16212
Battlefield 2142
  • Carloska
    #14167
    Conflicot nyomja valaki?

    http://battlefield-basis.de/downloads,id712,conflict_2142_client_full_v3_0_3.html

  • Carloska
    #14166
    Mivan senkinek kell a no dvd ?

    én azhtittem még sokaknak nincs meg mert nem láttam kirakva
  • JohnnySmith
    #14165
    hű b+
  • spacecrony
    #14164
    Igaz nem BF de gyááááá !!
  • Jim Morrison
    #14163
    Tényleg nagyon jó lett. Grat!
  • Jim Morrison
    #14162
    Azt tudom hogy az BF2 :) (az is megvan)
    Csak ilyet egyiknél se nagyon próbáltam.
  • raykrepsz
    #14161
    Bakker Sagem, most itt is fényezed magad...
  • Carloska
    #14160



    Battlefield 2142 v1.5 No-DVD



    No_DVD-Sg.hu
  • Carloska
    #14159
    Most komolyan szerintem nagyon profi lett az oldal!

    Grat hozzá nagyon!
  • o0Sagem0o
    #14158
    csak hogy megtörjem a csendet, megújult a honlapunk..meg félig meddig mi is :)
  • Alien69
    #14157
    Na ja. Warrozás az nagyon különleges esetek halmaza. Szerencsére az esetek nagyobb részében jól össze tudtunk dolgozni, kiegészítettük egymást, azaz jó csapat volt. Még ha néha-néha kemény zakók is bele csúsztak, de ebből is lehetett tanulni. Ráadásul nem 1x tuti vesztésről fordított a csapat. Nagy megtiszteltetés volt ennek a csapatnak a részének lennem, még ha igaziból mellék szereplő voltam, de legalább állandó posztal.
  • Alien69
    #14156
    Köszi Kolbi, de azért ez erős túlzás!
    Santacla, no problemo, amúgy is jelenleg mostanában Heroes lettem, azaz BF2142 nyugállományú tartalékos, vagy minek nevezzem magamat.
    A többiek meg ne is használják a radart! Aztán majd ha jön a *eggbe qki néztek, mint Rozi a moziban! A leg alapvetőbb, hogy ez 3D-s játék. Nem csak 2 szint van, van a föld, amibe bele csapódsz, és van a kb Titán magassága, és csá. Sokan el is felejtik szerencsére. Aztán amikor fentről lecsap Alien a "Sólyom", akkor már rég meszeltek.
    Darkman1, több féle jelölés van, valszeg ebből adódik a problema. Ha azt "Q"-val jelölöd, az ott is lesz a kis térképen. Ha más jelöli, és folyamatossan látja is, az is jól lesz jelölve. Aztán van, amikor csak beraknak egy heli jelet, tehát arra felé látták a helit kb, de az nem is mozog. Jellemzően pl a kommander jelöli a titánról való indulás előtt. Ott csak annyit látsz, hogy a titánon villog a heli, de a valóságban már ki tudja, merre járhat. Az arra jó, hogy ha a közelben vagy, akkor esetleg rá fordulhatsz egy adagra. Ha szerencséd van, lepottyan, ahogy kijön.
  • H2
    #14155
    ...amikor húzta helivel a silókat, mi meg gyaktuk az angolokat és 2 másodpercen múlt a győzelem! de szép is volt...
  • kolbi870315
    #14154
    en erre csak azt tudom mondani, hogy Alien a number ONE!!:)
    aki meg mast mond az hazudik
  • tomonor
    #14153
    hmm, nekem mindig is pontosan jelölte, szerintem neked van vele problémád. Sonart csak addig használtam amíg gyakoroltam a repülést, illetve figyeltem hogy általában mire mit reagálnak a játékosok, mostmár fölöslegesnek tartom. Persze meg tudnak lepni, de pl tudom hogy merre mennek először ha egymás elé kerülünk...
  • Santacla
    #14152

    Bocsa Alien... téged el is felejtettelek a felsorolásba beírni...
  • darkman1
    #14151
    Na a jelölős témát felejtsd el... Nemtom mi cseszhette el ebből a szempontból a 2142-t (valszeg az 1.5), de mostanában (nálam legalábbis)nem jelöli meg jól a GS-k helyzetét a térkép. Akár a kommander, akár csapattárs jelöli 80%ban rossz helyen villog a jel. Ha szerencsém van akkor az utolsó villanás a pontos helyet jelöli, addig azt a pontot mutatja, ahol látták a GSt (sztem ez se mindig igaz). Ez persze segíthet vmit, de pár mp alatt végiglehet repülni a pálya felett....mire odaérek az ellen már a (kis túlzással) hátam mögött van.

