16212
Battlefield 2142
  • AdambanHun
    #14851
    link
  • zeoos
    #14850
    Azt el is fejeltettem: meg a "nyuszis" lanyokat is le kell szerzodtetni, akik a dijjakat fogjak atadni (Dundika eppen nem er ra, Annacska pedig hozni akarja a verszomjas kutyajat)
  • zeoos
    #14849
    Hat tudod mar a BBC is erdeklodik a tema irant ... es egyeztetni kell, hogy mikor tudnank fo-musoridoben a kepernyore kerulni

    De komolyra forditva a szot: a szerverunk korul akadtak atmeneti nehezsegek, a idopont kivalasztasaban vannak meg egyeztetni valok, egyeb nem publikus gondokon tul kell lenni egyeseknek (es a 126 ezer jelentkezot meg at kell vilagitani) ... lehetne meg sorolni, de a lenyeg:

    Gozerovel folynak az elokeszuletek ... mindenrol idoben tajekoztatva lesznek az erdeklodok!
  • AdambanHun
    #14848
    rákészülés
  • zeoos
    #14847
    Pontos idopont meg nincs, mert a rakeszules eltart egy ideig, a szervezes is gondossagot igenyel, a jelentkezoknek is adunk idot a felkeszulesre ... de szerintem legkesobb oktober kozepe/vege.
    Szeptemberi sulikezdest is szambavesszuk (eveleji kirandulsaok ... stb), de a honlapunkrol folyamatosan informalodhatsz.

    En mondjuk az oktober 23-ai hosszuhetveget tartanam a legcelszerubbnek, de senkit nem szeretnek becsapni ... figyeljetek inkabb a honlapot, de itt a forumban is ertesulhettek a hirekrol.
  • Ben007
    #14846
    mikor is lesz ez én is szívesen beneveznék!
  • zee21
    #14845
    helyes helyes gyertek csak =)
  • kolbi870315
    #14844
    Érdekesen hangzik a dolog. Lehet benevezek
  • zeoos
    #14843
    Mivel mostansag az akcios aron beszerzett jatekok kapcsan igencsak megszaporodott a palyakon orulten hadakozo "halaraiteltek" nepes tabora, siman eltudom kepzelni, hogy a publikbol is letrejohetnek ujfajta csoportosulasok, vagy buddylistabol is osszeverodhetnek kisebb-nagyobb csapatok.

    Az oreg roka jatekosokna ujdonsagot hozhat ez a program a lassan megfasulni latszo megszokottsagukba, mig az ifju titanok tovabb fokozhatjak elmenyeiket.

    Terjedjen hat a hir, kavarjuk fel az allovizet: BF2142 WAR TOURNAMENT 2009.
  • zeoos
    #14842
    De a szervezes es lebonyolitas dolgat mar folosleges kivesezni, hiszen lassan de biztosan kialakulni latszik a tortenet (mint pupos gyerek a pres alatt).
    Most mar inkabb a hiresztelesnek elnne itt az ideje, hogy egyreszrol a legszelesebb korben ertesuljenek rola, masfelol pedig eppen ezek kapcsan elinduljanak a csapatok osszeszervezodesei (publikbol osszeallo brigadoknak sem artana elkezdeni osszeszokni egy piciket, mert azert a WAR-ozas tobb felkeszulest igenyel, mint azt a sima multiban barki megszokhatta).
  • zeoos
    #14841
    Gamecam, fraps ... (akarmi) ... az egesz esemeny rogzitve lesz es a felvett anyagbol 2-3 perces elmenybeszamolok lesznek osszefabrikalva ... persze az utolagos reklamaciok is visszakereshetoek lesznek.
  • TweaX
    #14840
    ez igaz...úgy semmit nem ér
  • pokerarc 7
    #14839
    nem fps nézetben van, úgy meg végül is mindegy nem?
  • Ribizlee
    #14838
    am a Battlerecorder v mi a xar menni fog? mert ha mondjuk veletlenul nem veszi eszre az egyik spectalo sem akkor meg utolag visszalehetne nezni.. v nem?


    Visca El Barca! :)
  • Ribizlee
    #14837
  • zeoos
    #14836
    Hirertekrol pedig csak annyit, hogy a fixtv LEVELUP musora eppen ilyen temakkal foglalkozik, a mar nem tul nepszeru jatekok hazatajarol szokott beszamolni, valojaban az eppen aktualis jatekoskulturat szem elott tartva.

