16212
Battlefield 2142
  • Carloska
    #13766
    átnyáláztam az egész topikot és nem találtam meg a bf2143as képet ami a berlin pályán voltt fent plakátként! kár mert mikor kiraktam régen senki nem vette észre :(
  • F1rstK1ng
    #13765
    http://battlefield.clanwar.hu/index.php/component/content/article/42-hirek/430-battlefield-3-es-mas
  • AdambanHun
    #13764
    A Battlefield 1943 lenne az új BF3?

    "A válasz egyértelműen NEM! Ez a DLC (letölthető tartalom) lesz a teszt, hogy a Frostbite engine hogyan muzsikál a PC-s rendszereken. És azért választottak 3 régebbi pályát, hogy ez emberek lássák mennyit fejlődött a BF sorozat a kezdetek (Bf1942) óta. Az áráról még nincs infó, egyelőre annyit tudok hogy 99% hogy Steam rendszeren keresztül elérhető lesz. Ha fizetni is kell érte, akkor nagyon minimális összeget (kb. 10USD), de az is lehet hogy ingyenessé teszik cserébe viszont a bejelentkezésnél pár reklámot el kell majd viselnünk. Remélem ez kicsit nyugtatólag hat rátok és örömmel fogtok az 1943-mal játszani, mert a tesztelők is nagyon jó véleménnyel vannak róla. "

    Jellemzők:
    - WW2
    - csak conquest,
    - Head-on Assault játékmód (2 uncappable bases),
    - max. 12 vs 12,
    - no unlocks,
    - szokásos karakterosztályok,
    - rombolható környezet,
    - járművek: tankok, páncélosok, csapatszállító járművek, hajók, vadászrepülők, bombázók + telepített ágyúk,
    - 3 pálya, köztük Wake Island.

    Fejlesztői kommentek
  • uHs Gerzson
    #13763
    Bad Company 2 is jön Pc-re :)
  • AdambanHun
    #13762
    erre kiváncsi lennék, belinkelnéd újra?
  • Carloska
    #13761
    volt már a játékban egy bf2143 as plakát régen beis raktam ide a képemet
  • Szoki333
    #13760
    Nem baj az.. valakinek jó lesz, vkinek meg nem
  • spacecrony
    #13759
    Én úgytudom, hogy csak DOS-ra jön ki.
  • AdambanHun
    #13758
    Alig várom már a BF2143-mat...
  • AdambanHun
    #13757
    Az Electronic Arts sajtónyilatkozatban tette közzé az új Battlefield játékok megjelenésével kapcsolatos információkat. Két játék is érkezik idén a Battlefield franchise égisze alatt. Az egyik a Battlefiled: Bad Company 2, ami valamikor télen jelenik meg, Xbox 360 és PS3 konzolokra, valamint... PC-re! (Az első részből ugyebár jól kihagytak minket.) A másik, a Battlefiled 1943, ami elméletileg már a nyáron megérkezik, PS3-ra, PSN-re, Xbox 360-ra, és PC-re. A Battlefield sorozat legújabb két tagjáról mást nem is nagyon árult el a kiadó. Annyit még tudni lehet, hogy a Bad Company 2-őt a DICE legprofibb next-gen grafikus motorja a Frostbite hajtja, de aztán körülbelül ennyi. A sztori szerint a "B" század újfent harcba száll, havas hegyeken, és árnyas völgyeken keresztül tör előre, egyelőre ismeretlen célja felé, és aki az utukba áll, azt ledarálják durván. (Ennyit talán önerőből is kitaláltunk volna.) Annyit még elárultak, hogy a Battlefield Bad Company 2 leginkább az első rész finomhangolása lesz, természetesen temérdek újítással, de amit az első részben megszerettek az emberek, az minden visszatér, csak egy kicsit szebben, jobban, és több lesz belőle - azaz szebb grafika, jobb pályák, több jármű, még nagyobb rombolás, méginkább csapat orientált játékmenet. Ezzel szemben a Battlefield 1943 a klasszikus Battlefiled játékokra hajaz majd, célja az első részekben megismert stílus és megoldások alkalmazása 2009-es színvonalon. A Battlefield 1943 is a Frostbite motort használja természetesen, és három szigeten tolhatjuk majd a multiplayeres csatákat, úgymint Wake Island, Guadalcanal, és Iwo Jima. Hát, mit is mondhatnánk? Várjuk őket szeretettel. Ezerrel.

    link
  • AdambanHun
    #13756
    hát nem nyűgözött le (Spy már megint a hegygerincen kempelsz, te!)
  • H2
    #13755
    köhm...

    1943

  • técs
    #13754
    Mindig alacsony ping-ű szervereken játszok ami max 60, a laggal soha nem volt gondom ,ezért gondolom hogy valami nem tiszta, de attól még előforfulhat.
  • darkman1
    #13753
    :) Tuti h ő lő le?

