16212
Battlefield 2142
  • tomonor
    #14371
    rééééééééééééééééégi
  • havercsotány
    #14370
    tényleg ? tudja követni a villám kattingatásomat,van rajta dupla 6800dpi? ócsó?
  • Bogdogege
    #14369
    Ilyet vegyél ez a király
  • Carloska
    #14368
    +1 Újgyerek :D
  • Ben007
    #14367
    keeeeeeeeeeeellll
  • darkman1
    #14366
    Semmi extra. Közel van a plafon, megtörik a mozdulat.
    Ha tudtam volna, h ilyen nyilvánvaló lesz h szándékosan lövök mellé, akkor kicsit csiszolok még rajta.
  • zeoos
    #14365
    Ertettem
  • RoboGoD
    #14364
    Csak poénnak szántam.
  • zeoos
    #14363
    upsz ez egy kicsit felre sikeredett!
    (jahh hat persze, kozben az orromat piszkaltam)
    biztosan tudtad, hogy az 1943-rol kivantam almodozni.
  • RoboGoD
    #14362
    Na mentem lőni. Gyertek - hulla is kell...
  • RoboGoD
    #14361
    BFBFBF (hogy ne legyen OFF ). Majdnem elfelejtettem: (KÖCSÖG RENDŐR VÉRSZÍVÓK - A fele rendőrség azért van, hogy eltartsa a másik felét.) - Aki kíváncsi, majd elmesélem game közben. Rendőröknek itt is szívesen. (Rasszizmus az is, ha a rendőröket útálom?) Több belőlük a kára az adófizetőknek, mint a haszna... A mai rendőr, ha hasra esel beléd is rúg. A lényeg ennyi. ÉS: ha direkt vétkezel olcsón megúszod, ha véletlenül (bizonyíthatóan - és meg is próbálod bizonyítani) akkor drága mulatság... Ártatlanság vélelme HAHAHA - mesében.
  • RoboGoD
    #14360
    Nekem ment Win7-en (noti), de az uccsó peccselés óta nem indul el. Felraktam az NS-t is. (Nem aggódni, ezen a gépen XP van, nem szabadultok meg tőlem.)

  • RoboGoD
    #14359
    Az az 1 lábon ugrálós, az hogy készült???
    Amúgy baró, de nem kellett volna ennyiszer mellé lőni, tudjuk, hogy nem csítelsz.
  • RoboGoD
    #14358
    A 1934 miről fog szólni? Náci toborzós és Hitler hatalomra jutós játék lesz?
  • zeoos
    #14357
    Mostanaban azt vettem eszre, hogy par clan-szerveren ... ha nem birnak az emberrel, akkor valami hulye dumaval kidob a punkbuster (sajnos nincs idom lejegyzetelni - akkor beirnam a szoveget) ... pedig ha valaki, akkor en biztosan nem csalok es nem is nyulok bele a configba
    Utana rogton visszaenged a szerver, jatszom ismet es amikor megint szembetalalkozom egy szerveruzemelteto clan-taggal (aki esetleg megint alulmarad) ... megint ugyan az a szitu ... jon valami hulye uzenet a punkbustertol es kidob a jatek.
    Mi a franc ez? Vagy ha csak nem tudjak elviselni ha az ember egy picit jobb formaban van, akkor miert nem [email protected] meg a le-fel meno rokonaikat az ilyen buzeransok?
    Kezd mar nagyon telelenni a "genfegyverem" (aki persze a lanyok legjobb baratja) ... egyik criple-lama-paralytic csal, a masik pedig visszael a jogaival.

    Johetne mar az 1934, mert kezdo aron szerencsere csak az eros mag fogja megvenni, igy megint lesz egy ideig nyugalom (aztan majd kesobb megint jonnek ezek a gyokerek)

    Bocsi, de nagyon felszokott a vernyomasom .... (miert jott at bf-ezni ez a sok sims fun?)

