16212
Battlefield 2142
  • TweaX
    #14491
    taníts még...kérlek, tegnaptól kezdve hozzád imádkozok...elkezdtem szervezni a wannabe hoopla pólók nyomtatását is, aki kér szóljon, kurucinfóról is lehet majd rendelni, hoopla neked ajándék darab egy hogy a mérhetetlen egoizmus bölcsőjének kérnie se kelljen mert Ő...a jóisten
    Ámen
  • A Stranger
    #14490
    Miután szétflame-eled minden egyes hsz-edben, mégis mit vársz? Arról nem is beszélve hogy legtöbbnek alapja sincs. Pl.: Hogy jött ide az anyanyelv nem ismerete? Végigolvasva a kommenteket, egyszerűen spontán elkezdted halálracikizni emiatt. (Vagy pl. a "veteránság".) Ha minden egyes kommentedben lekispöcsözöl vkit és a felsőbbrendűségedet reklámozod, mikor erre senki nem kért, akkor ne csodálkozz, ha kapsz is erre vmit válaszul.
  • tomonor
    #14489
    látom megint folyik az élet-e topikban
  • zeoos
    #14488
    Nem "oktattalak" antitalentum, emocionalis hulyegyerek, csak minden egyes megnyilatkozasodnal ramutattam a merhetetlen butasagodra, muveletlensegedre, tanulatlansagodra, stilustalansagodra es neveletlensegedre. Ennyi es nem tobb, de ugy latszik nem veszed eszre mahad!
    Akadj le rolam kishaver es a szofosasi kenyszeredet a gumiszoba topicban tedd kozze, mert mar borzaszto unalmas vagy!
    A gizmozasaid helyett inkabb vegyel a kezedbe egy konyvet es probald meg ha szotagolva is de elolvasni, vagy kerj meg egy ismerosodet, hogy olvassa fel Neked, es addig ne is hencegj a nyeltudasaiddal, amig az anyanyelvedet sem ismered.

  • TweaX
    #14487
    látom a tanárbácsi megunta az "oktatást"...
  • raykrepsz
    #14486
    thx
  • zeoos
    #14485
  • TweaX
    #14484
    és mindig tereljük kicsit a témát és próbálsz okoskodni, aztán rájössz hogy rábasztál és leszarod és próbálkozol más okossággal, kezdesz untatni egomester
  • TweaX
    #14483
    és az ókori rómában sok emo volt szerinted?...emo max ha 6-7 éve van mikor az ókori róma már mintha a feledés homályába veszett volna...de nembaj, én elhiszem neked hogy már 2-3 évezrede élnek emok...
  • zeoos
    #14482
    A helyedben lassan elsulyednek szegyenemben, mert ha nem tudnad az emocionalis szo eredete latin. Nem minositelek tovabb, megteszed sajat magad!

    Es inkabb Kazinczy-dij
  • TweaX
    #14481
    boldog szülinapot ray



    (most is a magyarságra hoztad fel az emo dolgot és utána megmondod a rövidítés jelentését, várj...AFK=Away from Keyboard aztamidnenit...)

    egyébként tényleg csak egy lekezelő ember vagy, ha már annyira okosnak és egofighternek hiszed magad nem magar szóból ered...(te nagy magyar!) hanem angolból...de tényleg...nobel-díj, ott a pont
  • liquivent
    #14480
    Boldog szülinapot "Öreg" harcos! :P
  • zeoos
    #14479
    Raykrepsz valoban egy pozitiv figura ... (csak borzasztoan oregszik)

    BOLDOG SZULINAPOT RAY !!!



  • zeoos
    #14478
    Egy utolso dolog, amivel sajnos megint csak ra kell mutatnom kispocsu harcostarsunk muveletlensegere:
    EMO = emocionalis = erzelmi (engem nem tudsz zsebretenni IQ bajnok!)