    Olyat már láttam, h vkinek összevissza rángatott a fegyvere, de ilyet még nem. Lehet h neked is magas a pinged és emiatt annyira szaggat a pálya, h ezt így érzed-érzékeled? táncoljál, lazulj, megteszed?
  • técs
    #13752
    Sziasztok !
    Meg tudja valaki mondani, hogy lehet az hogy egy csávókát lövök, megyek körülötte és úgy tud lelőni, hogy amikor meghalok, ő nekem kb 90 fokban áll, tehát olyan mintha mást/oldalra lőne. Ez valami cheat vagy mi a csöcs?
  • trumpf1
    #13751
    Mert szarakszik a neted. Ha megnő a ping (válaszidő) a szerver felé akkor beállítástól (az admin állítja be, hogy milyen magas lehet a pinged) függően kidob.
    Ha a játék közben nyomsz egy TAB-ot, akkor te is láthatod, hogy éppen mennyi a ping. Persze ez már szerver választásnál is látszik. Igyekezz olyan szerverekre menni, ahol már a keresőben sem magasabb a ping mondjuk 100-nál vagy zöld a színe. Ha játszol ne futtass más progit amin a netet használja. Pl. letöltés.
  • Alien69
    #13750
    Talán, mert magas a pinged? :-D Nézd meg, amelyik szerverre menni akarsz, az zöld legyen, ne sárga, és végképp ne piros.
  • Alien69
    #13749
    Leaderbord kb 2 hete nem frissül elvileg. legalábbis, engem nem rakott vissza. De érdekes módon, van, akit kiszedett a listából.
  • RaveUp
    #13748
    Akkor már csak 1 kérdésem lenne: Miért dob ki a Punkbuster állandóan high average ping üzenettel, amikor ezt is frissítettem?
  • frenkibende
    #13747
    nem tudom, legközelebb pénteken este tudom tolni a géjmet, de valszeg az lesz amit trumpf1 írt...volt már ilyen velm, hogy pontszám alapján már előléptem, de "üzenetként" később jelent csak meg
  • trumpf1
    #13746
    A leaderbord majd frissül. No para. Néha jelentős késésben van a stat szerver.
    Az üzenet meg nem hiba, csak annyit jelent, hogy foglalt helyek vannak a szerveren azoknak akik fizettek érte. Ha egy ilyen játékos jön és nincs szabad hely, akkor értelemszerűen helyet csinál neki a szerver. Ha peched van akkor téged dob ki.
    Jáccá, ne olvasgass ;)
  • RaveUp
    #13745
    Nem tudom mi lehet a baj, felraktam az 1.50-es patch-et is, meg a Punkbustert is frissítettem.
  • RaveUp
    #13744
    Alert Message
    You are joing a server with reserved slots. Be aware by joining you might be kicked from the server to make room for a reserved slot user.
  • RaveUp
    #13743
    Ja és a legtöbb szerverről ledob ilyen üzenettel
  • RaveUp
    #13742
    Szasztok! Remélem tudtok nekem segíteni, ugyanis olyan gondom van, hogy eredeti játékkal nyomom, már egy ideje, de ha belépek a leaderboars -ba, azt mutatja, hogy egy percet sem játszottam, ill. hogy még rangom sincs. Miért van ez? Vagyok regisztrálva meg minden, ranked szervereken játszok. ,l
  • liquivent
    #13741
    a widescreen fixert nem kell használni az 1.50 -es patch óta....
    ha így indítod a játékot, akkor a video options -nél ki lehet választani a kívánt szélesvásznú felbontást.









  • spacecrony
    #13740
    Én egyszer próbálkoztam a WidescreenFixer-el és akkor kidobott a punkbuster
    azóta se próbáltam.
  • liquivent
    #13739
    Sikerült aktiválnom a deluxe -hoz az NS -t.
    Most olyan probléma van, hogy a magyar szerveren simán lehet játszani a játékkal bármennyi ideig, de minden más szerverre belépve kb három perc után újraindul a számítógép.
    Találkozott már valaki ilyen hibajelenséggel?
    Mi lehet erre a megoldás?
    Tudom, játsszon a haverom azon az egy szerveren, de ezen felül? :)
  • RoboGoD
    #13738
    Zseni vagy! Az ott talált profilban átírtam a videó felbontást, és elindult. Már csak az a kérdés, hogy a lapított képből, hogyan lesz ezzel a widescreenfixxel normális arányú és egy kicsit szélesebb kép???
  • spacecrony
    #13737
    Nézd már meg úgy, hogy a dokumentumokban lévő mappát törlöd vagy csak tedd máshová hagy csináljon egy újat.
  • RoboGoD
    #13736
    Nekem mindennel kilép az asztalra hibaüzi nélkül. Neked gondolom a wide beállítások nélkül is ment, csak más volt a kép, ugye? És csak most csinálja a kilépést, hogy kicseréltem a monitort. Más gamék mennek.
  • spacecrony
    #13735
    Nekem így megy:
    \Battlefield 2142\BF2142.exe" +widescreen 1 +szx 1680 +szy 1050 1 +eaAccountName ... +eaAccountPassword ... +soldierName spacecrony
  • RoboGoD
    #13734
    Ezt már több variációban is próbáltam a widescreenfix progival együtt is.
  • liquivent
    #13733
    ...\Battlefield 2142\BF2142.exe" +playNow 1 +menu 1 +widescreen 1 +szx 1440 +szy 900 +eaAccountName bejelentkezesinev +eaAccountPassword jelszo +soldierName katonaneve
  • RoboGoD
    #13732
    Reinstalláljak???
  • RoboGoD
    #13731
    Na, de mér nem megy a BF?
  • Jim Morrison
    #13730
    A suliban van ilyen monitor :D
    Jó vétel volt az biztos
  • Carloska
    #13729
    jó monitor ilyen van nővéremnek kint 45 ezer ért vette de megérte :)
  • RoboGoD
    #13728
    Na vettem monitort, Samsung 2243BW 22"-es wide. Próbáltam elindítani a gamét, de bármit írok a widescreenfixbe, meg az ikon tulajdonságoikba, a képernyő töltések után (ki vannak szedve, csak villog), kidob az asztalra hibaüzi nélkül. A kártya nV8800GTS640. Ötlet? Javaslat?
  • Nothing117
    #13727
    és helyre állt már?