16212
Battlefield 2142
  • 536134
    #14771
    O.o !
    Váó! :D
    Erre mit mondjak? Sok az időd? :DD
    10-töl 11-ig fórumoztál itt és számolgattál? :D
    Különben ja nekem is átlag úgy van hogy 5-10 órásak lehetnek a játszások de sokszor csak dumálok haverokkal ts-en vagy csak fórumozok vagy megint megnézem a Battlefield BC2 megjelenési dátumát és a napi dátumot :D!
  • zeoos
    #14770
    Kiszamoltam! tehat:
    - a megjelenes ota eltelt 1022 nap
    - az osszes jatekban eltoltott idom ~2000 ora
    > kvazi nagyjabol napi 2 oras atlag jonne ki, ha minden egyes naptari napon jatszottam volna.
    (mivel viszont azert en sem vagyok a gep ele betonozva es neha mas elfoglaltsagom is akad, ebbol adodoan a Battlefieldes napjaim akar 5-10 orasak is lehetnek hozzavetoleg ... mikor, hogy)
  • zeoos
    #14769
    En magam minden szabadidomet a gep elott toltom mar evtizedek ota, forumozgatok es ezzel keresem a hasonlo felfogasu embereket, akikkel nem egyszer valos baratsag is kialakulhat. Nagyon sokat tanulok is az Interneten barangolva, hiszen keptelenseg lenne a vilag minden reszere szemelyesen is eljutni tapasztalatot szerezni. Mindezek mellett persze itt van ez a jatek kerdes, ami termeszetesen a szorakozasomat szolgalja ... igy hat valojaban nagyon sokat jatszom. (valoszinu sokan pontosan ugyan igy vannak ezekkel a dolgokkal)
    Battlefield termeszetesen az elso megjelenes ota a kedvenc stilusa a jatekok vilaganak nalam, de mind emellett az osszes kedvemrevalo mas ujdonsagot is rendre kijatszom ... a vegen viszont megint ott rohangalok az eppen aktualis Battlefield resz valamelyik palyajan.
    Ha konkret adatra vagy kivancsi a jatekido tekinteteben, akkor a statisztika szerint (ha jot neztem meg) 2006.11.05-tol > 1686 ora es 16 percet jatszottam idaig a sajat katonammal, de masok elorehaladasat segitve es mivel mostanaban eleg sok a szabadidom, meg harom jatekostarsam profiljaval is jatszottam + parszaz oracskat. Ezekbol az adatokbol nagyjabol kiszamolhatod, hogy atlagosan mennyit toltok naponta a BF-el.
  • zeoos
    #14768
    Vegezetul: ... eppen azert mondjak a "harcos hetkoznapokban", hogy a reszvetel a fontos.
    Ha valaki kedvet leli valamiben, kovetkezetesen es kitartoan odateszi magat, rendre ujabb es ujabb celkituzesek fele halad ezen a palyan, okul a hibaibol es tanul a jobbaktol, akkor idovel a sikerek is jonnek mint a meseben ahol a jo mindig elnyeri a melto jutalmat.
    Nem veletlen az a mondas sem, hogy az utolsokbol lesznek az elsok. Jelen temaban a csalok rogton elore tornek a rangsorban, de "Isten" szeme mindent lat es idovel letaszittatnak a meltatlan tronrol, mig a hajtos kis guzu becsuletes idokozben szepen kapaszkodik felfele es soha senki nem fogja vitatni a tetteit.
  • 536134
    #14767
    De szép szavakat használsz zeoos :O
    Különben ti kb hány órát nyomatjátok battlefield-et?
  • zeoos
    #14766
    Es sosem szabad a cheaternek es crackernek osszetevesztenie magat a hackerrel ... mert amig az elso fajtak csak felhasznaljak masok tudasat (siman mondhatni, hogy mas tollaval ekeskednek) es ezzel megint csak a sajat hamis sikereiket tovabb csorbitjak, addig a hacker egy hatalmas tudas megvillantasa a matrixban, kvazi ez is egyfajta valos kuzdelem egy-egy dolog lekuzdeseben, de csak bemutatja tudasat a siker erdekeben es elvezi annak mamorito izet ... viszont soha nem hasznalja tartosan azt, mint inkabb keres egy kovetkezo kihivast es megint megkuzd vele.
