16212
Battlefield 2142
  • Paranoia
    #3203
    nemtudom,nempróbáltam
  • Mester01
    #3202
    mennyi lenne?
    Mert ha olcso akkor 2db kéne...
  • Doom 4
    #3201
    hi a singel módban nincs Titan vagy csak a Razor 1911 ben nincs ?
  • 79Alba
    #3200
    és működik?
  • KlinikaHUN
    #3199
    ha tudsz ,írj majd valami árat. ...attól függ....
  • atomboy
    #3198
    Biztos CS-znek a programozok, es tetszett nekik ez a megoldas...
  • SubZero911
    #3197

    ÉS van még egy okos kérdésem a jelen lévőkhöz. Kill assist-ért mi a ló***-ért nem ad pontot ? Szétlövöm a seggét valakinek, aztán PUFF egy másik valaki lekövi, buktam az egészet. Vazz

  • Paranoia
    #3196
    Itt lehet átvinni a dolgokat.Veteranprogi
  • Mester01
    #3195
    További infók a BF2142-es spyware botrányról
    [2006. október 18. @ 12:57 - Bad Sector]
    Az IGA Worldwide nevű cég specializálodott a játékokon belüli reklámra és ők helyezték el azt a szoftvert a BF2142-ben (az EA-val együttműködve), amelyik a felhasználó IP-jét logolja - nyilatkozott Justin Townsend, a cég ügyvezetője.

    Ez a kis játékba épített spyware állítólag a személyes információidat nem tárolja, pusztán az IP-det veszi le, hogy beazonosítsa, a Föld melyik tájékán nyomulsz a játékkal, ezáltal speciális helyi reklámokat tolva az arcodba. Hogy ez pontosan mennyire lesz országokra is lebontva, tehát mondjuk 2142-ben a virtuális jövőben hirtelen találkozol-e az egyik ingame hírdetőtáblán egy Országos Takarékpénztár, vagy Béres Alexandra egyik fitness DVD-jének reklámával, arra nem tért ki Townsend. Állítólag az elsődleges szempont az, hogy az amerikai játékosok ne lássanak európai reklámokat.
    A reklámokat egyébként Townsend feltétlenül szükségesnek tartja. "Ha a játékosok tudnák, hogy milyen fájdalmas üzleti megoldásokat kell alkalmazniuk a kiadóknak, akkor egyeértenének a reklámokkal. Ha ugyanannyi minőségi játékot akarnak, akkor szükség van alternatív bevételekre..." Hmm... ez részben érthető, de azért reméljük, hogy ez nem jelenti majd azt, hogy a WoW-ban, vagy a Fable 2-ben egyszer csak egy OK OB tamponreklámmal találjuk majd szembe magunkat...



    Milyen minőségrül beszélünk????? Tegnap haveromal akkartunk jatszani a DEMOval és 2 percenkent dobalt ki minket hogy megszkadt a kapcsolat és a bal felső sarokban csak ennyit latam hogy
    .... disconnect de ezt vagy 55* látam.. Mimőseg....
    pffff persze anyad hogy van???
  • Promi #3194
  • PeeTeR
    #3193
    uhh bazz de fasz vagyok... :D
    anyam...

    igazabol megcsinaltam mindent mukodik is erre loggolok a haver neven es nincs semmi valtozas (tudod azt vartam hogy minden alapon legyen - erre minden ugy volt ahogy en allitottam - mivel elfelejtettem hogy sajatomrol csinaltam masolatot...)

    rottttyyyy.......

    bocsi :)

    kofke
  • Promi #3192
    Promi nev helyett persze a sajat neved az eleresi utba.:)
  • SubZero911
    #3191

    Ja-ja ! Mert most, amikor elindítottam a játékot és beléptem az első szerverre, akkor azt láttam, hogy a rangjelzések előtt van egy BF2-es jelzés. Sztem ez azt jelenti hogy vót BF2-es múltja a csávónak. VAgy tévedek és tök mást jelent ?
  • Promi #3190
    C:\Documents and Settings\Promi\Dokumentumok\Battlefield 2142\Profiles\0001\

    0002 konyvtarat letrehozol, atmasolod a 0001 tartalmat, es kulon kulon be tudtok jelentkezni. Persze a nevet modositani kell a F.A.Q. -ba leirtak szerint, mintha most jatszanal eloszor.
  • SubZero911
    #3189

    Van má, ma vettem...
  • PeeTeR
    #3188
    he? szal azt szeretned (ha a neved a BF2 -be izebize volt) hogy a 2142 -ben is izebize legyen?
  • SubZero911
    #3187

    Gyerekek, S.O.S !!!!!!!

    Hogy lehet -ha lehet- BF2 nevet átvinni Bf 2142-be ?????
  • PeeTeR
    #3186
    nem lehet valahogy tobb profile -t csinalni? (nem kell FAQ -zni mar jatszom a jatekkal nincs semmi gondom, ezerrel megy.)
    tehat csinaltam magamnak egy PeeTeR profile -t de nem tudok meg egyet csinalni? csak mert haverom hulye ahhoz hogy WASD -al jatszon es nincs kedvem folyton a bill konfigot allitgatni amikor ramjon hogy gyakjak 1et...

    hiaba csinaltam megy egy masolatot, neveztem at irtam at a con file -t nem joe...
  • pIIrash
    #3185
    Na látod ez a gond ...
    Hogy ez az első ami az embernek eszébe jut ... :(
    Akik követelnék, azok semmivel sem lennének jobbak, mint az EA, aki azért dob egy ilyen hibás gamet a piacra (idő elött), hogy a Pedigrees kutyának otthon meglegyen a napi Whiskas macska adagja.

