16212
Battlefield 2142
  • zeoos
    #15011
    Amugy meg honnan veszed, hogy: "szar ez a jatek", ha meg meg sem vetted? Hiteles kis hozzaszolas volt ... olyan ertelmes, mint amilyen Te magad lehetsz. Gratulalok!
    Erdekes: azert masok akik annak idejen sokaig jatszottak az 1942-vel, majd megvettek a Vietnamot, utana hosszu ideig nyomtak a 2-est ... ma, ezzel mulatjak az idot.
  • zeoos
    #15010
    Igazan elmondhatnad ha mar ilyen tajekozott vagy, hogy a 2142-ben hol van az ur? Az ara pedig annyi-amennyi.
    Erteke viszont egyenenkent valtozik ... en 20 ezerert sem adnam oda ... ez van!

    Lehet Te magad megmaradtal a BF2-es szintnel ... akadtak akik nem ragadtak le es tovabblepek ... megsem minositi senki a korabbi tortenetet. Tudod ha az elet sehova sem fejlodne, akkor meg ott ulnenk melletted a fan ... akadnak szepen akik lemasztak
  • zeoos
    #15009
    Nem vagyok tul fotogen ... kvazi nem biztos, hogy elolehetne hivni a fizimiskamat a negativrol ... meg hat talan par verpistike visszamaradna a fejlodesben (amit igazan nem vennek a szivemre)
  • pokerarc 7
    #15008
    csinálj egy talkshowt szerintem :D
  • TweaX
    #15007
    ha szar miért érdekel?
  • Ati810
    #15006
    Én tegnap vetem 2100Ft-ért a Deluxe-t
  • pokerarc 7
    #15005
    ezért a hszért tényleg sorry :) igazából olyanokra értettem akik arra verik magukat hogy azokat le tudják lőni akik tegnap kezdték a játékot :D el tudok képzelni néhány ilyen 12 éves "angrygermankid"-et akik ha elérnek egy 2-es K/D-t rögtön istennek képzelik magukat :D
  • Ben007
    #15004
    igen én megvettem a bf2deluxe-t bf2142-t és még a vietnam-ot is az úgy összesen 12 kiló és mind megérte
  • eugabesz
    #15003
    ahha...me bittus azzal akartál jáccani...de azért,hogy meglegyen sok a 4 kiló
  • tomonor
    #15002
    alapjáték + NS? hát már hogyne érne, én összesen a kettőt 8k-ért vettem annó.
  • eugabesz
    #15001
    annyit nem ér..
  • Ben007
    #15000
    4000Ft a deluxe
  • McKenny
    #14999
    űrbéfes majmok
    szar ez a játék, am mennyiért lehet ilyet venni?
  • DwayneHicks
    #14998
    Igen ez a videó én voltam, az azóta híressé vált Gyamoltalan "halálkacajjal" együtt...
  • zeoos
    #14997
    Basszus ... vettem a faradtsagot es ujra vegigolvastam ezt az egesz vitat:
    Sehol semmifele anyazast nem talaltam. Persze erzodik egy szunni nem akaro feszultseg, de valojaban semmi csunya beszed nem volt tamadonak velt oldalrol.
    Azt is felreertettetek amikor a tapasztaltabb jatekosrol beszeltem. Soha semmikor nem magammal peldaloztam ebben a temaban mert valo igaz, hogy mar azota jatekos vagyok amikor meg nem is volt PC a koztudatban es szerencsesebb eletem okan az azota eltelt ido nagyobb reszet a jatekokkal foglalkoztam a magam szorakoztatasara, de soha nem voltam az atlagnal jobb, soha nem tartottam magam kimagaslo tehetsegnek, igaz engem a jatekban jobban erdekelnek a megoldasok keresese, jobban lekot a masok gondolatainak kijatszasa mint a valos elert eredmenyek.Nem kell a szavaimat felremagyarazni es nem kell osszeeskuves elmeleteket fabrikalni semmibol.

