16212
Battlefield 2142
  • Mester01
    #3471
    Hülye..
    Nem az eredeti játék itt a lényeg hanem a CD key ami benne van a jatekban...
  • petit2000
    #3470
    hi all!
    lenne egy kisebb kérdésünk, haverral az a mi bajunk h sajnáljuk a pénzt a játékra. De ha vennénk egy eredetit közösen és feltennénk nálam is meg nála is (más cd key-jel persze) akkor működne?
    Szal tudnánk egy szerverre menni?
    pls segítsetek!!!
  • Mrlego
    #3469
    battlefield2142-Crack-Patch rar ez jo a bf hez vagy muszáj azt a bonyolult menetet végig csinálni ami a f.a.q van
  • Balumann
    #3468
    De hol van kiírva hogy demo? :S Mert én akor mikor elkezdtem tölteni néztem párszor ezt az oldalt, akkor még láttam valahol hogy demo. Most meg eltűnt, azért is kérdeztem meg :S
    De most megnéztem az oldalt, pályáknál csak a sidi power plant van, úgyhogy tényleg demo lehet. Bár monitor -nál már azt írja, hogy map: Verdun.
    Na mind1 akkor még várok
  • TS Zolly
    #3467
    Hát nézd kedves barátom! Most a Private Ranked szerverekről van szó. Továbbiakban: PR. PR szerverek, mint már irtam, nagyrésze tört. Magyarán fel lehet menni tört játékkal. Ugyan ugy kapja az ember a különféle marhaságokat, de rang, jelvény, plecsni megszerzése esetén nincs dobpergés. De minden megvan lásd: itt.
    Amiről a barátunk kérdez, az még bf2142 demo szerver. Nevében is benne van. DEMO! Ha lesz tört szerver, a PR fiuk biztos beizzitanak egyet, vagy többet akár. De ök sincsenek jó véleményel a 2142-ről. Tört szerver meg tuti lesz, csak kikell várni az időt. Olyan még nem nagyon volt a BF sorozatba, hogy nem lehetne tört szervert létrehozni, tört cd-s játékosoknak.
  • reaper4
    #3466
    bf2142 dvd
  • Balumann
    #3465
    mert nincs helyem, és lusta vok felrakni :) Várom hogy legyen tört szerver.
  • scorpeeon
    #3464
    Hogyhogy vannak egyáltalán tört szerverek? Nem úgy volt, hogy tört nem is megy multiban?
  • szenoi
    #3463
    Nu!!!

    Az a helyzet, hogy sikerült egy huszárvágással megoldani a gondjaimat! Aki hasonló cipőben evez:
    -Eredeti játék
    -Nem akar semmi pénzért elindulni

    Az próbálkozzon meg a No CD crackes exe-vel. Ezzel simán elindult.
    Röhej, hogy csak így lehetett munkára fogni a progit. Valami gond van a meghajtó kezeléssel....
    További jó mulatást mindenkinek
  • TS Zolly
    #3462
    Nem minden Private Ranked tört! Pl CoR Arena PoE2 szerver nem tört.
    Csak azt nem értem, ha megvan neked a game, miért nem próbálod ki temagad???
  • Paranoia
    #3461
    benne van
  • matyi08
    #3460
    én leszedtem azt a patchet, meg egy új cracket, és mikor fel akarom rakni a patchet, akkor elindul valami, mintha a játék lenne, és fekete képernyővel kilép.
  • misaab@a
    #3459
    FAQ-ba hegesszétek már be a játékból kidobós megoldásra a TURN OFF VOIP-t, mert sokan szopnak vele...
  • Balumann
    #3458
    ja tom hogy private ranked, én tört battlefield 2-vel játszottam, úgy tudom hogy ezek a private rankedek mind tört szerverek. Ezt már többször is néztem, most úgy látom hogy ez már nem demo szerver, és gondoltam hogy lehet hogy tört. De nem sokan reagáltak az üzenetemre :/
    Szóval ezt a szervert próbálja ki valaki tört játékkal hogy megy-e! Én letöltötem a játékot, de még nem raktam fel, gondoltam várok amíg lesz tört szerver, mert single-be nem nagyon akarom játszani, Hamachival meg nem tom hogy mennyire tudnánk ezzel játszani, 2-en nincs értelme, de nem tom mennyit bírna el a netem. Úgyhogy lehetőleg valaki próbálja ki!
    /visszaolastam, nem látom, hogy volna ilyenről szó:S /
  • szenoi
    #3457
    [marquee direction=right]Help [/marquee direction]
  • Nagydög
    #3456
    Orvendezz, hogy ilyen konnyen megszabadultal ettol a vacaktol, es csak bo tiz rongyba kerult. Javitasokra ne nagyon szamitsatok! A DICE valoszinuleg mar veszettul hegeszti a BF 700042-t, ami szinten ennek a motornak a sikertelen rendbeszedesi kiserlete lesz, szinten vacak netkoddal, es tobb buggal, mint amennyi elmeletileg beleferne a jatekba. Ha esetleg megis csinalnak hozza patchet(A booster packok keszitese is rengeteg idot elvesz. Ez egyebkent remek otlet. Nagyon keves penzert meg lehet venni, es abszolut semmit sem er.), akkor leginkabb a lepegetok hangjat, es a nyomjelzo szinet fogjak modositani. A meglevo hibakhoz nem nyulnak, nehogy valamit elrontsanak, de beepitenek nehany ujabbat. Jo szorakozast!

