16212
Battlefield 2142
  • Alien69
    #14207
    Én szurkolok! Úúútálom az EA gamest!!! Phújjj. Sokszor én is rinyálok, me néha túl jól megy. Szerencsére, még hasonló esetelm nem volt, tehát csak "úgy" nem kezdett el pörögni a pontszámom. De elvi szinten volt már hasonló eset, akkor ha jól emléxem, a szervert buherálták meg.
    Részvétem amúgy!
  • macskássy
    #14206
    hi, tudol adni ,cheat codet a gamme-hoz privbe át kűdödmitirjak be
  • hendrichharcos
    #14205
    Én nem akarok magyarázkodni - elmesélte már sok embernek mi történt..
    Jó 2hete éjjel nem tudtam aludni felmentem egy amerikai szerverre úgy pörögtek a pontok csak pislogtam..Másnap írtam az EAnak mi ,hol történt írtak vissza nincs semmi gond ők nem tapasztaltak semmit .. Ma néztem a levelet de abba semmi ainbot semmi ilyen nem szerepel -csak , hogy én megpiszkáltam a pontjaim , én aki még a gépet is alig tudom bekapcsolni?!! Hivatkoztam az előző levélre - mivel én jelentettem a dolgot , most meg velem szúrnak ki... Én nem fogom ezt annyiba hagyni . Beszéltem már az ügyvédemmel van jogorvoslat rá .. Ainbot ?? Szó se volt ilyenről meg akkor a katonát is megrántották volna , de meghagyták - pont nélkül....
    Ribizlee ? Te ugyan miből sejtetted ? Alig játszottunk együtt ?? Azért mert lelőttelek ??? Na jó ezt hagyom !!!!
    Nem magyarázkodok - itt a levél amit küldtek el lehet olvasni !!!!!!!!!!!!!!!!
    Csak az a szép hogy vannak itt olyan csávók kik lökik a nagy dumát - aztán csípőből lő sniperpuskával , meg pilummal - én is mondhatnám sok srácra milyen jó hackje van - de nem érdekel !!!
    Pityu ?? Én ott voltam joingolt a pályára még be se lépet kivágta ezzel a dumával - ti is tudjátok ez baromság !!!
    Most megy a levelezés majd - meglátjuk ki bírja tovább - kinek lesz igaza !!
  • Alien69
    #14204

    Hát, ez szép...
  • Ribizlee
    #14203
    n1! csak ennyi... mondjuk hendrichrol gondoltam de pityurol..:(
  • F1rstK1ng
    #14202
    [PBBans:60706 03.08.2008] 023189c51d71338c8eed0f2ed59eeb72 "[PTD_HU] hendrichharcos" "78.92.221.166" "AIMBOT #50100"

    [PBBans:60754 03.08.2008] 23abefced96e2ad7ba230b66743b0b5e "[PTD_HU] pityu73(hun)" "91.139.50.118" "AIMBOT #50100"

    grat srácok ;) pedig én tényleg elhittem h tiszták, mint a patyolat

    (forrás: http://www.pbbans.com/mbi.php )

  • Alien69
    #14201
    Ja. Valszeg az volt a gond. Idióta ez a EA games. Mi a bajuk a fraps-al??? Eddig nem paráztak érte. Persze, újra kellett inditani a gépet, nem volt elég lelőni a frapsot.
  • H2
    #14200
    fraps-t használsz?
  • Alien69
    #14199
    Mire kellene várjak? Már kb 2-3 napja ezt csinálja. Elötte kb 2 hete játszottam, akkor semmi gond nem volt. :/
  • Prince23
    #14198
    Sztem várjál vele. Van ez így. sajna
  • Alien69
    #14197
    Bakker, megint kidobál a PB. :-((( Mi lehet a baj? Újra raktam már, a pb-t is frissítettem.
    "PB important: Restriction: corrupted file/memory [120148]"
    ezzel a dumával.
  • kisss19
    #14196
    Köszi a No-Dvd-t. A feleségem majdnem kidobott a géppel együtt felzúgások miatt, bár most hogy minden sinen van és alig tudok leszállni a gémről ezért fogok repűlni de addig is "go-go-go -- pádlicsná szpásszívá".

