16212
Battlefield 2142
  • lelkiismeret
    #14891
    Sértőek? Követelőzések? Érdekes, nekem úgy tűnik hogy te próbálsz -a válaszokat kerülve- sértegetni a válaszaidban. Az én állításaim hazugságok? Nos, legyen, és a te állításaid mennyivel igazabbak? Mi igazolja őket? Az, hogy te meg a haverjaid azt mondják, hogy nem csalsz, és nincs mit bizonyítanod. Meg hogy nem kapott el egy cheat szűrű sem? Ennyi? Ezek aztán valóban komoly támasztékok. Szóval az igazságtartalommal ne gyere, amit én mondok legalább annyira lehet igaz, mint amit te állítasz.

    Én a szó nemes értelmében vett vitát kezdeményeztem. Gondolom tudod, hogy miből áll mindez. Érvekből és ellenérvekből. Az ellenérvek nem jönnek, csak a durcás sértettség, ezzel nem lehet mit kezdeni sajnos.

    No mindegy, a barátaim, akik megkértek, hogy írjam le mit gondolok, már megkapták a válaszukat, a többi rajtatok áll, én kiszálltam:)
  • TweaX
    #14890
    tökmindegy...fingja nincs az egész bf2142 clanmod communityról...ezvan
  • A Stranger
    #14889
    p.s.:
    Cb-n is anno olvasgattam baromi hc klánok logjait...fantasztikus volt ahogy 2 vezető klán szarrácsíterezi egymást egy "bíró" előtt, mert az egyik veszített a másikat meg felidegelte a siránkozás...
  • A Stranger
    #14888
    1. Hogy kit érdekel? Nem neked szántam hanem azokhoz akik ennek az ellenkezőjét állítják.

    2. Ez is nagyon sokat számít miután az esl-ről anyit azért tudok, hogy ugyanúgy mindenki aki utál egy másik csapatot azt lazán cheaterezi.

    3. Publicon játszottam más hc esl-esekkel is, minő meglepő ugyanúgy lőttek mint gyuri, most csíterezzem én őket, ők gyurit, gyuri őket amikor ők lőtték gyurit? ...na képzelem...
  • lelkiismeret
    #14887
    Ezek kit érdekelnek? Most őszintén. Belinkeled egy fórum flame eseményeit? Ahogy átolvasgattam, Hopla sincs sok mindennel tisztában, van amiben nekte van igazatok, de ez csak púder, nem ez a lényeg.

    Arról beszéljetek, hogy "Gyurcit" külföldön sem viszik a vállukun éljenezve az emberek, hogy Gyurcira nem csak az egyébként sok esetben láma publik adminok, de az egykori Esl ellenfelei közül is jó páran fújnak, hogy Gyurcit mind itthon-mind külföldön csalónak tartják. Hogy lehet az, hogy ENNYI ember kételkedik Gyurciban, miközben más magasan jegyzett külföldi játékosokra tisztelettel néznek?
  • A Stranger
    #14886
    Az eddigi kommentjeid végig hazugságokra, abszurd követelésekre és hasonlítgatásokra épültek és nem mellesleg sértőek voltak.
    Követelődzöl így meg úgy, neveket akarsz meg önigazolást; mindezt úgy hogy egy büdös hantás fórumtroll is lehetsz akár, mi mégsem kérjük hogy menj el lanpartykre meg bizonyíts, meg tudomisénmármi kell neked, hogy ne szekálj egy embert....
  • lelkiismeret
    #14885
    Így van, a legjobb védezésed az, hogy támadsz. Az összes érved annyi, hogy én névtelen vagyok. A kisebbségi komplexusoddal sajnos már nem tudok mit kezdeni, én egy szóval sem írtam, hogy császár lennék, sőt még téged bajnokoztalak és klasszisoztalak, nem sértegettelek, de úgy látszik ezeket a jelzőket te kevésnek tartod, mindenesetre a kifakadásaid megmosolyogtatóak:) Nem véletlenül az "élettelen" Bf2142 communitiyben tevékenykedsz.
  • TweaX
    #14884
    pewpew micsoda bunkók vagyunk és parasztok mert nem anyázunk vissza anyázásra pewpew
  • A Stranger
    #14883
    Mert te nem egy semmiből jött ember vagy hanem maga a császár... kicsit átgondolhatnád mielőtt ilyet írsz pl.
  • TweaX
    #14882
    az hogy nem mentek az a ti döntésetek...akkoris fentvan 2 tagotok a pbbans.com-on de nembaaaj, a többi bannolt játékos meg ugye mi vagyunk mind (mert csalunk megállás nélkül ugyebár) az előbb említett oldalon...egyszer nem anyáztam le valakit csak mert magyar, ugyanúgy megmondom a véleményem egy német gyökérnek ahogy egy magyar gyökérnek is

