16212
Battlefield 2142
  • Mester01
    #3391
    Ez hülyeség...
    Amit te most beadtál az egy anti csit programnak a update része.. semmi köze nincsen a rang meg a pelcsni dologhoz...
    Az EA Mster serverevel van a gond...
  • SubZero911
    #3390

    Akinek rank és plecsni problémája van, annak állítólag ez segít.

    Én most próbálom, de a f*////-om tele van ezzel szakarkodással. MI a p**-+96+454-áért adniak ki így játékot. Ráadásul méreg drágán.
  • Mester01
    #3389
    If you are having any trouble at all with your rank, check out EA's good 'ol solution for it!
    Thank you for contacting EA Customer Support.

    We have identified an issue in-game where your rank may not update immediately after earning the requisite number of points. If your account is not properly ranking up in Battlefield 2142, you may want to try moving to another ranked server in order for your account to update. Once you score a point on the new ranked server, the account should automatically update to the new rank. If your account is missing more than one rank, each additional point scored will update your account to the next rank earned.

    Should you need additional assistance with your ranking after moving to a new ranked server, please feel free to contact us.

    Sincerely,

    EARep Aaron
    Player Relations
    Electronic Arts
  • SubZero911
    #3388

    És utána megjavult, vagy most se rögzíti ???
  • kigyi
    #3387
    Sziasztok jönnétek esetleg játszani hamachira?
    Itt este lenne játék csak gyertek:
    Sanyesz5 kód battlefield
  • 79Alba
    #3386
    nekem is ezt csinálta
  • obe
    #3385
    bocs én bénéztam el, kitömörítettem ahelyett hogy csak bemásoltam volna..müxik, kösz szépen
  • killecske
    #3384
    Sikerült a felülírás!!
    Csak nem tudsz fegyvert választani mert csak az unlockolt legerősebb fegyver lesz nálad + a cuccok hozzá!
  • obe
    #3383
    értem , akkor nem sikerült a felüirás, pedig rá is kérdezett hogy az objectet felülirja -e...megpóbálom mégegyszer( ugye az ai, eu, és pac fileket másolja be?)
  • SubZero911
    #3382

    Szasztok !

    Valaki tudja miért nem rögzíti a játék a plecsniket ???? Már kaptam vagy 5-öt, de nem marad meg a rendszerben.

    Másnak van ilyen problémája ????!!!
  • killecske
    #3381
    Nem is tudsz fegyvert választani alapbol a unlockolt fegyver lesz nálad+a vele járó cuccok.
  • obe
    #3380
    én felülirtam azt a file-t de nem tudok uj fegyvert választani..kell még valamit csinálni azonkivül hogy felülirom avval amit leszedtem tőled?
  • kigyi
    #3379
    hamachira valaki?
    patch-el vagy nélkül játszunk?
  • killecske
    #3378
    Hy

    Mit javit ez a patch??
    Hogyan kell felrakni??
  • Sanyesz5
    #3377
    Hali!!!
    Ha van vkinek kedve ma hamachizni akkor ezen a hálón 4 után nyomulunk,ha vkinek van kedve jöjjön!!
    Sanyesz5 kód battlefield
  • Paranoia
    #3376
    mindjárt berakom a faq-ba
  • Hody
    #3375
    és honnan tölthető le?

    köszi
  • Paranoia
    #3374
    hát én nemtom felrakni
  • kigyi
    #3373
    Ja én is néztem
  • Paranoia
    #3372
    kijött razor911es v1.1es patch.
  • kigyi
    #3371
    hamachira valaki?
  • Kövesdi A
    #3370
    hi nem tudtok valami olyan modositást amivel választani tudok a fegyverek között és én tudom magamra rakni a csucsokat .robot stb
    vagy ez a nem ellérhető funkció ?
  • bbccc
    #3369
    De azt mondták hogy ebben a Razor1911-ben a singlében nincs benne a Titan mod!!
  • killecske
    #3368
    Hy

    Az unlockolt fegyverek mind a 2 csapatba ugyanúgy néznek ki??
  • Gerisone
    #3367
    benne van
  • bbccc
    #3366
    És a Titan mód hogy nincsen benne????????????
  • ZoltanZen
    #3365
    Én nagyon szeretem a battlefield sorozatot, de úgy érzem ezt az útobbi 2142-őt nem fogom megvenni. Egyébként ez a http://bf2142.bfstats.info/ privat rankedes dolog, hogy is mükszik? Nagyon nem vágom.
  • Platypus16
    #3364
    Az kérlek szépen a játék belső mikrofonja mikor a squadon belül kommunikálsz...
  • Gerisone
    #3363
    MŰŰŰŰŰKÖDIK! nem lép ki!!!!! vááááá kösz
  • Gerisone
    #3362
    mi az a voip?
  • mohus
    #3361
    köszi...most már minden világos...:)
  • 79Alba
    #3360
    Valaki leírhatná az UNLOCK-ok mi melyik és mit tud
  • 79Alba
    #3359
    bocsi mükszik
  • Laszlou
    #3358
    Mire írtam hülyeséget, vagy mi van?
  • misaab@a
    #3357
    EA-s fórumon olvastam egy tippet a "crash to desktop no hibaüzenet" problémára és egyelőre stabilan megy a game...
    Engem eddig mindig kidobott a pályára való joinolás után 1 percen belül.
    Ez úgy tűnik megoldotta. De nem akarom elkiabálni.

    Tehát ha crash to desktop:
    - TURN OFF VOIP!!!
  • 79Alba
    #3356
    Hülyeséget írtál
  • Gerisone
    #3355
    na! multiba több mint 4 percet tuttam jáccani mielőtt kidobott! egyéni rekord :D:D egyébként egyébként jók a fegyverek! kösz
  • JohnnySmith
    #3354
    Többet ne szemeteld tele topikot, ez nem cset és ne sírjál, van FAQ olvasgasd. Senki nem kíváncsi a kínlódásodra, 1-2 hszban meglehet írni a problémát.
  • Laszlou
    #3353
    FONTOS LEHET!
    Ha valaki single unlock fegyvereket akar:
    Töltsd le az oldalamról ezt:
    http://quadok.uw.hu/egyebek/Kits_server.zip

    Írjátok vele felül a saját fájlotokat:
    D:\Program Files\Electronic Arts\Battlefield 2142\mods\bf2142\Objects\Kits_server.zip

    Ettől kicserélődnek a fegyverek, lesz gránát és egyebek, NAGYON JÓL SIKERÜLT! Mükszik!
    Enjoy :)
  • ERykk
    #3352
    Már a G5-öt is megszégyenítik ezzel a kalap szarral..