16212
Battlefield 2142
  • TweaX
    #14811
  • zeoos
    #14810
  • zeoos
    #14809
    Latod? Nem is volt olyan nehez. Most, hogy mar igy tul vagyunk az elso lepesen, johet a nagytakaritas. Pucold le a gepedrol az eddig hasznalt segitsegeket, de lehet egyszerubb ujra telepiteni a jatekot ... aztan majd szolok a 6 eves unokaocsemnek, hogy segitsen Neked manko nelkul jatszani. (meglatod majd mennyivel izgalmasabb igy egy-egy osszecsapas, de meg a grafika is sokkal szebb, ha nem latsz at a falon)
    Hidd el bele fogsz jonni, mint kiskutya az ugatasba
  • AdambanHun
    #14808
  • TweaX
    #14807
    csalok
  • A Stranger
    #14806
    még még
  • AdambanHun
    #14805
    még
  • zeoos
    #14804
    Ha bevallod az sokkal egyszerubb (ugy is mindenki tudja!)
  • A Stranger
    #14803
    Mondjuk nekem esl se jön be. Nekem az esett le, hogy mindenki guggolópro, verdesi a guggolást, aztán az életbe nem találom el, ha rá lövök akkor se az interpolation miatt...ha meg is nyerném a menetet, akkor is felhúzna ez a dolog.
    (Én pl. nem voltam esl meccsen még egyszer sem...sok az e-hero...meghagyom nekik...meg mostanában amúgy sem bf-ezek...)
  • zeoos
    #14802
    E - egyel
    S - sok
    L - lecsot .... magyar kolbasszal
  • TweaX
    #14801
    nincs kedvem lanokra járni meg ilyesmi...lusta vagyok, azért játszok mert unatkozom vagy mert jó haverokkal...
    de miért most arra mit mondjak hogy ha valaki megvádol hogy csalok? azt hogy: "nem"? meggyőző lenne...
    azért hozom fel az esl-t mert mint az kiderült alig van fogalma valakinek arról hogy azt eszik-e vagy isszák...
  • pokerarc 7
    #14800
    ha lanon összevissza alázna gyuree szeintem nagyon nem tetszene néhány embernek :) amúgy amit leírtál az nagyjából korrekt lenne :O ha úgy különösebben érdekelne bármelyikünket a bf azon kívül hogy néha játszunk egyet-egyet
  • A Stranger
    #14799
    Pont azok az emberek fognak ilyet díjazni,akik eddig is lehülyéztek minket hiteles dolgokra való rámutatás esetén, utána összeszidtak, majd balhés bunkóknak tituláltak...mialatt mi néztünk ki a fejünkből és próbáltuk leírni, hogy "pedig nem"...

    p.s.: Na, sztem én is megyek lassan, bár lehet vissza-vissza térek, hátha keverem-e a szart éppen :D ...(ebből szállóige lesz nálam)
  • zeoos
    #14798
    A szitokszavakkal semmi gond nincsen, hozza tartozik a nyelvunkhoz: KUKUCS IDE ... jo olvasgatast (en jokat rohogtem rajta), de most vegre hagy menjek el alukalni lecccci. Koszonom.
  • A Stranger
    #14797
    Tehát, ezek szerint azért lenne jó lan-ra menni, mert a szart kivernéd azókból, akik nem egyeznek abba bele, ha szitokszókkal illeted őket, majd utána azt mondod ők voltak a bunkók és a balhésok...áhááá...kösz, de nem...
  • lelkiismeret
    #14796
    Nem. Miért kellene bárki fejébe is klavitaúrát húzni? Ez hülyeség. Akik veszik a fáradtságot, hogy elmenjenek egy vagy két (mindegy hogy hobbi vagy pro) lanra nem a csip-csup veszekedést akarják hallgatni.