    Tudom, hogy manapsag a bwin-es pokerozas es az auto-szimulator versenyek a nyerok, de hat mit lehet tenni ha mi pedig ezt szeretjuk.
  • zeoos
    #14835
    A program komolysagat tekintve en magam akar meg valami dijazast is eltudtam volna kepzelni, de vegul is a tobbseg nem akarta belekeverni a piszkos anyagiakat, hiszen abban igazad van, hogy inkabb csak a megszokott barati klancsatarozas lesz, persze kicsit jobban osszeszedve magunkat.
  • zeoos
    #14834
    Hat pedig a fixtv GAMESPOT es LEVELUP musorvezetoi is ertesultek mar rola ... aztan, hogy valojaban mit kezdenek vele az az O dolguk. Nepszeru avagy megsem, nem a mi dolgunk minositeni a toplistat, mindenesetre a sorozat eppen aktualis darabja a 2142 es ha jol sejtem meg varni kell a kovetkezo ujdonsagra (az 1943-at nem vettem a sorba).
    Abban teljesen igazad van, hogy aktiv klan keves van a temaban es, hogy a publikrol nehezen fognak osszeallni 5 fos csapatok, de hat ettol meg ez lesz az elso ilyen komolyabban megszervezett viadal. Talan egy picit tobb lesz, mint a mindennapokban megszokott es egyes klanok kozotti osszecsapas.
    Mi megteszunk mindent, hogy a leheto legjobban sikeruljon a jatek, a tobbit amugy is csak utolag lehet ertekelni.
    HTW-Hun4ce-PTD-B&BHun-*818* klanok jelentkezesere szamitunk ... a publikrol meg majd kiderul.
  • lelkiismeret
    #14833
    A lelkesedés díjazandó, de azt hiszem egy kicsit túlzásba viszed:) Ez egy -már- nem túl népszerű játék, fun klánjainak a barátságos körmeccse lesz, naponta van ilyen internet szerte 1000 :) de ilyen fix.tv-s beszólások után nem tudom eldönteni, hogy viccelsz e vagy komolyan gondolod, remélem előbbi:) Bocs, hogy ezt mondom, de a tornának nincs hírértéke, csak itt a Bf2142-es topikon belül. Ettől még teljesen jó, hogy szervezkedtek, de felesleges túllihegni;)
  • zeoos
    #14832
    MINDEN SZERVERT KET HOZZAERTO SZAKEMBER FOG FELUGYELNI:



    MINDEN EGYES CSALAS SZURVE LESZ JATEKOSONKENT:



    NEM BIZZUK A VELETLENRE (FOLEG NEM CSAK A PUNKBUSTERRE) !!!
  • zee21
    #14831
    csak nem? :D szoval ezek szerint sikerült beszélned a formával...
    na akko minden zsir így má tényleg nem kell aggodni (énse árulok el semmit bár én nem is nagyon értem az egészet :D ) a lényeg a lényeg a csalóknak szét lesz rúgva a segge :D
  • JohnConnor
    #14830
    Nem kell aggódni, hooopla szerintem fölösleges kimaradni belőle, már sikerült megtalálni a megoldást arra, hogy a csalásra rá lehessen jönni, és úgy gondolom senki sem fog úgy jelentkezni rá, hogy bármiféle buherálást használna. Ugyanis szerverenként két emberke fog gondoskodni a játék tisztaságáról.. a háttérből, többet nem árulok el, mert ez veszélyeztetné a csalás leleplezését.... off
  • zeoos
    #14829
    Szerencsere az en Husy 20-asom nem esik szabalyozas ala, pedig automata-sorozatlovo-biofegyver
  • zeoos
    #14828
    Tudom-tudom ... es nem kickbox, hanem cipobox ... es nem is onvedelem, hanem csak labszarvedo
    (jo lenne ha eszrevenned, hogy vicceltem es nem kezdenenk bele egy meddo vitaba)
    Figyelem-figyelem:
    Felhivjuk a tisztelt gaz-riaszto pisztolyok tulajdonosainak figyelmet a fegyvertartas szabalyaira!
  • zeoos
    #14827
    En egyebkent ebbol az elso WAR bajnoksagbol onkent kimaradok, inkabb majd csak a hatterbol figyelem az esemenyeket. Kivacsi vagyok, hogy milyen lesz ez az egesz ... lesznek-e anyazasok a vegen, egyaltalan rendben lezajlik-e a megmozdulas. (Az alapotlet nagyon jonak tunik!) Ha kesobb tenyleg rendszeresse novi ki magat az esemeny, akkor barmikor becsatlakozhatok majd, addig is inkabb a szervezesben es lebonyolitasban segedkezem, ha szukseg van ra.
    Arra is kivancsi leszek, hogy olyanok mint a fixtv ... ragerjednek-e a programra, hiszen Ok is ertesitve lettek a tervezett viadalrol. Tenyleg olyan fasza lenne egy jo kis bajnoksagot osszehozni minden problema es veszekedes nelkul. Ezert is meg egyszer megkerek mindenkit, hogy aki nem biztos magaban inkabb maradjon ki a dologbol, ezzel is segitse elo az esemeny meltosagat (es itt most nem az eredmenyessegre gondolok, hiszen nem az lesz a lenyeg, hogy ki, kit es hogyan alazott a porba, hanem egy kellemes jatekelmenynek kellene kialakulni a vegen). Aztan kesobb meg mindenki eldontheti, hogy akar-e reszeseve valni a folyamatnak ... de ez meg amugy is a jovo zeneje.
  • Szoki333
    #14826
    Nem airsoft, hanem gázriasztó pisztoly.
  • TweaX
    #14825
    bocsi hooopla, nem neked szánt válasz volt csak egyel felékattintottam
  • TweaX
    #14824
    az egészben azt nem értem hogy mért pont most kellett előszedni az mko-t meg hogy "adjuk nekik a kupát" sálálálá
    dolgozza már fel mindenki hogy mko 2 éve NINCS...miért olyan nehéz ez?
    elég unalmas már...másrészt mindannyian nyugodt lelkiismerettlel játszunk mert nem használunk semmi kisegítő programot...ha nem akarod elhinni tisztelt lelkiismeret ne tedd, téma lezárva
  • zeoos
    #14823
    Regebben az iskolaban volt egy boxolo srac (en birkoztam) ... rendre osszecsaptunk egymassal es allandoan el lettem verve ... hiaba volt minden kudarc es tudvalevo volt, hogy legkozelebb is en fogok alul maradni ... meg sem feltem soha es csipet-rugtam-haraptam ha kellett, de soha nem tertem ki a csata elol.
    Egy ido mulva meg is a masik adta fel a kekeckedest ... mondta is, hogy tisztaban van a folenyevel de mivel sosem ussza meg O maga sem serules nelkul, inkabb hagyja az egeszet a fenebe.

    Kvazi nem az a lenyeg, hogy ki kicsoda es mire kepes, hanem van-e szive odabent es kimerunk-e allni sajat magunkert.
  • zeoos
    #14822
    Valojaban tok mindegy, hogy ki-kicsoda. Nickek vagyunk mind es mindig is csak a szemelyes ismerettsegtol leszunk tobbek, ahhoz viszont az eletben is meg kell ismernunk egymast.
    Persze utana lehet jarni a dolgoknak hiszen millio lehetoseg van a felterkepezesre, de a valos kep nem nelkulozheti a szemelyes megismerest.
  • zeoos
    #14821
    Egy fiatal jatekosnak lehetnek jobbak a reflexei valamennyivel, lehet lenduletesebb, harciasabb es meggondolatlanabb ... de ez egyaltalan nem kompenzalja az oregebb tapasztalatat, bolcsesseget es megfontoltsagat.

