16212
Battlefield 2142
  • Carloska
    #13806
    2 ezer forintod nincsen rá de ps3ad van? nah takarodj innen!
  • kikix12
    #13805
    Sziasztok!
    Valaki tudna nekem küldeni egy fel nem használt CD-keyt?
    Előre is köszi.
  • zeoos
    #13804
    Ja-ja! A NorthernSrike nem lett valami közkedvelt (néha felmegy az ember fia kicsit körülnézni, de csak ennyi az érdeklődés iránta).
    Amúgy ott lehet a hiba, hogy amíg az alapjátékra 1.2-es javításnál kellett felrakni a booster packot, addig a deluxe automatikusan felnyomja 1.4-re (de ezt csak tippelem).
  • papo21
    #13803
    nem tudom mit takar az a delux de szerintem az alap böven elég nincs sok ns-szerver ugy sem de ha egyik se megy az gázzzz
  • técs
    #13802
    Az alapjátékkal 2 hónapja játszom, utána vettem meg a Del editiont, az nem működött, se az alap, se a kieg. Természetesen a Dáneilnek elregéltem mi a problémám, de mire válaszolt volna átszerezés miatt más lett helyette. Az új emberkének telefonon elmondtam mindent, Ő azt válaszolta küldjem el a Cd kulcsot oszt csókolom.Nem tudtam hogy a Del editiont tartalmazza alapból a kieget, azt hittem, ugyanazzal a Cd kulcscsal kell letölteni, ezért nem irtam le így. Az EA is állandóan azt írta, regisztrálva vagyok, le lehet tölteni a kieget- miközben nem lehet. Utána már csak az értetlenkedésük miatt írtam meg külön - külön, hogy mindig mi a jelenlegi problémám.
    Köszi a segítséget
  • papo21
    #13801
    meg amugy semmi értelme az egésznek mert ha jo lessz neki akkor se fog 2körnél többet jáccani vele vagyis nem volt értelme szenvedni....
  • liquivent
    #13800
    nincs semmi különbség, csak amikor a szerverböngészőben beállítod, hogy Assault Lines módban szeretnél játszani, akkor megjelenik a három NS pálya.
    Bridge at Remagen, Port Bavaria és a legjobb...a Liberation of Liepzig.
    Miután aktiválták, akkor nem kell mást tenned, csak csatlakozni ezekre a pályákra és játszanod...
    Nem értem miből gondolod, hogy ha öt mailt küldesz, abból érteniük kéne, hogy mit is szeretnél...ahelyett, hogy egy értelmes mailben leírnád, hogy mi a gondod és mit is szeretnél elérni.
    Gondolom nem egy ember dolgozik ott, akinek tudnia kéne, vagy figyelemmel kéne kísérnie egy -egy felhasználó bánatát...azt sem hiszem, hogy naponta öt mailt kapnak...szóval sztem elég nagy kavalkád lehet ott és öt levélbő összerakni dolgokat....hátt....
  • spacecrony
    #13799
    Egészségünkre !
  • Carloska
    #13798
    piálási technikát kell it csak fejleszteni ha iszol minden jobb lesz a net is:D
  • técs
    #13797
    Köszi
    Így még nem írtam le egy levélen belül, csak külön-külön, de sztem érteniük kellett volna, bár most egy új faszi van a ....Dániel helyett.
    Ha a játék telepítette a NS-ot azt onnan tudod, hogy látszanak a NS pályák? Nincs más különbség pl bejelentkezésnél, vagy egy felirat amiről tudom hogy az NS fel van rakva? Miután az EA aktiválta a Ns-t kellett még valamit csinálnod, vagy ment minden magától ?
    Bocs a sok kérdésért.
  • spacecrony
    #13796
    Nekem meg a netet kéne.
  • RoboGoD
    #13795
    Supportot fejleszd.
  • liquivent
    #13794
    Én ezt küldtem nekik a [email protected] email címre, ha ugyanezt megírod nekik a saját adataiddal, akkor megértik majd, mit is akarsz, nekem így sikerült....


    Tisztelt Ea Support Team!