    A sonar régebben sokat segíthetett, sztem ma már nincs jelentősége. Fejlődtek annyit a játékosok, h ma már jóval ritkábban vannak közelharcok. Aki először észreveszi a másikat, többnyire le is lövi.
  • Alien69
    #14150
    off line helizés persze nem rossz, ott kezdődik az egész. De igaziból semmit se ér, csak arra jó, hogy a kezelést megtanuld. Lebegés egy adott pont felett, gyors irányváltások, erre jó lehet, de az igazi sava-borsa az, amikor online megy a hentelés! Na oda már kell gógyi is. Nem 1x anyázós üzeneteket kellett írnom, mert sok embernek kb nulla a taktikai érzéke. Én amúgy úgy kezdtem, hogy inkább másod pilótának ültem be, és néztem, mit is csinál a másik. Persze, ott se lehet lábat lógatni, keményen dolgozni kell ám. Az egyik legfontosabb mindenek előtt, megjelölni az ellenfelet (Q), hogy rajta legyen a térképen, mert ez sokat segíthet, amikor pl látomezőböl kikerűl. Egy darabig jelöli a térképen a mozgást, főleg ha van a helin radar (amit Te raksz rá).
  • Alien69
    #14149
    Az BF2-s videó... az nem olyan hűde izé. :-))) Na jó, persze viccelek, főleg mert 1000 éve nem indítottam el a BF2-m, és már nem emléxem, hogy kijavították-e azt, hogy a heli felfele kezd el zuhanni. Úgy könnyű átülni, majd kilőni. Igaz, betalálni sokkal nehezebb.
    De ez BF2142, itt lefele zuhansz, és ha nem elég magasról indítod a rakétát, akkor becsapódsz.
  • Jim Morrison
    #14148
    Waow
  • Moslékos dézsa
    #14147
    De ha egy igazi Császárt akarsz kérdezni gyere a Bf2 topikba és keresd McKenny-t , mindenki más egy nagy sz@r



  • Santacla
    #14146
    Ha nagyon ügyes vagy akkor tudod uralni... ajánlom neked aClan in-game vidijó-t vagy kérhetsz tanácsot Papótól, Slowhandtől vagy PartyServicetől is...
  • kisss19
    #14145
    Úgy akartam mondani csak emiatt gyengém a játék és nem tudok tőle szabadulni. Off-ban elég jól megy a repülés nem igazán szednek le a körben. Ami egy kicsit rosszul sikerült ha nem én vagyok a pilota akkor az egyik gépi bajtárs mindig egyenesen a toronynak vezeti a gépet a másik meg el-el akad itt ott és az épületnek repül és soha nem töltik vissza sem a páncélzatot sem a fegyvert, pedig az irányított rakéta 1 lővésre leszedi a majomlábat(ha jól értem az englist ). Kár hogy pilótaként nem uralhatom az összes fegyvert!
  • tomonor
    #14144
    szerintem offline-ban csak addig nyomd amíg ki nem tapasztalod a dolgok alapjait. Ám a repülést inkább offba gyakorold mert sokan fognak @nyázni amiatt hogy nem tudsz repülni xD De ha gunshipre gyúrsz akkor ajánlom a youtube-os pro repülő vidiket, én is onnan szereztem kisebb tapasztalatot.
  • tomonor
    #14143
    természetesen csak online lehet fejlődni.

    A gunshipes pályák pedig csak offban olyan szegényesek... Online-ban, pl, a Highway Tampa pályám max 3-hoz is hozzá lehet jutni.
  • Prince23
    #14142
    Van 1.50 full telepítős, azt szedjétek. nekem is az van fent.
  • kisss19
    #14141
    Tomonor!
    Olvastam te is a gunship-ot bírod a játékban, ez a gyengém nekem is emiatt zavar csak az NS hiánya mert az alap csak 2 gunship-os pályát tartalmaz. Sajna online még nem tudtam letesztelni magamat, off-ban mostanság az ellen gépét lopom el így mind a 2 gunship a saját csapatomat erősíti. Gyanítom online nem lennék még nagylegény mert off-ban elég könnyű elintézni a gunship-ot egy másikkal vagy a földi ágyúval.
    Off-ban nem lehet fejlődni? Semmit nem fejlődött a Razor1911-es figurám(mint említettem beleuntam annó az eredeti karakter beaktiválásába és így megmaradt az eredeti mellé a warez név, amolyan kapja be az ea hajrá Razor hozzáállás vot ez).
  • kisss19
    #14140
    Viszont köszönöm a tanácsokat főleg ez jön jól:
    "1.20-->NS-->1.40-->1.50"
  • liquivent
    #14139
    Én pedig azt gondolom, hogy minden játékkal szopás van, mert mind bugosan jön ki és jönnek hozzá a patchek, akármelyikről is beszéljünk, így bármit veszel is, utána kell olvasnod, hogyan tudod használni...
    Próbálj csak meg egy Frontlines Fuel of War -t felpatchelni...na az az igazán szopás....
    Nem mondom, hogy tökéletes ez a játék, de a patchelése egyszerű, az NS aktiválása pedig emailen kersztül nekem már kétszer is sikerült 1 nap alatt, ezt nem nevezném bonyolultnak, csak egy kis időt kell rá fordítani, mint ahogyan az összes többire is...
  • kisss19
    #14138
    Tomonor köszi a reagálást!
    Elismerem én is béna vok, tényleg nem számítottam a körülményességre és hajtott a függőség és az elvonási tünetek a mihamarabbi játékra :). Köszi a figyelmeztetést a Bioshock-nak neki sem merek állni utánajárás nélkül, ha már megvan eredetiben nem szeretnék egy technikai malőr miatt időt szánni egy warez verzió letöltésére.
  • tomonor
    #14137
    Nos, ez megint nem a game hibája, hanem az EA-jé. És tudniillik, az EA sosem volt toppon az online dolgokba, ám még mindig jobb mint a Games For Windows körülményes beüzemelései...
  • kisss19
    #14136
    Hali! Sajnálattal olvasom a szívást és csatlakozok az anyázókhoz ! :) :(
    Nos nekem hiányzik az NS, de az is elég nagy égés az ea-nak: nálam a gondok még a bf1-nél kezdődtek. Pakkban vettem meg a teljes sorozatot és a harmadik kiegészítőhöz a netről kellett warez serial-t keresnem mert ami a dobozban volt azt nem fogadta el a telepítő.

