16212
Battlefield 2142
  • Prince23
    #14127
    ???
    ööö ez hogy jön ide? :)
  • papo21
    #14126
    nagyon érdekes témakat nyitottal és nagyon sok a hozzaszolas is :)
  • Prince23
    #14125
    Csak az EA csinálja ezt a hülyeséget, Ubisoft sokkal jobb account panelja van.
    EA a legalja. és mi ez már, hogy minden gémhez külön accont, kell, hát grat nekik
  • Carloska
    #14124
    nem minden történetnek happy end a vége :D
  • Prince23
    #14123
    Ezeket mind elolvastam...

    de, kösz, a levélírás kimarad.
  • liquivent
    #14122
    14039. hozzászólás

    13794. hozzászólás

    Látod? Ennyi. nekem 2 percembe került kikeresni....
  • liquivent
    #14121
    A helyett, hogy hőbörögsz és tele spammeled a fórumot, inkább olvass vissza néhány oldalt, le van írva a megoldás, másnak is sikerült, nekem is kétszer, amikor aktiváltam a barátaimnak.
    Nem kell egyből kurva anyázni, egy kis kultúrát vigyünk már bele a dolgokba, ha kérhetem.
  • Prince23
    #14120
    Minden regisztrációnál, accountnál egy a jelszóm, szal van egy állandó jelszóm. de szerencsére az alapjáték tökéletesen működik.

    Én így csináltam az accountot.

    1. Start game
    2. Bejött egy panel: Create account.
    3. megadtam egy account nevet ( de azt meg baromira nem értem, hogy a BF 2 accountjával miért nem lehet belépni, hiszen EA.)
    4. aztán meg megadtam egy játékosnevet.

    és ez alapján sem tudom aktiválni a NS-ot:(
    bármit csinálok, semmi, már második napja ez van.
  • bakvarnyu
    #14119
    kérjél jelszó emlékeztetőt az emailra, figyelni kell a kis és nagybetűkre is
  • bakvarnyu
    #14118
    figyelj igazad van de türelem.. Én is kb 3 napot szoptam vele mindenféle
    regisztráciok meg jelszok de végül sikerült.
  • Prince23
    #14117
    [b]Bocs, hogy kiborultam, de ez felháborító az EA részétől! Az biztos semmilyen terméket nem foguk tőlük venni, ezentúl bezárt a bazár![b/] Remélem hazai forgalmazók lássák!

    de tényleg hogy píbe kell aktiválni? egyszerűen nem fogadja el azt az email címemet, amivel először kreáltam accountot a játékon belül. S csak két email címem van.
  • Prince23
    #14116
    Úgyhogy a Battlefield Bad Company 2-őt már meg se tudom venni a szar aktivációs szarság miatt? egggggggyiiiiikk, emailt sem fogadja ela NS aktiválásánál, rohadjon meg minden EA fasz
  • Prince23
    #14115
    Rohadt EA!
  • Prince23
    #14114
    B@sszák meg a kva anukat, ezért megvehettem a rohadt EA terméket! Nem lehet aktiválni bsszák meg!!!
    email címet nem fogadja el...
    ilyenkor mit lehet csinálni?
  • liquivent
    #14113
    kb. két vagy három oldallal hátrébb találsz rá megoldást és előtte is volt róla szó, szóval csak végig kell olvasd az utolsó pár oldalt...
  • Prince23
    #14112
    Csá

    nem rakta fel az NS kieget:(
    valahogy aktiválni kéne a letöltését, de az accountom nem jó neki, már mindent próbáltam ... Booster pack activationál.
  • tomonor
    #14111
    ha fel tudsz menni northern strike-os mapokra, akkor igen, felrakta.
  • Prince23
    #14110
    Sziasztok

    megvettema Bf 2142 Deluxe editiont, és csak egy lemez van benne. a feltelepítéssel felrakta Northern kiegészítőt? mert nincs külön ikonja. csak bf2142 deluxe edition ikon van.
  • AdambanHun
    #14109
    Hát főleg erre lennék kiváncsi, de attól félek, hogy az EA már a BF franchise névvel is egészen más típusú játékokat, olyan konzolos szarokat fog kiadni.
  • tomonor
    #14108
    meg 2143 :P
  • Carloska
    #14107
    battlefield bad company 2 pcre is lesz majd azért az se semmi lesz pár bf már csak egy bf3 kéne meg egy bf1943 :D
  • Carloska
    #14106
    pont most akartam jancsit verni rá
  • AdambanHun
    #14105
    Vigyázz, azért nehogy leessen. Akinek ezt olvasva erekciója lett, kérem törölje a regisztrációját. Köszönöm.
  • H2
    #14104
    csak a seggrázás megy...
  • AdambanHun
    #14103
    Nah, akkor mégis tanítanak valamit az egyetemen. Értjük, már mért tüntél el ilyen hosszú időre. Zoli, tudod ugráltatni a mellizmaidat??
  • H2
    #14102
    dejóképővok... ennyi

    amúgy LOL ja
  • papo21
    #14101
    looooollllll
  • F1rstK1ng
    #14100
    http://sendables.jibjab.com/view/pCI6sumGY4vfW5Gr

    HTW-s srácok
  • Jim Morrison
    #14099
    Köszi
  • liquivent
    #14098
    1.20-->NS-->1.40-->1.50
  • Jim Morrison
    #14097
    UJRA feltettem a bf2142-t. melyik patchet tegyem fel? Mindet?
  • tomonor
    #14096
    NEm tudsz szerverek közül választani...

    Szal Play Now. xD
  • liquivent
    #14095
    Nahh, sikerült, már csak olyan gondom van, hogy egyetlen szerver sem jelenik meg...hogyan tudok csatlakozni?
  • liquivent
    #14094
    HELP ME!!!! HELP ME!!!!
    regisztráltam ezt a Battlefield Heroes Beta kulcsot, egyszer ott is volt a PLAYNOW gomb, de felrakott egy kiegészítőt, valami Battlefield-Heroes Updater proggit, akkor újra kellett indítanom a Firefoxot.
    Azóta hiába lépek be, sehol nem találom azt a bizonyos PLAYNOW gombot...hogyan tudok játszani is ezzel a szarral? :)
  • Carloska
    #14093
    15 $ az semmiség sztem, én havi 40 $ szoktam utalni az unicefnek
  • liquivent
    #14092
    azt írja, hogy 15$ lesz az ára, ha jól vettem ki...
    csak azt nem tudom, hogy mi a fene a június, amit ír????
    mert ha jól vettem ki, akkor a megjelenése szeptember.

    este én is leszek 11 után, vagy a magyar szerón, vagy ahol a többiek tolják...
    de sztem ma elég sokáig fog menni, mert péntek van....
  • Carloska
    #14091
    nah sztem ezer év után felnézek este magyar servere jó lenne valamikor ha mindenki fent lenne hiányoznak a régi játékok!
  • Rage47
    #14090
    ki lehet írni őket (legalábbis Steamen)
  • Carloska
    #14089
    szeptemberben kiderül nagyon remélem lesz dobozos verzió is mert ezek a letöltéses játékok nem nekem van kitalálva havonta gépet rakok újra :D
  • Rage47
    #14088
    úgy tudom csak letölteni lehet majd