    Ügyfélszolgálatos kollégájukkal telefonos beszélgetésre hivatkozva írom a következő levelet.
    Vettem egy Battlefield 2142 Deluxe Edition játékot, amely feltelepítve tökéletesen működik az alap pályákkal, viszont a csomag tartalmazza a Northern Strike kiegészítőt is, amelyet sajnos nem tudok használni a játékon belül.
    A lemezről telepítésre kerültek a NS pályái, a szerverkeresőben azok meg is jelennek, viszont azokra csatlakozni nem lehet, mert azt írja, hogy vegyem meg az EA linken keresztül.
    Az EA link-re belépve nem enged letölteni vagy aktiválni NS -t, csak a patcheket, amit enged, sima 1.50. patch és NS 1.50. patch. Mindkettőt letöltve ugyanaz jön le, semmi különbség a kettő között.
    A EA oldalon belépve a profilba lehetőség van beírni a serial -t, de azt írja, hogy system error, vagy azt, hogy ez a sorozatszám már használatban van.
    A lemez vadonat új, így más elviekben nem használhatta.
    Azt szeretném kérni, hogy aktiválják nekem a Northern Strike -ot a BF2142 Deluxe edition lemezemhez.
    Az EA felhasználói fiókom adatai:
    mail: xxx@xxx (ide írd be a mail címed amivel regisztráltál)
    screen name: xxxxx (ide írd be az account neved)
    account login name: xxxx (ide írd be az account neved)
    jelszó: xxxxx (ide írd be a jelszavad)
    A játékhoz tartozó szériaszám: xxxx-xxxx-xxxx-xxxx-xxxx (ide írd be a serial -od)

    Amennyiben bármilyen fejlemény van, kérnék egy emailes értesítést.

    Köszönettel:

