16212
Battlefield 2142
  • TweaX
    #14531
    kis időt kérek én hooplának amíg megint kimagyarázza magát, de türelmesek vagyunk
  • pokerarc 7
    #14530
    Látom nem nézted meg a linket, amit ezelőtt privátban küldtem.
    http://www.esl.eu/eu/team/matches/4064629/6275/
    Megjegyzem az utolsó meccset is nyerték, csak nem eléggé ahhoz hogy növeljék a pontszámukat.
  • TweaX
    #14529
    ho-ho-ho...arra ne térjünk ki amikor egy órát merészeltem játszani hőn szeretett clanmod szerórokon...

    de ha jól emlékszem távol álltál attól hogy a célkeresztedben legyek
  • A Stranger
    #14528
    Te tényleg ennyire süket vagy? Írta, hogy esl-player, klántag. De ha ezt leírja, az meg hencegésnek minősül, azér kötsz bele. Mellesleg azt se értem, ha vki nem warozik, miért kevesebb? Én pl. mostanában thief1-ezem, most akkor én már mennyire vagyok a mérce alatt?
  • TweaX
    #14527
    és elismerted hogy tévedtél?
  • AdambanHun
    #14526
    uncsi, megyek aludni.
  • zeoos
    #14525
    Igen. Itt arra utaltam, hogy egy jelentosebb klannak sem a tagja ... sosem merettetett meg warozasban ... csak egy kutya hetkoznapi jatekos, aki ma BF-ezik, de ha holnap megjelenik a SIMS legujabb resze, hiszterikusan fogja kovetelni anyukajatol, hogy vegye meg kedvenc jatekat.

    Engem nem erdekel Gyurcika statja ... erdekes modon mindig a celkeresztemben van (ha-ha-ha) ... pedig egyaltalan nemm neveznem ugyes jatekosnak magam.
  • pokerarc 7
    #14524
    "Nagy valoszinuseggel (es szerencsere) csak bekukkantottal a BF vilagaba ... udvozlunk a jatekban ..."
    parancsolj
    másik: "Mielott valakivel elkezdesz vitazni, elobb nezd meg a statisztikajat a jatekban es utana brekegj."
    Milyen érdekes hogy gyuri már talán nem is egyszer leírta a játékbeli nickje nevét, te elvárod hogy nézze meg mások statjait, de ugyanez már neked nem megy.
    Ha az ilyen dolgoknál amik visszafelé sültek el, beismernéd hogy hiba csúszott a számításba, talán azt mondanánk hogy oké, tényleg normális, ennyi volt csá.
    A magam részéről elismerem hogy privátban először talán nem volt a legcélszerűbb azt a hangnemet megütnöm, amit.
  • TweaX
    #14523
    az nyelvtani hiányosság hogy félreütök egy billentyűt vagy nem teszek szóközt mert épp nincs kedvem? heh...

    még mindig csak ismételgeted magad...elég fantáziátlan vagy megjegyzem és mindig csak sértegetni tudsz, DE mi vagyunk a bunkók ismét...mert mi állandóan "vén faszoztunk, nyomoronc geciztünk" igazam van? de ezt sem kell elismerned mert te vagy a jóisten, maga a tökély, akinek nem léteznek személyisgbeli hibái (pedig az iménti hsz-ek az ellentettjét bizonyítják...)
  • A Stranger
    #14522
    Azt azért ajánlom, próbáld meg feldolgozni, hogy gyerekes dolgokról te kezdtél és te vitatkozol. Ha olyan baromi bölcs lennél, mint azt itt sugallod, akkor nem bunkóskódnál itt állandóan, nem szidnál le egész generációkat.
    Amúgy ezzel utaltál vmire amit vagy értettek vagy félreértettek. Ez egy dolog.
    Hogy ezután hogy jött az, hogy minden nálad fiatalabb analfabéta vagy dyslexiás, azt nem tudom, de te még erről pm-et is szórtál nekünk, nehogy gyerekesnek nézzél ki már.
  • TweaX
    #14521
    képtelen vagy beismerni egyik hibádat sem Mr.Tökéletes? xD
  • TweaX
    #14520
    "Nagy valoszinuseggel (es szerencsere) csak bekukkantottal a BF vilagaba ... udvozlunk a jatekban ... " xD ismét bukta
  • zeoos
    #14519
    Hol mondtam, hogy ujonc? Ne probalj mar a szamba ragni olyan dolgot, amit valojaban meg sem emlitettem csak a Ti fejlett szovegertesetekkel igy fogtatok fel. Ha jol emlekszem arrol volt szo, hogy mielott elkezdtek gyerekes dolgokrol vitatkozni egy-egy jatekossal, elotte nezzetek meg a statisztikajat. Nagyon sajnalatos teny amikor kepedbe lonek egy soretessel, de ez is csak futyiket (Gyurcika) zavarja. Errol volt szo, a tobbit csak hozzagondoltatok.

