16212
Battlefield 2142
  • spacecrony
    #13846
    22?88A5470 - :::..úúp!! - #><nnhu8@& - AAAAAÁÁUU0 - 2cv56dfv4d
    Ez tuti nem használt.
  • o0Sagem0o
    #13845
    Sajnos az utolsót épp tegnap adtuk oda, volt 10000 db nem használt kulcsunk, de már elosztogattuk. Állítólag a CD Galaxisnak még van CD kulcsa!
  • darkman1
    #13844
    Ha uncsi akkor gyere le picit a földre, és kerülgesd te a TVket
  • kBagyula #13843
    MENJ-ELAB-OLTB-AVEG-YEL1-ET
  • liquivent
    #13842
  • petike96
    #13841
    sziasztok
    tudna nekem vki küldeni egy nem használt cd key-t?
    köszönöm!!!
  • Alien69
    #13840
    Na ja, de azért reméljük, nagyrészt kikopnak majd. :-)
    Másrészt, persze, jól néz ki mondjuk egy 30:2-s K/D, nem vitás, csak néha már uncsi. :-))) Anno, amikor abba hagytam kb másfél évig nem is játszottam ezzel. De, már akkor voltak páran, akik tovább fejlődtek, és lazán átültek a TV-be, elindították (és találtak is), majd vissza ültek, és mentek tovább. Én meg csak mostanába kezdek ilyenekkel "szórakozni". Igaz, régebben is kiültem a gunshippel egy-egy tetőre, ahonnan mondjuk a walkereket lövöldöztem, meg most is megteszem, hogy magasról ereszkedek lefele, és úgy ülök át, de, vannak, akik sokkal kisebb magasságban is lazán megteszik, én meg nézek ki a fejembűl. Van még mit tanulnom.
  • darkman1
    #13839
    Azért azt elfelejtitek, h pont az ilyen "vérpistikék" miatt szoktunk legtöbbször elégedetten hátradőlni (és mondjuk ránézni a statra) a körök végén... könnyebb (és dühítőbb) észrevenni a mi oldalunkon az ilyeneket, mint odaát...
  • zeoos
    #13838
    Sajnos ezt tette, hogy már fillérekér meglehet szerezni a játékot. Most a sok idétlen "vérpistike" feltörte a perselymalacot és ment a bóóótba egy gaméért.
    Mondjuk én bízom benne, hogy a normálisabbika egy kicsit utánaolvas a dolgoknak, figyelik a játékban történteket és előbb-utóbb felnőnek a feladathoz és nagyon remélem, hogy a tökre baromarcok meg lemorzsolódnak hamar.
  • papo21
    #13837
    Hát tudod mostanába az ilyen NYOMORÉKOK miatt megy ell a kedven a játéktol!!!
    Van egy 64-es szerver ahova elöszeretettel járok igaz nemrég onnan is bannoltak mert a clantag-hoz egy csunyát irtam és a zsidokat szidtam:(
    Szoval egy ien mapon nagyon sok killt lehetne szerezni de szétbasz néha az ideg ezektöl az ovodásnemtudom kikezek mé nem megy elööbb singlbe jáccani vagy egy 16-os szerverre mér egy 64-esre kell jönni és gyakorlatilag azt se tudja mit kell csinálni nem elég hogy elviszi a gs-t mert azt már leszarom de hogy a játék lényegét nem látják no mind1 lámák voltak lesznek vannak.........
  • Alien69
    #13836
    Te meg azt se tudod mit beszélsz. Ha tudnék, Neked akkor se segítenék. Azt meg végképp ne várd ezek után, hogy esetleg bármi másban is segítenék Neked (addig tuti, amíg bocsánatot nem kérsz). Csíter max Te lehetsz. Útálom az ilyen balfékeket, akik sértegetnek (csíter). Életedbe nem ültél melettem, de, ne is akarj, mert az tuti, hogy egy darab bakát nem fogsz lelőni.
  • zeoos
    #13835
    Próbáld meg jogtiszta szoftverrel barátom, vagy sims-ezz tovább
  • spacecrony
    #13834
    Király!!!
    nagymedve132! Az 1.50-es javitás fent van?
