16212
Battlefield 2142
  • Malarki
    #16012
    Üdv!
    Tudnátok mondani olyan szervereket, amik nem laggolnak mint az állat? Esetleg magyar szerver nem létezik? Érdemesebb esetleg külső szerverkeresőt használni(pl. XFire) vagy jó a játék belső keresője is?
  • bakvarnyu
    #16011
    Sose játszották annyian mint a BF2-t ,de van épp elég szerver.
  • NagyDavid17
    #16010
    Sziasztok!
    Azt akarom megkérdezni tőletek hogy érdemes e még megvenni ezt a játékot eredetibe?Játszák e még annyian multiban mint mondjuk a BF2-t?Mert azt elég sokan nyomják még most is.Csak mert CD galaxison már elég nevetséges áron árulják, 1790 FT a deluxe edition
    Válaszotokat előre is köszönöm
  • Carloska
    #16009
  • roland4
    #16008
    Sziasztok nekem nem eredeti a battlefield 2142 ugy is tudok multizni ? ha igen irjátok le mi kell hozá pls köszi előre is !
  • Gyuszopapa
    #16007
    Pedig az este én játszottam szerveren.
  • Rc panzer
    #16006
    Sziasztok!

    Most vettem meg a játékot de mikor felraktam alapverziót nem láttam egy szervert sem vele. Felraktam az 1.40 javítást, de még így sem. Utána az 1.50-nel meg el sem indul már a játék. Miért nem láthatom szervereket?