  • raykrepsz
    #14477
    Most, hogy pozitív alakként vagyok beállítva, így a 818-asok részéről (remélem beleértve Hoooplát is) lezártnak tekintem a dolgot. Szerintem úgysem tudjátok megmagyarázni a másiknak a saját igazatokat, így felesleges tovább sodródni a dobálózással, holott talán mindegyikőtöknek igaza van!
    Az ablakzsiráf-os kép nagyon tanulságos, lehet többünknek (beleértve engem is) forgatnunk kellene
  • TweaX
    #14476
    azzal beszélek értelmesen akivel akarok, mostis csak oltogatni tudsz hogy "húú tanulj magyart mert én nagymagyar vagyok" xD és "imádom magyarországot és büszke vagyok a magyarokra", mert, hát sokmindent elértünk ugye? te mire vagy büszke? hogy itt él európában a legtöbb cigány? hogy a magyarok tudnak a legváltozatosabban káromkodni? hogy az osrszágban demagógok élnek? hogy ha valaki azt mondja hogy megszünteti az adókat az kormány alakíthat? hogy a cigányoknak több joga van mint a magyaroknak? hát meg is érdemled hogy itt éld le az életedet...

    egyébként meg nyűheted felőlem a final fantasy 1-et annyira nem érdekel mivel játszol, sőt ahogy elnézem, 80éves korodban is itt fogsz még mindig tartani, és a nyugdíjadból veszed az új bf játékokat és ezen a fórumon fogod "oltogatni" az akkor velem egykorúakat hogy "akkor te még nem is éltél amikor én már nagy bf 1942 player voltam"...

    egyébként a volt magyar tanárom 27 éves és nem volt a lehető legjobb tanár...

    miért pont egy játék fórumában mutassam meg a szókincsemet lol?...a következő a betűzőverseny lesz? xD

    elég más a stílusom és a kifejezésmódom azokkal akikkel jóban vagyok vagy lehet velük kommunikálni (azta micsoda szókincs figyeled? =P)
    és például veled nem tudok ugyanúgy beszélni mint pl. raykrepsszel akivel furcsamód a rég lejárt hendrichharcos dologról is tudtam beszélni szarkazmus és anyázás nélkül is...

    tudod egyáltalán mi az az emo? várj, segítek...nincs, és kihangsúlyozom NINCS sok köze a nacionalizmus pártolásához vagy ellenzéséhez

    további jó felháborodást a magyarellenességen, amiben az a poén, hogy nagyrészt minden magyar utálja a másikat, csak te ezt képtelen vagy belátni vagy elismerni és önáltatásba burkolózol...hát további sok sikert hozzá
  • zeoos
    #14475
    TweaX!

    Hianypotlas ... talan kezdhetned ezzel:



    Felre ne ertsd, a joszandek vezerelt
  • zeoos
    #14474
    Akkor most szotagoljak, vagy lerajzoljam ... mert vagy olvasni nem tudsz, vagy tenyleg nem erted az irott szoveget. Szoval szep sorjaban:
    Nem velem vitatkoztal, igy hat a "veterant" nem magamra ertettem (de valojaban ez is helyenvalo lenne, hiszen Te meg csak pelusos voltal, amikor a korombeliek mar ezerrel nyustoltek a BF elso kiadasat), csak felhivtam a figyelmedet valamire.
    A "kispocs" dolgot nem a valos 18 eves korodra ertettem (ugye-ugye, hogy nem vagy ismeretlen a vilag szamara) ... de ha ugy jobb, hasznalhatom a toketlent is (ha ezt sem erted, akkor mar tenyleg csokoltatom a magyartanarodat).
    A statisztika emlitese egyaltalan nem henceges volt hiszen csak ismetelni tudnam magam, hogy nem velem vitatkoztal (amugy is en vagyok az egyik legbenabb jatekos a foldon) ... csak probaltam elejet venni a felesleges kotozkodesednek, hiszen pont az altalam elismert jatekosokkal huztal ujat.

    Osszegezve a dolgokat csak probaltalak lecsititani, de ugy latszik olaj volt a tuzre ... a magyarellenesseged pedig igen is felhaborit. Ilyen gyoker modon gondolkodnak az Te forma EMO-s mai fiatalok?

    Tovabbiakban nem szolok Hozzad, mert nem vagy vitapartner ... es kesz!