    Aki jot akar maganak, megvarja, mig lemegy a BF2 ara, megveszi es gyorsan korulnez mod ugyben, mert azok ingyen sokszorosat erik, mint a BF2, meg a 2142 egyutt(incl. booster packok, meg kiegeszitok.)
  • Mrlego
    #3455
    remélem a játékot kijavitják majd és normalisan lehet majd teljesen játszani
    tudom sok idö adig GE zek legaláb
  • Kiru
    #3454
    Akkor bf2142 dvd.iso vagy bf2142_dvd.iso vagy rzr-2142.iso? melyik jó? a bf2142.iso az nem.
  • Phoeton
    #3453
    köszönöm szépen, úgy nézem most működni fog!
  • Pheaper
    #3452
    ja az kéne :D videókari driver frissités:P
  • Paranoia
    #3451
    uhh:S szép:D directX?videokari driver frissítés?
  • Promi #3450
    Segítsen valaki! A játék lemezének nevét (amit az ISO file) kiírása után ad a lemeznek)meg tudná valaki írni? Előre is köszi!


    bf2142 dvd



  • Paranoia
    #3449
    rzr-2142.iso?
  • Kiru
    #3448
    Segítsen valaki! A játék lemezének nevét (amit az ISO file) kiírása után ad a lemeznek)meg tudná valaki írni? Előre is köszi!
  • obe
    #3447
    kapcsold ki a voice ip-t a játék hangbeállításnál
  • Pheaper
    #3446
    nekem ez a hiba :S quick time al le lehet jáccani
  • Phoeton
    #3445
    Tudna valaki segíteni nekem megoldani a problémámat? Folyton kidob a játék! Angolul nem igazán tudok, úgyhogy az EA oldalon sem tudom hogy keressem a hiba kiküszöbölésének a megoldását! Néztem, hogy sokan megoldottátok ezt a gondot, de pontosan nem esett róla szó, hogy hogyan. Ebben szeretném a segítségeteket kérni, hogy aki ezt végigcsinálta, az vagy itt, vagy e-mail-ben kérem segítsen! Nagyon hálás lennék! Köszönöm!
    [email protected]
  • kigyi
    #3444
    Tört verzióban nem létezik egyenlőre online mód.
    Csak a hamachi-s ami helyi hálózatot szimulál így lehet játszani egyenlőre. Sajnos NEM netes szervereken hanem csak azokon amiket mi csinálunk.
  • Mrlego
    #3443
    kérlek szoljatok ha van normális verzios bf2142
  • the1gabor
    #3442
    mi az a hamachi? ergo ő be se tud lépni a multiba. Kiirja neki hogy nincs internet kapcsolata. Pedig Van, és a fievallal is engedélyeztetve van!!!
  • buldozer99
    #3441
    Nah nekem megy mediumon minden 1024*768-ban!!
    Jehh igen király game!
  • sztechnika
    #3440
    Az jólvan,hogy gépigényes,de főleg akkor akad amikor sok ember van körülöttem leveszem low ra mindent ugyanaz mint medium-high beállításon,mind1 valamit még kipróbálok.
    Azért köszi!
  • buldozer99
    #3439
    3432 pls!
  • Paranoia
    #3438
    de az mostanába nemfog menni mivel a szerver leált már ugy 5-6 napja!
  • mike0013
    #3437
    elkéne érni a 150 pontot a serverükön... utána tudsz regisztrálni
  • ZoltanZen
    #3436
    Szeretnék regisztrálni ezen az oldalon http://bf2142.bfstats.info/reg.php , de folyamatossan ezt írja:
    This Player Name does not exist in Statistics.
    You must play before registering!
    Ha problémád van a regisztrációval írj az adminnak itt

    Írtam a megadott címen, de választ nem kaptam. Próbáltam más felhasználóval, de úgy sem engedi. Valami ötlet?
  • Mester01
    #3435
    irtam neked privit..
  • Paranoia
    #3434
  • szenoi
    #3433
    Sziasztok!

    Megvettem ezt a k**** játékot. Telepítés után 2x még hajlandó volt valamilyen cd-re utaló megfejthetetlen hibaüzenetet kiírni, azóta semmit nem csinál. Bejön a kezdőkép, de egyébként csak áll a progi.
    Nem tudom kilőni, a gépet nem tudom leállítani, és egyáltalán semmi NEM TÖRTÉNIK.......

    Ilyenkor mi van???

    A support oldal tippjeit részben kipróbáltam, mint minden task kilövése, reinstall, meghajtó elérési út váltása....
    Semmi....

    Please help me!!!!!!!!!!


    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁáááááááááááááááááááááááááááááááááááá
  • heliosz007
    #3432
    elolvastam a F.A.Q-t , de a játék nem megy!:S mindent megcsináltam ami ott van de nem jó! elindítom a játékot de nem tudom kiválasztani a nickemet ! miért? mi rontottam el? pls help