16212
Battlefield 2142
  • hendrichharcos
    #14571
    Szeretnék egy dolgot kérni - csak egy dolog nem nagy FEJEZZÉTEK MÁR BE.
    Beszéljetek inkább rólam - pb - ponthack vagy amit akartok - nem fájna ennyire mint ez ami itt megy !!!!!!!!!
    Hoooopla - én tisztelem már csak azért is mert egy olyan clán tagja akit kedvelek .... Az MKO-ós srácok meg ifjú titánok - szeretik az igazságot !!!!
    De szerintem ez már nem kellene ... Komolyan mondom linkeld be a pb-met vagy amit akarsz - esküszöm nem érdekel !!!
    Mindenkinek vannak hibái - kicsit lehetnénk egymással elnézőbbek - megértőbbek .......... Hooopla nem rossz ember - nem érdemli meg ezt , vannak biztos rigolyái -na de az ő korában ez már érthető .....
    Ti se vagytok rosszabbak - csak más a korosztály és ez kicsit furcsa - nekem is ..... Én ezért szálltam ki mert be kellett látnom ez nem az én világom ....
    Tisztelem a fiatalt - tisztelem az idősebbet - mert nem a kort tisztelem az EMBERT ...
    Remélem nem sértettem meg senkit és remélem másról beszélgetünk inkább ..
    Mehet a pb-bannom
    KÖSZÖNÖM
  • TweaX
    #14570
    én nem kértem hogy ők írjanak lol...fura, de mivel csak havaerokkal játszom magától éretetődik hogy egy squadban játszunk ha nem egymás ellen vagyunk...hozzáteszem akkoris minden menetben kapom a hackerezést és a kickvote-okat...

    a kifuladásról...még mindig hoopla állt le kötekedni azelőtt egy tetves szót nem szóltam hozzá...ő néz le mindenkit és méltatta ha jóltudom Zee nevű barátotokat is aki ha jól tudom szintén most érettségizett...de nembaj, ez nektek nem tűnik fel...ő ismételgeti magát állandóan, de várunk még nagy wannabe hoooplákat hogy égessék magukat
  • A Stranger
    #14569
    Hát jah, ezen én is gondolkoztam, hogy van-e értelme, de iccseuccsesincsen.

    Az első hsz-emmel végülis nem álltam ki gyuri mellett, csak egy tanács volt, hogy hogy kerekedhetne felül a "bölcsebb" (ráadásul ez nem gyurinak ment), erre kaptam egy kollektív fikázást pm-ben, szóval...
  • raykrepsz
    #14568
    Azért a véleményemet továbbra is fenntartom! Gyuri és Hooopla nézeteltérésébe kár volt beleokoskodnotok, felnőtt emberek, elég nagyok hozzá hogy elintézzék egymás közt. Mert ugye "független" olvasóként azért az a színezete a dolognak -még ha nem is úgy van- hogy Gyuri kifulladt és Ti kiálltok mellette. Mi sem jövünk fel 1X-en a 818-ból hogy ugassuk a fejeteket...
    Hooopla K/D-je nagyrészt abból adódik, hogy igazi csapatjátékos, ha kell tényleg odadobja magát a többiek miatt. Egy jó ember és jó barát örülök, hogy egy csapatban játszok vele. Remélem a Ti csapattársaitok is ezt mondják rólatok...
  • TweaX
    #14567
    neeeeiinnnnn
  • A Stranger
    #14566
    Úristen...kiírta a nevedet neked is zomfg...a végén még fordítva is leírja és akkor elátkoz...we're doomed...
  • TweaX
    #14565
    lulz...
  • A Stranger
    #14564
    Liez!
  • zeoos
    #14563
    alias: Walter Krix
  • F1rstK1ng
    #14562
    F1rst-K1nq, igazából így írom !
  • JohnnySmith
    #14561
    Asszem ennyi elég volt....
  • zeoos
    #14560
    ............................................
  • TweaX
    #14559
    43 éves egyedülálló->csodálkozol?
  • A Stranger
    #14558
    A mester kifulladt érvelőképességéből...(mintha eddig lett volna)
    A mester mára félrevonul....
    *Taps a közönségből*
    XD
  • zeoos
    #14557
    .................................................
  • A Stranger
    #14556
    Te tényleg ennyire bunkó vagy ember?
    Asszed mi nem néztük meg a te gyerekes iwiw accodat? Ahol nagy squadleader vagy XD . Meg nagy harcos, meg hadimérnök 0 nyelvismerettel? De én nem basztattalak ezzel.
    Cod-ból bannoltak? Érdekes, mert amúgy sem saját kulccsal játszottam és ott hagytam abba, hogy a dvd-m elrepedt a meghajtóban és nem volt kedven kletölteni winreinstall után. Te tényleg azt hiszed, mindent tudsz mindenkiről? Tényleg istennek képzeled magad?
    Gyuri most egy holland clanban van asszem, nem tudom ezt te honnan tudod jobban. A képek ahol bannolják őt azok szted közösségek? Pár hülye admin, aki úgy gondolta banolja.
    Az iwiw-es accomat évekkel ezelőtt írtam mellesleg és nagyrészt poénnak szántam, míg az emberes részben nagy igazság van, nézz magadra:


    Itt kötekedsz...újabb és újabb dolgokkal dobálsz meg minket, amire mi válaszolunk, de mi vagyunk bunkók. Én nem vágtam hozzád se megjegyzést a képeidről se az iwiw-es accodról, pedig nagyon tudtam volna. Nem oltogattalak le, próbáltam szót érteni veled, amire te csak röhögve szórtad hülyeségeidet. Kíváncsi vagyok az életben is így lebaszol mindenkit mindenért és utána addíg folytatod....látod...nem tudom meddíg, mert még mindíg nem hagytad abba...
  • zeoos
    #14555
    .................................................................
  • TweaX
    #14554
    ez az egyetlen dolog amit 43 évesen elértél hogy squadleader vagy? xD
  • TweaX
    #14553
    egyre nevetségesebb vagy lehet hogy téged a 0.5-ös k/d-del soha nem dobtak ki sehonnan mert csak javítottad az admin statját xD hát összetöröm a lelkivilágod...engem, és akik tudnak játszani eléggé azokat ki szokták bannolni public szerókról...még mindig nemtudod mi az az esl, és idézgetsz mások iwiw-jéből holott mi téged mint embert iwiwről egyszer nem szedtünk elő...(squadleader Attila xD)
    linket még mindig nem tudsz küldeni evenbalance.com-ról...de nembaj...betudjuk annak a próbálkozásaidat hogy inkompetens vagy elfogadható emberi kommunikációra, bár szeretem nézni ahogy égeted magad nyilvánosan, kérlek...folytasd
  • zeoos
    #14552
    Stanger! Szo szerint a sajat szavaiddal valaszolok, idezlek:
    "Magamról? pffff....
    Namármost...pedig de.
    Szeretek játszani(PC-n) meg aludni, me' jó, azé'!Szeretek hold'emezni is neten.
    Gyűlölöm az iskola bármely formáját, utálok tanulni,HF-et írni és nem bírom a konzolokat...
    Jameghát:
    Szeretem a kül. fantasy világokat (azért van bőven, amit nem), mint pl. StarWars, StarTrek,Stargate,The Lord of the Rings, Witcher...
    És persze utállom a német nyelvet.
    Namost, illik tudni, hogy én nagyon sok mindent tudok nagyon, de nagyon utálni, például az illemet, meg a higéniamániát, meg a sok napsütést, az értetlen hülye agymosott embereket. Utálok olvasni szépirodalmat (néha rávetemedek). Itthonülő vagyok.Utálom, ha fényképeznek. Sok kaját utálok, ezért valószínüsíthetően azokat meglehetős undorral fogyasztom el,... hanemha mégis.Utálok gyógyszert meg efféle szarokat szedni; orvosokat is utálom, me' mé' ne?. Szeretem a viharos ,hűvös sötét időjárást. Tudok rendes lenni, bunkó paraszt lenni, meg csendes is lenni (ez utóbbit nagyobb csoportokban alkalmazom). Amúgy meg antiszoc is vagyok...meg vannak undorító dolgaim is...,dehát ez van...undorodjál! Vannak még fura elveim is, de azokat hagyjuk...
    Vélményem az emberekről:
    Alapjában az ember egy egész jó és csodálatra méltó faj, valójában viszont ha a többséget nézzük (márpedig kénytelenek vagyunk) egy aszott szargombóc az egész (vmi kreatívat kellett írnom, bocs). Imádnak kötekedni, el vannak telve maguktól meg bigott szokásaiktól, meg önnön hülyeségeiktől...vagy csak pusztán hülyék, de az más eset "
    Mit fuzhetnek hozza tobbet?

