16212
Battlefield 2142
  • Carloska
    #14087
    Battlefield 1943 at várom kurvára amint jelenik rohanok is boltba megvenni :D
  • H2
    #14086
    Itt meg lehet próbálni kérni béta kulcsot! Amúgy nem kell sokat várni a játéktól, de pár napig elvan vele az ember. Kb 8-10 szint után lesz élvezhető a játék. Használni kell a képességeket, küldetéseket csinálni, gyűjteni a VP-t és vásárolgatni!
  • Carloska
    #14085
    oda adtam liquivent kollegának beta kulcsot mostmár ne írjatok :D
  • tomonor
    #14084
    ja hallottam én is h szar lesz
  • Carloska
    #14083
    van egy battlefield heroes kulcsom most kaptam aki szeretné írjon pmet

    sztem ritka egy ratyi játék lett :D
  • superbayern
    #14082
    Sziasztok! Akinek megvan a NORTHERN STRIKE kiegészítő, az kérem szépen vegyen fel MSN-re, mert valami nagyon nem jó nekem!!!! megvettem a kódot, és még azt sem tudom h letöltöttem e vagy nem, mert annyira szar valami.. légyszi vegyen fel akinek megvan és. köszi.

    címem: [email protected]
  • bakvarnyu
    #14081
    Nyilvan ugy adjak el , accounttal egyutt.
  • El Deloro
    #14080
    E-bay-en is adnak el jópárat, de ha használt, akkor mi értelme lenne megvenni, ha pl itthon nem tudnak vele játszani ?
  • bakvarnyu
    #14079
    Nem lehet, ez sokkal jobban le van vedve mint a BF2.
  • papo21
    #14078
    most probáltam megint a fraps-et hogy mükszik e de ugyanugy kivág a pb :(
  • papo21
    #14077
    ime egy ujabb video ADMIN Papo.Hun.21
  • El Deloro
    #14076
    Helló!
    Nem reklámozni vagyok, itt de valamennyire mégis, ennél nagyobb nem találtam aktívabb helyet.
    Gyorsan 1 kérdés is : ha valaki már regisztrált egy account-ot egy cd- key egy gépen akkor ha felteszi egy másik gépen tud másik account-tal játszani (ergo lehet vele másik acc-ot regelni), vagy azt fogja mondani, hogy már van acc regisztrálva a cd-key el ?
    Vagy e-mail címhez van rendelve a cd-key. ( mint bf2-ben email-címmel lehet belépni+ jelszó ).

    Amúgy ha valakit érdekel , elcserélném BF2 EA Classics Deluxe Edition dvd-met cd-keyel, sőt akár accounttal egyetemben ( ha kérés van rá+ ha csak úgy megy) egy BF 2142 Deluxe Edition-re cd- keyel persze, meg itt is ha, csak accounttal, e-mail címmel lehetséges az is kéne. Nos röviden ennyi. Köszönöm.
  • tomonor
    #14075
    ugyanolyannal mint az SG-n :D
  • Carloska
    #14074
    mekk mostmár ha lesz időm jó lesz látni a régi arcokat végre
  • liquivent
    #14073
    tanulság: gyertek a magyar szerverre...

    milyen néven játszol, Te nagy Gunshipes? :)
  • tomonor
    #14072
    épp most bannoltak ki egy olasz szerverről. A felállás a következő volt:

    Vártam szépen a gunshipra a titánon (nem felvágásból de egész jó pilóta vagyok) és már éppen spawnolt volna, amikor jött ez a gyerek és egy rakéta vetővel lelőtt. Felhúzott, jó, punisht adtam neki, illetve kickvote ellene, ami fail volt.

    Aztán megint eljátszotta ugyanezt. Megint nagyon felhúzott, ám mondom magamban, most már revenge. Szal újraspawnoltam, és pod-droppal kinyírtam.