    Egyébként olyasmire gondoltam, mint a prog.hu-
    Ott is "önzetlenül" segítik a "programozók" egymást. Emberek ülnek le gondolkodnak és kódolnak, hogy valakinek megoldáják a problémáját. Közben egymással is versengnek. Ezzel is fejlesztve a saját tudásukat.
  • ThugEdge
    #3184
    hát megmondom őszintén pár címet elvennék tőlük és odaadnám az ubisoknak
    hát mit csináltak már a keresztapából is,egy rakat fost,pedig az olyan sztori,hogy sírok tőle
  • TS Zolly
    #3183
    Akkor ök csak programozocskák. :)
  • ThugEdge
    #3182
    azért azt ne felejtsétek el,hogy -és ne legyen senki naiv- a kiadó nem azért kiadó,mert váá de jó lesz majd játszani vele, hanem azé,mert na majd geci sokat kaszálunk,mikor? hát amikor a határidó lejár, kész a játék? hát őőő még lenne mit csiszolni, jó majd csináltok pecseket,szal ez nagy vonalakba erről szól.sajna
  • oO VinyuS Oo
    #3181
    És a végén meg mindenki követelné a lóvét az EA-tól mert hogy az ö programrészlete is benne van!
  • pIIrash
    #3180
    Én, mint programozó úgy vagyok vele - persze per pillanat (hogy még csak tanulok) -, hogy ha valamit megírok, akkor azt vagy megírom rendesen, vagy nem írom meg sehogy.

    Lehet hogy rossz ötlet, de talán megoldás lenne erre a problémára, ha lenne egy 2 fős brigád, akik feladata:

    A rendszer tervezés fázisában közzétennék - nem a konkrét forráskódot - az egyes folyamatok leírását és esetleg az implementálandó kódot (persze Copyright meg ilyesmik ... :P). Ezeket bárki elérhetné, és ha lenne valami javaslata arra, hogy hogyan lehetne azt az adott folyamatot jobban vagy gazdaságosabban megírni, akkor azt küldje be. Majd a beküldött anyagokból a 2 emberke eljuttatná a jónak tűnő ötleteket a megfelelő részleghez.

  • Livius
    #3179
    Én is szánalmasnak tartom. Ez mutatja hogy az EA ezt a játékát is csak a kölcségvetés szinten tartására dobta ki. Csak a játék skinjét átírták a BF2 höz képets, és lám egy újjab eladható cucc lett. A játék hibáival gondolom nem is törödtek.
  • ThugEdge
    #3178
    őőő bocsánat, ezt nem akartam,keresni akartam erre:)
    de ha már így alakult:singliben-bár tom égő vagyok:))nincs semmi mód az unlockra?fegyverek,stb..
  • ThugEdge
    #3177
    unlock
  • pIIrash
    #3176
    Én ma hoztam el a boltból!
    De jövő hét keddig nem tudom tolni, mert szülinapomra kapom és az asszony letiltotta, hogy kibontsam. Az első game, amiért pénzt "ad(at)ok".
    A demo 1 billió 17 ezer hibája ellenére bejön a game. Lehet csak azért mert állandóan első vagyok a demo szervereken! :P

    Azt pedig szánalmasnak találom, hogy még szinte ki sem jött a boltokban, már megvan az első 17 megás patch! LOL
  • Livius
    #3175
    Elég bajom van a Battlefield 2 vel is.
  • Livius
    #3174
    Ha bedobnák az udvarra akkor se kellene nekem ez a szar EA termék. Max eladnám jópénzért.
  • Newyorker
    #3173
    Ahogy nézem ez sem megy onlinéban :(
  • kerek1224
    #3172
    Na most, hogy kezd lezajlani a szokásos kezdeti hiszti, azt kell mondjam, hogy a játék k..rva jó. Hatalmas csaták mennek már.
    Viszlát Berlinben!
  • Paranoia
    #3171
    az mé lesz neked jó?
  • szapor
    #3170
    ma jelent meg az EMU-s verzio tuti leszedem :d
  • Csuhai G
    #3169
    2006-10-18 PC Game ISOs Battlefield 2142 (c) EA *EMUDVD* UNLEASHED 71x50 MB
  • kBagyula #3168
    Mindenütt lehet már kapni tegnap óta.
  • kBagyula #3167
    c://program files/eadownloader/felhasználóineved/..... itt.
  • peti94
    #3166
    azt mondják hogy 20.-án lesz a bótokban
  • peti94
    #3165
    leszedtem ea dowloaderral a peccset és nem talállom hol lehet ??
  • kBagyula #3164
    Ezt miből gondolod, hogy nincs eredeti? Magadból indultál ki talán?