    Gyurcika!
    Te pedig ne almodozz, valoban olyan vagy mint egy gennyes pattanas. Igaza van liquiventnek, minden csapat kidob magabol, csak olyan helyen talakoztam a neveddel ahol maximum regisztralni kell es mar tagnak is nevezheted magad (nevetseges). Raadasul Te magad teszel fel kepeket a netre, hogy hanyszor dobtak ki a jatekbol ... hovatovabb meg video is talahato a gagyi pontszerzeseidrol. Meg a CoD4-bol is kilettetek mindharman bannolva, pedig az pont egy eleg tolerans jatek az ilyen gyerekekkel szemben.
    Nem is szaporitom tovabb a szot es tenyleg mostantol levegok vagytok a szememben, hiaba is erolkodtok folyamatosan kifurodni a szarsagaitokbol.
    Pont. Vege. Finito. Semmik vagytok!
  • TweaX
    #14551
    xD minden közösség? a magyar pulic lamer klánokról beszélünk amelyeknek nem voltam, nem leszek és nem kívánok tagjukká válni? a ptd-t szerintem senki nem ócsárolta egyébként

    a hendrich ügyben a szart mindig ti kevertétek és kb 3 törénettel elő is álltatok a nagy anyázás után(de mi voltunk a bunkók ugye?)
  • A Stranger
    #14550
    Liq, bocs, nem akartam erre kitérni, de szégyelni nem fogom magam azért mert pb-n vagytok és ezt beírtam anno.
    Kedves hooopla úr ha nem lett volna tapintatlan akkor ezt a témát nem hozza fel ebben a fórumban, tudva milyen dolgokat hozhat fel=máskor jobban meggondolja mit ír.
  • A Stranger
    #14549
    Itt már senkinek nem kell semmiért kiállni. Ez nem erről szól. Mi szépen hadjuk, hadd szórja ránk újabbnál újabb dolgait, aztán ha nem értünk egyet, azt megírjuk többnyire kultúráltan, arra megint kapunk egy anyázást, és így tovább.

    Én pl. gyak. azt írtam le elsőnek neki, hogy ameddíg flame-el, addíg ne csodálkozzon, ha kap rá gyuritól választ.
    Erre kaptam egy pm-et, hogy az egész korosztályom dyslexiás meg analfabéta én meg süllyedjek el.
    Itt sem tudom ki sértegetett kit.
  • TweaX
    #14548
    senki nem kérte hogyszólj hozzánk...érdekesek az xfire mijeim? mko 1.5 éve nem létezik...mondani nagyokat meg könnyű amíg nem küldesz linkeket rólunk az evenbalance.com(prohardver?!)-ról...nevetséges kisfiús viselkedést produkálsz nekünk ismét...uncsii
  • liquivent
    #14547
    nem akartam edidg belefolyni a gyerekes játékotokba kedves exMKO tagok, de úgy látom, ha szorul a hurok, akkor mindig előjön a ptd mocskolása,
    most kéne ezt abbahagynotok, mert mindenki tudja miért nem szeret benneteket és azt hiszem ennyi elég is...
    érdekes még az is, hogy a nagy magyar utálatban mindig is csak a szart tudtátok keverni....mint azt most is és eddig is tettétek.
    talán nem véletlen, hogy minden közösség kivet benneteket magából....
    részemről ennyi a komment, nyugodtan lehet ócsárolni, válaszolni nem fogok, mert nem vagytok méltóak rá.
    én egyet kérek csak, hogy a szánalmasságotokból hagyjátok ki a klánomat!
  • TweaX
    #14546
    eh...én nem kértem őket hogy írjanak, ha írnak az az ő dolguk, másrészt én hooplához egy szót sem szóltam ő jött kioktatni...
  • A Stranger
    #14545
    Mko-ról mit olvastal omg ? XD Tudod hol van most magyarkolbasz, te szófosó? SWG-ben egy poén PA-t hívnak most így.
    PB-t meg hagyjuk, mert én alig játszok már olyan játékkal amit bp ellenőriz XDXD. (Ezzel csak a ptd-t fogod felhúzni, mert khmm...nekik volt egy incidensük a pb-vel.)(Nemmellesleg a pb-bans-on sem mi vagyunk.)
    (((Most komolyan, folyamatosan találsz ki dolgokat, amik nem igazak, bizonyíték semmi, csak azért hogy folytathasd a basztatást.)))
    Mi az, hogy nem ismeretlen már? Megnézted a nevét? Júúúj, nagyon kemény, most megmutattad neki :) . (Mi is tudjuk a tiedet, mégsem izélünk miatta.)
  • zeoos
    #14544
    Mit jelezzek? Ugy latszik folytatni akarjatok. Annyit azert megtettem, hogy utanatok neztem itt-ott ... es lass csodat, nem egy helyen felmerult mindharmotok neve a "punkbuster" cimszo mellekvizein.
    Gyurcimurci Xfie-s dolgai is erdekesek es a "magyarkolbasz" klanotokrol is szepeket olvastam mindenfele.
    Jobb, ha kussoltok verge ... meg a titokzatos pokerarc sem ismeretlen most mar (ha-ha-ha).
    Banom, hogy egyaltalan szoba elegyedtem a fajtatokkal
  • pokerarc 7
    #14543
    Érdemes...
    Voltunk ,de már kb senki sem bfezik... Ha játszunk is ketten-hárman (általában én meg gyuri) akkor sem MKO tag alatt, kb egy éve. Azóta megjártunk egy klánt, ő nem is egyet...
    Mondjuk hogy nekiestem hoooplanak az túlzás, próbáltam érvelni meg ilyesmi (nem tudom mennyi eredménnyel mert nemigazán jelzett vissza...)
  • raykrepsz
    #14542
    Baker egész szép teleregény alakul itt a fórumon, holnapra hozok kukoricát meg egy kólát mielőtt leülnék olvasni

