16212
Battlefield 2142
  • spacecrony
    #14331
    No warez ? Rendicsek de akkor mi a túrót keres Razor1911 a F.A.Q.-ban ?
  • liquivent
    #14330
    Én nem a NO DVD Crack -ra írtam, amit, hanem erre: "van egy olyan problémám hogy letöltöttem a gemet felraktam(crack meg minden."
  • Alien69
    #14329
    A crack nem feltétlenül warez téma. Az más kérdés, hogy ebben az esetben valszeg az.
  • CopyKing92
    #14328
    ki kéne vrájtolni hogy no warezlamer :_D
  • Carloska
    #14327
    Nme láttam sehol kirakva ha valakinek esetleg nincsen meg :D

    http://data.hu/get/1554389/ea_download_manager_sg.hu.rar.html
  • tomonor
    #14326
  • liquivent
    #14325
    Egyszerű a válasz... NO WAREZ!!!!
    vedd meg, nem olyan drága és nem fog kilépegetni.
  • kisss19
    #14324
    Ezt a http://bf2142help.atw.hu/ oldalon írják:
    Ha kilépeget a játék, kapcsold ki a VoIP-t az options -> audio beállításoknál.
  • kisss19
    #14323
    erikli11

    Igen ebben igazad van az valóban bosszantó, az is amikor el kezd szaggatni a kapcsolat, de ez és vszinűleg a lost is inkább technika ördöge mint EA hibája.
    Ha privát hálóban tökéletes a gém akkor csak a fránya többszerveres átjárós kapcsolatban történik valami.

    Danda2008

    Crack nélkül megy? Esetleg türelemjátékkal ki lehetne szűrni, hogy hol a hiba úgy hogy először csak az alapot teszed fel és kipróbálod müxik-e majd egyesével a javításokat és újabb próba. Az sem mindegy hogy az alapra rányomod-e az 1.50-hez való NoDvd cracket, mert nekem az offban használt másik oprendszerre telepített játékom nem indult el vele értelemszerűen mert csak az alap játékot tettem oda fel viszont a NoDvd jól jött volna. Onnantól kezdve az nekem is kilépett.
    Remélem tudtam valamit segíteni.

    Jó hentelést mindenkinek!
  • Danda2008
    #14322
    Hali tudna valaki nekem segíteni van egy olyan problémám hogy letöltöttem a gemet felraktam(crack meg minden.)elindul de utána kilép és kiírja hogy hiba.Ez mitől van????
  • erikli11
    #14321
    kisss19 -nek válasz
  • erikli11
    #14320
    na igen . csk amikor benne vagy egy jo hosszu gémbe és akkor ki irja hogy lost server. na az má boszanto
  • nikopeti
    #14319
    Én is most oldottam meg NS-t hosszu idö után... Alap--- 1.20 --- NS --- 1.50 , másképp nem volt hajlando menni a Northen... Igy tutibiztos,h menni fog.
  • kisss19
    #14318
    Bocsi félbemaradtam. Szóval szívtam így együtt érzek és mindenkinek sok sikert kívánok a játék beüzemeléséhez.
  • kisss19
    #14317
    Nem értem miért szidjátok az EA-t? (ezt a régi kisss19-nek is írom)

    Igaz hogy régen sokat szívtam, de csak egyszer kellett és a végén lejött az NS persze szerverek nem voltak sehol és off-ban nem lett több a pálya amit nagyon sajnáltam és nem értettem mire jó az NS ha sehol a plusz pálya. Aztán 1 év után benéztem ide, láttam hogy valaki az EA-t szidta csatlakoztam hozzá majd ujra megpróbáltam felrakni a gémet és láss csodát az EADM magától ajánlja fel az NS telepítését, majd a javítások és minden müxik szerverek is vannak dögivel.
    Előttem pedig feltárultak a BF2142 addig soha nem látott pályái valamint a soha nem látott titánok.
  • tomonor
    #14316
    a master serverre gondolsz?
  • erikli11
    #14315
    meg az hogy hányszor szarakodik a szero
  • erikli11
    #14314
    jo beszész
  • tomonor
    #14313
    akkor: Fuck EA & DICE! -ezesetben o.o
  • o0Sagem0o
    #14312
    igazság szerint az EA nem csak a DICE kiadója, övék a cég többségi tulajdona is, így nyugodtan lehet őket is szidni ;)
  • RoboGoD
    #14311
    Fuck EA. (Ha én megvenném a szarodat és kiadnám, akkor ha nem működne valami rendesen, akkor agyonütnélek mint kiadó, mert enyém a felelősség. A kiadónak nem csak a pénz zsebre rakása a dolga. Kit érdekel az, hogy ki mit töketlenkedett a lomon. Az érdekel kinek virítottam a lóvét.) Fuck EA.
  • kisss19
    #14310
    Még annyit,hogy másodszor nem akartam felrakni az EADM-t ezért letöltöttem külön az NS telepítő .exe-t és azt használtam.
  • kisss19
    #14309
    Én liquivent által megadott útvonalat használtam és tök jól bejött:

    alap--1.20--NS--1.40--1.50-- Nodvdcrack(ezt nem ő)