    Az viszont lényeg amit írtál: tiszta gép. Ez a lényeg. Ha a lanon összevissza aláz (csak a példa kedvéért..) Gyuree akkor mi van? Semmi, ennyivel jobb, lehet tőle tanulni. Utána már nyilván online is lenne respectje.
  • zeoos
    #14795
    A LAN-ozasban egyebkent tudjatok mi meg az idegen gep tisztasagan kivul a lenyeg? Ott nincs felesleges veszekedes, mert aztan hamar belehuzzak a klaviaturat az ember fejebe.
    Nincs amugy veletek semmi kulonosebb gond, a stilusotok majd beerik egyszer. Vegyetek le vegre a gepeitekrol az erdekes beallitasokat, legyetek korrektek es elhihetitek senkit nem fogtok irritalni. Nem olyan nehez igy elni!
    Nos reszemrol mara ez volt a zarszo ... jo pihenest mindenkinek!
  • A Stranger
    #14794
    Én egyszer sem durvítottam a dolgot, amíg jött a kispöcsözés, meg analfabétázás, addig én ezt tagadtam, össz-vissz 1-2 bunkóbb kommentem volt, amikor már x-edik kommentben sem tudtál azon kívül mást írni, mint hogy nem vagyok normális...
  • zeoos
    #14793
    Erdemben nem valaszolok, mert sosem lesz vege megint ennek a temanak es meg el is durvulnanak a dolgok, de szerintem higgadt fejjel olvass vissza, mert nem teljesen igy tortentek a dolgok. De tenyleg ne kezdjunk vitat ... olyan jo volt mostansag egy kis nyugalom.
  • A Stranger
    #14792
    Ja, bocs, amikor te minden fiatalt gyak. hülyének tituláltál, majd kispöcsöztél,puhapöcsöztél, meg mjiegyéb (ráadásul jelentősebb provokáció nélkül) és erre írtam, hogy nem tudom, hogy ezt a klánodbéli fiatalabbak hogyan tolerálják?
    (Főleg, hogy te utána azt állítottad, hogy ez nem is célzottan nekünk jött (ki hitt volna)).
  • zeoos
    #14791
    Szeretnem elkerulni a szokasos veszekedest, de azert a falkaszellem mellett nem tudok szo nelkul elmenni. Bocsanat. Szoval az ilyen tettek egesz jol ertekelhetok, ha az ember egy kicsit jobban belegondol a dolgokba. Mondjuk pont >A Stanger< szokasa- es erzi jol magat, ha tobbeket tud a hata mogott. Akar a par hozzaszolassal ezelott is amikor a beszelgetes targyat kiszerette volna vetiteni az itteni egesz tarsasagra, de akar a korabbi veszekedest is nezhetjuk, amiben az en mondataimat amiben a fiatalokat "meltattam" probalta meg ratestalni a klanom ifju tagjaira is ertelmezve.
    Igen, ez a falkaszellem sokat elarul az egyenrol ... elnezest, ez vitathatatlan.
  • A Stranger
    #14790
    1. Senki nem beszélt itt a cheatelésről az utóbbi hsz-ekben, gyuri se ezt takargatta az esl dologgal, így nem értem ezt a te felindulásodat...
    2. Azt sztem már had dötse el, hogy elmegy-e kül. rendezvényekre csak azért hogy ott is battlefieldezzen...
    3. Mit kéne neked bizonyítania és miért? Hogy megmeneküljön a tisztítótűztől, amit rá szabsz büntetésnek, ha nem?
    4. Gondolom baromi mókás, hogy egy ts-en vagyunk és amikor vki mondja, hogy "némmáá sg fórum", akkor feljön mindenki vagy esetleg az egyikünk mindíg csukja be a szemét/fülét, míg a másik ír és fórumozik?
  • zeoos
    #14789
    Regesregen volt egy magyar film, az volt a cime: 2x2 neha 5 ... lehet itt is errol van szo ?!
  • zeoos
    #14788
    En sajnos nem a "szoros fegyok"-rol beszeltem ... igen, sajnos elfelejtettem mondani, hogy a "bogyorol" van szo.
  • lelkiismeret
    #14787
    Olvass figyelmesen. Akkor talán megérted a mondanivalót. Egy szóval sem állítottam, hogy az Esl nem mérce. Én azt állítottam, hogy az online ESL semmiféle mércét nem jelent abban a tekintetben, hogy valaki csal e avagy sem, mert ez sem családbiztos, szóval lekötelezne gyuree, ha nem mindig ezzel takarózna.

    Mókás egyébként, hogy ti mindig egyszerre ketten-hárman jelentek meg:)

    Stranger: Te is próbáld meg a mondandómatt értelmezni, szerintem sikerülni fog, csak akarnod kell. Tudod, az olyan kaliberű játékosoknak mint Gyuree, az élő játék dicsőséget jelent(ene). Már többször leírtam: én vallom, hogy ha Gyuree úgy tud játszani ahogy tud, akkor bizony Magyarország egyik legmagasabban jegyzett játékosa lehetne más játékokban is. Gondolom ő túl szerény ehhez, ezért nincs hozzá kedve. Pedig, csak egyszer kellene bizonyítani, csak egyszer..
  • A Stranger
    #14786
    A célzást-hoz annyit tudok hozzáfűzni, hogy persze minél több a kill annál alacsonyabb. Nekem se vmi magas, mert ezzel a katonával nyomom 3 éve és a sok szórósfegyó meg marhulás levitte.