    (es ha javasolhatom, a magyar nyelv szepsegeit izlelgesd, mert hatalmas hianyossagaid vannak, a szokincsedrol es a kifejezesmododrol mar nem is beszelve!)
  • Gyuszopapa
    #14473
    Bakker te egy őstehetség vagy,fejleszd magad.
  • TweaX
    #14472
    hooopla, legalább lásd be hogy kissé gáz azzal jönni hogy nagy veterán vagy stb egy olyan ebmernek akiről semmit nem tudsz...azért mert 40 éves vagy itt most oltogatsz mindenkit és keménynek érzed magad? ejj...nézd, elsőnek abba kötöttél bele hogy nem az ingame nickemet használom, hát foglalt volt, azért nem...aztán te nagy veteránná változtál és megmondtad (itt ismét kiderül hogy fogalmad sincs ki vagyok) hogy most kezdtem a bf-et, és nézzem meg a ti statjaitokat...ittis buktál, csak azért folytatom ezt a hangnemet mert próbálsz oltogatni pedig még azt sem ismered el hogy buktad az első kommentedet...másrészt nem 14 éves kis pöcs vagyok akit le lehet kezelni stb...
    szóval hooopla, jöhet a tetrisz?

    Ray, nehidd hogy nincs haverom, csak nem magyarok, hanem hollandok britek belgák németek franciák és persze pár magyar, és ugyanúgy jóban vagyok velük mint az itteni pesti barátaimmal. csak épp minden nap angolul beszélek téesen ami már önmagában is jó szerintem...egyébként szerintem sincs értelme statokkal keménykedni dehát hoopla megmondta hogy nézzem meg a statjaitokat, akkor ti miértne az enyémet?
  • raykrepsz
    #14471
    Azt azért meg kell hagyni, hogy Gyuree 1-2 hozzászólással hamar fel tudja pörgetni a fórumot

    Akülönbem pedig felesleges a stattal, pontokkal, dobálózni. Mindenkinek van erőssége és gyengéje, játszon (mert játék az egész) mindenki úgy ahogy tud és ahogy szeret.

