16212
Battlefield 2142
  • hardX
    #16092
    Ez a Firt Hungarian Ranked Server megy 1.51 beta2 Patch-el is? Mer amióta a beta patch-et felraktam azok a serverek mind eltűntek amikkel régebben játszottam (only camp gibraltal, suez titan, doorman is god stb.) és most csak olyan szerverek vannak amin jó ha vagyon 10-en és a pingem mindig ugrál 200 és 300 körül. Most mit csináljak mert kell a beta patch a northern strike miattde csak 1 server van mindig ami általába bridge at remagen assault lines. Ez még nem is annyira gond de pingem mindig 300-on van igy nem tok játszani, mire belelőnék valakibe hirtelen arráb kerül. De másoknakmeg ilyen 20 körül van a pingje. Lehet hogy azért mert wi-fi-s a netem? És ha nem az y gond hogy wi-fis akkor mit csináljak hogy ne menjen 100 fölé a pingem? (Huh ez is kisregény lett:D)
  • fighter111
    #16091
    Kösz!
  • Majesty
    #16090
    Assault classal tudod egyedul fel eleszteni a csapat tarsad ha unlockolod az a harom szog alaku cuccot és berakod az elejen neki hogy hasznalni is tudjad.
  • fighter111
    #16089
    Jól van, akkor legrosszabb esetben marad ez...Azt még meg tudjátok mondani, hogy, hogyan tudom feltámasztani a csapattársaimat?
  • bakvarnyu
    #16088
    Na de kalkuláld bele, hogy azok már 5 éve ezzel játszanak ismerik csínyját bínját. Titánon védekezésnél beállsz egy sarokba assault fegyverrel, dobsz magadnak egészségi csomagot és szépen leaprítod akik jönnek.Előbb-utóbb persze így is lerohannak majd,pláne ha a csapattársak nem segítenek .Ha meg ez se megy akkor beülsz egy rakétavetőbe a titánon és bombázod a földi bázisokat.
  • Majesty
    #16087
    Nem azt mondom hogy mindegyik csal csak sajnos vannak páran és teljesen elveszik a kedvem a játéktol mert állandoan kinyirnak és mást se láttok mint a vissza számlálást.Ha meg a titánban védekezek akkor meg nevetségesen levernek.
  • raykrepsz
    #16086
    Hát passz, nekem a pb-vel szerencsére nem volt gondom. A gépedet kéne átnézned, hogy rendben van-e, a driver-ek frissek-e, a rendszered rendesen müxik-e. A 2142 viszonylag régi játék, a mai gépeknek nem lehet gond a futtatása...
  • fighter111
    #16085
    Nekem tudsz valamit ajánlani a problémámra? (#16078) Szóval végülis tudok játszani, de csak úgy, hogy minden indítás előtt újra kell telepíteni a pb-t...
  • bakvarnyu
    #16084
    Én arra lennék kíváncsi ennyi pontot hogy lehet összeszedni:
  • raykrepsz
    #16083
    Játékon belül a szerverkeresőbe az "advanced" oldalon válasz szervert, mert ott konkrétan kiírja mennyi az aktuális ping. Amikor mulitba játszol, ne fuss a gépen háttérbe semmi más progit (pl: DC, torrent, MSN, stb...), mert minden a pingedet növeli!
    A játékba nem csalnak annyian, mint hiszed. Biztosan vannak páran, de nem mindenki. Ha most kezdted akkor türelmesen ismerd meg a pályákat és a fegyvereket (pl: az medic fegyverekkel pötyögtetve kell lőni, mert akkor nem szór annyira, és ha lövés előtt lefekszel vagy gugolsz akkor az is javít a pontosságon, a support fegyverekkel minél tovább lősz annál pontosabb, viszont figyelni kell a cső ne melegedjen túl...stb...) Szóval rengeteg apróságon múlik a dolog, amit azok a játékosok akik korábban kezdték már ismernek.
    A helit sokmindennel le lehet szedni tank, walker, enginer rakéta (van unlock hőkövetős is), földi légvédelmi ágyú, vagy akár egy másik helivel is :D A legfonosabb az hogy az ellen pilóta mennyire képzett, ha pancser akkor könnyű kilőni, ha pro (mint a magyarok között anno papo) akkor szinte lehetetlen bármivel is próbálod
  • Majesty
    #16082
    Kénne 1 normális server normális emberekkel nem ilyen csalos vérpistikékkel teli értelmetlen server.
  • bakvarnyu
    #16081
  • Majesty
    #16080
    Szerintem addig örülj mig nem tudsz játszani.
  • Majesty
    #16079
    2Mbit kabel netem van a zöld serverekröl le dobnak mert azt irjak tul nagy a pingem 100 korulszokot lenni.
  • fighter111
    #16078
    Meg tudja valaki mondani, hogy, hogyan lehetne megoldani a problémámat (#16051), anélkül, hogy minden indítás előtt újra kelljen telepíteni a punkbuster-t?
  • fighter111
    #16077
    Keress minél kisebb ping-es szervert...Amúgy milyen neted van?
  • fighter111
    #16076
    Vagy lépegető :) Bár lehet, hogy azok az első célpontok...
  • Auren
    #16075
    Tank :D
  • Majesty
    #16074
    A repülögépekre nincs valami ellenszer?Mert semmivel nem tudom leszedni öket még rakétával sem.
  • Majesty
    #16073
    Nekem a sima BF 2142 van meg és ugy csináltam hogy fel raktam az 1.20 1.40 1.50 patchet és utána frissitetem a punkbastert.1 gondom van csak vele hogy 30mp-ként ki irja problema van a kapcsolatal és ilyenkor a ping felszalad 1000re.Meg leáll a kép 2-3mpre persze mindig akkor mikor lövök valakit.
  • fighter111
    #16072
    Hát figyelj...Én most nem tudok ehhez mit hozzászólni, mivel nem tudom megnézni(#16059), de azon a szerveren ahol én voltam nem ütköztem egy csalóba se...A baj az, hogy általában van egy jó és egy gyenge csapat, nem tudom, hogy alakulnak ki, de így van...De attól még, ha a rosszabbik csapatban vagy, akkor is lehet pontokat szerezni. Szerintem erőltetsd még ezt a sniper témát...ha megoldódik a problémám megoldhatjuk, hogy te mész sniperrel én meg fedezlek...ha tudlak :D
  • Majesty
    #16071
    Néztem videokat ott érdekes modon nem voltak ilyen brutális sebzések.
  • Majesty
    #16070
    Én nem játszotam a COD-vel de itt ugy leszednek hogy nem is latom honnan 90% a maradék 10% meg épp hogy látom.
  • fighter111
    #16069
    A CoD-os dologgal igazából arra gondoltam, hogy itt érdemes jobb taktikát alkalmazni, mert itt az ellenfél is taktikázik, tehát legalább fedezékről fedezékre menj szerintem eleinte, még ha lassú, és néha unalmas is sokáig várni amíg tiszta lesz a terep...
  • fighter111
    #16068
    1. Azért, mert ez nem CoD, ahol csak futsz és lősz
    2. Minél nagyobb rangod van, annál jobb fegyvered lehet. Mivel még (úgy tűnik) újonc vagy, ezért még nincs kemény fegyvered. Azt javaslom kezdj sniper-rel, mivel, ha messze vagy a célponttól, akkor nem olyan valószínű, hogy ő észrevesz ha nem sniper, és messziről több időd van lövéseket leadni, míg a közeledbe ér.
  • Majesty
    #16067
    Regeteg a csalo ebben a jatekban.Állandoan 1 lovesbol kinyirnak ők meg 1 tártol sem.
  • Majesty
    #16066
    Most probaltam ra menni de kivagott a jatek
  • fighter111
    #16065
    Akkor viszont nem értem előtte lévő napon játszottam vele...Szerintem valami olyasmi baja lehet, hogy mielőtt aznap játszottam volna megpróbáltam feltelepíteni egy olyan játékot, amit nem bírt el a gép...Akkor kiírt valamit, hogy valami nem lesz telepítve, meg úgy az egész setup nem nagyon ment...Nem lehet, hogy valami ott romlott el?
    Előre is kösz!
  • fighter111
    #16064
    Ő, hát én a jól emlékszem valami Dorman is god szerveren játszottam legutóbb, szerintem az jó...
  • fighter111
    #16063
    Szia!
    Nekem raykrepsz segített (#16056), csak újra kellett telepítenem a punkbuster-t...
  • Majesty
    #16062
    Tudtok olyan servert ajanlani ahol nem halok meg másodpercenkét?
  • LadislasHUN
    #16061
    A videókártyád illesztőprogija a kaki. Azért dob le téged is. Az eszözekezelő segítségével telepítsd újra, s meglátod készen állsz majd a harcra!
  • Majesty
    #16060
    Sziasztok!