    Azért azt se felejtsük el, hogy utóbbi patch-eknek hála már állandóan 35848% meg hasonló célzásokat kapok menetek végére, szóval sztem ez az érték kezt enyhén valótlan adatokat mutatni.
  • pokerarc 7
    #14785
    jah és tudom hogy nehéz lesz feldolgozni, de amíg az mko élt, a htw mindig jobb volt nála... a klasszisjátékosokat meg kéretik megnevezni, mert amúgy elég üres ez az egész provokáció
  • zeoos
    #14784
    De azt sem tudom, hogy ugyan csak negyed annyi jatekidovel, kozben 250 szeres kills kulonbseggel a regebben kuzdo jatekos javara (hozzateszem a kerdeses fegyvernemben az oregebb a rangsorvezeto a honfitarsai kozott) az accuracy meg is a ifju titan statisztikajaban magasabb? Ebben hol a logika?
    Basszus, hogy en milyen hulye vagyok!
  • pokerarc 7
    #14783
    ember, ha te látsz valahol bf lant akkor szólj, mert én nem sokat. az esl meg azért mérce mert még mindig nehezebb mint a public gyökérkedés, amire a playerek 99%-a élvez...
  • A Stranger
    #14782
    És gondolom neked is erről igazolványod van, továbbá itt te akkor mindenkitől (rajtunk kívül) szintén igazolványokat kértél és kaptál is gyurin kívül...
    ...éés ha valaki nem megy el lábaid elé és nem ott játszik hozzád imádkozva akkor az egy rohadt nethuszár aki egy semmi...?(ez most itt sztem egy tucat emberre vonatkozik akkor, főleg, hogy azt se tudjuk kiről beszélünk)

    p.s.: esl cheatről annyit hogy mindenki tudja sztem, hogy jó x22-vel vagy pár más dologgal kijátszható.
  • lelkiismeret
    #14781
    Utoljára kérlek, hogy ne takarózz az esl ONLINE meccseivel, mert ezzel semmit nem bizonyítasz. Képzeld láttam már, sőt képzeld én már élő esl rendezvényeken is részt vettem (hoppá), így tisztában vagyok a dolgokkal. Bár elhiszem, hogy a "tudatlanok" körében jól cseng ez az állandó "én esl meccsen is játszom, szóval biztosan nem csalók szöveg".

    Ha te azt állítod, hogy az esl online az teljesen csalásbiztos, akkor elég nagy lol vagy. Remélem erre az állításodra mersz tenni egy nagyobb összeget is.

    A "védekezésed" megint csak az esl lett, csupán emiatt ragadtam billentyűzetet. Életedben nem voltál egy Esl rendezvényen sem, csak online nethuszárkodsz. Továbbra is hiteltelen vagy, screeneket mutogatnál (lol), de egy élő megmérettetéshez már nincs kedved. Értem..
  • zeoos
    #14780
    Szerintetek (tenyleg csak kivancsi vagyok) negyed annyi jatekidovel ossze lehet hozni tizezerszer tobb kills-t?
    Olyan butus vagyok! Help!
  • A Stranger
    #14779
    Yeaah...XD
    1. Gyuri meg poker pont hogy nem régi játékosként volt az mko-ban
    2. Az mko alig nyert valaha, mivel a gamestar fórum csapataként kezdtük és össze-vissza jöttek-mentek emberek, most akkor honnan jött, hogy az mko úgyis nyer?
    3. Ha tényleg ismersz akkor tudod, hogy rühellem a cheatereket...
  • TweaX
    #14778
    te sem láttál még esl meccs screenshotot...de ennyire unatkozni hogy egy ilyen hsz-t összehozni...elismerésem
  • pokerarc 7
    #14777
    ez kellett mára, köszi, de amúgy ki vagy?
  • zeoos
    #14776
    Nem publikus, az adatokat titkosan kezeljuk. Amugy sem a felugyelobizottsag tagja vagyok, hanem az iteletvegrehajtokhoz lettem beosztva.
    (en futok a legjobban!)