    hooopla:
    az pedig hogy játszottunk veletek összesen a pár év alatt 1-2 órát és DSQ...miért is? "jujj mert le tudtok lőni minket tehát csaltoook" ennyit erről, semmilyen tapasztalatotok nincs nemzetközi szinten csak hogy elvertetek egy dmgc nevű holland klánt ahonnan azelőtt ment el az 5 legjobb játékos mielőtt waroztak volna veletek(ha szeretnétek neveket is mondok, nem csak kamuzok) ...ennyit erről
    gyávaság rulz
  • A Stranger
    #14881
    Mi szidalmazunk másokat mi?
    Kicsit nézz már a dolgok mélyére:
    Naptár:

    1.Gyurit cheaterezitek
    2.Hogy pontot tegyek a dologra, linkelek egy pbbans reportot (ami végülis 2 az egyben, ráadásul minden komment nélkül tettem)
    3.hülye vagyok+mesemesemátka (eddig 4 féle verzióban)
    4.részemről egy értetlenkedő válaszlevél kultúrált formában (azt vártam befejezi mindenki a dolgot a link hatására)
    5.továbbra is hülye vagyok sőt, mát mocskolódó bunkó
    6.témát ejtettük hendrichel, pedig nem is ő volt az aki miatt az egészet csináltam, egyszerűen csak hogy abbamaradjon a dolog...végül abbamaradt

    7.Hooopla belebunkóskodik egy támába egy átlagflame-mel...
    8.Hooopla továbbra is sértegeti gyurit, ő meg válaszol rá (szintén anyázhatott volna, de nem tette)
    9.Megjegyzem a fórumon vicces hangvételben, hogy ne várja hogy abbahagyja gyuri, amíg köspöcsözi, meg stb.
    10.bunkó vagyok, analfabéta és az egész mko cheater
    11.Hooopla miután végigsértegetett minket és utána még mi voltunk a bunkók abbahagyja a dolgot
    12.hirtelen elkezd rühellni a 818, mert mko-s múlt...holott én 818-cal nem is találkoztam mko-s tag alatt (igaz ptd-vel is csak 2x a szerverükön)...
    13.megint bunkó és hülye vagyok....

    NA EZT TESSÉK VÉGIGOLVASNI FIGYELMESEN ÉS ELGONDOLKODNI A DOLGOKON!
  • lelkiismeret
    #14880
    A "nemzetközi" vizeken is fújtak már jó párszor rátok Gyuri, csak ezt szereted elfelejteni. Persze, a haverjaiddal bratyizol, de nem ők a többség. Válaszokat nem adtál a felvetésemre, csak a szokásos sunyi tereléseket, és a szintén szokásos sértettséget darálod. Bizonyítani szerinted nincs mit és nincs miért, akkor mit vársz? Messziről jött ember azt mond amit akar. Te ilyen vagy. A semmiből felbukkantál, és saját bevallásod szerint is NEM komolyan véve a játékot, olyan eredményeket hozol, mint akármelyik hivatás szerű pro, ráadásul nem egyszer-egyszer, hanem MINDIG. Ezek után csodálkozol, ha a emberek kételkednek benned. Ha te ezt nem tudod felfogni, akkor benned van a hiba. Bármelyik -haza szinten is- népszerűbb játékban művelnéd ezt, ugyanígy néznének rád az emberek, sőt!

    Azt már csak halkan teszem hozzá, hogy ha én most összeterelnék pár embert, és felvértezném magunkat pár "dolgokkal", majd ezzel a semmiből jött felállással rommá vernénk a bandádat akkor te lennél a LEGJOBBAN felháborodva, mert hogy ilyen NEM létezhet.

    A kupás felvetéshez. A kedvedért szerintem majd átnevezik FUN Kupára, és akkor nem lesz kifogásod ellene, hiszen te/ti a statisztikáitok alapján a "bajnokok ligájában" játszotok, igaz? Amit te művelsz az is tipikus, csak te ezt nem veszed észre, de másra már könnyen mutogatsz! Egy egyszerű -aktuális- példával élve: A Manchester United NEM akarna a Magyar NB1-ben indulni annak ellenére sem, hogy a C sorával megnyerné a bajnokságot. Ha megnézed a nevezetteket -nem megsértve őket- de amennyire utánuk néztem, ők mind fun klánok, nem "meccseznek", és nem az a lételemük, hogy 60/1es statisztikákat mutogassanak, mint ti. Roppant nagy kihívás jelentenének számotokra igaz? Ne legyél már ennyire stílustalan! Neked már a bajnokok között kell játszanod, hisz te magad is az vagy, hát játssz ott. A kupát meg nevezzétek át.
  • liquivent
    #14879
    bocsánat, de mielőtt megint mocskolódsz, körülnézhetnél, hogy mi is a tényállás...
    volt róla szó, hogy a ptd nem is nevez...vagyis még kétséges....
    és ha neked úgy jobban tetszik és tündököl a kis lelked, akkor azért, mert a teljes ptd klán egy cheater.
    (persze nem ez az ok (mert nem vagyunk azok) , hanem teljesen más, de ha neked így jó, akkor ezért)
    ettől függetlenül lehet, hogy indulunk, de semmi sem biztos...
    szánalmas vagy.....

