszintén, hogy egy kicsit idegesít a dolog, mert jó lett volna, ma megy... De így csak szívok 4 napja... már többször volt újra-telepítés is, meg minden.. most már csak a gép újrahúzása maradt, de nem örülnék neki, ha ez lenne a megoldás... Üdvözlettel: Buddhha
  • Carloska
    #13695
    azért 2-3 mert fejre céloznak
  • técs
    #13694
    Igen, azért kell beléjük 3x annyi töltény hogy legyilkoljam őket, ők meg azárt nyírnak ki 2-3 golyóval. pff

  • Carloska
    #13693
    nem csíterek azok csak jól játszanak :D
  • técs
    #13692
    Sziasztok !
    2 hete vettem egy BF2142-t dvd-t, de a sok kis buzi csíter miatt a legtöbb szerveren a game játszhatatlan, ezért megválok ettől a fostol . 1000 pénzt kérek érte, a postaktg felét állom, de ha levélként is lehet küldeni akkor természetesen fizetem az egészet.
    email:[email protected]
  • #13691
    Ez jónak tűnik, de nekem nem rémlik ea link-es progi, lehet azért mert én nem letöltéses verzióba csináltam...
  • raykrepsz
    #13690
    Ha jól emlékszem az EA LINK nevű kis progit amikor feltettem (az NS letöltéséhez), ott be kellett jelentkezni az EA rendszerbe. Az egyik menüpont alatt ott voltak milyen játékok vannak a fiókomhoz rendelve, még meg is lepődtem hogy a BF2-es kiegészítők is fel voltak sorolva. Talán ott lehetne valahogy eltávolítani a fiókodból az egyik 2142-es kulcsot.
    Lehet hülyeség, de egy próbát megér.
    Vagy hívd fel az EA vevőszolgálatát 06-70-385-1111 azt mondjanak ők valamit!
  • #13689
    Na hát megnéztem. És nem valami fasza... Megpróbáltam újraregelni és bármilyen e-mailra vagy névre próbáltam, mindig azt írta hogy "már a cd kulcs fel van használva egy accounthoz". Gondolom most ahoz a HUNMiller3521 hez 2 aktív cd kulcs is van. De sztem ez egy nagy **** ez a rendszer. Mi van ha valamiért bannolnak, vagy mit tudom én akkor cseszhetem a játékot?
    Esetleg valakinek valami más ötlet? Hogy átruházhassam a kulcsot vagy 2 profilra alakíthassuk? Előre is köszi!
  • #13688
    Unlockokat nem is akarom, de akkor megnézem öcsém mit ügyködöt mert csinált új accountottt és nekem azt mondta hogy mikor be akar jelentkezni akkor azt irja ki neki hogy ezt a cd kulcsot használják. Hát gondolom rám gondol, de igazábol akkorse értem mert nem voltam bejelentkezve... Vagy az eredeti én emilemre csináljunk ujaccountott és csak nevet változtassunk vagy hogy gondoltad??
  • zeoos
    #13687
    Create New Account ... unlock nem adható át.