    megvettem ezt a jatekot de ugyan az a bajom mint fighter111nek.
  • fighter111
    #16059
    Na nesze kaptok még egyet! Tényleg segített ait mondtál már kőkemény Private vagyok :D DE!!!
    Most ott tartok, hogy berakom a lemezt elindítom a játékot, elsötétül a kép, majd kb 1 másodperc múlva visszaköszön rám az Asztal...mintha el se indítottam volna...Azon gondolkoztam, hogy a Resident Evil 5-öt próbáltam előtte telepíteni, és ott kiírt valami hibát, hogy valami nem lett telepítve...nem lehet, hogy a DirecX 9.0c-vel van a baj? csak nem merek semmit se csinálni az okosak tanács nélkül :)
  • fighter111
    #16058
    na ezt lehet, hogy elhamarkodtam...
  • fighter111
    #16057
    Nagyon szépen köszi, most úgy tűnik rendbe jött azzal, hogy újra feltettem a pb-t. Ti hol szoktatok játszani? Ezen a "first! hungarian ranked server"-en?
  • raykrepsz
    #16056
    Szerencsére nekem nem sok gondom volt a pb-vel, talán 1-2× kellett manuálisan frissítenem...

    Szerintem először próbáld teljesen letörölni a pb-t (pbsvc), majd újra feltenni (pbsetup). Aztán jöhet a játék, ha kidobál újra akkor uninstall-d a 2142-őt mindenestől (dokumentumok mappából is), majd játék felrakás ===>>> 1.50 patch ===>>> játék ===>>> ha újra PB probléma akkor PB frissítés (pbsetup)

  • fighter111
    #16055
    Ő..hát lehet, hogy megölsz, de mindet megnéztem, és nem úgy nézett ki, hogy bármi ilyesmi lenne...Bár észrevettem egy furcsaságot: a PnkBstrB akkor is megy, ha nem játszok...
  • Bala10
    #16054
    következő hónapban jönnek a modok
  • bakvarnyu
    #16053
    te feltérképezet az összes problémát ami a BF-ekben valaha volt