16212
Battlefield 2142
  • Morphin
    #14731
    Hali!
    Olyan gondom van,hogy csináltam egy új katonát,de egy adott szintnél nem lép tovább...azthiszem 330pontja van és 200nál kellett volna uppolnia.Gondoltam hagyom,és majd ma,de ma sincs semmi változás...másik karakterrel elkezdtem nyomni,és egy elég jó kör volt gondoltam annyi érmet nyertem hogy tuti uppolok mire vége...12xx pontom lett a kör után, és 1050 kell a szinthez (Lance Corporal Gold azthiszem)...természetesen eredeti a játék,próbálgattam ki-be loginolni de semmi...valakinek fordult már elő ilyesmi?
  • TweaX
    #14730
    jah...ismét neked estünk, szétanyáztunk és sértegettünk, mint mindig ugyebár
    de az nem nevetséges hogy valakit azért ugatunk le mert pilummal emberekre lő, mi vagyunk megint a szemetek...főleg én mert megkérdezem hogy az miért etikátlan...és akkor most elsüllyedek a puhapöcsömmel együtt hogy szerintem ebbe belekötni nevetséges
  • pokerarc 7
    #14729
    látom te mindenen nagyon felkapod magad
    amúgy meg tudjuk mi az a clanmod ;)
  • A Stranger
    #14728
    XD Ja most sem én írtam 100000 szitokszót a kommentembe hanem te de hagyjuk...
  • raykrepsz
    #14727
    A szervezés és lebonyolítás még nem végleges. Egyenlőre csak az a fix, hogy megszerverrük. Ha valakinek épkézláb javaslata van a lebonyolítással azt természetesen meghallgatjuk. Az első hazai 2142 bajnokság szerintem egyenes kieséses szakaszban 1 hétvégén kerül lebonyolításra, a második -mert remélem lesz az is és nem veszünk össze az első eredményén :D- már lehet csoportmeccses, több játékossal, gépekkel, stb.
  • raykrepsz
    #14726
    Különben én is röhögök, ha pilummal lőnek le... Nem hétköznapi dolog
  • JohnConnor
    #14725
    Én azt hiszem, hogy egy klán több csapatot is indíthat.. illetve verbuválódhatnak csapatok "mint klán" gondolom ez attól függ hányan jelentkeznek.
    ui: nálunk szerintem az összes aktív ember és néhányan az ütközetben eltűntek közül....
  • liquivent
    #14724
    milyen klántaggal neveztek?
    MKO? :)
  • zeoos
    #14723
    AAAAA!!!! Megjottek .... dogszagot ereznek hiena "barataim" .... (nem baj azert volt par nyugalmas nap amig nem hallottunk Rolatok > "puhapocsok"!) .... azert tenyleg erdekes, hogy ahol valamilyen ellentetet szimatoltok egy beszelgetesben, Ti egybol (es egyszerre) megjelentek. (falkaszellem) Aztan kesobb majd megint kitalaljatok, hogy en kezdtem a veszekedest . Haha!
    De mivel tudhato, hogy bugrisok vagytok ... igy hat ebben az esetben most tenyleg nem folyok bele ebbe a kialakulni latszo szemetkedesbe. Nezzetek inkabb utana az etika szo ertelmenek es talan nem hulyen fogtok meghalni (amit azert eleg erosen ketlek).
    De jo, hogy megjottetek ... en mar megyek is. Jo szorakozast KISPOCSOK! .... majd szoljatok ha befejeztetek

