16212
Battlefield 2142
  • pIIrash
    #3511
    Hi!

    Akinek sikerült megoldania, hogy ne legyen a Titan belsejében egy merő feketeség az please jelezze!!!
  • SubZero911
    #3510
    Erre meg én tudom a választ !

    Nagyon vigyázz, már létrehozott 2142-es accounttal és player névvel szerkeszd meg az egészet, ugyanis nem lehet módosítani utólag.

    Én is elba**tam. Ha mindent jól beírsz, akkor is hibát ír ki, aztán egyszrcsak elfogadja.
  • ZOLCHI
    #3509
    Nekem is van problémám!
    Nincs a nevem előőt a piros kettes. A veterán progin (EA oldalán)befirkálom a kért adatokat,és állandoan errort beszél.
    Hogy is van ez?
  • ZOLCHI
    #3508
    Lekéseled,mint a disznót.
  • SubZero911
    #3507

    Tudom, hogy butuska kérdés, de hogy lehet valakinak elvenni a "dögcéduláját" ??
  • ZS90
    #3506
    na ha itt vagy akkor tőlem játszhatunk!
  • ZS90
    #3505
    jaj Chalez, el is felejtettem teljesen hogy írtad hogy szoktatok játszani:))))) de állat vagyok én meg itt kérdezősködök össze-vissza:))
  • bakvarnyu
    #3504
    Milyen cuccod van?
  • chalezlopez
    #3503
    Én szoktam Zsoco!! Benne vagyok valamikor.
  • ZS90
    #3502
    kössz. és ti nem szoktatok hamachin játszani? kipróbálnám milyen multiba.
  • Paranoia
    #3501
    hamachin keresztül elindul
  • sztechnika
    #3500
    Teljesen ki vok..
    A game ha egyedül nyomom,akkor high beállításokon nem szaggat,ha meg sokan vagyunk 1 ponton(csak 10)a játék úgy akad,hogy csak na,demoban nem akadt kicsit sem itt meg még lowon is.
    Biztos nem tudtok vmi olyat amivel meglehet oldani a problémát,hogy sok embernél ne akadjon a game?(demoban tök jó volt)

    Köszi előre!!
  • ZS90
    #3499
    "CSAK egyjátékos-módban vagy Hálózaton keresztül megy most."

    na most akkor csak egy játékos módban megy, vagy lehet hálózatba is használni? ja és az mit jelent? mennyek haverhoz és dugjam össze a gépet és imádkozzak hát ha megy, vagy esetleg hamachin keresztül is elindul?, stb... vagy esetleg ti szoktatok-e játszani?
  • Paranoia
    #3498
    MIELŐTT KÉRDEZNÉL - KATTINTS IDE ÉS OLVASD VÉGIG FIGYELMESEN A F.A.Q.-T!!!
    hm?
  • ZS90
    #3497
    Hi all!

    Lenne egy kérdésem. Biztos 5 milliószor föltették már és előre is bocsánat, csak most nem nagyon van kedvem végig olvasni a fórumot. Szóval az lenne a kérdésem, hogy jelenleg van-e vmi multiplayer lehetőség "bizonsági másolattal"? nem hivatalos szerver ilyesmi? vagy esetleg Hamachin keresztül?
  • kBagyula #3496
    jaja, csak nem gondoltam át azt a hsz.-t.. :)
  • Paranoia
    #3495
    neem.Jól figyelted meg!Ha nincs más pontjuk akkor lehet bcni.
    #3493 megvan:)infantryzik izomból:)
  • TS Zolly
    #3494
    És ha valaki bczik, lobaszott betükkel kiirják a warningot. Nem egyből cseszerintik ki. Amugy még nem nagyon sikerült lefigyelnem, de mintha szabad lenne a bc. De csak akkor, ha nincs az enemynek befoglalhatő bázisa. De leeht csak rosszul figyeltem meg. Mert tegnap dalianon egy Magyar gyerek keményen bombázta az anyahajót, és mikor belett fehétitve egy zászló, egyből kiirta a figyelmeztetést.
  • Platypus16
    #3493
    Ő volt LoB-os és neki eredetiben volt meg a játék, csak gyakran ment PR-szerverekre... már nagyon rég hallottam róla...
  • Paranoia
    #3492
    hja hogy dragon szíívej.xD értek mindentHUN_ZOLI val rengeteget jáccok ő LOB-os volt.nem?
  • kBagyula #3491
    Hála a szkriptnek. :)) BC/BR/DTK/TK auto kick, ha béna vagy ha sokat tk-ztál valamellik járművel, nem enged beszállni amíg van más ember a közeledben...
  • TS Zolly
    #3490
    Dragon volt az. Nagy szájuk volt tényleg anno. De még soha nem waroztak elötte, aszték, meglehet nyerni egy wart egyéni szkil szerint is csak. Amugy a rengetek klán van ott, kik részt vesznek a cb-n is. Pl a =BiA= klán. Most a cb Conquest - 32 12. helyezetje. Leht ti kevertétek öket, de az eX és a GSdc kapott tőlük. Szoktam látni RATS klánjelzésü emberkéket. Amugy nekik külön van ilyen kupa féleségük ezen kivül. Eddig lenéztem azokat akik PR-en játszanak, de hidd el, sokkal jobb, mint OR szerveren. Egyénileg szkilesek, cspatmunka kiváló MINDIG, és ami a legnagyszeübb, nincs mocskos játék.
  • egyuri
    #3489
    Haha Nálad komolyabb emberek is probálkoztak már hiába.
  • JCSR ODIN
    #3488
    Volt egy private rankeden alakuló klán, akiknek vmi iszonyat nagy szájuk volt és azt hitték, hogy majd jól elpicsázzák az eredeti bf2-söket, hát le is nyomtuk a wart vmi 700 - 0 lett ide, közük nem volt hozzánk, sem egyéniben, sem csapatban, szóval kételkedve fogadom az efféle megnyílvánulásokat 8)

