16212
Battlefield 2142
  • RoboGoD
    #13927
    renderer.drawfps 1
    nem? egy R kimaradt
  • zeoos
    #13926
    :))))) ... hát ez YOOO !
  • papo21
    #13925
    de ha pl konsolba beirod ezt akkor bal felsö sarokba mutatja az fps-ed:rendere.drawFps 1
  • Alien69
    #13924
    A játék beállításoknál van minden formához külön-külön be lehet állítani az egeret, tehát, külön gyalogos, jármű, és repülős részek vannak. Nézd meg. :-D
  • zeoos
    #13923
    Nem olyan egyszerű a téma, de ... INNEN ... elindulhatsz.
    Jó tanulmányozást (pár hónap múlva már érthetsz is hozzá egy keveset)

    (Szerintem legalább olyan hatásos ha néha kinyitod az ablakot, a friss levegő csodákat tesz )
  • técs
    #13922
    Tegnap volt egy srác aki megkérdezett agy másik klántagot, milyen beállításokat eszközölt hogy ilyen gyorsan meg pontosan tud lőni, mire a válasz az volt, ogy vmi renderer értéket állítot 0,8-ra. Sajnos csak fél szemmel olvastam meg későn vettem észre, de tud vki vmit erről a beállításról esetleg ez vmi hack progi?
  • técs
    #13921
    Igen ezekkel amit Hoopla felsorolt én is elég soxor találkoztam, meg egyéb furcsaságokkal. Mivel én állandóan No vehicle módban nyomom, elég idegesítő a sok csíter, de én sem találnék sok örömet abban ha csak az egér gombját kellene nyomnom mindenféle tudás nélkül. Eddigi tapasztalatom alapján ezek a seggek 2-3 kör után lekopnak a szerverekről.
  • frenkibende
    #13920
    ja, értem...ezek a videok sokmindent megmagyaráznak....arra jók, hogy hamarabb felismerhatő, ha csíter van a szerveren...mondjuk nem értem, hogyan találják élvezetesnek a játéket "ezek"
  • zeoos
    #13919
    Késdobálás alatt nem kell szó szerint venni a dolgot, csak a felfoghatatlan távolságból sikeresen végrehajtott késelésre szokták mondani, ami ugyebár egy fajta csalás.
    Másik ilyen csalás, amikor hihetetlen távolságból és helyzetből (színte célzás nélkül) kapsz egyetlen golyót a homlokod közepébe.
    Persze az sem gyári beállítás, hogy egyes emberek mindig tudják merről fogsz jönni ... és még sorolhatnám napestig (minap már klónozódással is találkoztunk a játékban, meg azonnali visszaéledéssel ugyanazon a ponton, ahol egy pillanattal előtte kinyartad az illetőt ... szóval vannak érdekességek)
    YOUTUBE-on millió ilyeneket bemutató videókat nézegethetsz ... ha van hozzá kedved. mondjuk itt is
  • frenkibende
    #13918
    bazi nagy távolságon mit értesz...suezen a pac bázishoz jobbról eső siló (nem tudom a számát) környékéről a mellette lévő magas podon szívesen camppelőket krylovval még én is sok esetben le tudom szedi, pedig nem mondhatom magam nagy nek...késdobálós videó nincs valakinek véletlenül, azt nagyom megnézném
  • zeoos
    #13917


