16212
Battlefield 2142
  • raykrepsz
    #16052
    Ezt a pár sor egy sokkal régebbi hozzászólásból másoltam ki, a szerzőre sajna már nem emlékszem:

    """Pár ötlet, tanács.

    A legtöbb gondot sajnos a csalók elleni program a Punkbuster okozza. Időnként leáll vagy el se indul. Mi ez és mit lehet tenni.

    A Punkbuster feladata, hogy a játék futása közben kiszűrje a csalókat. Nos, űgy tűnik, hogy a siker mérsékelt. Mivel a (ranked) szervereken engedélyezve van, nálunk is futnia kell a kliensnek, különben nem tudunk játszani.

    - A Punkbustert a punkbuster.com címről tudod letölteni. Itt katt a játék linkjére, majd download software. Közvetlen link: http://punkbuster.com/index.php?page=pbsetup.php
    Letötlés után érdemes a Dokumentumok/BF2142 mappában a saját pl. PB könyvtárat létrehozni és ott telepíteni. Így könnyebben elérhető, ha/amikor frissíteni kell. Elindítod a telepítést. Majd a Ad a Game. Játék kiválaszt, Check for updates. Leszedi örülünk. Program bezár. A pb elvileg frissíti saját magát. Én úgy láttam, hogy ha friss verzió jön ki, érdemes kézzel elvégezni.

    - A jelenlegi verzió (2007.08.25) két programot jelent, aminek futnia kell. PnkBstrA.exe és PnkBstrB.exe. Ezeket értelemszerűen a tűzfalon (remélem van ;) )engedélyezni kell. Különben a játék közben Punkbuster hibaüzeneteket kapunk, aminek következtében a játék kilép az aktuális pályáról. Idegesítő.

    A punkbuster sajnos egyáltalán nem tökéletes. Persze melyik program az?

    - A leggyakoribb hiba az szokott lenni, hogy a két processz közül valamelyik vagy egyik sem indul el. Ez elég egyszerűen orvosalhatjuk. A Start/Futtatás-ba írjuk be services.msc, A feljövő Szolgáltatások ablakban keressük meg a két proceszt: Lépjünk be a tulajdonságaiba és az indítást tegyük automatá-ra. Figyelem! A PnkBstrB csak akkor jelenik meg ha fut a játék! Jó esetben ezzel a pb gondunk megoldódik.

    - A másik ami gyakran előfordul, hogy játék közben a PnkBstrB leáll. Ilyenkor bejön az asztal, ahol igazából sokat nem tudunk tenni, mint nyugtázzuk a leállást. Nekem mostanában sajnos sűrűn előfordul. A legjobb, ha ilyenkor az egész játékot ujraindítjuk, mert nagy eséllyel úgyis
    kilép PB hibával. Erre még nem találtam megoldást.

    - Időnként minden harc ellenére le kell gyalulni az egész pb-t. Ehhez használjuk a pbvsc progit.( http://punkbuster.com/downloads/pbsvc/pbsvc.exe)"""
  • fighter111
    #16051
    Köszi! Most már ment a multiplayer, de miután kiléptem aztán újra ugyanarra a szerverre felmentem olyat írt ki amit még soha nem láttam: valami punkbuster heartbeats stopped...nem is tudtam, hogy a PB egy élőlény, hogy legyen szíve...
    Na mindegy, tud valaki segíteni. Bocsi, hogy ennyiszer zavarok...
  • Carloska
    #16050
    punkbustert frissítsd
  • fighter111
    #16049
    Kösz, elkezdtem letölteni...Azt még meg tudod magyarázni miért dob ki az asztalra singleplayer-ben meg szerintem multiban is az asztalra úgy 1 perc után?
    Kösz!
  • raykrepsz
    #16048
    A legfrissebb 1.50-es patch-et tedd fel. Letölteni legegyszerűbben a www.ptdclan.hu-s oldalról tudod (linkek/patchek). Multizás előtt érdemes átnézned a ptd-s honlapot, mert sok hasznos információ található rajta.
  • fighter111
    #16047
    XP van fenn :(
  • bakvarnyu
    #16046
    nekem azóta csinálja amióta windows 7 van fent
  • fighter111
    #16045
    Ő hát a problém annyival bővült, hogy kb fél percig enged játszani, és utána kidob...mindez singleplayerben, mikor ki akartam próbálni...multit is próbáltam, de ott nem találtam olyan szervert amire fel tudtam volna menni, pedig beállítottam, hogy azonos verziókat mutasson, és eredeti a játékom...szóval multiban még ki se tudtam próbálni....:(
  • raykrepsz
    #16044
    Ez mindenkivel rendszeresen előfordul, amíg a kifagyás után rögtön vissza tudsz jönni addig nincs gond...
    Természetesen szívesen látunk majd a GameNight-on, februárig még egy mikrofont is be lehet szerezni
  • fighter111
    #16043
    Én szívesen mennék Game Night-ra. csak nincs mikrofonom, az nem tudom mekkora baj...Csak még van egy probléma (#16039)
  • Bala10
    #16042
  • raykrepsz
    #16041
    Drang-al már beszéltünk róla, a BF2142-es GameNight-ot februárban szeretnék megszervezni. Egyenlőre többet nem mondhatok
  • Bala10
    #16040
    Sziasztok! Ha valakinek volna kedve hírezni a bf2142-ről a Battlefield.hu-n, akkor írjatok pm-et. Az igazság az, hogy nem tudjuk van e még élet, klánok, warok, közösségi események, ilyesmik és örülnénk neki, ha ezekről tudnánk tájékoztatást adni. Most fut a Téli játékok, több Battlefield rész is részt vesz(vett), nézzétek meg és ha volna aki leszervezné ezt bf2141-ben, bátran jelentkezzék!