    Kedves liquivent nem tudok veled egyetérteni! Szerintem nem spammelte tele egyáltalán a fórumot Logan! Tudja csak meg minden idelátogató mennyire szívás ez a gém!!
    Elismerem hogy balfsz vagyok, de akkor a dobozra írták volna rá: balfszok ne vegyék! Mert bénák lesznek beüzemelni.
    Én aki csak egyszerűen játszani szerettem volna a gémmel(2142) pénzt adtam h lecseréljem a warezt egy eredetire, felbuzdúlva a Half Life 2 multiján mert annyira egyszerű volt csatlakozni és játszani azzal. Rémálmomban sem gondoltam volna h a 2142-höz lexikon mennyiségű anyagot kell összevadászni ha játszani szeretne az ember, h nem lesz jó a régi acc és ha hülyeséget csinál az ember még az aktiválást is elbukhatja. 2-3 hétig leveleztem az ea-val mert offline sem tudtam emiatt a baromság miatt játszani.
    Én nem azért veszek játékot h 14000 hozzászólást kelljen végigböngésznem mire elég felkészültnek érzem magam a telepítéshez.
    Miért nem tartalmaz egyértelmű útmutatást a kézikönyv? Illetve ha már nem aktuális mert időközben az ea beújjított akkor meg miért nem cserélik vagy egészítik ki?
    Majd most megin megpróbálkozok vele 1 év után, de jól esett höbörögni mert az ember azért vesz játékot h szórakozzon nem azért h küzdjön, utánaolvasson és idegeskedjen miért nem müxik.
  • AdambanHun
    #14135
    azért te is bemutatkozhatnál újra, olan régen jártál erre... És különben is megköszönhetnéd Walternak, hogy betett ebbe a jó testű Dream Teambe. Gondolom a csajoknak már körbekülded a linket...
  • PartyService
    #14134
    King nem is vagy htw-s ^^
  • PartyService
    #14133
    Heló!

    Felraktam megint bf-et, telepiteném 1.5-öt hibát dob (~nem talállja az install mappát...). Le akrom törölni a játékot arra is hibát dob ^^. Amúgy ha elinditom az exét akkor szépen elindul... bejön a fekete képernyő de még a videók előtt visszadob asztalra.
    Inkább oprendszerre tippelnék mint bfre de egész jó állapotban van még az xp-m... talán régen sp2 volt... most meg sp3... de semmi más változás nincs.. hardware is a régi.
  • Prince23
    #14132
    Azt tudom hogy neten kell aktiválni, de mindegy, hagyjuk inkább.
  • Morphin
    #14131
    kicsit olyan mama2-s beütésed van...összefüggéstelenül írsz,hülyeségeket...neten kell aktiválni,nem bennt a játékban. ha esetleg sikerülne,szépen keress egy NS pályát,ha feltudsz rá menni,akkor sikerült...ennyi.lassulj le egy picikét!
  • Prince23
    #14130
    Nos, én is megvagyok nélküle is, csak hát na... ha már van alaklmam...

    liquivent:

    "Nem bántani akarlak, de aki hülye, haljon meg."

    epic fail, ez már lejárt lemez
  • tomonor
    #14129
    Nos, ez esetben itt jön be az az opció hogy akkor miért nem Ubisoftos játékot veszel?

    Lehet ám NS nélkül is tolni a játékot... (legalább is nemhiszem hogy én személyszerint valaha rá fogok szorulni az NS-re...)
  • liquivent
    #14128
    ha nem írsz levelet, nem lesz NS-ed, ha nem fogadod el a kért segítségre a választ és megoldást, akkor minek fárasztasz másokat?
    Nem bántani akarlak, de aki hülye, haljon meg.