    tele van a bugyellárisom a kapáslövéssel és a bazinagy távolságról pontlövőkkel, na meg a késdobálókkal (de aki átlát a falon, az is érdekes)
  • darkman1
    #13916
    Gázolás a roadkill, tök mind1 mivel. De az is roadkillnek minősül, ha mondjuk kilövöd az ellenfél tankját, az ipse még kiugrik belőle, de a jármű robbanása megöli. A static ground-os roadkill csak igy jöhet össze sztem. A podnál szvsz meg minden RKnek számít, hisz tulajképp elgázolod az ellenfelet, ha ráugrasz (de ez csak tipp)
  • frenkibende
    #13915
    roadkill...segítsetek mit is takar ez a "fogalom"...aminek kereke van meg repől még csak értem hogyan lehet vele ölni ily módon, de POD-dal és static ground defense-el hogyan? Statomban szerepel,de hogy sikerült fogalmam sincs
  • papo21
    #13914
    http://www.youtube.com/watch?v=e9vrchEUKlA
  • darkman1
    #13913
    Soxor az az érzésem, h 2142ben is létezik
  • Jim Morrison
    #13912
    Ilyen van a Wanted-ban nem?
  • burjanmate
    #13911
    Amit én töltöttem le a hivatalos oldalról, az egy tömörített archívum volt 1 csomó almappával, ha telepítő lett volna értelemszerűen nem kérdezősködtem volna (a játék sem magától ment fel). Hülye nem vagyok - még.
    A linkeket pedig köszönöm.
  • zeoos
    #13910
    kukucs:)
  • zeoos
    #13909
    Figyuzz! Egy javítócsomag felrakásánál nem kell ám valami furfingosságot keresni a dologban ... egyszerűen léptesd tovább a megszokott gombokkal:
    ok-yes-next (majd "ő" odamegy a helyére).
    Mint már írták előttem: jelenleg a v1.50-nél tart a játék. Töltsd le, aztán csak nyugtázd a lépéseket. (de ez minden játéknál így megy ... ezért csodálkoztam a kérdéseden)
  • raykrepsz
    #13908
    Huppsz mégis megy: http://www.818clan.eu/?page_id=5

    Bocsi HUNsagem
  • raykrepsz
    #13907
    A patch-et erről az oldalról szedd le: http://ptdclan.hu/
    Ugyanis a mi oldalunkról nem megy a hivatkozás

    Az 1.50-es a legújabb....
  • burjanmate
    #13906
    Ezt a kérdést szerintem te sem gondoltad komolyan. Van benne 1 Contents nevű mappa és 1 Icon nevű fájl. Csak bemásolom a főkönyvtárba? A játék természetesen eredeti.
  • papo21
    #13905
    hallod!
    nem is jáccol! akkor mit osztod itt az észt?
  • zeoos
    #13904
    :)))))))))))))))
  • AdambanHun
    #13903
    Vigyázni kell a lámákkal. Ha leállsz velük kekeckedni, lesüllyedsz az ő szintjükre, ott meg a rutinjukkal megvernek...
  • hendrichharcos
    #13902
    TE eddig is profi voltál - nekem biztos
    Carlos !!!! Azért régen nem voltál ilyen "harapós" - gondolom a kor a stressz stb okozta ezt a változást !!!
  • Alien69
    #13901
    Ez qva YO! :-) Kedvet kaptam, hogy felrakjam, kb 2 év kihagyás után. Ha ennyi láma van most, akkor bekötött szemmel is "profinak nevezhető" lehetek.
  • Carloska
    #13900
    hallod kezdetek óta itt vagyok csak régen Carlos_Hun nével szóval én mindig is itt leszek :D
  • zeoos
    #13899
    Carloska-Carloska! Biztos nem véletlenül vannak azok a bűntetőpontok a neved mellett. Lehet az ilyen és ehhez hasonló elmés kis beszólások miatt?
  • zeoos
    #13898
    Abban legalább biztos vagy, hogy ehhez a játékhoz szedted le a javítást?
  • papo21
    #13897
    jah föleg ha nem lennél itt
  • Carloska
    #13896
    nagy arc topik lett ez :D
  • Carloska
    #13895
    juuuuuuuuuuuuuuuj most kurvára beröhögtem év kérdése megvan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • AdambanHun
    #13894
    Azt próbáltad már, hogy elindítod a file-t?
  • AdambanHun
    #13893
  • burjanmate
    #13892
    Estét! Leszedtem 1 patch-et, t'om, h noob kérdés, de hogy lehet felrakni?
  • hendrichharcos
    #13890
    De most ez komoly?? Bakker - akkor van egy eladó bf 2őm !!
    Á ezt biztos ti csináltátok - szivattok most ugye ??? Mer azért kinézem belőletek - főleg Ádám ugye , nagy viccmester !!
    Ezt biztos - kreáltátok valahogy , csak reménykedem az igazamba .....De aranyos a srác - de csak mert biztos "rokonod" , így nem sérteném meg!!!!
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ szívatás TUTI
  • CopyKing92
    #13889
    húú de sokat spammoltam sorry de ez kész XDDD
  • CopyKing92
    #13888
    nagyon spéci katon hogy nem ejti el a tárat a levegöben XDDDD
  • papo21
    #13887
    jbli