16212
Battlefield 2142
  • RoboGoD
    #15051
    A commander is gyakran elviszi az aranyat...
  • Ati810
    #15050
    Az lehet
  • tomonor
    #15049
    talán mert az ellenséges csapatban jobb volt az elsőhelyezett?
  • Ati810
    #15048
    Hello
    Nem tudja valaki mért van az hogy már 2x voltam első de még 1x-sem kaptam gold star-t ?
  • TweaX
    #15047
    nekem is atl-on van, gyenge pillanataiban meg az asztalon találom magam
  • RoboGoD
    #15046
    Nekem az ALT-on van. Csak nem szabad nézegetni beszéd közben a ponttáblázatot.
  • spacecrony
    #15045
    Ez igaz pedig én is "TS"-tag akarok lenni, apám is az VÓT :)
    csak azt tudnám, hogy melyik billentyűre állítsam a mikrofont, mert van annyi
    nyomkodni való játék közben, hogy az szinte hihetetlen.
  • RoboGoD
    #15044
    A TS-en megint nem voltál...
  • spacecrony
    #15043
    Azért a BF 2 -es fórumon is zajlik az élet :
    163257
    163258
    163261
  • spacecrony
    #15042
    Na már én is felrakom így majd egy lámával több lesz.
  • RoboGoD
    #15041
    Hát én most 2 napja BF2-zök, mert új patch van, és talán 1 hétig kevesebb lesz a csíter. Jó is, mert sok láma van, 2,5 éve nem játszottam vele (amióta megvan a 2142), de 2-es K/D-m lett már a 3. menetre ma. Tegnap csak singleplayerben melegítettem.
  • TweaX
    #15040
    jah, legyél msn-en estefele akkor megbeszélhetjük, szerintem ott egyszerűbb mint kitalálni ki mikor van otthon stb.
  • zeoos
    #15039
    De jo, hogy erre jartal (vegre) ... akarom is kerdezni: mikor utjuk nyelbe a mi kis "ugyletunket"? Olyan nagy csend van a tema korul, hogy picit aggodom ... nehogy aztan a felejtes homalyaba meruljon.
    Persze megertem a sulikezdest es akarmi problemat is, csak hat olyan nagy hevvel ment itt az adok-kapok ... jo lenne lezarni es nem elzarni a dolgot.
  • TweaX
    #15038
    Ez olyan hogy ha valaki csalni akar (akár aimbot, akár macro, akár auto-hotkey) az úgyis megtalálja a módját hogy kikerülje a pb-t meg az md5 check-et is, pl pb-blocker és a többi, ez van...ha tapasztaltak az adminok a szerón akkor észre lehet venni hogy ki csal tényleg, és nem 13 kill streak-ért bannolnak mert csalsz...ennyi
  • zeoos
    #15037
    Jahh, hat ez is csalas : auto-mouse klikk -nek hivjak (akar macro is lehet) ... lenyeg a lenyeg, jogtalan elony az atlagos felhasznaloval szemben.
    Punkbuster nagyjabol figyeli, ha egyes szervereken kimondottan tiltva van, akkor kidob a csalasvedelem: "invalid driver" dumaval. Logitech G-sorozatu klaviatura hasznalatat eloszeretettel klikkelik ki (velem is elofordult).
  • A Stranger
    #15036
    Próbálják is tiltani, de csak amennyire lehet...és hát...hát ennyire lehet...

    Autohotkey pl. elvileg tiltott, de sztem még az sem 100%-osan.
    Addíg maradnak a guggolóprok, meg lövökguggolokmacro-s emberek...
  • Ben007
    #15035
    na nehogy már ez akkora egy gyökérség én tiltanám a szervereken az hót ziher
  • RoboGoD
    #15034
    Macrot bármikor lehet írni, azt a PB nem tiltja. Nekem az egeremhez gyárilag lehet macrokat írni, szerintem ilyen gugolós macrot is lehetne írni. Minden gyolyót egyesével lőne ki és két lövés között legugolna. Még a lövés sebessége sem változna, sőt a recoilt is kiszűrném.
  • A Stranger
    #15033
    Főleg ha még vmi pb által nem detektált programmal macrot írnak rá...
  • zee21
    #15032
    nemtom annyira nem idegesítő szerintem mert k nehéz megcsinálni a jo ritmusban leadni a lővéseket miközbe összevissza guggolsz.... (énis szoktam probálkozni vele persze nem mindig ezt csinálom)
    de az idegesítő ha tényleg beállnak egy dobozhoz mert az glitchelt és összezavarja a hitboxot mert az szerintem sem illő dolog hogy úgy tevékenykedjenek. márha értitek
  • A Stranger
    #15031
    Team fortress 2-ben hasonló tapasztalatok...néha inkább abbahagyom egy kis időre, mert megtelnek a szerverek gennyládákkal és hiába szeretem a játékot, egyszerűen idegesít, hogy akár a saját csapatunkban is sploitol egy engineer és hasonló dolgok...azért a játékot nem hagyom abba végleg...csak várom az olyan pillanatokat, amikor mind elmennek az ilyenek...
  • zeoos
    #15030
    Ma vegre elkezdodott az iskola ... lenyegesen kevesebben jatszottak delelott ... de, hogy mennyi csalo genya volt fent az elkepeszto.