    Fiatalkorunk olvasmanyaiban is: voltak a tuzes, ifju indian harcosok ... de a bolcs donteseket mindig a venek tanacsa hozta.
  • TweaX
    #14820
    én nemszeretem a rétest
  • TweaX
    #14819
    én azon csodálkozok bociszemekkel hogy itt mindenki tudja hogy ki-kicsoda csak éppen te nem mered felvállalni magad
  • zeoos
    #14818
    gondolom meglesz a sorsolas, ki lesz talalva a jatekido, tobb szalon fognak futni az esemenyek ... kb ennyi ... sima ugy.
  • zeoos
    #14817
    Es abban is van igazsag, hogy egyik naprol a masikra semelyikunkbol sem lesz klasszisokkal jobb jatekos ... ha csak nem ido kozben elraboltak a foldonkivuliek es atprogramoztak kicsit, vagy nem ivott kozben sarkanyvert, avagy esetleg megtalalhatta a Szent Gralt.
  • pokerarc 7
    #14816
    6 csapattal nem mennék el lanozni. Már arra is kíváncsi vagyok hogy online hogy fog ez működni
  • zeoos
    #14815
    Mondjuk ebben a LAN temaban en is ugy gondolom, hogy akinek (es nem is kell szemelyeskedni hiszen egyetemlegesen ervenyes lehet) nincs takargatnivaloja, az siman ki mer allni a nyilvanossag ele es barhol, barmilyen geprol ugyan azt a teljesitmenyt tudja nyujtani, mint otthonrol. Ezen meg csak vitatkozni sem lehet.
    Aki csak magyarazkodik, hogy miert nem akar- vagy tud egy ilyenben reszt venni ... vagy aki csak elvicceli a dolgot es esze agaban sincs bevalalni egy ilyen lehetoseget ... vagy aki egyszeruen eltunik egy idore a kerdes elol: EZEK AZ EMBEREK EGYSZERUEN NEM KORREKTEK VALAMILYEN FORMABAN.
    Persze lehetnek utazasi nehezsegek, akadhatnak masokra nem tartozo anyagi problemak es meg valami egeszsegugy dolog is kozbejohet barkinek ... viszont minegyik ilyen jellegu gond megoldhato valamilyen formaban.
    Fenti dolgok szerintem egesz nyilvanvaloak akarki szamara is ... kifogasok helyett a megoldasokat kell megtalalni, nem vadaskosdi avagy magyarazkodni, hanem egyszeruen egy nyilt megmerettetesen bebizonyitani es kesz.
    (mondjuk ha engem ennyit baszogatnanak, mar regen szerveznem a LAN Party-t)
  • lelkiismeret
    #14814
    Ezért vagytok teljes mértékben hiteltelenek. Azt írod különösebben nem érdekel a Bf titeket, néha játszotok egyet-egyet. Aha. Ennek ellenére úgy játszotok, mint azok, akik a szó szoros értelmében prok, azaz már-már hivatásos szinten űzik a "játékot". Nektek mindez a kisujjatokban van, született tehetségek vagytok, mindegy, hogy public vagy sem, mindegy, hogy csapatban vagy egyedül, mindegy, hogy mióta nem játszottatok, csak leültök a gép elé és hozzátok azt amit eddig, mindig. Ja, "rosszabb" körötökben csak egy átlag feletti játékot produkáltok, néha.

    Az ilyen kirívóan jó (gyuree) -mégegyszer leírom, nemzetközi szinten is- teljesítményt, már bizonyítani kellene. Semmilyen fps játékban nem szereztetek korábban hírnevet, nincs múltatok amire azt lehet mondani, hogy, persze hogy ilyen jók, ők már x évvel ezelőtt ebben és ebben a játékban is pengék voltak, és megnyerték ezt és ezt az élő eventet stb. Ti csak szimplán elkezdtetek Bfezni, nem komolyan véve, ahogy írjátok, Gyuree meg a legjobb hazai Bf2142 játékossá vált, de szerintem a Bf2es mezőnyben is top playerek között lenne mindenféle erőlködés nélkül, nemzetközi szinten is.

    Mindezek után bociszemekkel csodálkoztok, hogy kételkedni merészelnek az emberek. Bizonyítsatok, ne nekem, hanem mindenkinek és magatoknak. Egy lant kell csak szervezni, sokan úgysem mennének el, 10-20 gépet meg sok helyen lehet találni. Ja, hogy nincs hozzá kedvetek. Ha én úgy játszanék mint Ti, akkor kedvem lenne csattanós választ adni a kételkedőknek.
  • zeoos
    #14813
    Viszont irigyellek Titeke a jodolgotokert, hiszen: "aki nem lep egyszerre, nem kap retest estere"
    Ti pedig biztos allandoan retest majszolhattok (mennyire jo is az!)
  • TweaX
    #14812
    egyszerre, mert ha valakinek nincs jobb dolga felnéz ide hogy történt-e valami említésre méltó, és azt bejelenti ts-en