    Ugyanakkor sosem emlitettem, hogy vagany lennek ... igaz semelyikotokkel nem cserelnek.

    A klanom ifjabb tagjai pedig a tiszteletremelto kivetelt kepviselik ebbol a korosztalybol, azert minden selejtet mi sem fogadnank magunk koze.
  • A Stranger
    #14518
    Nem tűnik fel, hogy ahoz képest, hogy mi vagyunk a bunkók, te itt minden hsz-ban bunkoskodsz, oltogatsz, ráadásul nem tudom, mit gondol most rólad a klánodban lévő nálad fiatalabb csoport, mert gondolom van nálatok is pár huszonéves is ha más nem, itt meg gyak. most oltogattál le minden ilyen embert. Aki még csak pl 20 éves az kispöcsű, te meg a nagy vagány.
    Itt mindenki gyerekes, ehez képest te még mindíg az elírésokat taglalod, ami már-már szánalmas, főleg, hogy te is elírsz dolgokat, de én nem szólok miatta.
    Itt gyurinak volt egy véleménybeli összetűzése mással, erre te teletömted a kommentjeidet bunkósággal, én is normálisan írtam neked, kaptam fogyatékos kispöcsűzést, poker sem írt semmi igazán sértőt, kapott ő is. Ebben a hsz-ben sincs semmi igazán ingerlő, te mégis valszeg nagy bölcsességedben ó jó uram rá fogsz vágni egy kispöcsűzést meg vmi hasonló gyerekes szarságot.
  • pokerarc 7
    #14517
    Azt hogy ha kicsit is látnánk hogy elismered "najó talán mégsem annyira újonc" vagy akármilyen hasonló dolgot, amit vaktában összehordtál róla miközben eddig kb a nevét sem tudtad, akkor talán mi is máshogy állnánk a dologhoz, de amennyit eddig mutattál az alapján tényleg isten-feelinged van merthogy te 43 éves vagy és biztos jobban tudsz Gyuriról mindent mint ő maga. Arról hogy idáig fajult a dolog körübelül te tehetsz onnantól kezdve, hogy minden PTDst és HTWst veteránnak kiáltottál ki, Gyuree-t meg újoncnak, miközben szerintem First-King is egyetért abban hogy azért megüti a színvonalat. Aztán persze azt mondani hogy "ok nem újonc" már nehéz... Korrektség lenne az ha elismernéd hogy neked sincs mindig igazad.
    Amúgy meg leállhatnál azzal hogy mindenkit a korával oltogatsz. Láttam már normális 13évest és paraszt felnőttet, és fordítva is, szóval teljesen mindegy.
  • zeoos
    #14516
    Sosem magamhoz viszonyitottam hatalmastudasu es kispocsu csapatotokat, csak tukrot tartottam eletek! Latom nem tetszik amit lattok.
    Az elutes pedig valoban az egymas szomszedsagaban talalhato gombok veletlenszeru lenyomasa ... NEM OSSZETEVESZTENDO AZ ALAPVETO NYELVTANI HIANYOSSAGOKKAL (ami viszont Titeket jellemez)
    Es mivel mar semmi erdemlegeset nem tudtok hozzaszolni, csak az Internet kepzelt biztonsagabol nagypofajuskodtok, igy hat tenyleg befejezem a Veletek levo beszelgetest (szukseg szerint a tobbit majd szemelyesen fogom atadni). Velemenyem nem valtozott es ugy latszik meg ahhoz is hulyek vagytok, hogy eszrevegyetek magatokat. Mar elore felek, hogy egy ilyen generaciora lesz bizva az oregkorom.
  • A Stranger
    #14515
    Erre a kommentre még annyit:
    Én vén faszozzalak le minden mondatban he?
  • TweaX
    #14514
    FLAME FLAME FLAME (úristen prohardver!!!)
  • A Stranger
    #14513
    Tájfunt ha jól tudom 2-2,5 éve láttam utoljálra online valahol is.Engem nem érdekel, ki htw-s, ptd-s, már ennyi ideje nem igazán vagyok képben az ilyen dolgokkal.
  • AdambanHun
    #14512
    Ansell! Haverok a láthatáron!!!
  • TweaX
    #14511
    de dolgozd már föl (hamár olyan nehéz) hogy az emo stílus most indult és a világnyelv az angol...konklúzió, emo=emotional, megértem...nehéz, hozzáteszem neked is vannak elírásaid és amilyen egoista vagy ezt elolvasva elkezded keresni =P nem fossuk a szót hanem te írsz oldalas novellákat a nagy magyarságtudatodról, te kispöcsözöl le minket, te hangoztatod mennyivel okosabb és ügyesebb vagy nálunk, hát egészségedre, 43 éves létedre te viselkedsz úgy mint egy óvodás és lazán ki lehet belőled provokálni mindig egy hsz-t hogy minnél jobban égesd magad nyilvánosan, ami még szánalomra méltó hogy az emo stílus gondolkodásban és kinézetben is más mint a többi te meg kinézet alapján ítélsz mert meggondolatlan és nevetséges vagy...
    másrészt..."nagy fórumozás hevében"? ha jóllátom te éled az életed ezen a fórumon és nem mi xD reggel 9-től éjfélig írogatsz...nincs jobb dolgod úgy látszik