    Üdv, Bala
  • fighter111
    #16039
    Heló!
    Nekem van egy olyan problémám, hogy egy idő után kidob az asztalra és bezárja a játékot magától...Eddig még csak egy pályán tette ezt, de szerintem a többin is ezt csinálja...Valaki tud segíteni?
  • laaaaaa
    #16038
    Kösz a segítséget!!! Akkor mire jó a beta petch???
  • lolSL
    #16037
    ne beta patchel játssz hanem rendessel.
  • laaaaaa
    #16036
    Battlefield 2142 1.51 beta patch 1-el csak egy pályán tudok játszani!!! A PB frissítés sem segített, mi a gond??? Valaki segítsen!!!
  • liquivent
    #16035
    kösz, de az Én néhány órám elenyésző mások játékban töltött idejéhez képest. :D
    régi jó harcostársak-ellenségek. :P
  • bakvarnyu
    #16034
    Only SP Mode
  • hardX
    #16033
    De van:http://hse-clan.gportal.hu/gindex.php?pg=17759451

    Grat az 1528 órához.
  • liquivent
    #16032
    1528 óra
  • liquivent
    #16031
    ezen a fórumon mindenki becsülettel, több száz (vagy ezer) óra játékkal érte el a rangját.
    rossz helyen kérdezgetsz ilyeneket...
    ha uncsi, akkor ne játssz vele....
  • bakvarnyu
    #16030
    ilyen nincsen
  • hardX
    #16029
    profile=procile
  • hardX
    #16028
    Sziasztok. Azt olvastam hogy ugy megtudud hack-elni a rankod hogy megynitsz egy procile.con (asszem) nevű fájlt és szövegszerekesztővel átirod a pontokat meg a a rankot. És az a fálj egy profile nevű mappában van. Meg is néztem, örültem a fejemnek hogy majd most unlockolok mindent de nem. Nincs az én feltelepitett EREDETI játékom könyvtárában ilyen fájl. A mappát megtaláltam de üres. Most mit tegyek mer már sergeant gold vok és kicsit uncsi a gém azér gondooltam most már nem kinlodok a szintlépésekkel (itt van hogy melyik rank a sergeant gold:http://www.online-gaming-forums.com/BF2142_Ranks.html) De én több helyen olvastam hogy ezt meg lehet tenni és még senki nem irt olyan kommontet sehol hogy neki nincs ilyen fájl. Most akkor mit csináljak? És egyáltalán hol van akkor ez a fájl?
  • Auren
    #16027
    Thx, már rájöttem. Az a sz*r kiírta, hogy frissít közbe meg nem -.-
  • bakvarnyu
    #16026
    pbsetup.exe - ezzel tudod frissiteni
  • Auren
    #16025
    Üdv!
    A pb-vel van egy kis problémám, épphogy felmegyek egy szerverre és már le is dob. Semmit konkrétat nem ír csak annyit, ho' punkbuster és le lehet egy ok-ot nyomni.
  • liquivent
    #16024
    próbáltad leszedni és újratenni "C" meghajtóra?
  • Nuku
    #16023
    Az a baj,hogy bármelyik patch-et szeretném fölrakni, egy hibaüzenetet kapok,miszerint nem telálja a telepítő mappát.
  • steweee
    #16022
    feltettem, megnéztem, nagyon tetszik.

    ha vki szeretné hogy csatlakozzak, írjon...
  • liquivent
    #16021
    1.20. --> Northern Strike (ha van) --> 1.40. --> 1.50.

    Ha Deluxe Edition-t vettél, akkor csak simán 1.50.
  • Nuku
    #16020
    Igen a C-re van telepítve.De az 1.50-ást sem tudom feltenni,az sem találja.
  • Carloska
    #16019
    1.50full patch
  • Carloska
    #16018
    cre van telepitve?

    csak egy patch kell az 1.50
  • Nuku
    #16017
    Üdv mindenkinek!Én még új vagyok itt,és (egyenlőre)lenne két kérdésem:
    1.Hogy kell elindítani a multiplayert?A játék eredeti,mégsem lát egy szervert sem.
    2.Mással is előfordult már az, hogy nem tudta telepíteni a patcheket?Amikor megpróbálom feltenni (akármelyiket) asszmondja nemtalálja a telepítési könyvtárat.Mit lehet ilyenkor tenni?
  • De8Vent
    #16016
    az csak beta változat...
  • JethroHUN
    #16015
    1.51 az a legújabb. az kell.
  • Black Ghost
    #16014
    Légyszi mondjátok el melyik javításokat kell felrakni, mert én annyit találtam hogy ihaj!!! Vagy ehhez tényleg több mint 10 javítás van?
  • Gyuszopapa
    #16013
    Zöld jelzésü szervereknek kevés a pingje.Vagyis jó vele a netkapcsolat.