16212
Battlefield 2142
  • Ribizlee
    #14651
    "A 20 alatti gunshipezés tiltása tök jó, csak volt olyan, hogy az egyik házigatda megjegyezte, hogy neki lehet."
    csak nem a papo vagy talan vmi tigris bigris?:O
  • tomonor
    #14650
    nem.
  • Szoki333
    #14649
    Ugye már nem lehet pod surfingezni az 1.5 ben?
  • darkman1
    #14648
    van ott más hiba is, de kösz:)
  • tomonor
    #14647
    valahogy az egész battlefield 2142 játékban csak 1 db normális angol szerver van, amely elírás nélkül írja ki a szabályokat, szal nem csodálkozom rajta.
  • CopyKing92
    #14646
    hiba: No UNDER!!! UNDER nem Over... 20 player ti azt írtátok 20 játékos felett nincs gunship :D:D
  • raykrepsz
    #14645
    Azt mindenki aláírja, hogy a PTD szerveren az admin klán diktál! Kár vitatkozni a szabályokon, a saját szerveren olyan szabályokat hoznak amit Ők szeretnének, ez így teljesen jogos. Az pedig, hogy nekünk játékosoknam mi tetszik vagy mi nem az tök egyéni.

    Esetleg a PTD honlapon nem lehetne egy szerver működési ütemet felrakni? Pl csütörtök és vasárnap mixed mapok 18-22 óra között akár jelentkezéssel vagy anélkül. Ha ezeket a kvázi nyílt napokat az aktív magyar klánoknak beharangoznánk 10-15 ember tuti mindig meglenne, maradna, ha pedig annyi van akkor újak mindig érkeznek is.
  • RoboGoD
    #14644
    Ebben a listában nincs is benne az APM! Vagy megin vak vagyok? Amúgy pont ezt írtam én is, hogy itt normális szabályok vannak. Az RDX camp senkinek sem hiányzik, nem mintha az RDX felszedésére nem adna módot a játék. A 20 alatti gunshipezés tiltása tök jó, csak volt olyan, hogy az egyik házigatda megjegyezte, hogy neki lehet. Ne kérdezd ki volt, nem emléxem.
  • liquivent
    #14643
    azt gondolom, hogy lehet 'hőbörögni' :) a két év alatt már sok nemtetszést hallottunk, de kiváncsi lennék, hogy más hogyan üzemeltetne szervert, mert ha egy dolgot tiltunk, az a másiknak nem tetszik, ha más dolgot tiltunk, az az egyiknek nem tetszik. nem lehet igazságot tenni.
    ezért próbáljuk valamennyire saját szájíz szerint hozni a szabályokat.
    de ugyanakkor azt is figyelembe vesszük, hogy mire van igény.
    pl soxor volt olyan, hogy mondták emberek, ne csak suez only legyen.
    persze, átállítottunk a szervert, nem működött.
    kb. 10 profil van létrehozva, már minden variáció ki lett próbálva, de sajnos egyik sem működik, mert elmennek az emberek, egyedül akkor működőképes a szerver, ha suez only -n megy. így nem mennek el az emberek.
    mi is unjuk már ezt a térképet, de ha így megy, akkor ez lesz.
    profil1: mixed mód...minden térkép - titán / conquest felváltva
    profil2: northern strike pályák - assault lines / titán felváltva
    profil3: conquest - csak conquest pályák
    profil4: titán pályák - az összes titán pálya
    profil5: titán pályák - a nagy térképek nélkül (shuhia, tampa)
    profil6: suez only - azt hiszem ezt tudjátok
    profil7: warserver - ez a warokhoz, saját használatra
    profil8: camp gibraltar only - gibraltar infantry
    profil9: gibraltar/suez only - infantry/titan felváltva
    profil10: gibraltar/cerbere - infantry only
    profil11: clanmod
    profil12: conflict2142 mod