    get a life (elsüllyedek mert angol most rögtön)
  • A Stranger
    #14510
    Ember...ez hihetetlen...te gyerekesebb vagy mint bárki más XD. Te tényleg nem veszed észre magad? Itt hülyézel most már gyak. mindenkit aki nem te korodbeli, mindenkit aki elír szavakat fórumon (amúgy a pm-ben te is elírtál pár szót), azokat akik angol szavakat használnak magyar környezetbe ágyazva, mindenkit istentelenül lekezelsz, az üzenetedet amint elolvastam válaszoltam rá, de ebben az a legszebb, hogy ha nem így lenne, akkor is tökmindegy lenne, de te minden szarságba belekötsz és nem azért mert az téged irritál vagy szigorúan más a véleményed, hanem mert vmi baj van veled.
    Poker meg gyuri meg azt se tudom milyen clanban vannak most épp én meg semmiben...úgy 2 éve, de ebbe is köss bele.
    Most komolyan, ha kijönnék veled, akkor is mi a faszt csinálnék? Nyalnám a segged vagy mi? Te elkönyvelsz mindenkit statisztikailag hülyének, kijelented felsőbbrendűségedet ezzel, és mindenki pofán van szarva. Gyakorlatilag nálad az emberek értékelési módja az az, hogy ezentúl aki nem idősebb nálad az hülye vagy bunkó. Másrészről rohadt nagy flame-betyár vagy; 1hsz-ben annyi szarsággal oltod le az embereket, hogy az már művészet.
  • AdambanHun
    #14509
    Istenem, mint a régi szép időkben: MKO vs HTW, MKO vs PTD, MKO vs the wole world... Tényleg hol van Tájfún, az öreg harcos?
  • zeoos
    #14508
    Nalad mit jelent a korrekt szo? ... Azaz jo lenne, ha elmondanad mire is gondolsz?
    (de igazad lehet, tizenevesen en is hibaztam parszor)
  • zeoos
    #14507
    Amugy meg ha nem vettetek volna eszre, senkivel nincs itt vitam csak a kispocsu triotokkal (ennek felemlitese is Prohardveres beszolas volt)
  • pokerarc 7
    #14506
    Az persze véletlenül sem merült fel benned hogy esetleg volt olyan amikor nem voltál egészen korrekt
  • zeoos
    #14505
    Eloszor is: nem most kuldtem az uzenetet, hanem meg 17:54 orakor, azota mar volt kommented (Jakab Balazs - Stranger) ... eleg sokaig tartott kitalalni, hogy mit probalj a fejemhez vagni. Ebben a bizonyos uzenetben megemlitett adat, miszerint a mai fiatalok 50-60%-a funkcionalis analfabeta nem az en fantazmagoriam, hanem teny (bunkok vagytok statisztikailag is!!!)
    Most osszealltatok mindharman (pokerarc-TweaX-A Stranger) es ebbol kristalytisztan kitunik, hogy az MKO klan mind ilyen sutyerakokbol all. Nagypofajuak vagytok, szemtelenek es roppant dedosok .... Ja! nem elfelejteni: butak-butak-butak!!!
    Nagy angolos, emocionalis analfabeta (Gyurika) ... kepzeld: angol billentyum van es mint ilyen az ekezetek termeszetes modon hianyoznak, meg sem utok felre a nagy forumozas heveben, mint azt kifogaskent az elobb hallhattuk.
    Magyarsagtudatotok csiszolgatasahoz pedig javaslom Radnoti Miklos: Nem Tudhatom cimu versenek megismereset, ha nem ertenetek nyugodtan keressetek valami verselemzest, amiben az ilyen kis bugrisoknak elmagyarazzak valojaban mirol is szol.
    Ha ennyire ertetlenek vagytok, nyugodtan huzzatok innen a francba, de semmi keppen ne kotozkodjetek tovabb, mert farbaruglak mindharmotokat (akar egyszerre is), ha mar a szuleitek nem tettek meg idejekoran!
    Prohardverrol pedig csak annyit, hogy ott gyulnek ossze az ilyen kekec kis szemetladak, akik folyamatosan visszabofogik a reg lezart vitakat es a szofosason kivul semmi ertelmeset nem tudnak hozzaszolni (tisztelet a kivetelnek).