    Hentes77 te sniper vagy!? Az tök jó. Egyszer felvettem egy sniper puskáját hát össze se lehet hasonlítani az alap sniper fegyverrel, igaz csak egy embert tudtam leszedni a következő fejlövésig, persze nem is sniper-hez méltóan viselkedtem a pályán.

    Tud valaki magyar leírást a kiegészítőkhöz mert lusta vagyok fordítani.
  • erikli11
    #14308
    nekem ugy ment fel .hogy simán a batlejáték.utána.1.40.pecs.utána norten.utána .1.40pecs.és végül1.50pecs
  • TweaX
    #14307
    frenkibende, az EA kiadja a játékot könyörgöm...a DICE fejleszti...Ea-nek köze nincs bugokhoz pb-hez stb, röhej hogy mindenki osztja az észt de fingja nincs hogy is van ez...
  • tomonor
    #14306
    mostmár nekem is lent van (2 napos szenvedés után xD) ám még mindig van gond vele: mintha nem lenne fent az új patch, kidobál az NS pályákról, mondván hogy modified content is not allowed... Nos most holnap akkor letöltöm és újrarakom az 1.50-es patchet...
  • kisss19
    #14305
    Igen, nekem 1,5 éve sikerült, elég káosz a hogyan, de megprobálom majd leírni ha lesz időm. Röviden az EADownloadManagert használtam ami ennyi idő után is feélismert és most azonnal letöltötte nekem a gémet.
  • tomonor
    #14304
    Valakinek akkor sikerült már aktiválnia a Northern Strike-ot? Mert elakadtam >_<
  • Ribizlee
    #14303
    nem? am mar be tudja olvasni.... de nagyon szepen koszonom a segitseged Zoli!:D
  • spacecrony
    #14302
    Nálam a fraps 2.9.8 és a no dvd is műxik.
  • Carloska
    #14301
    Már miért lenne énis a no dvdvel használom egyszer nem voltt miatta bajom :D
  • H2
    #14300
    fraps-t használsz?
  • tomonor
    #14299
    értelemszerűen a crack miatt van...
  • Ribizlee
    #14298
    Hello!Haveromnak van 1 problemaja nemolvas be a meghajtoja dvd-t ezert felraktuk a 1.5-ös nodvd cracket+a patcheket minden ok is volt csak a pb allandoan kivag pedig azt is frissitettük.Valakinek van vmi otlete? elöre is thx
  • Ben007
    #14297
    mondjuk sokszor látom/hallom hogy valaki milyen jól repül én nem ebbe a kategóriába tartozom a repülőket és egyéb járműveket arra használom hogy eljussak egy bizonyos pontra a térképen én jobban szeretek gyalogosan nyomulni mint ülni egy járműben és megvárni míg lelőnek* (*azért mert béna vagyok)
  • o0Sagem0o
    #14296
    az a link mondjuk nem az aminek látszik ;) Ettől függetlenül persze aki akarja úgyis beszerezte/beszerzi ahogy eddig is :( :)
  • tomonor
    #14295
    ...

    Az a gond hogy a Heroes-ba nem is igazán lehet megkülönböztetni, hogy ki csítel és ki nem. Példának okáért magamat hozom fel: szinte mindig szerver első vagyok a 16-os szintű soldieremmel, 15/2-es K/D-vel, ennek megvan ám a hátulütője is: az ellenség, de néha még a velem lévők is hackernek hívnak, pedig én csak játszok. Remélem sikerül egyszer egy olyan PB-t kifejleszteni, amely tényleg kirúgja a haxolókat, és nem az ártatlan embereket...
  • raykrepsz
    #14294
    Most nézem ez egy februári cikk, csak nekem új?
  • raykrepsz
    #14293
    http://www.totalbf.hu/hirek/2009-02-10_x22_cheat_a_valos_veszedelem

    Már a Heroes-ra is van cheat :) Megnézném azt a barmot aki még ahhoz a játékhoz is cheat-ot használ ...

    Meg jó, hogy a cikk végere feltették a letöltesi linket... Hátha mégtöbben töltik le
  • raykrepsz
    #14292
    Bizony - bizony hentes a rakátászás is gusztustalan
    Annó, de jó is volt Voss-al daráli és rakátázni mint az állat