16212
Battlefield 2142
  • TweaX
    #14971
    semmi kifogásom ellene, csak össze kell szedni a népet
  • raykrepsz
    #14970
    Természetesen játszunk veletek, nincs tétje nem gáz ha kivertek. Viszont az nem szeretjük ha átbasszák az agyunkat, úgyhogy a mi feltételünk a játék felvétele és megosztása!
  • TweaX
    #14969
    akkor számíthatok rá hogy kiálltok ellenünk?
  • zeoos
    #14968
    Latod-latod ... mar megint falsoskodsz, kozben nem is Hozzad szoltam!
    Gyuree felajanlotta, en elfogadtam ... egyeztetunk es ennyi ... ha nem jelentkezik, az mindent elarul majd.
    Amugy pedig ha a cimem kell: Bp.XIII.Katona J.u.2/e. Itt barki es barmikor megtalalhat ... veletek ellentetben, nekem semmi felnivalom nincs.

    Azt hiszem itt is megmutatkozik egy lenyeges kulonbseg kozottunk!!!
  • raykrepsz
    #14967
    Na végre utolértem magam az olvasással :D

    Természetesen a 818 kiáll veletek bármilyen gyakorlás és verseny keretében. Mivel ez csak egy játék, nem számít nyerünk vagy vesztünk. A HTW-vel is azért játszuk mert nagyon jó buli még hy el is kapálnak... Viszont a közös játék feltétele neten, hogy minden játékos felveszi (Sagem talált egy nagyon jó progit ami felvétel közben nem húzza le a gépet) a saját játékát és feltölti egy szerverre, ahol mindenki megnézheti a meccset. Ez 2 okból is szerencsés 1 meglátjuk hogy nem kék és piros alakok rohangálnak a pályán, 2 tanulunk egymás játékából, technikájából.
    Kb ennyi
  • A Stranger
    #14966
    rohanunk...
  • zeoos
    #14965
    Rendben ... keress meg a [email protected] cimen es egyeztetunk idopontot. Ha van ra lehetoseg inkabb hoznam a sajat gepem is ... inkabb arra lennek kivancsi, hogy arrol mit tudsz produkalni (ne felj egesz jo osszeallitasu, a sajat klaviaturadat es egeredet nyugodtan hasznalhatod).
    Raerhetosegem tekintve 0-24 oraig a rendelkezesedre allok ... keress nyugodtan (telefonomat is megadnam, de tartok az ejszakai zaklato hivasoktol) ha tenyleg el a felajanlasod, akkor ram szamithatsz!
  • A Stranger
    #14964
    Jó, hát persze ezért volt abszurd ez a kihívogatnékosdi...majd mindenki körbemegy házalni...
    Apró dolgokra kell figyelni, mint pl. aimbot beakadás falon át/társra(aimbot) vagy hogy kirívóan felismeri az ellen commander és a squadleaderek helyzetét(wh)...nem tudom én ezeket szoktam nézni, néha árulkodik...
    (Ez most non-vita komment volt, semmi indíttatás nem volt, csupán érdekesség az egész.)
  • TweaX
    #14963
    ez olyan hogy neked nincs kedved idejönni, nekem nincs kedvem beutazni azért hogy ugyanazt játszam amit itthon is, de ha úgy játszom ahogy szoktam és azt látos akkor nemhiszem hogy jogos lenne azt mondani hogy csalok
  • lelkiismeret
    #14962
    Ez lényegtelen, de se üdítőt, se sütit nem ad:(
  • JohnConnor
    #14961
    Ez ilyen piros kis gomb a gépen, mint amikor a kocsiban bekapcsolják a nitrót
  • zee21
    #14960
    ne haragudj gyuri de ezzel a "gyere ide nézzed a monitoromat ahogy játszom"
    dologgal még nem bizonyítod hogy te bezzegh kiállnál és hogy nem csalsz
    és ezt te is nagyon jól tudod hogy miért: nevezetesen hogy senki nem menne el soha a büdös életbe hozzátok nézni a monitorodat ami nem mutat semmit persze mert mint tudjuk ha netántalán cheatelsz (nemtudom nemvoltam ott sose nem vádaskodás) akkoris kitudod kapcsolni arra az 1 délutánra a cheated amig a kedves vendég csekkol
  • JohnConnor
    #14959
    Erre lehet alkalmazni a windows távoli asztali kapcsolatot???????
  • TweaX
    #14958
    hohó nem wellnesshétvégére jössz
  • TweaX
    #14957
    jóóóóó
  • TweaX
    #14956
    gyere ide és nézzed a monitoromat ahogy játszom...nehéz erre válaszolni? mindenki ír csak épp nem normális választ hanem tovább basztatást
  • zeoos
    #14955
    Meg fantaziatlanok is vagytok, mert a korabban pont ratok mondott dolgokat (mint falkaszellem) probaljatok most masokra konvertalni. Ez vicces es egyben siralmas, hogy csak ennyire vagytok kepesek.
  • JohnConnor
    #14954
    az admin és ban-nol minket :)
  • lelkiismeret
    #14953
    Ha elmegyek, lesz süti meg üdítő is?
  • JohnnySmith
    #14952
    Na elég lesz már... megint megy a flame!
  • A Stranger
    #14951
    vagy zoli?
  • TweaX
    #14950
    tudom...mint mondtam, veled nem játszottam és nem te csítereztél le...nem rád értettem az imént leírt dolgokat
  • TweaX
    #14949
    gyere ide és nézzed a monitoromat ahogy játszom...
  • JohnConnor
    #14948
    Én meg azt látom, hogy még mindig rajta vergődsz. Egyébként semmivel sem kötöttem bele, csupán az én hozzáállásomat írtam le a játékhoz. Ha szuperhős témára hördültél fel és magadra vetted...

