16212
Battlefield 2142
  • RoboGoD
    #13967
    Csak poén volt. Nem teccett, vagy nem szereted a viccet? A rossz vicc is vicc...
  • CopyKing92
    #13966
    nemtom tegnap volt ujra téve és még fel sementem a PTD re
  • liquivent
    #13965
    mi a bajod PTD -vel???
  • RoboGoD
    #13964
    Ezekre a hibakódokra is rá lehet keresni a Google-ben. De szerintem PTD error lesz. Biztos valamelyik meghekkelte a géped. (Beledobott 2 sült hekket)
  • CopyKing92
    #13963
    0X0000008E (0xc000001D, 0XE378BA6E, 0XA707788C, 0X00000000) Hibával Kékhalál mindig BF2142 ben. mitöl, :S
  • papo21
    #13962
    elöször is
    Általános Karbantartási időszak: Kedd 09:00 - 12:00
    Sürgősségi Karbantartási időszak: Csütörtök 09:00 - 12:00
    ezekben az idökben sürübben fordulhat elö a problem connection
    amúgy a föb okára ha nem ebben az idöben történik hanem pl este amikor fullon megy egy szero netán pont a mi szeronk,mert sajnos nem egyszer volt ien is, arra még sajna nem jöttünk rá hogy miért van igaz nem is mentünk annyira utána ,aki régota evvel a fossall játszik az már ugymond együtt él ezzel a problem-el
  • bakvarnyu
    #13961
    ott a válasz,valamelyik másik névre van regisztrálva
  • bakvarnyu
    #13960
    nem központi hiba
  • zeoos
    #13959
    Valós okát valószínüleg az "okostojás" (jóértelemben), azaz valóban hozzáértők tudnák megadni ... amit én észrevettem ebben az ügyben:

    Kapcsolódási és ping problémáim általában a fáljcserélő rendszerek használata után és az idétlen feltöltöm-letöltöm dolgaim következményeként szokott előfordulni. Valószínüleg hülyeséget csinálok vele, de ha gondjaim akadnak a gépem stabilitásával, akkor egyszerűen lefuttatok pár tisztító- és/vagy optimalizáló programot, majd azonnali újraindítás helyett totálisan lecsatlakozom az elektromos hálózatról (router/modem/gép/=minden) ... várok egy keveset ... majd az újraizzítás után érdekes módon minden működik rendesen.

  • Akeritius
    #13958
    Sziasztok! Mostanában levágnak a szerverek, "There is a problem with your connection" címszó alatt. Megkérdezném, hogy ez központi hiba, vagy szolgáltatói, esetleg újra kell indítanom a routert vagy kihúzni a modemet? Annyit elmondok, hogy Deluxe verzióm van és nem a Battlefield 2142 1.5 Full Installation (Official) kb. 530MB van feltéve rá, mivel 1.40 alapon a játék csak a BF2142_Incremental_Update_1.40_-_1.50-t raktam fel. Valaki esetleg tud valamit a hibáról? Köszi!
  • liquivent
    #13957
    amikor beindul, ha felmész, akkor segítesz elindítani....mert olyankor megjelenik a populated szerverek között..
  • 6600GT
    #13956
    általában mikor vannak sokan a magyar serveren?
  • uHs Gerzson
    #13955
    Ez a hibám:



    Lekértem az összes nevet és a hozzá tartozó paszt de így sem enged be.