    nem akartam eddig hozzászólni, mert nem akartam a ti szintetekre süllyedni...de sajnos kénytelen vagyok reagálni néha, mert kinyilik a bicska a zsebemben tőletek, mint ahogyan másoknak is....

    a *818* kezdeményezését ezzel a versennyel nagyon jó ötletnek tartom-tartjuk, ami kicsit talán megmozgatja a bf2142 community állóvizét.
    tudom, hogy nem kevés szervezsében és munkájukban van és lesz, mire megvalósul belőle bármi is. remélem sikerül nekik összehozni ezt a dolgot.
    azt viszont megértem, hogy többekkel együtt, miért szeretnék kihagyni a népszerűtlen ex-mko tagokat. hogy miért? mert ha nem is gyanusítgat benneteket senki (tehát felejtsük el a ki cheater-ki nem cheater témát), akkor is mindig csak az anyázás megy részetekről a többi magyar játékosra.
    igen, tudjuk, hogy nem szeretitek a magyarokat, amit mindig hangoztattok is...csak akkor az nem tiszta, hogy miért osztjátok mindig az észt a magyaroknak. ha ennyire nem érdekel benneteket, akkor miért írogattok ide?
    ha ennyire jó a nemzetközi világ, talán ott kéne megnyilvánulnotok.
    de egyet ne felejtsetek el, hogy akármennyire is utáljátok a magyarokat, ti magatok is azok vagytok és ez ellen nem tudtok semmit sem tenni.
    talán meg kéne bírkózni a gondolattal, hogy el tudjátok viselni ezt a terhet.

    a cheater témával kapcsolatban pedig annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy én ugyan nem szeretem a csalókat, ezt mindenki jól tudja, de könyörgöm a nagy magyarságunkkal nézzünk már magunkba, mint magyar emberek, akár az egész magyar társadalomra levetítve, nem kell ezt vagy bármelyik játékot alapul venni. mennyi becsületes ember van ebben az országban? aki nem csal, nem lop, nem hazudik és még sorolhatnám a negatív jelzőket...sajnos ez benne van a magyar emberek vérében.....tudjátok megérne egy misét, hogy felvegye valaki a kontaktot a hack siteok üzemeltetőivel, hogy név nélkül, csak egy számot adjanak ki, hogy mennyi a magyar előfizetőjük....biztos vagyok benne, hogy érdekes számadat jönne ki. szóval azt javaslom, ezen kicsit eltöprengve zárjuk le ezt a témát, mert ha az általatok annyira kedvelt magyar emberek az élet területein nem becsületesek (többnyire), akkor miért várja el bárki is, hogy egy játék tiszta legyen?
    sajnos ez van.....barátkozzatok.....nekem sem tetszik, de ezzel együtt kell élni.
    de abban is biztos vagyok, hogy nemzetközileg sem tisztább a helyzet.
    részemről megintcsak ennyi lett volna a reakció, nem kívánok belefolyni egy szájtépésbe...tehát választ ne várjatok a provokációra.

    szóval hajrá *818* !!! király a kezdeményezés és teljes mellszélességel támogatunk benneteket, akár a szerverrel is, ha kettőre lenne szükségetek a sajátotok mellé.

    köszönöm, hogy végigolvastátok a mondanivalómat.
  • A Stranger
    #14878
    Ja, de gondolom a pbhackes ptd-vel nincs semmi gond...
    Mellesleg nekem egy büdös szavam nem volt a 818-hoz ezelőtt (a ptd-hez se; én egy linkre kaptam hülyézést, szóval kurvára szégyenlem magam, tényleg bunkó voltam)...
    ...amúgy akkor ti ezt nevezitek magyar kupának? lulz
    Mehet rajta a 818, a ptd, a 818....meg a ptd...és bárkinél bármilyen kis szarba belekötünk, de a gerendát a szemünkben nem vesszük észre....
    ...ohyeah....
  • TweaX
    #14877
    enyhe diszkrimináció, sebaj, magyar vagy és ember vagy, nem te tehetsz róla