    Par dologra azert keszuljetek fel a WAR-ozas kapcsan: nincs jarmu, csak alapfegyverek vannak ... es ki lesztek hajigalva ha baromkodtok
  • pokerarc 7
    #14722
    én direkt emberekre szoktam :)
  • TweaX
    #14721
    most tényleg sikerült azon összeveszni hogy szoki pilummal lő embereket? Mármint...amivel még kell tudni célozni az a pilum és a baur...
    de az...hogy esetleg a shotgunozás és a pk rakéta kempelés nem rontja el a "komolyabb" játékosok kedvét...pont ha pilummal lőnek le azon röhögsz egy jót és teszed túl magad rajta...
  • A Stranger
    #14720
    Ergo, ha pilummal ölsz etikátlan vagy, mint én (én barom is idióta is vagyok, te az még nem lehetsz, mert az a következő szint) és nem mehetsz horgászni meg hunterezni...hoplának mindíg igaza van, vigyázzáá
    (((Most Hooopla rá fog szívódni a fejemre megint és megeszi az agyam....megint...és megteheti, mert megteheti...és valóban...)))
    p.s.:És lehet, hogy te kavarod a szart, de lehet hogy én...lehet....
  • pokerarc 7
    #14719
    ha tényleg lesz mennénk :)
  • zeoos
    #14718
    Szived joga! Egyebekben a tema nem erdemel tobb erofeszitest (pont) ... de azt hiszem nem szivesen lennek a szomszedod
  • lammaer
    #14717
    Tulspilazod az egeszet :)
    A loszer sosem kerdes, amig meg ott matatok a fegyverek kozott, siman kivegeznek. Teleportalni meg nem szoktam, hogy agyonszurjam a raksi lotavolsagaban levo ellenfeleket.
    Amikor kezemben a raketaveto mert eppen vadaszok valami jarmure, es celkeresztbe kerul egy gyalog, lelkiismeret furdalas nelkul adok neki (mitol lenne. Etikatlan? Haggyal mar). Loszer nem tetel, mindenki szorja mint az okor az ammo boxokat, jut az utba kerulo tanknak is.
  • zeoos
    #14716
    *818* John Connor. tagunk "gyermeke" ... szerzoi joggal vedve!!!
    Don't Copy
  • Ben007
    #14715
    hol lehet ilyen dogtagot kapni?
  • zeoos
    #14714

    (azert az Airsoft Gun nem annyira fegyver) ... en Husy 20-ast hordok a gatyamban
  • zeoos
    #14713

    UJDONSAG - NEWS - BALITA - NOUVELLES - NOTICIAS - ειδήσεις - 新聞



    A klánunk szervezésében hamarosan megrendezésre kerül az első Magyar war bajnokság.
    Az esemény első körében a magyar Battlefield 2142 klánok nevezhetnek majd. De elképzelhető a későbbiekben hogy nemzetközivé alakuljon ez a bajnokság.
    A pontos szabályrendszer még kialakítás alatt van. A bajnokság egy hétvégén fog lezajlani, várhatóan szeptember utolsó, esetleg október első hétvégéinek valamelyikén lesz megtartva.

    Amit eddig tudni lehet:


  • Nothing117
    #14712
    ilyen kultúrált embereket mint a lépegeőst legutóbb aliens vs predator 2 multijában láttam ott 50 %a az embereknek ilyen volt ha látta hogy nem mozogtál akkor akkor gondolta hogy üzenetet írsz és addig nem lőtt le ha több ember is játszott akkor keresett más prédát persze volt sok hülye is
  • Szoki333
    #14711
    Kedves Hooopla!
    1. Nem járok kocsmába
    2. Igazad van, szoktam tartani magamnál fegyvert(glock 19)
    3. Igazából nem tudom, hogy miért van nálam, mivel thaiboxoltam 7 évig és mellette önvédelmi sportot is csináltam.. és itt nem a kibaszott karatéra gondolok..
    4. VALÓSZÍNŰLEG TE JOBBAN JÁTSZOL MINT ÉN, de én ezt próbálom egy kiegyensúlyozni egy ESP hackkel(tudom mit gondoltok, nem kell anyázni..)