    szóval láthatjátok, mind pályák, mind szabályok tekintetében mi megpróbálunk mindent, de igazságot tenni nem lehet, mindig lesz olyan ember, akinek nem tetszik valami.
    pl. a gunshipezést is azért tiltjuk mostmár 20 fő alatt, mert jön egy jó gunshipes és kiürití a nehezen beindított szervert, azt hiszem érthető a mi álláspontunk is....nem azért fizetjük, hogy álljon, hanem, hogy menjen és jöjjenek az emberek...és játsszanak rajta a szabályok betartásával.
    persze, pl. tiltjuk az rdx kempet, viszont nem tiltjuk a gránátos folyosó védést és a bogyókat a titánpajzson, igaz gusztustalan, de nem tiltjuk.
    de még sorolhatnám naphosszat az érveket-ellenérveket.
    csak arra lennék kiváncsi...hogy más hogyan üzemeltetne úgy szervert, hogy az működjön is és megfeleljen mindenkinek...mondjuk a lehetőség adott....mégsincs más jelentkező...így kéretik betartani a meghozott szabályokat, amiket kitaláltunk. azt hiszem nem annyira vészesek.
  • RoboGoD
    #14642
    Szerencsére a PTD-n lehet RDX autózni is. Mellesleg az APM mellé ha berakod a sotit, akkor ügyi vagy. Olyan is van, hogy nem lőhetsz le ellenfelet, lásd kés szerver. De ha a lelövést nem is tiltják, a megölést igen bizonyos módokon, az meg számomra majdnem ugyanaz. A golyó a titán pajzson köcsögség, de megjegyezném, hogy arra is van megoldás. Felmész és leszeded. A bogyót is, meg a köcsögöt is, aki rakosgatja. Vagy felmegy az egyik társad segíteni, ettől csapatjáték. Az is igaz, hogy a szerver bérlője a főnök, de ha sok olyan szabályt csinál valaki, amit nem szeretnek, akkor nem lesz kit rendszabályozni. A csíter köcsögök ellen meg a szabály semmit nem ér. Pont a múltkor egy külföldi csíter szabadult be a PTD szeróra, aimbot+falonátnézés minden volt, de admin nem, ezért tök jól érezte magát. Ja, de tök rendes volt, mert nem RDX campelt. Szóval szerintem minden amit lehet, azt lehet, mert mindenre megvan a megoldás. Pl a titán belsejében a sotisok ellen tök jó az eldugdosott APM, mert sotizni csak futkosva lehet, mert lassan jó célpont messziről és könnyebben ki is szúrják (meg le is). Csak a csalást, a bug és glitch használatot tiltanám. (meg Slowhandot sotival és gunshippel )
  • TweaX
    #14641
    egyébként nemtudom miért kell ezért sírni...nemhiszem hogy akárhol is tiltva lenne a shotgunodat...(azmeg jogos hogy ne hajigálj bogyókat a titánshieldre vagy ne dzsihádkocsikázz szerintem)

    a szeróért az adminok fizetnek ezért joggal szabják meg mit csinálhatsz és mit nem...és olyat még nem láttam hogy nem foglalhatsz cp-t vagy silót, vagy hogy ne lőhetsz le ellenfelet
  • Carloska
    #14640
    és ha szop a szomszéd nő akkor robban a titán lol
  • RoboGoD
    #14639
    Jóvanna, mos vettem észre... Csak azért rágtam be, mert mostanában mindenki át akarja írni a játékot. Új game lenne, neve: BF SIMS: ha 3x megsimogatod a szomszéd buksiját, akkor a kertjében elfoglalhatod a zászlót. Ez nem neked szól Liq.
  • liquivent
    #14638
    ez a kiírás kb amióta működik a szerver, (2 éve) ki van írva. :)
    persze senki sem tartja be és nem is foglalkozunk ezzel. :)
    nem kell mindenből ügyet csinálni
  • RoboGoD
    #14637
    Most olvasom a PTD szerón, hogy NO APM at flags. Ez most komoly? Ez az egész NO ****** dolog olyan mintha a SIMSben lenne NO sz@rás, meg NO evés, stb. És itt most nem a PTD szeróra gondolok, hanem általában. De eddig a PTD szerón azért ésszerű tiltások voltak. (Pl. SIMS: NO sz@rdobálás.) Miért gáz az APM a zászlóknál?
  • zeoos
    #14636
    ITT TART A DOLOG :( ... de valojaban a kutya nem foglalkozik vele (privat velemenyem szerint teljesen felesleges is) ... beallitasoknal/telepitesnel segitsegedre van a magyarnyelvu kezelesi kezikonyv ... amire meg esetleg szukseged lehet azt siman kiszotarazhatod ... egyebekben rengeteg leirast talalhatsz a neten ... DE KOMPLETT MAGYAROSITAS NINCS.
  • tams073
    #14635
    Sziasztok
    Battlefield2142 magyarositás létezik valahol és merre hogy kell feltelepiteni?
    Köszönöm
  • raykrepsz
    #14634
  • RoboGoD
    #14633
    Téged tisztellek, csak ezért nem mondom, hogy: a SIMS-ben nincs soti, se Voss, se APM, se RDX, se bogyó, se ÉN...
  • raykrepsz
    #14632
    "Lehet nemkéne n00boskodni a sotival?" De jó is lenne egy soti nélküli világ...
  • darkman1
    #14631
    Több hely is van ahol átlő, pölö ha 2es konzolnál mész be alul..bejucc a titánba, ott jobbra rögtön van két három doboz. Ha a sentry a 2es konzol folyosóján van, minden további nélkül átlő a dobozon...
    A legjobb ebbe, h mivel télleg mindig rángatja az embert a sentry, észre sem veszi h elkezd sebezni.
    Ráadásul az a szr imádja a supportosokat, mindig átáll rájuk/ránk. Lehet nemkéne n00boskodni a sotival?
  • TweaX
    #14630
    ez az xfire avatarom, hess!
  • TweaX
    #14629
    sentrygun hax!
  • Szoki333
    #14628
    Legjobb: itt a fotó
  • RoboGoD
    #14627
    De szerintem nem sebez, csak "lökdös".
  • darkman1
    #14626
    Többnyire nem, de pölö silókon és a titánon belül elég sok helyen átlő...
  • zeoos
    #14625
    Akartam is mar kerdezni, hogy lenne-e valaki: akit ha feldobok elvinne a balhet, a verdijat termeszetesen elriszteljuk baratiasan ?
    Persze a penz kisebbik felen tul teljes ellatasban -, komplett kiszolgalasban reszesulne es meg a ruhazkodason sem kellene agyalni egy jo ideig !
  • TweaX
    #14624
    fröccsenősebzés rofl :P de a sentry csak úgy látszik hogy átló a világmindenségen, valójában nem sebez
  • tomonor
    #14623
    o.o
  • Carloska
    #14622
  • darkman1
    #14621
    Világbéke!