    ui: a cheater-ezésbe nem megyek bele nem voltam ott nem tudom, véleményemet csupán a hozzászólásaid alapján formáltam
  • A Stranger
    #14947
    ansell?
  • A Stranger
    #14946
    Zee-vel meg johnnal nincs bajom...most tényleg nem csináltak itt sg-n még semmit...szerveres kalandokat meg most én magamra vonatkozólag (érthető okokból) nem nézek...felőlem jöhet még bárki bárhonnan, nekem nem gond...
  • lelkiismeret
    #14945
    Nekem az. Szelektív. Te persze a helyes úton jársz. Mindig. Mindig okosat mondasz, sosem tévedsz, minden felhozott érv szemét ármánykodás. Ellened. Az, meg, hogy azért vagy cheater, mert úgy lösz mint King hülyeség, Te sokkal jobb vagy kingnél. Egyébként, ha jól tudom -mert te is írtad- Kingék ellen sokszor játszott már az ominózus klán. Velük akarnak játszani. Gondolom nem azért, mert csíternek tartják őket. Mindegy. Nincs igazam. És különben is ki Vagyok? Megspóroltam neked a replikázást:)
  • TweaX
    #14944
    egyébként a gyökéreket nemigazán rád érettem mivel veled nem is játszottam soha
  • TweaX
    #14943
    és jól bejön, már özönlik mindenki, hooopla, zee, johnconnor és a névtelen lelkiismeret, ki jön még?
  • A Stranger
    #14942
    A gyökérért én kérek bocsánatot...csak hát mi is kaptunk a nyakunkba azt elszaladt egy ilyen...téged sem ismerlek veled sincs bajom...ha gyurinak van akkor van....azt nem tudom...mindenesetre te nem küldtél el minket sehova úgyhogy ehez viszonyulok...
  • TweaX
    #14941
    ez a cél xD
  • A Stranger
    #14940
    Kihívogatósdi? Ez jó...és aki nem áll ki az gyáva guzmány....aki nem áll ki az sztem nem áll ki és nem a másik fogja eldönteni, milyen okból....őőő....ezt gyurira is értettem (bocs)...mármint ha összegyávázod őket, csak jobban ránkszállnak...
  • TweaX
    #14939
    neked úgyszintén szelektív a felfogádos ahogy mindenkinek itt, ami ellenérv arra nem reagálunk hanem becsukjuk szemünket behúzzuk farkunkat...hát leírom még egyszer: tessék gyere ide és nézzed a monitoromat ahogy játszom...
  • TweaX
    #14938
    látom teis csak belekötni tudsz...a klánod nyíltan és alaptalanul lecsíterezett a szeróján azért mert lelőttem őket, és tudod mi volt az indok? "úgy lősz mint first-king"
  • zeoos
    #14937
    Neten mar talalkoztunk es pont a holland szervereteken (aki nem lusta, az elmenyeimrol picit lentebb beszamoltam) ... par percig voltam ott, lattam amit lattam es csak a kulturaltsagomrol adtam tanubizonysagot, hogy nem kezdtem el egy veszekedest. Egyebekben jobb ha csondben maradsz, mert nem veletlenul leptem ki abbol a jatekbol, pedig pont engem nem szokott egyaltalan erdekelni, ha kepenlo valaki. Errol ennyit.
    Felrebeszelsz, gyava vagy es mindig csak ugyan azt tudod szajkozni. Nalam teljesen leirtad magad (egyebekben minden korabban mondott dolgomat fenntartom Veletek kapcsolatban).
  • TweaX
    #14936
    neked szelektív a felfogádos ahogy mindenkinek is, ami ellenérv arra nem reagálunk hanem becsukjuk szemünket behúzzuk farkunkat...hát leírom még egyszer: tessék gyere ide és nézzed a monitoromat ahogy játszom...


  • JohnConnor
    #14935
    Látom pörögnek az események, azt sem tudtam honnan kezdjem el olvasni.. széép, igazából nem fűzök hozzá semmit, de az "én velük játszom amikor bf-ezek nem pedig public gyökerekkel" ki kérem magam és a játékostársak nevében. Komolyan hihetetlen, én egy teljesen átlagos katonának tartom magam a játékban!!, kész ez van, de sokan (tisztelet a kivételnek!!) úgy írtok mintha szuperhősök lennétek... na és akkor ki a király... igazából megmondom őszintén leszarom, sohasem érdekelt különösebben a stat. én örömből játszok és soha nem fogok különösebben vergődni azon hogy egy k. FPS GAME-ben ki a faszagyerek...
  • TweaX
    #14934
    redhammerz meg a bf playerek 99,9%-ánál játszik jobban, ői s csal?
  • lelkiismeret
    #14933
    "mert valakinél esetleg jobban játszok és lecheaterez..." A tévedés itt van, te nem valakinél játszol jobban, te a BF playerek 95%ánál játszol jobban.
  • lelkiismeret
    #14932
    Gyurci, hogy is van az hogy mindenki téged bánt. Én mikor írtam neked olyat, hogy "szánalmas" vagy? Hm? Lejáratósdit te játszol, én nem, minek, hisz téged jobban már nehéz lenne lejáratni, megteszed ezt magad is.

    Neten, mindig ez a net. Ennyi, egyebet nem is kell mondani:) Neten nyertél, megvertél engem nullára, elismerem, hogy legyőztél, remélem így jó lesz. 1:0 oda. Nos, jöhet a LAN?