    És igazából ez a hősies, amikor valaki bevallja, hogy vannak nála jobb játékosok...... Ennyit erről, téma lezárva..
  • Nothing117
    #14710
    tegnap találkoztam 1 olyan tapasztalt egyénnel a játékban akit kb 10 szer lőttem le ugyanott és mind a 10 szer gépfegyerrel akart kilőni a lépegetőből XD nem tudom mit várt talán hogy a röhögéstől halok meg utoljára szépen kiszáltam a lépegetőből odamentem és megkéseltem
    Biohazardgirl volt a neve hát ez a játék nem csajoknak való jó hogy nem késsel akart kihámozni belőle
  • raykrepsz
    #14709
    Mint tudjuk soti nem sebzi a helit, a pilum viszont az ember eléggé...
  • zeoos
    #14708
    Mondjuk az erdekes lenne:
    ha a "bogyo" beelesedne az emberre, az APM szetszaggatna a lanctalpat es a sentrygun tesztaszurot csinalna a robotbol
    ... (es a farok csovalna a kutyat) ... meg szerencse, hogy ezeket csak mi magunk telepitjuk, de a mukodese mar automatikus
  • zeoos
    #14707
    ... shotgunnal pedig gunship ellen, hatha szivrohamot kap a pilota ...

    Mindenesetre en megmaradok abban a rossz szokasomban, hogy a gyalogsagi fegyvereket emberek ellen fogom hasznalni, a gepek ellenit pedig pancelozott jarmure. APM-et gyalogosra, RDX-et gepre.
  • raykrepsz
    #14706
    Pilummal és a többi tankelhárító rakétával tényleg lehet gyalogosra lőni. A találati pontosság nálam kb 15-20 % körül van, ami nem túl jó, de hát ez van. Viszont a földi ágyúból gyalogosra lőni nagyobb távolságból kurva jó... Ott sincs "könnyű" sérült
  • zeoos
    #14705
    Szoki333!
    Remelem nem kezdodik el egy ertelmetlen veszekedes, de szeretnem megkerdezni (es ezzel talan ra is mutatok, hogy en mikent fogom fel a dolgokat) :
    - a jogban, miert teged itelnek el ha egy kocsmaban bevernek egyet a kepedbe, erre Te mondjuk fegyvert rantasz es igy veszel elegtetelt a serelmeden?
    - avagy arra tudsz magyarazatot adni, hogy a sportban miert vannak korosztalyok, sulycsoportok?
    - miert nem az a dicsoseg ha tobbezer torok elfoglalt egy vegvarat, hanem inkabb pont az ha parszaz vedo tartotta magat az utolso emberig?
    Persze konnyu erre ravagni, hogy ez csak egy jatek! Nem is ezt vitatom. Csak tudod alapvetoen kellene lennie az emberekben amolyan moralis erzes, mondhatni etikus viselkedesi forma ami ha lenne, egy kicsit kerekebb lenne a vilag.
  • zeoos
    #14704
    Elnezesedet kerem, semmi szandekom nem volt megbantani hab lelkedet csak mint Te, en is leirtam a sajat velemenyem. Amugy pedig a pilumos dolog eredetileg a gepek nelkuli palya kapcsan merult fel.
    Termeszetesen mindenki mashogy jatszik de azert ne felejtsd el, hogy nem sztori modrol van szo es nem a szoftver ellen jatszol, igy hat az idetlen viselkedessel ellehet rontani mas esetleg komolyabb felfogasu jatekostarsad szorakozasat.
    Es most lass csodat: velem mar elofordult, hogy gyalogoskent szembekerultem egy lepegetovel aki nem szetlotte a seggem, hanem a lovegtorony mozgatasaval jelezte, hogy huzzak a fenebe. Meglepoen kulturalt viselkedes volt!!! Tiszteletremeltobb mint azok a tankos baromarcok akik a tabor-ok kulso teruleten letanyaznak es belovoldoznek az eppen eledo emberekre.
    Amugy pedig egy-egy beszelgetesben adok-kapok modon megy a szovegeles. Ha a jatekban a "mindenki mashogy" elvet vallod, akkor egy forumban miert nem fogadod el, hogy nekem mas a velemenyem?
  • Szoki333
    #14703
    Nem kell kötözködni.. Mindenki máshogy játszik, emiatt nem vagyunk botok ;) Nem értem, hogy miért kell belekötnöd abba, hogy ki mivel lövöldözik.. Aki pilummal is tud lőni, az miért ne tehetné?!
  • zeoos
    #14702
    Van egy jatek: The Hunter ... ez egy amolyan etikus vadaszjatek, amiben peldaul kapsz egy elmarasztalo uzenetet, ha tavcsovessel lossz szarra egy madarat, vagy messzirol soretessel sebzel meg egy szarvast/ozet.
    Megteheted mert mindegyik fegyver a rendelkezesedre all, de megiteles szempontjabol igen csak durung megoldasnak itelik meg.
    Es milyen igazuk van!