    "kozelebb pedig nem tudott jonni, mert lebogyoztam a kornyeket" ...nem írtad le ugyan, h mivel öltek meg, de gyanítom h tankkal vagy APCvel. Sztem teis tapasztaltad már, h ezekkel nem kell pontosan célozni, mert "fröccsenősebzése" (szép magyar szó) van. Elég csak a közelbe lőni, h meghaljon az ellen.
    Egyébként a sentry gun tipikusan olyan fegyver, ami átlő eccerre falon, konténeren, dobozon is...
  • TweaX
    #14620
    értem, oké, csak úgy értettem hogy klántársamról volt szó, nem kötekedni akartam
  • zeoos
    #14619
    Mar egy ideje a fal es egy oszlop sarkaban guggoltam (tudtam, hogy ott az ellen, O is tudta az ottletemet ... valoszinuleg nem akarta eleinte felfedni falatlovo kepesseget, de vegul is megunta a varakozast ... kozelebb pedig nem tudott jonni, mert lebogyoztam a kornyeket) ... kvazi semmim nem logott at a texturan es a ping tavolsag sem indokolja a dolgot, de tenyleg hagyjuk.
    Engem mar az ilyen es ehhez hasonlo dolgok nem erdekelnek, nem is idegesitem magam ... egyszeruen kilepek es kesz. Persze kozben nem ertem, hogy mi ertelme igy egy jateknak? De ez csak egy koltoi kerdes.
    Meg egyszer mondom: jelen esetben nem Veled volt problemam!
  • TweaX
    #14618
    de...lusta vagyok veszekedni
  • TweaX
    #14617
    mondjuk...elég régóta játszol ahhoz hogy tudd hogy vékony falakon átlóghata lábad vagy a fejed ha épp az van közelebb, ha pedig falhoz mész és utána halsz meg az a ping, mert amikor te a fal mögé érsz akkor a hitboxod egy részét még nem védi a fal
  • TweaX
    #14616
    eh...igen láttam hogy felnéztél a szeróra, én nagy mapokon csak gunshipezni szeretek, melyik társam lőtt át falon?
  • Bogdogege
    #14615
    A Battlefield 3 videó az kamú :America's Army3

    Ha a Vietnam tetszet akkor a 1943 is fog, igaz itt nem fogsz The Beach Boys-t hallgatni a tankból.

  • RoboGoD
    #14614
    Érdekes, nekem pont a Vietnam nem jött be. Minden más rész, kieg, stb. megvan ertedetiben.
  • raykrepsz
    #14613
    Basszus...
  • zeoos
    #14612
    Minden harag es tenyleg veszekedesmentesen ma vegre osszefutottam veled Gyuree. Orultem a lehetosegnek, hogy vegre szemtol szembe megkuzdhetunk, de egyreszt a gunship ellen soretessel nem sok eselyem volt, masreszrol pedig amikor falon keresztul szitava lott a tarsad ... egyszeruen kileptem.
    Senkivel nem vitatkozom es senkire nem kiabalok kigyot-bekat, de mivel nem ma kezdtem es egesz jol atlatok a szitan ... inkabb varom a legkozelebbi (tiszta) alkalmat.