    Az, hogy hosszan irok? Hmmm! Miert problema ha van velemenyem, akad szokincsem es nem vagyok lusta leirni amit gondolok. De azert azt korant sem gondolja senki, hogy csak ugy vaktaban dobalozom a szavakkal. Megprobalok utanajarni a dolgoknak es persze altalaban az elettapasztalatomra is nagyban hagyatkozom donetesimben es mar nem annyira irok levelet a telaponak, ami tetszik nem tetszik a korombol adodik (bocsi, hogy elek).

    Igen is fura a kimagaslo teljesitmeny, az ember alapvetoen szkeptikus ... de kesz vagyok a vegere jarni a dolgoknak es megkovetem azokat, akiket meggondolatlanul megbantottam. Elismerem az igazolt teljesitmenyt es csodalom a bajnokokat, de gyarlo ember leven en is ketelkedem az eredetisegben, azaz mar kevesbe hiszek a mende-mondakban es tobbszor ert mar a kezem bilibe.

    Ha tenyleg meglehet majd bizonyosodni Gyuree tiszta jatekarol, akkor miert ne tennem ... valoban erdekel, hogy mi lesz az igazsag. Nagyon faraszto ez a forumos pofozkodas, ertelmetlen egymas gyozkodese. Generacios es akar felfogasbeli kulonbsegek vannak nagyreszben az elmult vitakban, semelyik oldal nem meggyozheto a szavak erejevel. Lassuk hat mi a valosag!
  • zeoos
    #14996
    OK! Rendben, kapcsolat felveve.
    Magam reszerol a dolgok tisztazasaig elhatarolodom Gyuree szapulasatol. Ha lehet hinni a tortenesekben, akkor nemsokara osszejon egy talaka ... en biztos ott leszek ... viszem a gepem (Tweax sajat klaviaturat es egeret nyugodtan hasznalhat) ... felmegyunk egy szabadon valasztott szerverre (ahol az altalam is ismert emberek eppen jatszanak) ... es megnezek par menetet (talan meg tanulok is nehany mesterfogast). Ha minden tiszta lesz, en fogok elsokent elnezest kerni es egyben mindenkit tajekoztatok, hogy rendben zajlottak az esemenyek. Egyelore ennyi fejlemeny (remelem ennek megosztasa nem serti a privat beszelgetesunk bizalmassagat) ... addig is errol a csalosdi dologrol en leszallok, a tobbit majd meglatjuk.
  • zeoos
    #14995
  • zeoos
    #14994
    felvettelek ... elerheto vagyok ... beszelhetunk (remelem jol irtam be az adataidat) ... viszont Te nem vagy elerheto, az uzenetem visszajott
  • zeoos
    #14993
    MSN-em is [email protected], de nem igazan hasznalom chatelesre, csak a levelezesemet bonyolitom rola de ha ugy egyszerubb neked am legyen, a dolog lebonyolitasaig felvehetsz partnerlistara.
    De tudnod kell, hogy attol meg mert privat vonalon tarsalgunk ... ha kifalsulsz, visszalepsz, vagy nem josz el a megbeszelt talalkozora, akkor mindent megosztok itt a kozosben.
    Ha igy rendben, akkor nyugodtan jelolj be ... elfogadom.
  • TweaX
    #14992
    msn-ed nincs? mer oda vettelek fel
  • A Stranger
    #14991
    Ja, hát arra való a fórum, ha nagyon privát lenne, akkor pm lenne...amúgy sem kötekedésnek írtam, csak amolyan behümmögésnek...de a válasz hangvétele megint csak flamestyle...