    Üdv: És köszi!
  • uikka
    #16005
    Huhh!
    Működik!
    Köszi szépen!!!:)
  • uikka
    #16004
    Oké!
    Rájöttem most újra feltelepítettem és rájöttem hogy úgy kell csinálni mint a COD4-nél (nem egyből az 1.50-ös patch-ot kell felrakni,hanem sorban)
  • uikka
    #16003
    De amúgy ezért dobál ki a szeró, mert azt hiszi nem eredeti a game(pedig az)
    Ezt a patch és a PB hiány okozza?
  • uikka
    #16002
    Csak nem tudom már patcheltem egyszer-többször, mert hibát észlelet nagyon nehezen tudtam felrakni az egyik patc-et
  • bakvarnyu
    #16001
    Ez a játék multi-ra lett kitalálva, a single csak gyakorláshoz van, azért olyan kevés a pálya. Az 1.5 -ös patch-et tedd fel. Ha kidobál a szerverről frissítsd a punkbuster-t. pbsetup.exe - ezzel lehet.
  • uikka
    #16000
    Császtok!
    Van egy kis Battlefieldes kérdés....
    Egyik karácsonykor kaptam egy Battlefield 2142 Deluxe Edition nevű játékot (eredeti).
    Amikor jáccok feltűnik először is, hogy a megemlítettnél kevesebb pályával jácchatok... (4-5 összesen pedig többnek kéne lennie)
    Amikor is befejezek egy pályát nem történik semmi... a rangjelzésem egyáltalán nem változik... egy csomó ideig jáccottam és semmi se több pálya se nagyobb rang...
    Ki akarom próbálni neten és nem is ad be szervereket...
    Letöltök egy Patch-et és azzal már ad ki szerókat, de a single úgy még mindig ugyanolyan szar.... Na mind1 ki akarok póbálni egy szerót rámegyek és amikor befejezi kidob és azt írja ki, hogy kéri az eredeti lemezt...
    Kérlek segítsetek már régóta szerettem volna ezzel a játékkal jáccani...
  • SaphireDraco
    #15999
    Sziasztok! LEnne egy olyan kérdésem hogy én elértem a Corporal Gold szintet és nem akar tovább engedni fejlődni Lance Corporal Silverbe pedig elértem a ponthatárt már 100-al túl is léptem és a csík és végigment.
    BAttlefield 2142 Deluce Edition v1.50-em van
    Köszi
  • Matthew Baker
    #15998
    Missing/Corrupted Windows API Function [131146] pontosan ez a hiba
  • Matthew Baker
    #15997
    nemrég felraktam a játékot fel pecselltem pb-t frissítettem és minden szerverről kivág valami corrupt/missed windows API felirattal légyszi segítsetek
  • Gyuszopapa
    #15996
    Lopikulát c/dokuments/név/dokumentumok/bf2142/profiles/0001/video con töröld és defaultal indul aztán azt állítasz amit akarsz mert felismeri a képarányt
  • 1hengeresVmotor
    #15995
    google a barátom XD http://www.widescreengaming.net/wiki/Battlefield_2142
  • 1hengeresVmotor
    #15994
    Üdv tud valaki segíteni abban hogy 16:9 arányt hogy lehet varázsolni ? notebookon játszanék de csak 4:3 as arányt tud elég zavaró :S...
  • fighter111
    #15993
    Heló!
    Tud valaki segíteni? Valahányszor el akarom indítani a BF2142-t kiírja, hogy hiba miatt leállt, kellemetlenségért elnézést kérünk blablabla...Mi lehet az oka?
    Előre is kösz!
  • JethroHUN
    #15992
    2000 Ft boltba... beregelt cd kulcsos játékot meg értelmetlen venni. Jól átvert vele akármennyit is kért.
  • bakvarnyu
    #15991
    Elkéred az adatokat attól akitől vetted.Bejelentkezési név + jelszó.
  • XenHai
    #15990
    Üdv a napokban vettem a battlefiled 2142 ot és be van regelve a cd kulcsa ?, Mit lehet tenni most??
  • liquivent
    #15989
    akkor megint csak elbaszni sikerült...
    karkandon is elég gáz a házak belseje, simán látszanak az emeleti árnyékok, így tudod, hogy van fennt valaki...mármint, ha mész felfelé a lépcsőn....kár érte, mert az 1.50. viszonylag használható volt.
  • RoboGoD
    #15988
    A béta még elég bugos.
  • JethroHUN
    #15987
    És miket javítanak?
  • Carloska
    #15986
    senki ne tegye fel mert hétfőre igérik a fullt :D
  • Gyuszopapa
    #15985
    Ha valakit érdekel kint van a béta patch.Lehet tölteni.www.fileplanet.com
  • JethroHUN
    #15984
    Azt csak akkkor lehet aktiválni, ez is hiba, ha felrakod a deluxe editon, az kirak az asztalra egy parancsikont, az fog felvinni arra az oldalra ahol aktiválni kell.
    De szerintem már rég nem működik, kb azóta amióta a BF2 veterán (csak annyi h kapsz egy 2 est a neved mellé) nem működik.
  • erikli11
    #15983
    majd ird meg légyszi mire juttotál.köszi
  • Biriboy
    #15982
    Megpróbálom. Gondolom ez lehet az oka annak is, hogy nem tudom aktiválni a NS Booster Packot is.
  • erikli11
    #15981
    köszi
  • JethroHUN
    #15980
    Ez az hiba az eanél van nem nálatok, nincs rá megoldás. Talán tűzfal, vagy vírusirtó kikapcsolása.
  • erikli11
    #15979
    sziasztok ugyan az a problémám nekem is mint biriboy-nak.három napja csinálja elöte volt hogy egyáltalán nem engedet be a mester szerver utána be engedet de kidobál azota.nekem is eredeti játékom van.elöre is köszönöm a válaszokat
  • Biriboy
    #15978
    Valamiért kidob állandóan az EA server. Pontosabban valamiért lekapcsol. Szerintetek miért? Eredeti, deLuxe verzió, 1.5 patch, nincs crack. Mielőtt beszólnátok, hogy olvassam a GYIK-ot, megtettem, kikapcsoltam a VOiP-ot és mégis. Van, hogy 2 perc után, de van, hogy enged 1/2 óráig is játszani.
  • 1hengeresVmotor
    #15977
    gyongyosi5 elküldtem mail ben
  • gyongyosi5
    #15976
    Fel raktam az 1.50-es patchig , de ahhoz viszont nem találok crack file-t, valaki tudna addni hozzá egy linket?
  • gyongyosi5
    #15975
    Kössz a választ.
    Lenne még egy kérésem, tudnátok magyar szervereket mondani nekem?
  • Carloska
    #15974
    nem lehet
  • gyongyosi5
    #15973
    Sziasztok!

    Singleplayer módban is lehet fejlődni? ha igen akkor hogyan, mert csaták után kiírja hogy szereztem pontot, de a köv csatánál megint nulán vagyok.