  • AdambanHun
    #14775
    Rólam mit tudtatok meg??
  • zeoos
    #14774
    Hehe! A tegnapi regisztraciohoz kepest kicsit sokaig tartott "megszulni" a hozzaszolasodat ... a nick valasztas pedig egesz arulkodo.
    Kar ez a vattaba bujtatott provokacio, mert a legtobbunk nem hulye es teljesen nyilvanvalo a komment valosagtartalma.
    Nem lesz semmifele LAN, de a jelentkezesnel megvizsgaljuk a nevezni kivano klanok multjat, informaciokat gyujtunk (nem csak az evenbalancetol) es megnezzuk a jatekosok statisztikajat is. Korultekintoen fogunk eljarni es vitatkozas, vadaskodas nelkul az olyan jelentkezeseket sajnos elfogjuk utasitani, ahol akarmilyen ketseg is felmerulhet.
    A jatek barati mivoltara szigoruan ugyelni fogunk es ezert a lehetseges problemakat joelore megprobaljuk kizarni.
  • AdambanHun
    #14773
  • lelkiismeret
    #14772
    Régebben ismertem az MKO néven futó arcokból 1-2-öt, ezért írok most, játszottam is veletek (veletek s nem ellenetek). Eddig csendben voltam, de mivel én már nem játszom BF-el, így pártatlanul el tudom mondani a véleményemet.

    Felesleges bármilyen online eseményt szervezni, ha az MKO is indulhat rajta, ők fognak nyerni. Én a helyetekben előre odaadnám nekik az első helyet, így csak a második pozícióért lehetne meccsezni,de legalább nem vennék el a többiek kedvét. Az MKO helyében meg lennék annyira normális, hogy nem jelentkezek, mert minek..

    A másik: Gyuri az ESL lett a te pajzsod, állandóan ezt szajkózod. Néhány ESL-es meccs után is "kételkedtek" bennetek az ellenfeleitek, persze ilyenkor szimplán le lettek lámázva. Plusz, az ESL -online- meccsein sincs olyan védelem, amit ne lehetne kijátszani. Sokkal nevesebb, komoly pénzekért menő tornákon is kiderült már, hogy egyes "prok" csaltak, egyszerűen ami online megy, az ellenőrizhetetlen. Én magam is ismerem azokat a lehetőségeket, melyekkel az életben nem buktatnátok le, és hipp-hopp úgy játszanék mint ti. Vannak butuskák, akik simán lebuknak, mert annyira ostobán és feltűnően csinálják, hogy azt könnyű kiszúrni, de ha az ember "ésszel" használja a cuccot, soha nem lesz ellene bizonyíték.

    Az MKo kapcsán még az is furcsa, hogy "fénykorotokban" volt/van 3 klasszis játékosotok, olyanok, akik azzal a teljesítménnyel amit nyújtanak, nemzetközi szinten is lazán az elitben vannak. Ez dicséretes, de ennyi "klasszis" egy helyen, hirtelen a semmiből..furcsa. És ne, ne említsetek más hazai BF klánokat példaként, mert -nem megbántva őket- az MKO klasszisaitól ők is fényévnyire vannak, ők "csak" simán nagyon jó játékosok.

    Tudjátok, ti mind publicon, mind CB-n, egyedül vagy csapatban, de klasszis játékot hoztok, mindig. Ez már önmagában is furcsa. Tudjátok a nagyon pro emberek (értsd: akik kvázi hivatásként üzik mindezt) között is kevesen vannak olyanok, akik egy sokszemélyes publik szerveren, teljesen egyedül is olyan jól nyomják, mint a megszokott játékmodjukban.

    Nem savanyú a szőlő, én már másik játékot játszom (CS) és rendszeresen részt veszek Lanokon is, mert sajnos manapság már csak ez az egyetlen igazi fokmérő. Erről is sokat tudnék mesélni, minden játékban vannak ügyeskedők, láttam már pár égést az élő játék során:)

    Te Gyuri szememben teljesen hiteltelen vagy, és mindaddig az is maradsz, míg egy lanon nem bizonyítassz. Egeret és billentyűt hozhatsz, várunk egy CS összeröffenésen, semeddig nem tart feltolni a gépekre a Bf-et, még előnyöd is lesz, hiszen a legtöbben a BF felé sem szagoltak eddig.