  • zeoos
    #14765
    Csalas a jatekban olyan, mint a szexben a kukkolas (perverzio): masikok csinaljak es valojaban Ok elvezik is, a kukkolo csak nezi es kozben onkielegit.
    Mi ebben a jo?
  • zeoos
    #14764
    Valoszinu, hogy nem hatja meg ... hiszen aki alapvetoen csalos ember, az az elet barmely teruleten ugyanugy viselkedik. Ez egy fajta eretlenseg, lelki gyengeseg, sikertelensegbol fakado kisebbrenduseg!
    Viszont nem lehet elegszer felhivni ra a figyelmet, hogy NEM ez az elet ertelme, egyaltalan NEM kovetendo pelda es bar kenytelenek vagyunk ezzel egyutt elni, de a nagy tobbseg eliteli Oket.
    Sajnos az elet minden teruleten jelen vannak az ilyen habitusu emberek, csak nehol bunozoknek, nehol burokrataknak, nehol cheatereknek (lehetne sorolni a vegtelensegig) nevezzuk ezt a fajta eletformat. Viszont nem kell, nem szabad elfogadni az ilyen megnyilvanulasokat, mert semmi pozitiv toltesuk nincsen, egyaltalan nem viszik elore a vilagot es az elert sikerek is alapvetoen hamisak!
    Minden csalasba fektetett energiat, ami valojaban csak onos erdekeket szolgal inkabb a fejlodesre, a kornyezetunk jobba tetelere kellene forditani, mert a jelenlegi allapotban csak helybentoporgas van es folosleges szarral dobalozas.
    Van tehat ennek ertelme? Egy csalo egyaltalan minek kezd bele valamibe, ha vegul is tudva-tudja, hogy O lesz a gyoztes? Nem veletlenul van az a mondas: "uriember a biztosra nem fogad" ... es valoban, hol a kihivas egy biztos gyozelemben, hol az izgalom a fejlodes lancolataban, hol van az adrenalinnal atitatott sikermamor?
    Orom az uromben, hogy altalaban lassacskan a legtobb csalo pontosan rajon arra, hogy a sikereibol pont az hianyzik, ami a dicsoseget az osszes szenvedesevel egyutt megedesiti es legtobbjuk felhagy ezzel a dologgal ... aki meg is elete vegeig csalo marad, az akkor is neha fogja a cokmokjat es tovabball egy-egy teruletrol vagy azert mert mar a kornyezete kitaszitotta, vagy azert mert mar forro a laba alatt a talaj es fel a lebukastol, vagy azert mert meg igy is raun a teljesitmeny nelkuli egyhelben topogott eredmenyeire.
    Vegul is szar lehet az eletet ilyenforman visszatekintve radobbenni arra, hogy semmit nem tett le az asztalra, ertektelen emberkent nem elte az eletet, csak hasztalanul eltoltotte az idot.
  • TweaX
    #14763
    hehe, szemrevaló anticheat kampány de nemhiszem hogy ez meghatja azt aki cheatelni akar...
  • TweaX
    #14762
    nembaj hogy van ilyen szabály, én kimondottan örülök mert így nem kell keressek egy magyar játékost akit nem ismerünk stb.
  • 536134
    #14761
    ühüm
  • liquivent
    #14760
    gondolom azért lett ilyen szabály hozva (bár nem biztos) mert mi pl. 17 magyar + 1 cseh tagból álltunk, csak kevesen tudják, hogy már nem tag nálunk az idegenlégiós.
    tehát ilyen megfontolásból lehet akár ilyen szabály, hogy 5-ből legyen 4 magyar....ezzel nem kizárva egy külföldi klántagot.
    persze ezzel nem azt mondom, hogy miattunk lett ez a szabály hozva, csak azt, hogy az ilyen szituációk miatt...
  • 536134
    #14759
    na ez a link sorry :D

    LINK

    Ilyennel is fogok vigyázni! még egyzser bocsi! D:
  • 536134
    #14758
    Hmm ja meg kérnék valamit a helyiektől.
    Eléggé off a téma de lécci kiváncsi vagyok rá.
    Ezen az oldalon a fórumba a vendégkönyvbe irott kommentek közt megtaláljátok az enyém: -<W.U.W>-Anonymus néven vannak kommentek...
    Lécci olvassátok át a kommenteket és szerintetek az ott kialakult veszekedésbe ki a hibás? Mert ugye mostanában erős harcokat akarunk haverokkal és aztán gondoltunk a Battlefield sorozatra...