    Erre: ban. o.o

    Tanulság: ne menjetek hülye olasz szerverekre.
  • Carloska
    #14071
  • Carloska
    #14070
    jo csak tod viszajövök játszani ezer év után és ezzel kezdek
  • tomonor
    #14069
    nyugi, láma szerverekre egyáltalán nem érdemes fel menni. Engem azért bannoltak ki mert orvos voltam és mindig meggyógyítottam magam a titan raiden mielőtt lelőhettek volna, és azt hitték hogy csalok... Legalább a 120-as score meg lett :p
  • Carloska
    #14068
    ez már ilyen 200 ftos játék lett
  • Carloska
    #14067
    ilyen nincsen bazdmeg csávo direkt mögém állt mindig meg belém repült erre kibanolnak engem team kill miatt a serveröl a jó édes kurv anyját bazdmeg félholtra verném most az biztos......

    életembe nem láttam még ilyet
  • H2
    #14066
    ki kell kapcsolni az élsimítást
  • skyman14
    #14065
    üdv! mi lehet a baj akkor ha a harctéren kinyírnak és akkor fehér villódzás tünik fel míg újjá nem ébredek. valami beállítási hiba vagy micsoda?
  • spacecrony
    #14064
    Én olyat próbáltam, hogy átneveztem a fraps-ot, (ami így is műxik) megnéztem a feladatkezelőben és ott már az új néven futott. Gondoltam, hogy így talán át lehet cseszni a PB-t,
    felkúsztam egy szerverre, ökörködtem egy darabig és nem dobott ki.
    Aztrán kipróbáltam átnevezés nélkül, de akkor sem dobott ki a PB.


  • liquivent
    #14063
    Fraps futtatásra senkinek nincs ötlete?
    Kb. 1,5-2 hete kidob a Punkbuster, ha fut a háttérben a Fraps.
    De nem csak engem....
  • darkman1
    #14062
    Robogjá be lécci a privát üzeneteid közé
  • spacecrony
    #14061
    ( Pályák )
  • RoboGoD
    #14060
    Ezek multis játékok, single player gyakorlatilag nem létezik. Elvileg igen, de egyél húsleveset só nélkül...
    Meg ha mi vets nem jövünk szembe, akkor magadat kell lekéselned...
  • TitaniumRR #14059
    Szevasztok!

    A BF2 nyomán érdeklődöm, hogy érdemes-e ezt a játékot beszerezni a single player funkció miatt?
    Pontosan hány különböző pályát tartalmaz alap esetben?
    Kérdést megelőzve, csak a munkahelyen van vezetékes net elfogadható ping-gel, otthon viszont mobilnet gigant ping-gel. :-)

  • Rage47
    #14058
    Punkbuster elvette a kedvem. Plusz most Win7-et tesztelgetem, ahol még PB sincs...
  • RoboGoD
    #14057
    Olyan üres ez a fórum...
  • liquivent
    #14056
    nekem az a verzió van fennt fraps -ból, mégsem megy...
  • uHs Gerzson
    #14055
    Érdemes felfrissiteni a Frapsot v2.9.8 az Xfiret meg 1.107 és akkor nem kell kikapcsolni semmit játék elött :)
  • tomonor
    #14054
    nem, engem egyszerűen ledobált minden szerverről, ám manuálisan frissítettem, és azóta nem csinálja :D
  • Rolika16
    #14053
    Ja,és persze köszönöm szépen a segítséget.
  • Rolika16
    #14052
    LOLOMG

    Tényleg ez volt a hiba...Most már nem rúg ki.
  • DwayneHicks
    #14051
    Csak nem ez a probléma nnálatok is?
    PB restriction: corrupted file/memory (120148)

    forrás

    FRAPS megy nálatok? Kikapcs...
  • Carloska
    #14050
    http://evenbalance.com/downloads/pbsvc/pbsvc.exe

    aztán ujraindit gép és jólesz
  • tomonor
    #14049
    na bazz, most engem is minden szerverről kipunkbusterez a szemét >:@
  • Rage47
    #14048
    Szánalmas, ennyi idő után is sok a bug a játékban.