    (a lényeg a mittomkicsodán volt...még nem mondtál semmit a nevedet illetően)
  • zeoos
    #14990
    Gyere Connor nagyon jol tudod, hogy a barataim elott mindig nyitva all az ajto :) (amugy is ha jol emlekszem hasonlo az erdelkodesi korunk bizonyos tekintetben) .... buli lesz!!!!!
  • JohnConnor
    #14989
    Én el megyek hozzád szívesen, úgyis rég voltam Pesten
  • raykrepsz
    #14988
    Mindenképp taxival menj, mert a meccs után úgyis közössen beültök valahova. Mint 2 jó barát :D
  • zeoos
    #14987
    Tudod jol, hogy ha vezetek nem iszom .... ahha ertem ... menjek taxival
    (nem jon az a level! nem jon az a level!)
  • zeoos
    #14986
    Van sportvezetoi jogositvanyom, ami ugyan nem terjed ki a szamitogepes jatekokra, de sok sportesemenyen siman feljogosit a jatekvezetesre.
  • raykrepsz
    #14985
    Végülis nem is kell felvenni, Hooopla ott fog állni és mindent látni

    Csak popcorn-t és sört vigyél...
  • zee21
    #14984
    jogos Stranger kicsit sok a csordaösztön :)
  • zeoos
    #14983
    Gyuree = Tweax !
    Az elobb provokaltal, hogy menjek es nezzem meg hogyan jatszol. Valaszoltam: reszemrol rendben.
    Megneztem azota a hotmailos levelesladam, de meg semmi nincs benne ... (???) ... nem kell regenyt irnod, eleg ha mondsz egy idopontot, talalkozunk valahol a kozelben es felugrunk jatszani par menetet. Nem olyan nehez!
  • lelkiismeret
    #14982
    Befognád a kis szádat, amikor nem hozzád beszélnek az emberek? Nem téged kérdeznek, és nem hozzád beszélnek, ne te válaszolj már légyszíves.
  • A Stranger
    #14981
    Hát ha elmész hozzá te névtelen ómittoménkicsoda...
  • lelkiismeret
    #14980
    Jó. Válasz az élő játékra Gyurci? Legyen már annyi gerinced, hogy miután magad ajánlottad fel, megmutatod mit tudsz élőben is..
  • raykrepsz
    #14979
    Nehogymá az legyen hogy nem merünk kiállni?

    Játszunk, próbáljuk kiszürni a csalást, ha nem sikerül ez van. A csalók úgyis magukat minősítik....
  • A Stranger
    #14978
    Csak neeeeem? Huhujjujjdemittoménmostmirejóez?
  • TweaX
    #14977
    legalább ha nem ő linkelte volna nekem a hsz-t (mármint ansell)
  • A Stranger
    #14976
    ansell visszatért? zomfg...

    (Gyurinak láthatatlan wallhackje van, nehogy a vid-en ottlegyen...)
  • A Stranger
    #14975
    Hát nekem mindegy mikor...jövőbelátó nem vagyok, úgyhogy ha vmikor aszongya vki, hogy most jöjjek pár menetre akkor megyek...ha tudok...
  • lelkiismeret
    #14974
    raykrepsz: Ne haragudj, de az, hogy felveszitek a játékot semmire sem garancia. Korábban már fejtegettük, hogy van pár olyan "dolog" amit kívülről nem tudsz kiszűrni. Gyurcit már rég kiszürté volna a felvételek alapján. Nemes gesztus, amire Gyurci már ugrott is, VISZONT Gyurci, tessék van aki elutazna hozzád, te ajánlottad fel, neki mért nem válaszolsz? Itt lenne az alkalom élőben megmutatni mit tudsz, egy olyannak, aki ellened ágál. Ők kiállnának ellened, de te meg továbbra sem élőznél? Miért megint CSAK a netes kihívásra ugrassz, hm?
  • A Stranger
    #14973
    Bocs, nekem már jöttek "elmegyek oszt megleszelverve" stílusú levelek a fórumról...inkább hanyagolom a címet...nem mintha félnék, de amúgy is minek adnám meg...
    p.s.:Jó tudom, hogy ez gyurinak ment én csak az álláspontom írom...

    p.s.2.:Mi a program neve, mert én fraps-ről átszoktam xfire, de az is lassít bizonyos játékokban, meg a gond az, hogy késleltet néha...ja és tömörítetlenül gyűlik fel az anyag=120GB
  • JohnConnor
    #14972
    lesz ne mulass