    aláírás
  • Nothing117
    #13793
    assault kaszt után melyiket lenne érdemas unlockolni van 8 amit nem választottam ki csak nem tudom melyik legyen a következő?
  • técs
    #13792
    Szia Liquivent !
    Éppen most értem végére a fórum olvasásának, és csak az utolsó oldalon láttam hogy Neked is hasolnló problémád volt. Hogyan sikerült megoldani?
  • técs
    #13791
    Ezt nem hiszem el !
    Megvettem 3 hete a nyűves BF2142 deluxe edition-t, de regisztrálásnál kiírta, hogy ez a CD kulcs már regisztrálva van. Az összes szerver kivágott PRIOR KICK/Ban Felirattal, a download managerrel nem tudtam letölteni a NS kieget. Erre írtam 5 levelet az EA.nak. Most már elértem hogy a játékot aktiválták, alappal tudok játszani, de nem értik meg hogy a NS-ot nem tudom letölteni, mert az én accountomhoz nem az a reg kód tartozik. Mindig azt írják hogy a maga játéka már regisztrálva van. Hogyan értessem meg velük, hogy tudom hogy regisztrálva van más által, de az én accountomhoz nem az a CD key t
    artozik, ezért nem tudom letölteni a kieg-et??
    Download managerrel kiírja hogy ehhez a Cd kulcshoz nem tartozik letölthető tartalom, EA terméktámogatásnál bejelentkezve nincs olyan fül hogy download infó. SEGÍTSÉG !!
  • Alien69
    #13790
    Ja, és már frissitette nekem a listát, már engem is bepakolt a gunshippes leaderbe. Köszönöm EA gémsz:
  • Alien69
    #13789
    A csíterek újra termelődnek ám! :-) Annyi, hogy esetleg fogy a létszámuk, mert mondjuk jön egy újabb játék, mint pl CoD4-5, és át mennek oda, kicsit ott is idegesíteni a lámákat, akik keményen "dolgoznak" a pontokért. De, ami szerintem fontos, hogy én NEM találkoztam még csíterrel a levegőben (azaz gunshippes csíterrel nem). Ugyanis oda NEM kell!!! Oda kell egy kis tudás, sok-sok szerencse, és még több kedves emberke, aki segít mondjuk a jelölgetésekkel. Más nem kell. Láttam mondjuk olyan csíter "filmet", ahol ugye megváltoznak a színek, tér érzékelés. Egyszerűen nagyon nehéz ezt kiszűrni ha repkedsz, másrészt, ha nem tudsz lelőni egy gyalogost, vagy nem tudod elgázolni, akkor elég magasba felszálni, és rádobni egy TV-t, oszt csá! Eddig az összes tank kifeküdt egy sorozat rakettátol, walkerek dőltek romba két jó sorozattól, és akire ráraktam a gépet, eddig eltemetődött.
    amen
  • zeoos
    #13788
    Elképzelhető, hogy rossz klienst használsz. Nem olyan régen a punkbuster picit megváltozott.
    Próbáld ki az EZEN AZ OLDALON található segítségeket.
    Biztos nem a konfigoddal van a baj.
  • RaveUp
    #13787
    Nagymedve! Én például a Battlefield 2-höz használt Punkbuster.exe-t alkalmaztam, amit úgyan úgy bemásoltam a játék pb könyvtárába és ott futtattam. Megpróbálhatod te is.
  • RaveUp
    #13786
    Tudom, hogy csak ranked szervereken készül statisztika, ilyeneken is játszok, de még mindíg semmi eredmény. Nulla játékidő, semmi rang! Egyébként, meg úgy szaggat a játék mint a háborodás. 2 Gb RAM, GeForce 9500 GT, AMD Athlon 64 X2 Dual 4800+ a konfigurációm. Mi kell ehhez, erőmű? Mostanában meg 10 perc után már ki is dobál. Próbáltam felrakni új drivert, de semmi javulás. Szerintetek, ezekre mi a megoldás? A Battlefield 2-vel nem voltak ilyen gondjaim, és az se sokkal rosszabb grafikailag. Viszont ott is megállt a statisztikai csík már egy jó ideje.
  • F1rstK1ng
    #13785
    legenda
  • zeoos
    #13784
    Csak nem idegesít a sok-sok magányos farkas, akik még nem jöttek rá, hogy csapatalapú játékról van szó és jobb híjján a saját csapattársba lőnek a játék hevében?
    Továbbá csak nem bosszant a csalók egyre bővülő tábora, akik a valóságban tök lámák de egy kis "háttértámogatással" még ők is tudnak eredményt produkálni?
    TELJESEN IGAZAD VAN!
    A kezdők majd felnőnek a feladathoz szerintem (sajnos addig kicsit romlik a játékélmény ... de mindenki így kezdte)
    A csalók pedig szerintem egy idő múlva le fognak koccolni mert nem hiszem, hogy nem döbbennének rá, hogy a vélt eredményeik mögött nincsen semmi valós tartalom (lehetőség szerint ki kell szavazni őket a játékból ... persze tényleg rohadjanak meg!)
  • nagymedve132
    #13783
    helosztok kéne nekem egy kis segitség fel raktam a bf2142
    és töltötem le hozá pb és igy is le dob amikor le dobb akkor azt irja punkbuster de rá raktam a játékokra ha valaki tud segiteni akkor azt nagyon meg köszöném
  • F1rstK1ng
    #13782
    (= ádi
  • AdambanHun
    #13781
    Mit röhögsz? Most vettétek órán a konstanst?
  • F1rstK1ng
    #13780
    haha xd loool
  • RoboGoD
    #13779
    Asszem öregszem...
  • RoboGoD
    #13778
    Hát egy jó játékot sosem lenne szabad 10000Ft alatt árulni... Így már a játék is kezd néha olyan lenni mint ez a fórum lesz, ha sokan megtalálják. (A köcsög csíter ruszkikról nem is beszélve...)
    GYEREKEK: 18 év alatt ezt a játékot vigyétek vissza a boltba és cseréljétek be valami más lövöldözősre, mert ez nem az! Ez csak lövöldözősnek látszik, de valójában olyan mint a sakk + foci eggyütt. Tök uncsi!
  • zeoos
    #13777
    Azért azt hozzátenném RaveUp-nak, hogy csak a RANKED szervereken készül statisztika (ha jól tudom)
  • gixxer99
    #13776
    hali hali mindenkinek lenne egy olyan kérdésem hogy én most elsőnek nyúltam bf2142 és nem tudok dolgokat pl ami az elején bejön oda hol kell reggelni a másik meg hogy mien Patch is kell.
    a válaszokat élőre is thx rem állat gém :P
  • ansell
    #13775
    hh kedvéért: konstansan=állandóan
  • ansell
    #13774
    mit össze nem ittam
    most mintha konstansan emp-znének...:S
  • spacecrony
    #13773
    Egy lehetőség a sok közül.
  • Carloska
    #13772
    és több mint 1 éve
  • Carloska
    #13771
    nem egyikse az lépegető voltt rajta csak meg a bf 2143 felirat de sztem azt kivették gyorsan :D:D
  • hungary27
    #13770
    én leszedtem ezt a játékot és regisztrálni kell vagy mi mit tegyek hova? hogy? irjatok plz sry az off ért
  • AdambanHun
    #13769
    Hát, ha ezek a képek mostanában jelentek volna meg, reménykedhetnénk, hogy egy jó játékkal rukkol elő az EA. Kár érte.
  • H2
    #13768
    ....vagy

  • liquivent
    #13767
    ezekre gondolsz?