    Amúgy az exMKO-ban voltatok még? Várható hogy felbukkan még egy nagy harcos? Csak, mert szépen nekiestetek 3-an Hooopla-nak, szerintem Gyuri már elég nagy ahhoz hogy kiálljon magáért
  • TweaX
    #14541
    én keresselek? lulz...fórumon is te kezdtél el kötekedni velem nem pedig fordítva...nem tehetek róla hogy paranoiás vagy és elkezded gyártani az összeesküvés elméleteket...
    *clap*...*clap*...*clap*
  • TweaX
    #14540
    csatlakozom xD
  • pokerarc 7
    #14539
    Vennék...
  • Carloska
    #14538
    manikűr - pedikűr készlet egy ezresért csak most !

    (tartós elem 4db egy százasért is van még) XDDXD

  • A Stranger
    #14537
    Hát ez nem volt semmi...grat az ilyen emberekhez. Még ekkora egy gyökeret...
    Remélem holnap megint elkezd kötekedni a helyesírásról, hogy aztán legyerekesezzen minket...ezt már cirkuszban kéne mutogatni (nem mintha ez nem lenne az). Ja hát és ne feledjük, hogy (ha van) a többi 818-as huszonéves (vagy az alatt) is megkapta a magáét...nagy tapsot a mesterneeeek *clap**clap**clap*...
    (nahmentem)
  • zeoos
    #14536
    Nem kell engem gyozkodnod, barmelyik nap megtalalhatsz a jatekban (reggeltol-estig) ... mutasd meg mester!
  • TweaX
    #14535
    xD látom fogalmad sincs mi az az ESL, firstking-gel eligha játszottam max. egy pár menetet...azt is talán ellene, szeretnél screenshotokat? kíváncsi vagyok abba mi magyaráznál bele (fogadjunk azt, hogy hencegni akarok)...
  • zeoos
    #14534
    A vegleteket korulbelul meg Raykrepsz koszontesenel befejeztem, azota csak ertelmetlen beszelgeteseket folytatok gyermeteg "harcostarsaimmal".

    Luzer, mert olyan dolgokat reklamalt meg az egesz tema elejen, amit normalis jatekos meg sem emlitene. Luzer, mert olyan linkeket dob fel az oldalra, ami semmit nem jelent. Luzer, mert az ilyen megemlitett statisztikakat is ugy szerzi, hogy a barataival egymasal szemben allnak, lelovoldozik egymast aztan rogton fel is huzza a masik es ezzel szorakoznak a pontok megszerzese erdekeben.
    Luzer, mert F1rsK1ng-el jatszva is csak az O seggeben bujkalva szerzi meg a "lepattanokat" (ha erted?)
    En megfigyelo modban voltam, amikor az a bizonyos CLANMOD-os WAR-ozas tortent ... lattam a hatalmas produkciot!

    Nos mara befejezem ezt a magasroptu beszelgetest, mert megyek szundikalni.


  • A Stranger
    #14533
    Most ez hogy jött ide?
    Kit érdekel a nemm nem? Én nem nézem a helyesírást neten, nem érdemes, azoknak a reszortja akik már abszolúte nem tudnak másba belekötni.

    Most ez is hogy jött ide? (Mr. Random)
    Luzer? miért luzer? írd le, hadd tujuk, mert a kommentből ez nagyon nem következik, sőt pont az ellenkezője.

    (Hjahj...milesszitt...végülis az sgfórum amúgy is híres erről XD , felőlem meg jöhet...kíváncsi vagyok a végletekre.)
  • zeoos
    #14532
    Igen elismerem, a nemm szo helyesen: nem

    14531-re: mit szeretnel hallani? Luzer vagy a jatekban.