    Személy szerint Én jobban örülök annak, hogy csak 1,48-as a K/D és nagyon jó barátokkal játszok egy csapatba 818 (és persze nem ritkán) htw-PTD-hun4ace, mint hogy pillanatok alatt összedobok egy 13-as K/D és van a játékban "1-2 haverom".
  • zeoos
    #14470
    Tweax!
    Neked valami elvonasi tuneteid vannak? Vagy gond van a szovegertessel?
    Tepj be kishaver, vagy dugj mar vegre egy jot ... mindenesetre jo lenne, ha felfognad a leirtakat.
  • TweaX
    #14469
    a statokkal sem én jöttem...
  • TweaX
    #14468
    csak hoooplának szólt mert kezdővagyok pff...
  • TweaX
    #14467
    lulz
  • AdambanHun
    #14466
    44% accuracy, 13 K/D - taníts minket, mester...
  • AdambanHun
    #14465
  • TweaX
    #14464
    de van ilyen soldier-em is...csak hogy tényleg most kezdtem a játékot
    http://battlefield.ea.com/battlefield/bf2142/PlayerSummary.aspx?Lang=us&SrchName=&Profiles=&PID=209136507
  • TweaX
    #14463
    és...a veteránok iggen...akik semmivel nem lettek jobbak mint voltak de 60+ napot játsztottak a játékkal, azért oltsuk a másikat a sims-szel...lehet neked kéne újrakezdeni nem? szóval szerintem ne oltogass senkit anélkül hogy tudnál is ról valamit...
  • TweaX
    #14462
    szerinted nem a nevemet regeltem volna be ha lehetett volna?...másrészt 2007 óta játszom és a nickem a játékban: Gyuree nézzed meg és "brekegj" teis utána, szerintem ezt hagyjuk, egyébként A dicsőséges magyar szerón voltam, ami unbalanced csapatokról szólt és az adminok csak egy csapatban tudtak játszani, azóta csak néha feénézek gunshipezni mer inf nincs, a bekuttantottam a bf világába részen jót vigyorogtam viszont (tidjátok miaz az ESL?)
  • zeoos
    #14461
    Tweax!
    Mielott valakivel elkezdesz vitazni, elobb nezd meg a statisztikajat a jatekban es utana brekegj. Az itt szereplo "veteranokat" a jatekban is ezeken a neveken talalod meg (nem ugy mint Teged).
    Vitakat sem kell szitani es ez a magyar-utalat sem helyenvalo!
    Ugy jatszol ahogy akarsz (akar a kis pocsoddel is), csak ne rontsd el masok szorakozasat!
    Sok magyar klan van, az egyes tagok magukon belul termeszetesen szemelyesen is ismerik egymast, de a kulonbozo csapatok kozott sem ritka a valos eletben elvo ismeretseg. Jol elvagyunk mi MAGYAROK, elferunk egymas mellett es szeretunk egyutt jatszani.
    Nagy valoszinuseggel (es szerencsere) csak bekukkantottal a BF vilagaba ... udvozlunk a jatekban ... de nem tartunk vissza, ha mennel vissza a kedvenc SIMS-edhez. (esetleg vedd elo ujra a reg elfeledett tetriszedet)
  • RoboGoD
    #14460
    Életünk felét ezzel a játékkal szórakoztuk el. Jól érezzük magunkat. Szeretjük a többi Magyart, mert Magyarok vagyunk. Mellesleg (vagy nem) utáljuk a cheatereket, a bug usereket, a glitchereket. És pont azért játszunk a magyar szerón, mert onnan ki lehet rúgni az ilyeneket. Gyere fel nyugodtan, nézd meg. Persze vannak jó napok és rossz napok. Én személyesen csalással nem érezném jól magam, nincs értelme. A "játékban benne van" részt módosítanám: a "játékban szándékosan van benne". Így már érted ugye?
  • AdambanHun
    #14459
  • TweaX
    #14458
    egyébként meg...nem véletlenül nem játszom magyar klánban, és csak egy két csapat ellen játszani aki szintén magyar, mivel semmit sem fejlődsz lol, ugyanazt játszod végig. egyébként meg...te a pontokért játszol? eh...nahmeg...nemtudom...nemigazán tudok egyedül játszani mert unom, csak egy két haverral, vagy CLAN(mostmár jól írtam) modban...nemtudom hogy ezzel hogy vannak azok akik utóbbi életük felét erre a játékra baszták el...
  • TweaX
    #14457
    neeee, kötekeggyé még :P
  • liquivent
    #14456
    bocs, clan mod, nem clna :P
  • liquivent
    #14455
    ha ennyire nem szereted a láma magyarokat, akkor menj lámulni németekkel...vagy ahogy te mondod, nyomjad a clna modot, csak tudod, abban nem kapsz pontokat, mert az nem ranked...akkor akár nyomhatod botok ellen is, mert azok a szintednek megfelelőek lehetnek, már akkor, ha minimálisra veszed a láma szintjüket. :)
  • TweaX
    #14454
    lol...a glitchet sem lehet kivenni a játékból, hát használd, szted assaulttal nem lehet közelharcolni zomg...ez nemigazán gyávaság kérdése mivel egy játék pfff...egyébként meg kilehet venni (úgyhívják clanmod...) szeretem ezt a játékot csak a nyomi nagyrészt magyar lamer mentalitást nem, hogy "benne van a játékban" ezért lámulhatok mert megtehetem, mert jó elbaszni mások játékát azzal hogy a 7 shotgun lövedékét úgy lövöd ki mint egy gépfegyverből....ez tényleg nem láma szerintem se, bár, javasolhatom az rdx campelést is titánon, gondolom azis közkedvelt magyaréknál, jajj tényleg, és tedd a falba a sentrygunodat is mert mint mondtad...bennevan a játékban...csak így tovább
  • RoboGoD
    #14453
    Jáccál SIMS-et, abban nincs soti...
    Igen, sokat sotizok, és soxor vagyok recon is.
    Írhatom ezt is a sotis véleményedre: Nem lusta vagyok célozni, hanem nem vagyok gyáva közel menni. De a szélsőséges kijelentésektől eltekintve, tényleg szeretem a közelharcot.
    Benned és a hozzád hasonló véleményt hangoztató emberekben amúgy azt nem értem, hogy miért ezzel a játékkal játszol, ha nem tetszik? A soti és a voss is része a játéknak, nem lehet kivenni belőle.
  • TweaX
    #14452
    jah, miért véded a sotit? csaknem mer azzal játszol 24/7? istenem...lusta vagy célozni normálisan? és lehet jönni hogy benne van a játékban...mégse glitchelek mégse megyek padoló szeróra mer unalmas és szar...ez igaz a sotira is, a magyarok nagy része pedig noob és nyomorék, persze nem azt mondom hogy mindenki...ezt be kell látni, azzal meg ne jöjjön senki sokkal több német nyomit lát mert a németek csupán 10-szer annyian játszák ezt a játékot is mint a magyarok