    Csak ugy mint a valos eletben akar a horgaszatban, ahol tiltott dolog a gereblyezes ... pedig megteheted, mert van felszerelesed ra, de valahogy meg sem illo.

    Talan erre alakult ki a mondas is: "nem illik ajtostul rontani a hazba" ... lehet-lehet, csak kicsit furan nezz ki.
  • zeoos
    #14701
    Valoban!? Csak mar a kommentedben is tul sok a HA, ami egy kicsit bizonytalansagra utal:
    - "ha a kezedben van"
    - "ha eltalalod" ... de vannak meg boven HA-k, amelyek kiertekelesenel eleg butan hangzik jarmu elleni fegyvert gyalogosra alkalmazni:
    - ha belekalkulalod, hogy az elkovetkezo ot percben nem fogsz meghalni es nem art sporolni a municioval, foleg
    - ha a csapattarsaid es a kommander sem fog feltolteni loszerrel, raadasul
    - ha egy gep ellen nem csak a jarmuvet likvidalod de szerencses esetben akar tobb embert is egyben ... nos, HA ezeket mind szambaveszed, akkor talan belathato, hogy ott a kes, rendelkezesre all a kezifegyver, de biztonsagos tavolsagbol meg a granat is megfelelobb ilyen esetben.
    Persze es szerencsere nem vagyunk egyformak, valojaban nincs is vele problemam, csak kicsit furcsa.
  • lammaer
    #14700
    Nem olyan eretnekseg az. En is szoktam raketakkal emberre loni, meg eleg sokan masok is... hat ha eppen az van a kezedben, minek atvaltani. Meg is fekszik ha eltalalom, nem kell vele tunkolni mint az SMGvel :)
  • zeoos
    #14699
    Pilum H-AVR (antivehicle rifle) -el lovoldozol emberre ??? Nyugtass meg, hogy azert a fagylaltot nem bicskaval eszed es nem szalonna volt a jeled az ovodaban !?
  • Nothing117
    #14698
    gondolom pilum után nem fog feléledni
  • Szoki333
    #14697
    Velem is volt már, hogy időnként pillummal adtam a köcsögnek :D De mi történik olyankor, ha utána fel akarják éleszteni?
  • RoboGoD
    #14696
    A suicide nálunk is alapvető volt amikor a BF2-ben CB waroztunk.
  • liquivent
    #14695
    pedig az áldozat a másikért vagy a csapat érdekében...nagyon hatékony....akár publicon is.
    mi rendszeresen nyomunk suicide -t, ha a pálya másik végében vagyunk, vagy nem azzal amivel kéne lenni, és indulás van a titánra...
  • RoboGoD
    #14694
    Erre az időszakra lehetne garantálni azt, hogy elegen vagyunk már HUN4CE-osok is. Utána pizsiosztás, meg ilyenek. Előtte meg házastársi kötelezettségek, stb.
  • RoboGoD
    #14693
    22 perc? Szép részidő...
  • RoboGoD
    #14692
    Mindenki volt kezdő. És aki komolyan vette, az túlélte. Ja és még az ügyesség, pontosság, stb is fejlődött...