16212
Battlefield 2142
  • liquivent
    #16132
    azóta csinálja....
  • bakvarnyu
    #16131
    Ez biztos, hogy a patch hibája?
  • liquivent
    #16130
    Jó nagy fos ez az új patch...tegnap felmentem játszani kicsit, de akármilyen szerverre is mentem, 30-as ping mellett úgy szaggatott, hogy lőni sem tudtam..
  • Alien69
    #16129
    Magyarul leírva. :-)
  • raykrepsz
    #16128
    Az NS-en kívül van még benne 2 új map: Strike at Karkand 2142 és az Operation Blue Pearl
  • Alien69
    #16127
    Bakker, 2 giga! Yo yo, értem én, benne van a Northern Strike FREE, meg valami map?
  • buddabudda
    #16126
    Vannak még csodák.
    1.51 patch
  • Kovács Erix
    #16125
    Akk lehet megveszem..:D
  • fighter111
    #16124
    Nem eredetihez nem tudok hozzászólni, talán annyit hogy tedd fel a patch-eket, vagy csak az 1.5-öt, ennyit tudok mondani. Amúgy 2000 Ft, nem nagy ár, és neten is tudnál játszani.
  • Kovács Erix
    #16123
    Dehogy van az..:D
    De már régebben játszottam így..akkor meg jó volt..:S
    Mit tudok tenni elenne hogy jó legyen?
    Mert bátyámal LAN-ba akarunk játszani
  • fighter111
    #16122
    Érvénytelen a CD kulcsod. Eredeti játékod van?
  • Kovács Erix
    #16121
    Rámegyek de amikor megcsinálom akkor az írja ki hogy valami CD key invalided az mit jelent?
  • fighter111
    #16120
    Csak rá kell menni a "Create New Account"-ra.
  • Kovács Erix
    #16119
    Üdv
    Valaki segítene abba hogy az elején mikor belelépek a játékba akkor kér egy felhasználó nevet meg jelszót ezt hogy na kel megcsinálni hogy tudjak vele játszani?
    Köszönöm!!!
  • raykrepsz
    #16118
    Egy este nosztalgia csak belefér
  • AdambanHun
    #16117
    nofene
  • raykrepsz
    #16116
    Battlefield 2142 GameNight
  • fighter111
    #16115
    Végülis már mindet próbáltam. Szóval most semmit se csináltam, de most megint jó, lehet, hogy múltkor valami a nettel volt...
    Köszi szépen!
  • liquivent
    #16114
    Idézet a weblapunkról....próbáld meg ezt...


    - A leggyakoribb hiba az szokott lenni, hogy a két processz közül valamelyik vagy egyik sem indul el. Ez elég egyszerűen orvosalhatjuk. A Start/Futtatás-ba írjuk be services.msc, A feljövő Szolgáltatások ablakban keressük meg a két proceszt: Lépjünk be a tulajdonságaiba és az indítást tegyük automatá-ra. Figyelem! A PnkBstrB csak akkor jelenik meg ha fut a játék! Jó esetben ezzel a pb gondunk megoldódik.

    - A másik ami gyakran előfordul, hogy játék közben a PnkBstrB leáll. Ilyenkor bejön az asztal, ahol igazából sokat nem tudunk tenni, mint nyugtázzuk a leállást. Nekem mostanában sajnos sűrűn előfordul. A legjobb, ha ilyenkor az egész játékot ujraindítjuk, mert nagy eséllyel úgyis
    kilép PB hibával. Erre még nem találtam megoldást.

    - Időnként minden harc ellenére le kell gyalulni az egész pb-t. Ehhez használjuk a pbvsc progit.( http://punkbuster.com/downloads/pbsvc/pbsvc.exe)
  • fighter111
    #16113
    bocsi...
  • fighter111
    #16112
    Na ez hosszú lesz de biztosra akarok menni:
    Starting PunkBuster Service Tests (v0.990) (01/23/11 18:49:59)
    Checking OS
    Windows XP (build 2600, Szervizcsomag 3) 32-bit
    Checking PnkBstrA service status RUNNING
    Checking PnkBstrA Version OK (1033)
    Extracting "PnkBstrB.exe" to:
    "C:\Documents and Settings\Csabi\Application Data\PnkBstrB.exe"
    OK
    Checking firewall settings OFF
    Checking if PnkBstrB is running RUNNING
    Manually stopping PnkBstrB STOPPED
    Getting port for PnkBstrA OK (44301)
    Opening socket for packet send OK
    Sending version packet to PnkBstrA SENT
    Receiving version from PnkBstrA OK
    Received 6 bytes from 127.0.0.1:44301
    Response = 10719 (ms) Version = v1033
    Getting PnkBstrB install instance OK
    Sending start packet to PnkBstrA SENT
    Waiting for packet from PnkBstrA OK
    Received 3 bytes from 127.0.0.1:44301
    Response = 15344 (ms) PnkBstrB DID NOT start.
    Load FAILED.
    PnkBstrA.log: pplication Data\PnkBstrB.exe does not contain a valid certificate; Load denied.