    Erre érdeklőttem egy két helyen de csak ott alakult ki ilyen veszekedés az ottani farkas törvények miatt...És szeretném tudni szerintetek ki a hibás kűlső szemmel nézve! (az összes kommentbe van ehhez tartozó dolog... xd)

    Köszi!
    (megígérem több off-ot nem hozok ide! :P)
  • 536134
    #14757
    hmm ahogy olvasom itt úgy ahogy szerettek "clan warozni"!
    Mi lenne egy kis barátságos meccs valakikkel?
    Úgyértem én meg a haverjaim + vegyes csapat vagy rendes klán.
    Csak még megkérdezem a haverokat, mit gondolnak erről...
    Tegnap is nyomtunk egy TF2-est meg egy WQ-at . :D
  • zeoos
    #14756
    Forumozast mara befejeztem, a WAR-ozas tekinteteben pedig bizzunk a jovoben. Es mos megprobalom visszaidezni R.o.B.o.G.o.D. szamomra legalabb is nagysikeru mondasat (valahogy igy szolt) most megyek loni ... gyertek hulla is kell (ez nekem nagyon bejovos volt)
  • zee21
    #14755
    És nem mellesleg ha mások is hozzájárulnak eszmeileg akkor már nem lehet ilyeneket mondani hogy "jaj a 818 kénye-kedve szerint ment az egész stbstb"
    csak hogy a siránkozások nagy részét kiküszöböljük
  • zee21
    #14754
    Ez a LAN-os megoldás valószínüleg nem fog összejönni a sok vidékről harcolo katona miatt =) De valami mindenképpen ki lesz találva mert attól függetlenül hogy mindenki a kis szivére teszi a kis kezét és azt mondja TS-en ! (lol) hogy nem fog csalni loszart se ér. Főleg amellett a tény mellett h kb a fél magyar társaság le lett cheaterezve és persze ezeknek a rossz híreszteléseknek a 99% kamu mégis ha van 1 ember aki nem önerőből játszik azzal már elrontja a többi örömét.....

    A másik dolog meg ha van egy csitelő szemétláda egy klánba (ezt nekik üzenem) azzal a klán jóhírét teszi tönkre, kivéve ha az egész klán egy csíterbagázs akkor más tészta de akkor őket úgyse hívjuk meg!

    És utoljára a csitelésnek csak publicon vagy penzes versenyeken van értelme...
    egy ilyen hazai "kis családos" bajnokságon felesleges és csak feszültséget szűl
    na ennyi lett volna.
  • zeoos
    #14753
    Ha valahol van egy kiallitas, egy koncert, egy vasar, egy fesztival ... es meg sorolhatnam, akit valoban erdekel egy-egy ilyen esemeny, az igen is felemeli a feneket es elmegy.
    Kozben pedig nem gyozom hangsulyozni, hogy valojaban mi, mikor es hogyan, az meg nagyon keplekeny. Valojaban azert is varjuk a jobbnal jobb otleteket, javaslatokat, elkepzeleseket, hogy mindent szambavetve alakulhasson ki a vegleges forma.
  • TweaX
    #14752
    jólesz ez...és clanmodban legalább a lámulás nagy része ki van iktatva
  • TweaX
    #14751
    pewpew tweak...hax ftw!
  • TweaX
    #14750
    de éppen ezért...ez akkor egy magyar "bajnokság lesz" 5 fős csapatokkal és 4 kell magyar legyen? clanmodban játszunk CQ mapokon nem? ez már elég kötött
    már csak egy időpont kell meg szerverek...szerót meg szerintem tudunk kölcsönkérni
  • zeoos
    #14749
    Mire kialakul a vegleges forma - valoszinuleg nem lesz agyonbonyolitva.
    Egyet kellene megerteni: a fo cel, hogy mi magyarok egymas kozott ... nem ellensegkent, hanem nemes ellenfelkent jatszunk egy jot. Ennyi.
