16212
Battlefield 2142
  • RoboGoD
    #14451
    Azt hiszem hogy erre csak a régi mondókát tudom idézni: Aki mondja másra, gondoljon magára.
    A játék szabadon játszható. A bug és glitch és cheat és direkt TK használaton kívűl én nem tartok semmit elítélendőnek. Neked is jogod van sotit és vosst is használni. Szerintem a Magyarok nem noob-ok, csak sokfélék. Vannak kezdők, vannak profik, vannak hülyék és vannak értelmesek. És ezek időnként változnak. Én pl. szinte soha nem punisholok, mert f@szság. Az a direkt TK-ra van.
    Ne felejtsétek el: EZ JÁTÉK. Szórakozzunk.

    (Jöhet a flém...)
  • RoboGoD
    #14450
    A saját csapattárs lezsibbasztását APC-vel én is szeretem csinálni. Jó poén.
  • TweaX
    #14449
    csak az a poén liqvent hogy általában a magyarok nagy része noob vagy gyökér vagy láma (voss, shotgun, baserape, spawnkill és a többi), és persze mindenki kultúrált és az első ami chatben megjelenik magyartól az "fuck off son of a bitch" kifejezéssel egyenértékű, csak a sok nyomi még angolul sem tud ezért magyarul anyázik, hát ennyit a magyar bf-esek 80%-áról


    hoopla, az egyemberes squad általában azért van mert nincs még meg nekik a squadleader badge...szerintem
  • zeoos
    #14448
    Gyakorolni is jo az ilyen kezdeti holtido ( jarmuveket kezelni, palyakat egyre jobban megismerni, jo helyeket megtalalni, probalgatni a pontos lovest) ... es valoban hamar feltoltodik egy-egy szerver (persze, ha ottmaradtok).

    Engem mondjuk az bosszant merhetetlenul, amikor valami baromarcu kempeli a bazist, vagy amikor rohan es elviszi a jarmuvet (aztan rogton szetkenodik valahol), de az sem piti amikor igy elviszi a legijarmuvet (persze leszallni mar nem tud) es a zaszlo kornyeken egyszeruen kiugrik.
    Falnak megyek amikor par ember van a palyan es akkor is hasznaljak a gepeket, beall a lepegetovel egy pontra es lovoldozik mint egy barom. De a sajat csapattars lezsibbasztasa APC-vel sem piti.
    Mindent egybeveve sok a hulye a jatekban! De ettol meg vannak tok jo elvezetes menetek is.
    Jaaaaa! Azt majdnem elfelejtettem: amikor ket gyalogos kozott megy a hirig, erre valami jarmu kozejuk lo es ezzel termeszetesen teamkill is jarul a dologhoz. Ez aztan a full gyokerseg!
    Es meg mindig eszembe jutott egy szamomra erthetetlen dolog, ez pedig az egyetle egy emberes squad ... ezt mar ha akarnam, sem ertenem meg.
  • kisgoce
    #14447
    szerencsére tegnap felmentem és szerencsére játszottunk 1 jót
  • liquivent
    #14446
    a rossz tapasztalat ellen csak ti tudtok tenni...
    ott van szerver, ami ráadásul magyar..tehát magyarokkal tudtok együtt játszani...
    egy szerver sem indul be magától...mindegyiket be kell röffenteni, ami csak úgy működik, ha 10-15 percet vártok, amíg megérkezik pár játékos...ha ez megvan, akkor már özönlenek rá...használjátok ki! :)
    ennyit mindenki kibír....
  • Ben007
    #14445
    Megvolt
  • oldoldold
    #14444
    Hasonló tapasztalataim vannak nekem is...
  • liquivent
    #14443
    ha felmentek és 10-15 percet elbohóckodtok a szerveren, akkor bizots beindul...mert akkor már megjelenik a szerverkeresőben, ha be van kapcsolva a populated opció.
    szóval, ha játszani akartok rajta, akkor negyed óra kitartás 2-3 emberrel, hamar eredményt hoz és beindul. :)
  • RoboGoD
    #14442
    Szoktasd rá a BF-re. Vannak mások is a korosztályából. Aki beszélni tud, már BFezik. Legalábbis néha ez az érzésem...
  • RoboGoD
    #14441
    Egy szerverre akkor mennek fel az emberek, ha már vannak rajta. Én a keresőbe idegen szerver kereséskor minimumnak 10 játékost állítok be, az az alattit ki sem listázom. Szóval, ha felmegy néhány magyar, akkor beindul. Erre jó a buddylist (300 felett vagytok rajta), mert akkor látod ki hol van. Adott esetben meglepve látod, hogy 6-8 buddy van a PTD szerón, akkor usgyi, mert buli van. De az emberek szeretik a változatosságot, ezért soxor szétszélednek.
  • Ben007
    #14440
    nem nagyon szeretem hogy csak este vannak fent mert akkor nem tudok mikrofonozni mert itt alszik a hugi :(
  • CopyKing92
    #14439
    éjfélkor-délután- pm.4 után biztos.
  • kisgoce
    #14438
    Amugy azon a magyar serveren amit itt reklámoznak azon mikor szoktak lenni???
    mert már 2x felmentem de senki se volt
  • oldoldold
    #14437
    1920x1080-at - vagy minimum 1680x1050-et...
  • tomonor
    #14436
    ezen mekkore felbontást értesz?
  • oldoldold
    #14435

    Hali! Tolja vki HD-felbontásban a game-t...?
  • CopyKing92
    #14434
    melyik az a spammer faszláma? :D
  • tomonor
    #14433
    na nem mintha én spammeltem volna
  • liquivent
    #14432
    sztem meg Robogod -nak igaza van és nem kell telespammelni minden szarral...
  • tomonor
    #14431
    szerintem nem baj egy kis változatosság, ha ilyen nagy a pangás...
  • CopyKing92
    #14430
    közevan! mind2 vel ilyenekre játszok :D
  • RoboGoD
    #14429
    Az ilyen offos szarságokkal vegyétek fel egymást msnre, vagy keressetek egy zenehallgatás fórumot. Ez BF2142 fórum. Legalább 1 pici köze legyen valamelyik BF-hez.
  • CopyKing92
    #14428
    amúgy ilyen zenéket hallgatok :D:D
  • CopyKing92
    #14427
  • tomonor
    #14426
    bud light is bud light xD
  • CopyKing92
    #14425
    off
    Ha tudtok angolul akkor jó :D

    on
  • Ribizlee
    #14424
    off
    http://www.youtube.com/watch?v=dlV6o4hOMEQ
    on
  • tomonor
    #14423
    habár most nekem is LG-m van
  • kisgoce
    #14422
  • CopyKing92
    #14421
    nekem Pl. Pioneer nem nagyon olvasgatja a dolgokat meg repeszti a CD-ket :Ð még jo hogy van egy LG. :D
  • kisgoce
    #14420
    nembaj az a lényeg hogy megy, a játék is fasza úgy hogy világbéke
  • Ben007
    #14419
    LG=lehetetlen gagyi XD
  • kisgoce
    #14418
  • tomonor
    #14417
    LG - Life's Good ^^
  • kisgoce
    #14416
    de néha + beolvassa
  • tomonor
    #14415
    hát megeshet hogy az LG nem olvas dolgokat
  • kisgoce
    #14414
    aha
    az baj???
  • tomonor
    #14413
    LG meghajtó?
  • kisgoce
    #14412
    *viszi
    És ez miért van?????????