  • uHs Gerzson
    #13954
    Jelenleg megy a accaunt szerver? Mert engem nem enged be a név/pass beírása után :S
  • spacecrony
    #13953
  • papo21
    #13952
    probálkozzál kitartoan mennie kell nap mint nap jáccunk vele...
  • AdambanHun
    #13951
  • 6600GT
    #13950
    X-firen nem találok..ha tudsz segíts:) meg ami itt van h Ip:85.236.101.44 es a játék betölt de kilép h megszakadt a kapcsolat:S
  • liquivent
    #13949
    mi a baj a magyar szerverrel?
  • 6600GT
    #13948
    magyar server nem jön be:S
  • RoboGoD
    #13947
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁMD!
  • 6600GT
    #13946
    most töltöm lefele...
  • papo21
    #13945
    1.5 patch meg vot?
  • 6600GT
    #13944
    hello! szeretnék játszani a gamevel..de nem tudok:S
    csináltam uj accuntot meg minden..de nem talál egy servert sem..vki segítsen már kössz
  • RoboGoD
    #13943
    Engem az zavar egyre inkább, hogy gyanúsan megnőtt azoknak az eseteknek a száma, amikor én csttogtatok össze-vissza a puskámmal, mások meg kapáslövéssel szednek le jó messziről. Meg a másik a sarkon kifordulok és meghalok eset. Persze van sok szerencsés eset, velem is megesik, hogy ezért akarnak kickelni. De hát tudjuk a shoti milyen közelről. Én elhiszem, hogy van radar, de az nem olyan, hogy megmondja, mikor dugom ki a fejem a sarkon. És ami legjobban zavar ezekben, hogy már a köreinkben is vannak érdekes esetek. (Az esetek szándékosan többes számban.) Na, jó játékot mindenkinek.
  • darkman1
    #13942
    Ilyet már a legtöbbünk csinált...késes szerver, pisztolyos szerver, kommander cuccok EMPezése, vmelyik csapattárs segítése h meglegyen vmi badge. Na de nem ponthackelés...3 évig játszik, majd gondol egyet és felszorozza a pontjait 200zal. Semmi értelme....gondolom Kain se jókedvéből írt be magának még 2 millió pontot. Aztán lehet én vagyok naív....
  • frenkibende
    #13941
    egyszer a késemre akadt ez a Joe gyerek, megjegyeztem a nevét, mert igen ragos helyen ált világviszonylatban...egyzser láttam ponthackelni a srácot ami igen érdekes volt, mert mind a hatuknak, akik a squadban voltak (4-en ua. clan-ból ketten másik clanból) folyamatosan emelkedett a pontjaik száma, de a mögötte lévő tartalom, értem én a killre, teamwork pontszám stb alig-alig mutatott valamit. Gondoltam ezek tudnak valamit így együtt a squadban, így a köv körben csatlakoztam hozzájuk, de csak 1 percre kb. mert kivágtag élből. A kör végére kb 260-280 pontot szedtek össze fejenként.
  • spacecrony
    #13940
    Ja jártam már így én is.
    Előfordult az is, hogy agy lövést sem adtam le és ezzel a teamkilling-es szöveggel dobtak ki.
  • oldoldold
    #13939
    Hali!
    Kétszer voltam fönn a "GEFAEHRLICHE HUNDE" szerveren. Mindkétszer igen rövid ideig játszhattam, hamar jött a bann: vmilyen "excessív teamkilling"-re utalva / pedig egy csapattársamat sem nyírtam ki. Az ellenfelet annál inkább. A második bann előtt már vagy 20 killem volt (köztük két harci heli) úgy, hogy én még nem kaptam találatot. Talán túl hatékony voltam...?Járt közületek valaki ezen a szerveren és tapasztalt esetleg hasonlót?
    Üdv.: mekkmester
  • darkman1
    #13938
    Azért érdekes a dolog, mert olyanoknak is hirtelen rengeteg pontja lett, akikről nemtudom elképzelni h "ponthackelésbe" kezdtek. Például Joe(Germany)-val (kb a 3. helyen volt) elég sokat játszottam és róla például nemtom elhinni h ilyen csinált volna. 3 év játék után ilyen ökörséggel kockára tegye az egész "munkáját"... Azóta a buddyról is eltűnt...
  • Alien69
    #13937
    A végén valszeg tényleg csíteltek, me legalább 10x annyi pontjuk lett, mint a következő emberkéknek. Kb 10 német láma lett "hirtelen" az élen, és érdekes módon, NEM KAIN volt az első. Ilyenek vóttak:
  • kBagyula #13936
    Megunták. :D
  • frenkibende
    #13935
    mi lett a jó öreg csíter német bandával élen KAIN-nal http://battlefield.ea.com/battlefield/bf2142/Leaderboards.aspx?Lang=us&PID=163938887&SrchName=&Profiles=
  • spacecrony
    #13934
  • zeoos
    #13933
    A "Firstrike" mod-nak is van javítása (v1.1 ... INNEN LETÖLTHETŐ) ... talán ott a bibi
  • raykrepsz
    #13932
    Talán FS után újra az 1.50-es patch...
    Nem tudom, hogy jó-e, de talán egy próbát megér.
  • papo21
    #13931
    jah télleg bocsi
  • Roró
    #13930
    Szeretném vki segítségét kérni a first strike telepítését illetőleg! Nem boldogulok azzal a szarral :(. Már 1 csomó* próbáltam fel raki a legújabbat de azonkívül, hogy nem indul el és el qurja a BFet is nem értem el semmit és már ideges vok mert vagy 5 * már újra tettem + agyon vissza patcheltem és kezdek őszülni. Ha telepítem a bf-et rakom a patcheket hogy "mukodjön" 1.20 - 1.25 - NS - 1.40 - 1.50 az sima liba. Megy is de aztán legújabb FS full install és semmi. WTF? Mit kell csinni?? a korábbiak mentek... PLS HELP ME vki mondja + most noob vok vagy nagyon noob nem bírok vele.
    Előre is köcce...
  • Alien69
    #13929
    De az más. :-) A játékon belül is lehet állítani dolgokat, mely pl azt eredményezheti, hogy gyorsabban fordulsz meg, de pontatlanabb lesz mondjuk a célzás. Természetesen, az érzékenység állítás jó dolog, de pl nekem csak az új egérrel megy. A régi Diamondback-el pl nem ment ez a funkció, a Copperhead-el már müxik. Ráadásul, driverből rakható 1ms-re, nem kell a wint meghekkelni hozzá, mint a Diamondback esetében.
  • RoboGoD
    #13928
    Én ezért vettem egy gombbal állítható érzékenységű egeret. Szaladgálni normál mód, nagy felbontás repülni, meg tankozni, és a TV raxihoz kell a kis felbontás. Nekem.