    Teljesen el kell vonatkoztatni a publiktol, elfelejteni a forumos velt- es valos serelmeket, felretenni a vitakat. Meg kell szervezni a tobbsegnek is legmegfelelobb idopontban (szerintem az oktober 23-ai hosszuhetvege jonak tunik es boven van ido meg a szervezesre), le kell vezenyelni a merkozeseket (minden futo szerveren lesz egy "felugyelo" aki egyreszrol figyeli az esemenyeket, masfelol pedig a vitas helyzeteket eldonti) es ha minden jol sikerul, egy jo kis elmennyel gazdagabb lesz mindenki. Leginkabb arrol szolna a dolog, hogy mindenki erezze jol magat, tanuljunk egymastol es orommel alljunk fel az asztaltol. Eppen ezert kellene kizarni a zavaro korulmenyeket ... itt es most meg is kernek mindenkit, hogy csak olyanok jelentkezzenek akik valoban tiszta jatekot szeretnenek. Ezt a megmozdulast "bajnoksagnak" nevezzuk, de valojaban semmi tetje es az eredmeny sem nyom semmit a latban.
    Privat velemenyem, hogy nagyon jo a kezdemenyezes csak felek, hogy valami "hiba" meg is belefog csuszni az alapvetoen barati megmozdulasba.

    Aki most nem tud reszt venni semmi gond, ha minden jol sikerul lesz folytatasa. Akiknel csak utazasi problemarol van szo erre biztosan lehetne talalni megoldasokat. Aki meg mas okbol amugy sem venne reszt egy ilyen programban, az legalabb nem rontsa el masok lelkesedeset.
  • pokerarc 7
    #14748
    ne légy negatív!
    bár lanra én sem mennék...
  • A Stranger
    #14747
    Olimpiára nem megyünk ki minnyá?
    Én úgy terveztem, hogy majd mond vki egy időpontot, akkor megyek, lejátszok egy menetet oszt annyi, de hogy én kül. hlyekre utazgatni emiatt nem fogok az biztos.
    Gyári értékek? Én átállítottam a grafikát pl.
    Amúgy az interpolation-nel meg ping optimalizálással szórakoztam, de nem volt vmi sok hatása, hitreg így is szar a folyamatos packetloss miatt, ezen max szépített a i/epolation, de hogy jobb nem lett...ez a bf legnagyobb hibája sztem.
    Amúgy clanmodban tuti mindenki azt a szar guggolósploitot használja majd, mint az e-herok.
  • pokerarc 7
    #14746
    persze megint tweakelni akarsz... kitiltani! :D
  • TweaX
    #14745
    szerintem felesleges lanon szervezni az egészet, eddig is voltak netes "bajnokságok" esl vagy cb...nem kéne túlbonyolítani aki meg csalni akar ígyis úgyis megoldja ahogy tudja. szerra meg md5check kéne a pb mellé és kész
  • zeoos
    #14744
    Hat igen pont ez lenne benne a lenyeg, hogy egy igazi oromjatekot jatszanak a BF 2142 kedveloi, hogy kisebb csapatokba szervezodve ne a publicban utkozzenek meg es a tetnelkuliseg miatt pont nem az eredmeny lehetne a fo szempont (bar azert a dicsoseg sem mindegy), mint inkabb az ezzel a temaval foglalkozo embereknek egy magasabb szintu szorakozasa, aminek persze alapfeltetele a becsulet.
  • JohnConnor
    #14743
    Végül is ez is egy megoldás, vagy azt mondjuk, hogy 1.2 es patch-el játszunk..., lényegében mindegy mert minden sok mindentől függ. Egy biztos, hogy nem csak az számít csalásnak, ha valaki aimbot-ot használ. Ha átállítod a gyári paramétereket, ugyan olyan tisztességtelen előnyre teszel szert. Engem igazából nem is érdekel, hogy hányadik hol mikor.... a lényeg hogy patyolat tisztán
  • zeoos
    #14742
    Mondjuk mint a sportban a dopping-ellenorzes! Evenbalanceval targyalva kiderult, hogy Ok csak altalanos biztonsagot tudjak tovabbra is garantalni es mint tudjuk ez egyaltalan nem nyujt 100%-os vedelmet a koklerkodo, belenyulkalo, simlis-csalo jatekosokkal szemben.
    Nem konkretan de felmerult mar a kerdes, hogy a jatek tisztasagat garantalo LAN formaban kellene megszervezni ezt a fajta bajnoksagot, amire van lehetoseg es egy kimondottan ilyenekkel foglalkozo cegnel ulhetnenk ossze egyenlo eselyekkel jatszani. Persze igy lennenek jarulekos koltsegek is amelyek azert eleg nevetsegesek, hisz 200Ft/ora onkoltsegen mar garantalhato lenne az azonos feltetelek melletti tiszta jatek es a korrekt vegeredmeny.