    Watching for PnkBstrB instance change (3)

    Gondolom az utolsó lehet a probléma, de gondoltam berakom az egészet...
  • Carloska
    #16111


    http://www.evenbalance.com/downloads/pbsvc/pbsvc.exe

    ott van a gomb test service kifogja írni ha hibás a punkbuster
  • Auren
    #16110
    Az 1 dolog, hogy telepíted, de kézi frissítést toltál a pb-nek? Mert nekem automatába nem akart frissülni, kiírta, hogy frissít, töltögetett, de nem lett jó.
  • Majesty
    #16109
    Én azt a punkbastert használom amit itt linkeltekbe és nincs vele gondom csak játék közben 10mp kiirja hogy problema van a kapcsolatal.A titán modban van 5 rakéta silo azokat kell elfoglalni mint a zászlonál 2 percenkét lö egyet.Van mind két csapatnak 1 nagy lebegó bázisa amit ha lemegy a pajzs 4 konzolt kell védeni meg a végén a generator.Kúlőnben vesztetél.
  • fighter111
    #16108
    KEDVENC JÁTÉKOM...is lehetne, ha felengedne végre egy szerverre
    Eddig felengedett legalább egyre, de most már oda sem, csak kidob a menübe a kiváló magyarázattal szolgáló PUNKBUSTER felirattal és nincs info, hogy mi is a baja, csak úgy unatkozott gondolom. Ja meg még azt se tudom milyen a titán mód mivel egy titános szerverre se enged fel...Meg aztán itt van az is, hogy mindig mikor elindítom a játékot telepíthetem újra a pb-t, hogy ne írja ki azt a "pb heartbeat stopped" hülyeséget...
  • Majesty
    #16107
    Szerintem még most is sokan játszák.
  • fighter111
    #16106
    Nem tudom, nekem tetszik...Te szakértő vagy a játékban?
  • Carloska
    #16105
    elavult játék sajnos kevés játékossal szar lagos serverekel
  • fighter111
    #16104
    Én még csak most kezdtem el :)
  • Carloska
    #16103
    felesleges kiadni egy patchet egy 2006os játékhoz pár embert érdekel itis csak szvsz ez a játék már meghalt! 2006-2010 között mentek itt a mókák akkor volt élet is mamár siralomház
  • hardX
    #16102
    De az is ranked. (a töltésnél mindig ott van hogy: Welcome to a multiplay.co.uk offical battlefield 2142 server)
  • Majesty
    #16101
    Köszi a választ.A server listánál amikor ki irja hogy pl 34/60 (15) akkor ami a záro jelben van szám mit jelent?
  • fighter111
    #16100
    Heló!
    Én úgy tudom a 1.51 béta patchben benne van az is, ha kijön a teljes akkor szedd le szerintem, addig már nem érdemes megvenni...Amúgy úgy tudom igen, meg kell venni külön...
  • Majesty
    #16099
    A Northen Strikeot külön meg kell venni?
  • Majesty
    #16098
    Az én nternetem is wifis és olyan 50 60 ping szokot lenni
  • raykrepsz
    #16097
    Szerintem az 1.51-es szerverek még nem ranked módba futnak, így a játék közben megszerzett pontokat és unlock-okat nem is írja a karakteredhez (szerintem, de lehet nemígy van). A karaktered adatait nem a Te gépeden tároja a játék, hanem az EA központi szerveren. Így, ha újra raksz mindent és bejelentkezel a játékba, azokat a paramétereket kapod vissza amit az utolsó játék után felítak neked.
  • hardX
    #16096
    Kösz. De hogyha uninstalálom akkormilesz azokkalz unlockokal amit a northern stre tett lehetővés már unlockoltam? Mer a sniper decoy és a bővitett assault rocket és shotgán tár a mégis csak 2 unlock és nem szeretném elveszteni. ha újrarakom meg maradnak?
  • raykrepsz
    #16095
    Ja és sajna a magyar PTD-s szerver már nem üzemel :(
  • raykrepsz
    #16094
    Kár volt felrakni a az 1.51-es bétat...
    A játékkal csak azonos verzióval játszhatsz, tehát ha nálad 1.51-es van, akkor már nem mehetsz vissza az 1.50-es szerverekre. Nem célszerű a bétat felrakni, érdemes kivárni amíg végleges lesz a patch, mert akkor szinte mindenki frissíti (játékosok és szerverek). A pinged azért nagy, mert az az pár szerver ami 1.51-el megy az valszeg Amerikába van és a távolság nem tesz jót a pingnek :)
    Sajna visszafelé nem lehet pachelni, ezért szerintem uninstald a játékot, majd rakd fel újra az 1.50-es patch-el és minden a régi lesz
  • napfia
    #16093
    próbáld itt:

    http://prohardver.hu/tema/battlefield_2142/friss.html