    igazából...ennyit a magyar összetartásról ugye? xD ha valaki el tud verni titeket az DSQ, szerintem a htw-t is diszkvalifikáljátok, ja nem...benyaltátok magatokat kingnek aki szintén szeret titeket elverni

    hajrá srácok és rakjátok ki továbbra is azokat akiknek van esélyük ellenetek
    jah...és utáljatok ki a magyar bf communityből aminek nem is voltunk tagjai, fura hogy nemzetközi clanmod communityban senki nem fél veszíteni, és annak egyenrangú tagjai lehetnek, akik tudnak becsületesen játszani
    ismét megmutattátok mennyire nagy veteránok vagytok és nem bírtok semmilyen kihívással szembenézni
  • liquivent
    #14876
    jóbeszéd.
  • zeoos
    #14875
    Ha eretten fogjak fel a dolgokat belatjak, hogy egy-egy barati es rajongoi korben nem szabad senkinek sem elrontani a sajat hirnevet, nem szabad a veszekedesek altal elvesziteni a szimpatiat, mert ezek akarmikor visszauthetnek.
    Most sem a hiabavalo szoparbaj gerjesztese a cel, mint inkabb csak a folosleges lelkesedest szerettem volna lehuteni egyesekben.
    Jelen esetben tobb oldalrol is fenntartasok futottak be a volt MKO tagjaival szemben, amivel kapcsolatban nem tisztunk senki felett sem palcat torni, de a *818* neve alatt megrendezeno esemeny barati hangulatat szem elott tartva egyelore ez az allaspont es kesz.
  • liquivent
    #14874
    húha...mi lesz ebből.
  • zeoos
    #14873
    Elnezest ... nem akarok veszekedest kezdemenyezni de ugy tudom, hogy a volt MKO-klan tagjai a velt es valos multjuk miatt nem szivesen latott vendegei lennenek a programnak. Ezt csak azert emlitettem meg, hogy ne nagyon keszuljetek.
    Sajnos eleg rossz a hiretek es gondolom a kesobbi veszekedesek elkerulese miatt is diszkvalifikalva vagytok.
    Semmi ertelme a gyozkodesnek es konfliktust sem erdemes gerjeszteni a dologbol ... egyszerubb elgondolkodni a mierten es tovabblepni rajta.
  • AdambanHun
    #14872
    megunhatatlan

    only gay eskimo
  • AdambanHun
    #14871
    szerintem megint ez lesz...
  • AdambanHun
    #14870
    http://www.youtube.com/watch?v=2dZo3Z8YgRA

  • A Stranger
    #14869
    Én úgy fogok menni, hogy sztem egy hónapja nem bf-eztem, de az lesz benne jó.
    Kíváncsi vagyok hányszor fog szétfagyni megint vagy a legjobb, mikor 400 a pinged, pedig a nettel nincs semmi gond és minden másnál jó (ja és szerverfüggetlen is a dolog)...
  • TweaX
    #14868
    gyakorolni...pffff
  • TweaX
    #14867
    és elképzelhető hogy a szomszédságában megtalálható az elhunyt Kennedy elnök is
  • Drag04
    #14866
    Én frissítem a kliensem és elkezdek gyakorolni. :-D Ott leszek, ha adódik lehetőségem rá!
  • zeoos
    #14865
    Mar nem csak belso hir :)
  • zeoos
    #14864
    Meg nem erositett hirek szerint M.Jackson amerikai allampolgar nem halt meg ... hirforrasok tudni velik, hogy az ugyancsak amerikai E.Presley es a keleti szarmazasu B.Lee mellett vasarolt telket, egy szupertitkos helyen.

    Kovetkezo hirunk: a Holdon udulotelkek eladok.

  • AdambanHun
    #14863
    Egy búcsúkoncert erejéig.
  • AdambanHun
    #14862
    Álljon össze a Michael Jackson.
  • AdambanHun
    #14861
    Nem saját, de vicces.
  • Szoki333
    #14860
    Bio golyót használsz hozzá? XD
  • pokerarc 7
    #14859
    álljon már össze a régi HTW :)
  • Carloska
    #14858


    de hát magdikámmmmmmm
  • Carloska
    #14857
    csak vicc amugy de nagyon kemény a focis játék :D
  • Carloska
    #14856
    akkor b+

    pedig neveztem volna
  • TweaX
    #14855
    feltétlenül...
  • raykrepsz
    #14854
    Ádám saját munka?
    Mert fasza lett
  • Carloska
    #14853
    beach soccer clan war-t nem rendeztek?:D lol
  • zeoos
    #14852
    Megjott a kedvem egy jo kis focira