    Az emocionalis szo eredete pedig akkor is latin ha ez Nektek nem tetszik es semmi koze az EMOs degeneraciohoz, csak ez a bizonyos stilus probalja magara alkalmazni, de valojaban a szo valos ertelme szerint beletek nem sok erzes szorult, mint inkabb csak primitivseg.
    Na most ezt szetoszthatjatok magatok kozott es okulhatnatok a dologbol, talan kesobb meg hasznotokra vallhat az eletben (persze ha a tojashej mar leesik a zrityotokrol).
  • pokerarc 7
    #14504
    Szerintem igen, kaptunk egy példát egy átlagos magyarra a Battlefieldből akinek akkor is igaza van ha már semmit újat nem tud mondani.
  • TweaX
    #14503
    rofl xD a prohardver bűn!!! ---> ha angolul beszélsz az bűn!! pewew...elsüllyedek szégyenemben =D
  • TweaX
    #14502
    kötekedni szeretnél? :P te ékezetet nem használsz tehát az összes leírt szavad hibás xD szerintem szerezz magadnak egy életet (a te korodban családnak hívják) ja igen...az angol tanulás sem árt manapság... :P
  • A Stranger
    #14501
    Előbb küldött privát üzenetedben valóban megmutattad, milyen is vagy. Egyszerűen nem hiszem el, hogy majd 2 oldalnyi szöveget vágtál a fejemhez, miszerint analfabéta, meg prohardveres nyelvezetű vagyok, ami neked nem fekszik, ergo én vagyok a nyomi és hogy ezzel én mennyire elástam magam.
    Ebben az a szép, hogy én vmi olyan anyázást vártam, hogy "mi közöd az egészhez, takarodj!" vagy vmi ilyesmit, az még logikus is lett volna. Azt se tudom elhinni, hogy neked azért van itt nézeteltérésed más emberekkel mert bizonyos szavakat elírtak gyorsgépelésnél egy fórumon és hogy ezt ennyi ideig tudod firtatni akár kisesszében kifejtve, hogy ha én flémelést írtam folna a flame helyett, akkor megmenekültem volna az elől, hogy hülye analfabéta diszleksziás legyek...grat...
    (Ah, már kiváncsi vagyok ebből mi fog kisülni :)
  • tomonor
    #14500
    látom szép kis flémtopik lett ez ám :O
  • RoboGoD
    #14499
    Jut eszembe a "betűzőversenyről". Ha hazaért az asszony betűzök neki, hátha eljutunk a B betűig... (Korrepetálást nem vállalok)
  • zeoos
    #14498
    Hat ez jo! Nagyon jo!!!
  • RoboGoD
    #14497
    Jah 1 körben tudok néha jobbat is, csak nincs kedvem minden körre új szoldzsört csinálni...
    Az én statomban benne van az is, amikor regisztráció után azt sem tudtam, hogy mi a tereptárgy és mi az ember...
  • RoboGoD
    #14496
    Hát Néró elég EMÓs volt...
  • RoboGoD
    #14495
    Azt hiszem megvolt a flém. (TweaXnak: flame). Nekem nincs hozzáfűzni valóm több. Értelmesen leírtam amit akartam néhány hozzászólással ezelőtt. Mindenesetre jókat röhögtem. És továbbra is szívesen játszok minden előttem és utánam szólóval.
  • A Stranger
    #14494
    :D Ezt az egészet helyesírási hibák miatt vágtad le? :D
  • zeoos
    #14493
    Ne engem probalj meg pellengerezni, inkabb a haverod hozzaszolasait olvasd ossze es rogton valaszt is kapsz a felmerult kerdeseidre. (csak a legutobbi 14491. ketsoros kommentben tobb mint 10 helyesirasi hiba talalhato)

    Most viszont mar a tobbi- es ezt a szobat visszateroen latogato user miatt kerlek Titeket, hogy fejezzuk be ezt az adok-kapokot, mert bar a BF-rol sok ujdonsagot nem tudunk megvitatni, de az elmult tema nem hiszem, hogy osztatlan sikert aratna. Koszonom.
  • zeoos
    #14492