  • AdambanHun
    #13833
    vess pillantást a bannerre...
  • nagymedve132
    #13832
    de senki nem tudna akkor segiteni ???
  • CopyKing92
    #13831
    :)
  • liquivent
    #13830
    Srácok!

    Van itt olyan ember, aki nyomta már (mostanság) a Conflict 2142 MoD -ot?
    Régebben, talán 1.20 vagy 1.40 patch környékén játszottam vele, de most amikor rá szeretnék csatlakozni egy pályára, kilép a game...
    Tud valaki segíteni, jártas ebben vaéaki, mi lehet a baj, vagy mindenki csak a sima alap játékkal tolja?
    Köszi a segítséget!
  • nagymedve132
    #13829
    és vanak magyar szerok mer az xfire nem talája meg ???
  • nagymedve132
    #13828
    ha tudsz valamit akkor irj
  • nagymedve132
    #13827
    spacecrony de igy csak néhány szero indul el
    meg kerestem a ea a mapámba azt be léptem a pb be bemásoltam a pb t azt hozá adtam a játékot és nem nagyon indulnak el a szerok
  • AdambanHun
    #13826
    Mi van itt vazzeg, hétvégére minden hülyét kiengedtek???
  • petike96
    #13825
    vagy az e-mail címemre?
  • petike96
    #13824
    sziasztok!
    vki tudna privátba írni egy nem használt cd key-t?
    nagyon köszönöm!
  • darkman1
    #13823
    Csillapodjál nagymedve. Alien69 nem rólad beszélt....
  • spacecrony
    #13822
    Így már biztos működni fog.
  • o0Sagem0o
    #13821
    omg..de kellettek a magadfajták ebbe a topicba..
  • nagymedve132
    #13820
    alien69 én nem tom hogy csitek nélkül te mekkora játékos lennél
    ? mer szerintem szar
  • nagymedve132
    #13819
    IGEN AZT CSINÁLTA TAHOKA DE UGYSE INDUL EL ÉN AZT MONTAM HOGY RÁ RAKTAM ÉS ARRA KATINTOTAM AMI A KÉPEN VAN
  • Alien69
    #13818
    Kicsit rossz a szemem, az most ott egy láma, vagy köcsög? Végül is, lehet, inkább köcsögláma?
    Ja, megvan, a köcsög is:

    kikix12, NE, ide NE köszönj be, ha megcsináltad, mert RÁD senki se kíváncsi. Akkora seggfejek vagyunk, hogy Te ide NEM férsz be, és ne is akarj. Viszont, tudok Neked csak kicsit használt wc papírt küldeni, az is jó Neked, szeintem. Esettleg, próbálkozz homokozóba, ott bizti bevesznek a fiukák.
  • spacecrony
    #13817
  • nagymedve132
    #13816
    csá nagyon kéne valaki segitsége
    mer egy szerüen nem tudok multizni nem megy letöltöm a pb rárakom én nem indul csak azt irja ki hogy punkbuster má nagyon elegem van
  • AdambanHun
    #13815
  • kikix12
    #13814
    Kicsit átírva:
    Teljesen mindegy ,hogy mi a téma... ebben a topicban mindig csak seggfejek maradnak.
    Na csá, majd beköszönök ha megcsináltam. :P
  • zeoos
    #13813
    Teljesen mindegy, hogy púderozod magad ... a linkség csak linkség marad!
  • F1rstK1ng
    #13812
    http://siofok-drivers.mlap.hu/
  • spacecrony
    #13811
    [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1140095419&no=13614]#13614[/URL]
  • AdambanHun
    #13810
    Amióta budget price-os lett a játék, sokat romlott a helyzet. De lám, még mindig van lejjebb..
  • Carloska
    #13809
    kikix12 te de bedezodoroztad magad!
  • CB Csipi
    #13808
    Sziasztok! Megvettem a játékot de nem sikerül elindítanom. Regisztrálni kéne vagy micsoda de nemtudom hogy kell... Ha valaki tudna segíteni azt megköszönném... Privátba is lehet írni... Vagy msn-re felvenne valaki?
  • kikix12
    #13807
    Nem azt mondtam h nincs rá pénzem csak így egyszerűbb lenne megoldani.