    Nagyon jo, hogy alakulonak latszik egy bajnoksag amibol akar visszatero es rendszeres versenges is kialakulhatna, de biztositani kellene a veszekedesmentes, tiszta es valoban szorakoztato jatekelmenyt. Azert azt lassuk be, hogy az keves ha mindenki a szivere teszi a kezet es megigeri, hogy tisztessegesen fog kuzdeni. Ez hazugsag lenne, hiszen most is vannak es mindig is lesznek csalok, buheratorok, gyari parametereket atallitgatok, olyanok akik valamilyen segitseggel emelkednek ki a jatekosok rangsorabol es nem a valos tudasuk alapjan.
    Masik oldalrol pedig egy ilyen kezdemenyezes arra is jo lenne, hogy szemelyesen is megismerhetnenk egymast, avagy nyiltan felvallalhatnank sajat magunkat is. Az otthon biztonsagabol konnyu szemtelenkedni, tisztessegtelen elonyoket hasznalni es ezzel elrontani mas szorakozasat, de tokos legenynek, gerinces embernek kell lenni a masikkal szemben leulni es egy felremagyarazhatatlan osszecsapasban eldonteni barki hovatartozasat.
  • TweaX
    #14741
    milyen játékszabályokra gondolsz?
  • Morphin
    #14740
    Tudom...elindítom a játékot, elvileg a keresőjében mind ranked...legalábbis én eddig csak 1-2szer vettem észre hogy nem kaptam pontot a meccs után.
    Egyik karaktert csekkoltam,az elején nem,de miután felmentem egy szerverre,szereztem 1 pontot egyből kiírta, hogy uppolt...gondolom a másik kari is fog...de az most nem fontos...köszi a válaszokat!
  • zeoos
    #14739
    Azt hiszem a klan-WAR temaban az erdekelt csapatok vezetoinek ossze kellene dugni a fejuket a jatekszabalyok lefektetese erdekeben
    ... avagy jelezhetnetek, hogy mik a kivansagaitok.
  • zeoos
    #14738
    Morphin!
    Azert azt ne felejtsd el, hogy csak a ranked szervereken szerzett pontok jelennek meg a statisztikadban.

    536134!
    Ha nincs ismerosod akit megkerhetnel, akkor regisztralj ujra az EA-nal es kerd ugy a segitseguket. (EA regisztracio jatektol fuggetlen!)
  • zeoos
    #14737
    EA support: KATT IDE ... azt hiszem ezen az elerhetosegen eltudtok indulni mindket elozo problemaban. Nagyon korrektek, hetkoznap par ora alatt valaszolnak es szinte biztos, hogy tudnak is segiteni.
    Ha az elfelejtett nev/jelszo dolgaban meg sem tudnal a fenti oldalrol kapcsolatba lepni veluk (mert mondjuk mar a belepeshez is kellenenek a hianyzo adatok), akkor kerj meg egy baratodat aki regisztralva van az EA-nal, hogy kerjen segitseget a nevedben (regisztracios kodra szukseg lesz).
    A telefont nem javaslom, mert ezen a forrason eleg hulye valaszok szoktak erkezni.
  • tomonor
    #14736
    a, Szívás.
    b, Ha van elég pénzed a telefonodon akkor EA support, Magyarország.
    c, Ajajajjj... Ilyen hibát többet ne kövess el xD
  • pokerarc 7
    #14735
    űűűű... első blikkre azt mondanám szívás, de franc se tudja... ea support mindent megold :D
  • 536134
    #14734
    Sziasztok!
    Nem tudnátok valamilyen programot vagy ilyesmit ajánlani nekem amivel vissza tudom szerezni az accom?
    Mert ugye rendes vett a játék de már rá regisztráltam egy email cimre,
    és arra most nem emlékszem.
    De újat se tudok készíteni mivel mondja hogy ez a cd-kulcs már regisztrálva van egy felhasználónál!

    Köszi!
  • Morphin
    #14733
    Ok...köszi.
  • A Stranger
    #14732
    Nálam anno volt, hogy egy hétig nem léptem szintet, csak gyűlt a pont, de aztán helyrejött és akár több szinttel is továbbdobott.
    Ha egy hét után is így marad, akkor max írj az ea supportnak.