    Tapasztaltatok olyat, hogy trójai jött be a gépre játék közben valamelyik szerverről?
    Igaz már nem okoz gondot az újratelepítés hál' Istennek.
  • Carloska
    #14195
    server karbantartás
  • Prince23
    #14194
    Ez nem enged be a menűbe se. netán hozzak létre eg yúj accountot? vagy mi van már:?????
  • Prince23
    #14193
    Sziasztok
    Ti sem tudtok belépni a bf2142 szervereire? engem a Login panelig enged, a játékba nem... pb frissítve
  • Carloska
    #14192
    http://addat.hu/8909b051/No_DVD-Sg.hu.rar.html
  • Carloska
    #14191
    olvass visza beraktam már rég a no dvdt
  • CopyKing92
    #14190
    lesz már bf2142 no dvd mini image? vagy izé mount? mert kezd repedezni a cd :Ð
  • spacecrony
    #14189
    Vettem a lapot főnök.
  • Alien69
    #14188
    Lehet TS nélkül is játszani, csak sokkal nehezebb. :-) Anno, amikor warroztunk, igaziból nekem csak arra kellett, hogy hallgassam a többiek reakcióit. Ritkán szóltam, az is kb olyan hogy "Bakker, jelölgessétek már az ellenfelet!", meg hasonlóak. Esetleg megpróbáljak rendet teremteni köztük, amikor bejött az óbégatás, mert vesztésre álltunk. Akkor párszor be kellett ugatnom, mert sokan nehezen viselik a terhelést. Pont arról szól ez a játék, hogy ki bírja tovább fejben. Mint pl a focinál. Aki hamarabb össze kap a csapattársaival, az veszít, mindegy, mennyivel vezet. Ha szétesik a Csapat, akkor annak meszeltek. De, ha egyben volt, akkor még az utcsó másodpercben is képesek voltak visszájára fordítani a tuti vesztes állást. Nem 1x, nem 2x volt erre példa.
  • keresztapu
    #14187
    Kedves Spacecrony
    Szerintem nem csak taktikai megbeszélésre, való a ts. Egy két példa ha mindenki belépne játék előtt:
    -Játékba belépés nélkül is láthatnánk ki játszik esetleg ki akar.
    -Ha nem férünk be egy serverre mert 2-3 an kimaradtak tudunk egymással beszélni hogy mi legyen.
    - Ha nem férünk be egy hatos csapatba akkor is tudjuk egymással tartani a kapcsolatot.
    - Van mikor a játékon belül a hang csak sistereg (nem tudni miért) a ts-en akkor is jó a hang és tudunk beszélni.
    Nem utolsó sorban jókat dumálunk is játék közben,meg jókat nevetünk is.
    Igy hirtelen ennyi jutott eszembe.
    Ja meg tegnap játszottunk a 818-asok ellen. Jó lett volna ha tudtál volna jönni, mert elég jó játékosnak tartalak. De levélre nem válaszoltál, Ts-re nem jössz fel, Messengerre nem veszel fel. Szóval nem tudlak értesiteni a dolgokról.
    Üdv: Keresztapu

    Ja és köszi a képet a HUN4CE nevében.Nagyon jó lett
  • biggamer
    #14186
    Persze. :))

    Nem, csak most találtam+ ezt a topicot.
    Van egy a PH-n is, csak ott nincs ilyen pörgés.
    Amúgy hali.
  • kisss19
    #14185
    Nagyon állat a helikopteres videó! Köszi.
    Valamint bocsánatot kell kérnem az EA-tól a korábbi hozzászólásaim miatt, most minden mint a karikacsapás felment és működik.
  • H2
    #14184
    Megunták és átdobtak a ptd-sek? hali
  • biggamer
    #14183
    Heló.

    Rajta vannak a kiegészítő lemez pályái is a szerver listán, de aktíválás nélkül nem tudsz rajtuk játszani !!!
    Külön ikon nincs.
  • RoboGoD
    #14182
    Oksa. Lehet a TS és a Game hangerejével variálni. Mellesleg én rászólok a feleslegesen dumálókra, ezt bárki megteheti. Komolyabb meccseken elengedhetetlen a TS, amikor több squadban vagyunk.
  • spacecrony
    #14181
    Felmásztam már vagy kétszer fülelni de nem sok taktikai dolgot hallottam,
    igaz akkor csak kb ketten voltak fent de már nem tudom, hogy kik voltak.
    Nagyon jók a game hangjai arra erősen figyelek, sokszor mentette már meg az életem pl , hogy hallottam az ellen lépteit és attól tartok , hogy ezt a ts lerontja.
    Igaz ugyanakkor sokat segít is.
  • RoboGoD
    #14180
    És téged hallani már TS-en, vagy legalább te hallasz már?
  • Carloska
    #14179
    #14167 aztán #14168

    és server ipk #14171
  • liquivent
    #14178
    már szedem is... :)
    most nézem, elég régen szedegetem a működő verziókat, csak amikor kijön egy működőképes, mindig kijön egy új patch, így az már nem működőképes. :)
    2.6, 2.91, 3.02, 3.03 és egy nagy rakat pálya...csak még nem tudom melyik működőképes közülük...mert van amiből több verzió is van.
  • Carloska
    #14177
    müködik igen
  • bakvarnyu
    #14176
    http://www.fsmod.com/
    ez is jo
  • liquivent
    #14175
    ez a conflict már működik az 1.50. -el?
    mert én azért nem toltam....nem működött vele...
  • spacecrony
    #14174
    Na ezt letesztelem kösz.
    Ez meg az én módom :)


  • spacecrony
    #14173
    Dzsáááá heeee téged is látni.
  • Carloska
    #14172
    amugy a ptds srácokat kérdezem miért only suez a szerver ?

    azért 3 pálya lehetne
  • Carloska
    #14171
    jó eza conflict mód

    itt vannak ip cimek hozzá

    83.82.203.1:17568
    194.105.152.96:27015
    194.105.153.112:27015



  • RoboGoD
    #14170
    Nemjól írtad, így kell: Dzsáááá
  • Alien69
    #14169
    Köszi, én leszedtem, de még nem prószáltam ki. Igaz, vagy 2 hónapja, vagy 3 nem is játszottam a 2142-valvel. :-)
    De mivel a Heroes szarverei már kb 4 napja állnak, lehet, ma már neki esek.
  • Carloska
    #14168
    conflicthoz van map install is itt

    http://www.conflict-2142.com/forums/showthread.php?t=27