    Ettől függetlenül nyílván vannak egyéniben jó emberek, gondolom, de aki klánozni akar és nemzetközi szinten élvezni a játék örömeit annak kamu játék + private ranked felejtős 8)
  • matyi08
    #3487
    nem, az mindegy, hogy a játék eredeti-e, vagy nem, a lényeg a cd-kulcs.
  • petit2000
    #3486
    Szóval azt mondjátok hogy ha én is más cd keyt használok meg haver is akkor be tudok menni nem tört szerverekre, ugy hogy persze a játék eredeti?
  • Paranoia
    #3485
    helyes helyesgyere csak:)mindenap ez van:D
    Vannak olyanok 2őt is ismerek aki megvette a bf2 és inkább itt jáccik mert élvezhető társaság van és persze rengeteg magyar!megy a voipolás meg a tímwörkcsak akik meg már megvették anno bf2 lefikázzák azokat akik itt jáccanak:(peddig sztem,simán helyt állnánk!
  • petit2000
    #3484
    komolyan létrehozok egy Anti-CD-key League-t aztán eltöröljük a kibaszott kulcsokat az biztos...
  • TS Zolly
    #3483
    PoE2 miatt regeltem be végül magamat oda. Tegnap felmentem sima bf szerverre is, hááát wazze! Tényleg vannak nem semmi arcok ott. Svd vetődés közben egy lövés pl. Csapatmunka??? Amit láttam ott tegnap, lepipálja az összes official rankedon lévő csapatmunkát. Szinte élvezet volt játszani. Ahányszor megjelentem játékba, az első 5 percbe kaptam is meghívást szakaszba. Tök idegenektől. Gondolom látták, magányos farkaskodok. Tegnap kiváncsíság miatt felmentem az ea hu szerverre. 3 kört nyomattam végig, de nemhogy nem hijtak meg szakaszba [ megjegyzem ugy mentem oda, hogy önként nem állok be sehová ] , hanem a Magyar játékosok még a Hi All köszönésemre sem reagáltak. Pedig velem együtt vagy 15-en voltunk ott, csak Magyarok.

    Ezek tudatába, felejtem egy időre a official szervereket, ha bf2-ni lesz kedvem, megyek valamilyen PR szerverre.
  • TS Zolly
    #3482
    És ha észre vetted, mint 2142 demo szerverként sem megy már. Sima bf2-re vissza lőtték.
  • Paranoia
    #3481
    Igen sok helyen máshogy vannak szerverek,a MI serverünket se írták még át(GUMI BF2 Server).a monitorba még így van benne de mondjuk a játék server keresőjébe már nemtalálod meg így...
  • Balumann
    #3480
    ja ott tényleg írja :/ De itt is írta ugyan úgy hogy demo, de mostmár nem írja :D
    Na mind1
  • TS Zolly
    #3479
    Amit te nézegetsz, az az Anitk 5 szerver. És ha megnézed, a neve is mutatja, demo.
  • LegoTGR
    #3478
    Voltmár ebből elég sok balhé.
    Ha jól emlékszem, még az eredeti battlefield kapcsán.
    Ugyanígy kiszórták "havernak" a kulcsokat, aztán mikor a kedves vevő hazavitte a dobozát, a kulcs már használatban volt.
    Xal nemigazán tudom megérteni h miértis jó ez embereknek.
  • Rage47
    #3477
    jahh, így könnyü:))
  • Kiru
    #3476
    Kösz!!!!, Megpróbálom!
  • Mrlego
    #3475
    Battlefield 2142 online 1.01 nocd crack sok minden van fen nézkörül fen idövel lesz normális vberzio is petit2000
  • Mrlego
    #3474
    ö is legális ember mint én soha nem másol és soha nem tölt :D
  • Mrlego
    #3473
    key meg lehet szerezni eredetit könyen legalábis nekem bejöt besétáltam a boltba és adtak persze nem mondtam hogy minek kell de bejöt :D haverom volt a pultnál :D
  • Mrlego
    #3472
    ne hülyézd már le nem mindenki jo ebe a témába
    azért nem kéne...