  • frenkibende
    #14356
    ja...hangot is tettem rá így már nem csak annak néz ki
  • frenkibende
    #14355
    a titán folyosólyán futkorászás igazi vad rockkos gitárszólónak néz ki ...a sorozatban 3* késelés cool érzés lehetett, sajna nekem még nem volt ilyen...tiszta adrenalin löket
  • Carloska
    #14354
    Win 7en amugy megymár bf?

    mert most az van fent gépen
  • Carloska
    #14353
    hát jah elbuktam kb 6 üveg sört mert annyit értek alkatrészek de az érzés ami mindent kárpotol
  • tomonor
    #14352
    nah, hát aki megteheti
  • Carloska
    #14351
    Hülyeség velük foglalkozni átkell menni egyből másik servere

    ui: én már téleg dobtam ki a gépem de az szar voltt és poén video lett de kurva jó érzés utcára kibaszni számitogépet monitoral együtt :D kb 4-5 éve csináltam :XD
  • Kompika2
    #14350
    Sziasztok! Én vadiúj vagyok ezen a fórumon. A 2142-őt kb fél éve nyomom, és marha jó. Érdeklődöm hogy valaki nem találkozott-e BF-es pályafutása alatt nevű játékossal? Igen jól látjátok hogy nem látjátok ugyanis ez volt a neve. Valamelyik nap a Gibraltáros pályán idétlenkedtem, mikor ez a Mr. Anonimus megjelent. 2 perc alatt már 56 gyiloknál járt, ebből csak én voltam 4-szer. Ja és nem lehetett látni hogy honnan lő! Engem általában nem idegesítenek a csalók, előbb-utóbb úgyis lekopnak. De ez! Úgy felhúzott hogy azt hittem kivágom a gépet az ablakon.
  • darkman1
    #14349
    Csak a shotgunosnál???
  • CopyKing92
    #14348
    aim gyanus ott a shotgunos résznél XD
  • AdambanHun
    #14347
  • darkman1
    #14346
    mix

  • spacecrony
    #14345
  • zeoos
    #14344
    Robituszin !!!
  • liquivent
    #14343
    mi van? lefényképeztek a rendőrök, vagy mi? :)
  • tomonor
    #14342
    mi akar ez az LMZ505 lenni? o.O
  • RoboGoD
    #14341
    Ja és én is így kaptam az első BF-em a 1942-őt, hogy a haverom hozta, hogy ez biztos tetszeni fog neked. Tetszett is, meg is vettem utána, hogy tudjak vele játszani rendesen. Szóval nem hülye az EA, csak köcsög. (Mint a rendőrök: LMZ505 09.07.14. 11.15)
  • RoboGoD
    #14340
    Meg hát. Rendesen játszani csak az eredetivel lehet, a ranked szerókon. A warez cucc csak shareware-t jelent, és ráadásul ingyen terjesztik is nekik mások. Olcsóbb, mint egy netes promóció...

    (Köcsög rendőrök: LMZ505 09.07.14. 11.15)
  • tomonor
    #14339
    érdekes így elgondolni, ám ha az EA (amely amúgy is multimillliomos cég) ilyen 2-3 ezer forint árarányban adná el a játékait, egyáltalán nem lenne warez téma. Ám szerintem nekik valahogy az is megéri hogy warezolják a játékaikat...
  • Carloska
    #14338
    nyugi énis már első héten vettem mikor megjelent :D
  • spacecrony
    #14337
    Én még 12-őt köhögtem érte
  • tomonor
    #14336
    nahát, én még 5-ért vettem az alap játékot 6 hónapja, látjátok, erről beszélek.
  • Carloska
    #14335
    2 de máshol már 1,5 be
  • tomonor
    #14334
    nos, lehet hogy alapba warezra is felkészítették a topikot, ám ma már sok értelme nincs, ugyanis 5 rugóba kerül a játék.
  • spacecrony
    #14333
    MIELŐTT KÉRDEZNÉL - KATTINTS IDE ÉS OLVASD VÉGIG FIGYELMESEN A F.A.Q.-T!!!
  • tomonor
    #14332
    az a faq