    Rohadtul porogtek az esemenyek: legtobbjuk pontosan tudtak, hogy ki es merre van, a jarmuvek szaguldoztak ossze-vissza es persze egyesek pontjai az egekbe szoktek.
    Edesjoistenem! Hogy hova kerultem? Lassan tenyleg mar ott fogok tartani, hogy egyszeruen (rajongas ide, szeretet oda) abbahagyom ezt a jatekot, mert ennek igy semmi ertelme.
    Par szaros pontert ugy megizzadtam, hogy az mar embertelen. En marha meg azt hittem, hogy vegre suli ... lesz egy kis nyugalom. Erre pont az ellenkezoje tortent.
  • pokerarc 7
    #15029
    CSS-ben még rosszabb, ott ha ezt jól csinálod ki sem látszik a fejed a késleltetés miatt :D amúgy le lehet lőni őket, el kell kapni a ritmusukat. persze rohadt idegesítő, eslen mindenki ezt nyomja
  • RoboGoD
    #15028
    Köszi
  • Carloska
    #15027
    mostmár nálam müködika punkbuster is w 7 64 bitesen játszok nálam mindig minden 64 bites
  • RoboGoD
    #15026
    Win 7 alatt játszik valaki? Nem virtuális XP alatt, hanem simán. Ha igen, melyik verzión? 32 v 64 bit?
  • A Stranger
    #15025
    Ja, nagyon idegesítő. Még arra emlékszem, mikor euaim clan volt egyik szerveren, és szinte minden tagja (aki legalábbis akkor a szerveren volt) ezt csinálta...hihetetlenül élvezhetetlenné tud így válni a játék...
  • tomonor
    #15024
    interneten senkit/semmit nem kell komolyan venni ám :D
  • zee21
    #15023
    Mckenny-re ne figyeljetek! Ez a srác PH forumrol 6x kapott kb bann-t a bf2 topicba előadott stílusa miatt =) amúgy bf2 jól játszik csak sajnos mérhetetlenül hatalmas pofája is van hozzá.
    Nem tudom hányéves de olyan 14-16 közé tenném nem kell vele foglalkozni irogasson amit akar :D

    A gugolos exploit az amiko egy bizonyos helyen (doboz mögé, két textura találkozásánál) úgy lősz hogy folyton nyomogatod a ctrl-t vagy ami a guggolás nálad és ez megbolondítja a hitboxodat asszem....
  • RoboGoD
    #15022
    Annyit olvastam a gugolós exploitról, valaki mondja már meg mi az?
  • tomonor
    #15021
    nem tudom mi a rosszabb, az űrmajom, vagy a tukó paraszt aki józsiról is azt hiszi hogy Íti. >_<
  • Ati810
    #15020
    Tudom hogy van olyan csak most nem játszok de kösz az infót
  • zeoos
    #15019
    Hivatalos oldalon? ... ott van az opciok kozott a BHQF lehetoseg (vagy mi a szosz) ... ott tudod megnezni a statisztikadat ... ne aggodj amugy, legkesobb a keddi allitgatas alkalmaval (akkor szoktak frissiteni legkesobb a kozponti szervert) minden a helyere kerul.
  • Ati810
    #15018
    Szerintem is a szervernek van baja mert például késsel megöltem egy embert a játékban kiírta hogy megszereztem a dögcéduláját de a hivatalos oldalon beléptem és nemvolt ott se a dögcédula sem az unlock-olt fegyver.
  • zeoos
    #15017
    Elofordul a jatekban, hogy szakaszteljesitmenyert atmenetileg unlock-olhatsz bizonyos dolgokat, de ezek csak addig elnek amig azon a szerveren jatszol es abban a szakaszban. Nem ilyesmirol van szo?
    Mondjuk olyan is elofordul, hogy a kozponti szerver nem koveti az esemenyeket naprakeszen, de ha errol van szo kesobb biztos megjelenik a fejlesztes a lehetosegeid kozott.
    Ha meg alacsonyabb rangu jatekos vagy es mint ilyen kevesebb fejlesztessel rendelkezel javaslom, hogy a meghalt jatekosoktol vedd fell a fegyveruket ... igy is tudsz jo cuccokhoz jutni atmenetileg. (tudod: "G"-billentyu)
  • zeoos
    #15016
    En is ugy emlekszem, hogy az ilyen McKenny formak csak tatott szajjal bambultak a BF2-ben, amikor fejjel lefele fordulva elcsaptam oket a MIG29-es farkaval
  • Ati810
    #15015
    Hello
    Az mért van hogy unlock-oltam egy fegyvert játszok tovább kiléptem és mire visszaléptem már nemvolt meg
  • darkman1
    #15014
    Űrmajom a fedélzeten
  • zeoos
    #15013
    Jahh ... mi vagyunk az urmajmok, kozben az ilyeneket egy szal banannal nevelik az allatkertben kulonbozo produkciokra ... nekem is tetszenek az ilyen bekoszonesek.
    De meg mindig nem ertem milyen urrol beszelt az illeto ... lehet a sajat buksijara gondolt?
  • TweaX
    #15012
    szar és kész xD ő megmondta a frankót, kész vége, űrmajmok vagyunk fujjfujj